החמישייה הפותחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏21/10/07.

1. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אין ספק, הוכחת את טענותיך. אם הפסדנו למילאן בעבר אין לנו סיכוי לעבור אותה בעתיד.

2. אחד_מנתניה Member

חבר, הכל נאמר בהומור ולא צריך להתרגז, הלוואי ויהיה לנו השנה מפגש בין שתי הקבוצות, גם כדורגל מעולה וגם נסיון שלישי של יונייטד לעבור את מילאן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

3. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

עוד שבוע של מחזורי ליגות באירופה עבר.
    שינויים?
    יש, אבל לא הרבה.

1. ארסנל - יום לפני ליגת האלופות עדכנתי את החמישייה.
    עכשיו זה ברור, שגם השבוע ארסנל חייבת להישאר במקום הראשון.
    0-7 מדהים על סלאביה פראג, ואתמול תיקו חוץ חשוב מול ליברפול - ללא ספק כושר רציני ביותר.

2. פורטו - הקבוצה ממשיכה להפגין יכולת מצויינת בלי הפסדים בליגה ובליגת האלופות.
    אין כל כך מה לנמק, פורטו בכושר שיא, כמו שלא היה לה מאז הזכייה בליגת האלופות.

3. מנצ'סטר יונייטד - מאז השבוע שבו עידכנתי הם רק ניצחו, אמנם לא נצחונות גדולים, אבל ניצחון זה ניצחון, ומנצ'סטר מעולה העונה.

4. צ'לסי - העלייה המשמעותית של השבוע.
    בלי שאף אחד שם לב, מאז התיקו מול פולהאם צ'לסי לא מפסיקה לנצח, שזה כולל את ה0-6 על הסיטי, את ה0-2 על שאלקה, ואפילו - מבקרים את גרנט לטובה.
    ח"ח.

5. פ.צ. באזל - כן, אני גם מסתכל על הליגות הקטנות של אירופה.
    ולפי מה שאני רואה, בחמשת משחקי הליגה האחרונים של באזל בשוויץ, הקבוצה הביסה כל קבוצה והוציאה תיקו חוץ מול ציריך (האלופה של השנתיים האחרונות), הביסו בקלות את סארייבו הבוסנית בגביע אופ"א בו ניצחו ביום חמישי את ראן הצרפתית, קבוצה בכושר מצויין.
    אם זה לא כושר טוב, אז אף אחד לא יודע מה זה כושר

4. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

החמישייה הפותחת שלי לסוף השבוע:

1. אינטר - מאז התיקו מול יובה בתחילת החודש שעבר אינטר לא מפסיקים לנצח אף קבוצה עם רצף ענק בליגת האלופות מאז ההפסד לפרנרבחצ'ה והפער שהיא לאט לאט פותחת בליגה האיטלקית.
    ללא ספק אינטר בכושר הטוב ביותר בעולם, והיא מראה לנו שלמרות שיובה ומילאן בליגה בליגה שהתחילו את העונה עם אותו מספר נקודות כמוהם, אינטר מסוגלת לכל דבר.

2. ורדר ברמן - הקבוצה פשוט לא מפסיקה לנצח.
    לא זכור לי בכלל מתי היה התיקו האחרון שלהם.
    ברמן בכושר שיא ומראה לבאייר מינכן שלמרות כל סגל הכוכבים שלה, יש לה קבוצה חזקה שתיאבק איתה על אליפות גרמניה וקבוצה שניצחה את ריאל מדריד בכבוד ושמרה לעצמה סיכויים טובים לעלות לשמינית גמר ליגת האלופות.

3. צ'לסי - החבורה של גרנט לא מפסיקה לנצח, וזה כולל את ה0-4 המטורף על רוזנבורג ושני הנצחונות הרצופים בליגה האנגלית
    ללא ספק צ'לסי בכושר שיא מתחילת השנה.

4. אולימפיאקוס - הקבוצה היוונית מפגינה כושר מטורף שזה כולל את המשך המסע המדהים שלהם בליגת האלופות ואת 2 הנצחונות הרצופים בליגה היוונית.
    אולימפיאקוס חוזרת לתמונת אליפות יוון ולתמונת שמינית גמר ליגת האלופות.

5. ויסלה קראקוב - גם הקבוצה הזאת לא מפסיקה לנצח בליגה הפולנית ואפשר להגיד כבר בתחילת העונה שהיא לוקחת את האליפות בענק עם 10 הפרש מלגיה ורשה, ולדעתי עם כושר כזה יש סיכוי טוב שנראה אותה בליגת האלופות בשנה הבאה בתור ההפתעה הגדולה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/12/07
  5. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הדירוג שלי:
    1. ליברפול-לא צ'לסי שעדיין לא נראית משהו, לא יונייטד שמגמגמת מאז היציאה לפגרת הנבחרות, ולא ארסנל שמזייפת במשחקים האחרונים, אלא דווקא הקבוצה השנואה מאנפילד. בשבוע החולף הם נתנו שלוש הצגות תכלית מול ניוקאסל, פורטו ובולטון, טורס בכושר שיא, ג'רארד חוזר לעצמו אחרי התצוגה העלובה מול קרואטיה, וכן, גם יוסי בניון מצוין. עם כל הצער שבדבר, מגיע להם.
    2. אינטר-אין מה לדבר, רצף מרשים של תוצאות והם בתקופה מצוינת.
    3. סלטיק-למרות שבשבת הם איבדו נקודות בליגה הסקוטית-1-1 בחוץ מול הארטס החזקה, הם בכושר נפלא, מאז התבוסה לריינג'רס לפני חודשיים הם ברצף משחקים ללא הפסד והלוואי שהם יעלו הערב לשמינית גמר ליגת האלופות.
    4. ורדר ברמן-ללא ספק חוזרים לעצמם אחרי פתיחת עונה לא משהו.
    5. צ'לסי-למרות היכולת הלא משכנעת, הם ברצף תוצאות נפלא והם חזק במאבק האליפות למרות הסקפטיות מצד הפרשנים אחרי מינוי גרנט.

6. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

הדירוג השבועי שלי:

1. אינטר - ה0-4 על טורינו הוכיח שאינטר ממשיכה להיות בכושר ולתת פייט גם לקבוצות הקטנות וגם לקבוצות הגדולות

2. צ'לסי - ממשיכים לנצח, הפעם היה תורה של סנדרלנד להפסיד לה

3. אולימפיאקוס - ניצחו שוב, הפעם 0-4, הקבוצה היוונית נמצאת בכושר הטוב ביותר מאז שאני זוכר אותם.

4. ויסלה קראקוב - ניצחו שוב, הפעם את האלופה ז'אגלבי לובין.

5. דנפיירו - האוקראינים לא מפסיקים לנצח והם לא מוותרים לשאחטיור בדרך לאליפות היסטורית