החמישייה הפותחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏21/10/07.

1. cazzo Il Capocuoco

שחטיור רק ביום שבת הפסידה לקבוצת אמצע טבלה.... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

2. Mr.Eko Member

בארסה,ארסנל,מנצ'סטר,צ'לסי,באיירן.
    בארסה ביחד עם ארסנל בכושר הכי טוב.
    ריאל משחקים גרוע,תפסיקו לדבר שטויות.
    חחחח מצחיקים אתם,בגלל הפסד אחד של בארסה אתם חושבים שהיא לא בכושר טוב???
    מעניין שאף אחד לא רשם אותה.... פחח..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/10/07
  3. fenerbahce Member

אינטר??!
    נו באמת היא לא כזאת בכושר!
    הייתי כותב פנרבחצ'ה אם היא לא הייתה גרועה בליגה שלה [אבל ככה זה שבוחרים להשקיע יותר בליגת האלופות]
    אבל עדיין היא אחת ההפתעות של ליגת האלופות ניצחון על אינטר ותיקו מול איינדהובן בחוץ משאיר לה הרבה סיכויים לגנוב לפ.ס.ו תמקום ה2

4. xavi6 Member

ביירן מינכן-אם באמת מגיע, זה לבווארים האלה. הם רמה מעל כול הליגה שלהם, ולדעתי מהטופ 3 האירופאי. יש להם שחקנים מדהימים על כל עמדה ופשוט תענוג לראות אותם משחקים, בימיוחד בחלק ההתקפי. לדעתי, הם הקבוצה הכי התקפית בעולם כיום ואין הרבה קבוצות שיכולות לעצור אותה.

ארסנל-התחלה מדהימה, פשוט התחלה מדהימה. גם ללא הכוכב מס' 1 שלהם בשנים האחרונות, הם פשוט נראים מעולה ומלאי ביטחון. עם זאת, אני מאמין שהירידה ביכולת תבוא בהמשך מול קבוצות יותר גדולות, וברגעי האמת הם יעשו במכנסיים. מי יודע, נחכה ונראה.

ריינג'רס-נראת מעולה, מנצחת בלי הפסקה, לוקחת נקודות, עושה את העבודה ואני חייב לציין שהיא מפתיעה אותי מאוד העונה. פרגסון שחקן אנדריטד, הוא חייב להיות שחקן בקבוצת צמרת, כנ"ל נובו. ובכלל מדובר בקבוצה ממש טובה שלא שמים לב עליה.

אספניול-יש צורך להרחיב לאלא שרואים ליגה ספרדית? הדברים שהקבוצה הזאת עושה, פשוט מפרקת קבוצות על ימין ועל שמאל, ממש ככה. אין מילים.

ברצלונה-לפני רינג'רס וויאריאל היא הייתה בכושר הכי טוב והראתה יכולת של מס' 1 באירופה, ועוד בלי רונלדיניו. תוך חודש היא תחזור למקום הראשון, ולכן לא הורדתי אותה לגמרי. כרגע היא במקום החמישי מיבחינתי, נקווה לטוב.

5. Ribery 17 Member

אפשר לקרוא לפתיחת עונה משחק אחד , שתיים , שלוש , ארבע , חמש , שש ...להמשיך ?
    אל תנסה להיות חכמולוג ולהגדיר לנו כמה משחקים זה פתיחת עונה , כי גם משחק ראשון זה פתיחת עונה , איזה הודעה מגעילה הבאת ,לא רק שיצאת טמבל ,היא גם לא הצחיקה אף אחד .

ולנושא :

1. באיירן מינכן - הכול עובד כמו שצריך , לא רואה קבוצה שיכולה לעצור את באיירן עכשיו , אוליי רק ברצלונה ביום גדול .

2. ארסנל -נמצאים בכושר אדיר , משחקים נפלא .

3. צ'לסי- מתחילים לחזור לצ'לסי החזקה ,יש כדורגל טוב , יש תוצאות .

4. אינטר -לא נראה שיש קבוצה שיכולה לקחת ממנה את האליפות באיטליה השנה ,נמצאים בכושר טוב .

5. שחטיור - נכון , הפסידו ב 2 המשחקים האחרונים אבל היכולת שלהם פשוט מצוינת , מילאן כמו מילאן ניצחה 4-1 , התוצאה מאוד משקרת , אם לא קאלאץ' הזה , זה היה נגמר אחרת .

נערך לאחרונה ב: ‏28/10/07
  6. אבו Member

כן, מנצ'סטר יונייטד מחוץ לחמישייה. אין ספק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/10/07
  7. Ribery 17 Member

אני חייב לך משהו ?
    לא!

ובכול זאת , מנצ'סטר יונייטד ? לא מתלהב מהם בכלל , בסדר ,הם מנצחים הם משחקים יעיל אבל הם לא מהקבוצות החזקות באירופה , הם לא חזקים מספיק כדיי לקחת את ליגת האלופות .
    זאת דעתי באופן כללי , ובקשר לדירוג ,שחטיור היחידה שאוליי אתה יכול להגיד למה יונייטד לא במקום , אז אוקיי ,יונייטד מביאים תוצאות , אני התלהבתי מהכושר הנוחכי של שחטיור , משל יונייטד לא , ראיתי משחקים של יונייטד העונה , אני יודע על מה אני מדבר ,יש קבוצות הרבה יותר חזקות באירופה .

8. Dimitar Berbatov Member

יעילה? נראה לי אתה עדיין תקוע לפני שבועיים.
    4 פעמים ברצף רביעיות נגד אסטון וילה, וויגן, דינמו קייב ובורו, ויותר מזאת כדורגל פנטסטי, הטוב באירופה אחרי ארסנל.
    והמדד הוא לא ליגת האלופות, זה מה שאתה ושאר הליצנים צריכים להבין. ליברפול לקחה את הצ'מפיונס לפני שלוש שנים, היה היתה הטובה באירופה דאז? לא! המקרה היחיד בשנים האחרונות היה עם ברצלונה, שבאותה שנה הקטאלונים היו הטובים באירופה.

ואם כל הכבוד, צ'לסי? מלבד המשחק היום נגד שיטי הם היו בדיוק מה שאתה כביכול מתאר על יונייטד- "יעילה אבל לא מהטובות באירופה".

9. Ribery 17 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

את זה אתה אומר .

קודם כול ,תדבר יפה .
    זה הדבר הבסיסי ,אתה הבנת למה אני התכוונתי , אבל לא נוח לך לקבל את זה .

אז אני יפרט עוד , אני יודע שכואב לך אבל זאת המציאות .

ברצלונה , אינטר , באיירן מינכן ,ריאל מדריד ,מילאן

כול אלה לדעתי טובות יותר ממנצ'סטר יונייטד .

לא ציינתי את ריאל מילאן ובארסה בדירוג שלי כי הם לא בכושר טוב במשחקים האחרונים (וזוהי מטרת הדיון )

אבל ככה או ככה , מפגש בין יונייטד לאחת מהם וידוע מה יקרה .
    אתה יכול להתכחש , אתה יכול להגיד שבשבילך ליגת האלופות זה סתם , אבל זה בגלל שהקבוצה שלך לא חזקה מספיק ,לא שנה שעברה וגם לא השנה .

אני בחרתי להכניס במקומם את שחטיור ,אני אוהב יותר את הכדורגל שלהם (למעשה , את של יונייטד אני לא אוהב בכלל , שוב - אני רוצה לראות מה יקרה כשאחת מהקבוצות שציינטי תגיע לאולד טראפורד )

ומתיי אני כתבתי את ההודעה ?
    אחריי המשחק של צ'לסי נכון או לא ?

אז מה אתה רוצה ?

10. JR-Riquelme Member

אותו דבר גם קבוצה שמצויינת בליגה שלה אבל גרועה בליגת האלופות לא יכולה להיות מקום ראשון. אתה וכל הליצנים צריכים להבין שהמדד זה ליגת האלופות והליגה, המדד זה שתי הדברים לא רק הליגה.
    הכדורגל לא הטוב באירופה אחרי ארסנל, הכדורגל הטוב באירופה הוא של ברצלונה (אחרי זה ארסנל ואז באיירן). ומול מי היא שיחקה תזכיר לי? (חוץ מאסטון וילה בחוץ שזה מוקש לכל קבוצה כל הקבוצות שהיא שיחקה מולם חלשות מאוד)

טעות בידך מר ריברי, לא רואה קבוצה שיכולה לעצור את באיירן? באיזה ליגה הם בכלל משחקים? הם עדיין לא ניצחו אף קבוצה שהיא באמת חזקה שאתה יכול להגיד את זה.

11. Ribery 17 Member

ואף קבוצה חזקה לא ניצחה אותה (פרט לברצלונה במשחק ידידות ) http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

12. JR-Riquelme Member

נו, אז אי אפשר להגיד דבר כזה, אתה לא יכול להגיד שאף קבוצה לא יכולה לנצח אותה באותה מידה שאני לא יכול להגיד שברצלונה או ארסנל מנצחות אותה בטוח.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

מאיפה הביטחון שלך? יונייטד יכולה לנצח בכל יום בשנה את החמש האלה, כמו שהיא יכולה להפסיד להן. לומר בביטחון שברגע שנפגוש אחת מהן בטוח נפסיד זו אמירה בלי אחיזה בקרקע.

14. Ribery 17 Member

בחוץ ? אין סיכויי .

בבית ? אני בספק .

בשביל זה נוצרו מפגשיי נוק אואט .
    אבל זה לא מדד בשבילכם .

15. אחד_מנתניה Member

רבירי, איך אתה יודע להכניס קטנות לאנגלופילים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

החמישייה שלי:
    ארסנל- רצף ניצחונות מצויין כולל 9 מ9 באלופות, מקום ראשון באנגליה תוך כי תצוגות כדורגל מרשימות (שמזכירה שהיא יכולה להאבק על האליפות למרות שמכרה את הכובים הנוצצים שלה). ואני כבר לא אדבר על התצוגה מול סלביה פראג.

אינטר- לא משחקת את הכדורגל שהאוהד הנטרלי רוצה לראות, אבל מצילחה לשמור על יציבות ולפתח רצף ניצחונות כולל 4-1 על רומא, וגם חוזרת לנצח בליגת האלופות.
    ככל הנראה אם לא יקרה משהו דרמטי גם השנה האליפות תילך לצד הכחול של מילאנו (אלה אם כן רונאלדו יחזור מהפציעה ומילאן תרוץ לרצף נצחונות מדהים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx )

מנצ'סטר- אחרי פתיחה של 2 תוצאות תיקו רצופות והפסד, יוניידט פותחת רצף של 8 ניצחונות רצופים בליגה, באלופות היא 9מ 9 ואפשר להגיד שמבטיחה לעצמה מקום בשמינית הגמר.

באיירן מינכן- ביצעה רכש מצויין והתחילה את העונה בתצוגות מרשימות וכבירות והוכיחה שאין לה מתחרים בגרמניה.
    הסיבה שהמיקום שלה לא יותר גבוה, היא שבאיירן לא משתתפת באלופות ולכן אין מדד לאיך שהיא תיראה מול קבוצות גדולות מאנגליה, איטליה וספרד.

ריאל/בארסה- שתי הקבוצות השנה שוות ברמתם לאומת השנים האחרונות שהשליטה היתה של בארסה,
    הסיבה שהם לא נמצאים יותר גבוה היא החוסר עיקביות של הקבוצות, ולמען האמת אני לא התרשמתי מהם עד עכשיו.

היא יכולה לנצח כל קבוצה אבל לעבור את מילאן בליגת האלופות לא
    1-0 קרספו
    1-0 קרספו
    3-0 קאקא, סיידורף, וג'ילה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx