החמישייה הפותחת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏31/8/06.

1. -=Messi=- Member

ברסה מראה יכולת יותר טובה מאשר אינטר אבל אינטר בכושר יותר טוב.

2. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

1. ברצלונה
    2. אינטר
    3. ליון
    4. סביליה
    5. צ'לסי
    6. סלטיק
    7. שאלקה 04
    8. פ.ס.וו איינדהובן
    9. ורדר ברמן
    10. רומא
    11. דינמו בוקרשט
    12. פורטו
    13. בולטון
    14. מנצ'סטר יונייטד
    15. זלצבורג

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בסדר אקראי: צ'לסי, אינטר, רומא, ליון, ורדר ברמן.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הקבוצות המצויות היום בכושר הטוב ביותר הן (אין חשיבות לסדר):
    *ברצלונה - למרות כל הפציעות בחלק ההתקפי כובשת רביעיה למשחק, וגם סופגת מעט מאוד העונה. באמצע השבוע חסר לה שהרצף המכובד יישבר נגד וורדר ברמן.

*סביליה - צחוק צחוק, הקהל בסנצ'ז פיזחואן רואה העונה לא מעט הצגות. הקבוצה עושה חיל בצמרת הספרדית (ואולי גם תאבק עד סיום העונה על התואר), העפילה לשלב הבא בגביע אופ"א בקלות יתרה ושם היא תנסה להגן על תוארה. שווה העונה לשים לב ללואיס פביאנו, פרדי קאנוטה, חזוס נבאס והאחרים.

*רומא - לא אינטר ולא נעליים. עם רביעיות ואפילו שביעיה, רומא בדרך למעלה כדי להוות צלע נוספת במאבק על הסקודטו. כל השחקנים של ספאלטי בכושר טוב בימים אלה, אבל אין ספק שהם כמו שאומרים באנגלית Inspired By פרנצ'סקו טוטי שלוהט בשבועות האחרונים, צמד יפה נגד מילאן, שערים נגד קטאניה ונגד סאמפ, שהאחרון שבהם היה באמת אחד היפים שנראה העונה.

*מנצ'סטר יונייטד - לא יודע למה אצל אחד פה היא מתחת לבולטון, ולמה אחר מציין את צ'לסי אבל לא את היונייטד, מי שחם היום באנגליה הם השדים האדומים! רצף ניצחונות ארוך בליגה אמנם נשבר לפני שבוע נגד צ'לסי, אבל פרגסון חזר לפורמה עם שלישיה נגד מידלסבורו. סאהה וגיגס נותנים עונה טובה ורוני שבר בצורת ומחמם מנועים לקראת המאני-טיים.

*ליון - פחות מרגש מההצגות של פתיחת העונה אבל ליון עדיין מסתדרת יפה מאוד בליגה הצרפתית בדרך לעוד אליפות (מישהו כאן עדיין עוקב בספירה?), גם באירופה מחצית ראשונה גדולה בברנביאו ולמרות שזה יהיה משחק לפרוטוקול, הם צפויים להאכיל את הרומנים כמה חתיכות באמצע השבוע, בהילוך נמוך.

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/06
  5. George Best Member

הלוואי שלישייה מול בורו.
    היונייטד גברה 0-3 על אברטון, המשחק מול בורו יערך מחר.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

גל, לא בחרתי ביונייטד בגלל שלצערי, היא לא בכושר טוב. בחודש האחרון יש לה שלושה הפסדים, תיקו, שני נצחונות לא משכנעים ורק הצגה אחת, מול אברטון ביום רביעי. לא מספיק בשביל טופ 5. חוץ מזה, לא רוצה לפתוח את הפה. אתה יודע מה-בנפיקה הקבוצה הכי טובה באירופה.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

טעות שלי... אני לא אערוך שם, אבל הפואנטה היא שהם חזרו לנצח. בכל זאת צ'לסי היה משחק שעדיף לשני הצדדים לא להפסיד בו מאשר לנסות לנצח.

ההפסדים בליגת האלופות היו מתוך זלזול ולא בהרכב מלא (בקופנהאגן לפחות אני יודע בודאות).

8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זלזול? בכלל ראית את המשחקים? בשניהם עלה הרכב חזק, בשניהם יונייטד תקפה ושלטה, בשניהם יחס ההזדמנויות ויחס ההחזקה בכדור היה לטובתנו, איפה אתה רואה כאן זלזול? תאשים את ברוס ספרינגסטין.

ההרכב מול קופנהאגן:ואן דר סאר, בראון, וידיץ, סילבסטרה, היינצה, פרדיננד, פלטצר, קאריק, אושה, רונאלדו, סולשיאר, רוני.

9. George Best Member

מול סלטיק יונייטד עלתה בהרכבה החזק ביותר, ההרכב שרץ בקביעות בליגה(למעט היינצה במקום אברה), יונייטד ממש לא זלזלה, השדים האדומים שלטו טוטאלית, אם יש צדק היה צריך להיגמר 0-2 קליל, אבל הסקוטים עם בעיטה אחת לעבר השער מכדור חופשי שלא היה ולא נברא עקצה וניצחה.
    זלזול?ממש לא, תראה למה ההפסד הזה גרם.

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגד הדנים זילזלו, נגד הסקוטים נכון עלו בהרכב חזק והפסידו, אבל כמו שאמרתם הם החמיצו המון והיו ראויים אפילו לניצחון, שלא נדבר על החמצת פנדל.
    שאני אבין, אני מגן פה על מנצ'סטר, כאוהד נייטרלי, נגד שני אוהדים שרופים? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx אני אומר לך שהם בכושר טוב.
    ומה הקשר לברוס ספרינגסטין?

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ברוס ספרינגסטין הופיע באיצטדיון בקופנהאגן יום לפני המשחק של יונייטד שם, ולכן הדשא נראה כמו שהוא נראה. בערך כמו שמכבי נווה שלום הייתה מארחת משחק בליגה ג' יום אחרי רוג'ר ווטרס.

12. מ.ח.א Member

1)רומא
    2)ליון
    3)ברצלונה
    4)סביליה
    5)אינטר

13. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, עכשיו כשאתה אומר אני נזכר.

מ.ח.א, זה שאתה מפקד חיל האויר לא נותן לך לגיטימציה לזרוק פה 5 שמות של קבוצות. תסביר קצת למה...

14. celtic Member

כמובן שסלטיק במקום הראשון עם הובלת הליגה הסקוטית והמקום הראשון בבית בליגת האלופות.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx
    1. סלטיק
    2. מנצ'סטר יונייטד
    3. וורדר ברמן
    4. סביליה
    5. ארסנל

15. celtic Member

ראיתי את ההודעה של רקובה למעלה ואתה צודק אז אני אסביר קצת:
    סלטיק - כי אני חולה עליה. סתם, ניצחון על המדורגת שנייה מנצ'סטר יונייטד בליגת האלופות עלה אותם לראש הבית, עם משחק מצוין ושער ניצחון נפלא לקראת הסיום. אנחנו בשלב הבא בדוק.
    מנצ'סטר יונייטד - בפריימר ליג אם אני לא טועה 6-7 נצחונות רצופים עד לתיקו עם צ'לסי, שסחטה אותו בשיניים, כרגע הקבוצה בכושר הטוב ביותר בליגה הקשה ביותר באירופה.
    וורדר ברמן - הניצחון על צ'לסי רק מחזק את שרשרת הניצחונות האחרונים בליגה הגרמנית (כולל על באיירן בחוץ) והעובדה שהם במקום הראשון.
    סביליה - מתחילת העונה מחזיקת גביע אופ"א מראה שהשנה היא לא פראיירית ומותחת את כולם כולל ניצחון ענק 3-0 לפני שבוע וחצי על ריאל מדריד. מחר אגב יכולה לעלות למקום הראשון אם תנצח בעקבות התיקו של בארסה הערב בלאבנטה.
    ארסנל - אחרי פתיחת עונה גרועה למדי התותחנים חוזרים לשחק כדורגל וקצב צבירת הנקודות שלהם במחזורים האחרונים הוא מדהים. אני שונא את המועדון הזה אך בזה שהם בכושר אני חייב להודות.

בנוסף אף קבוצה מאיטליה לא נראית לי בכושר מי יודע מה, אולי רומא, אבלך לא מספיק כדי להיכנס לרשימה. בליגת האלופות כבר נמאס לשבח את ליון, מה גם שהיא איכזבה אותי כשלא ניצחה את ריאל במדריד במשחק האחרון...