החלוץ הטוב ביותר.....

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י oris, ‏29/3/04.

1. שבצ'נקו Member

טעות!
    בשנה שעברה מילאן אולי לא נראתה כמי שהייתה הקבוצה החזקה באירופה ,אבל היות שהיא זכתה מעיד על כך שהיא כן, מילאן ואינטר ידעו ,כי משחק בית ראשון הוא של מילאן ,ולכן ההקבוצות גם לא שיחקו מי יודע מה(מילאן לא תקפה כדי לא לספוג שער בטעות במשחק הראשון) משחק שני הם יצאו יותר להתקפה ,כי הם ידעו ששער חוץ יביא להם את הכרטיס לגמר, ומילאן של שנה שעברה עוברת את ריאל ועובדה היא ניצחה אותה ,כשהייתה צריכה.
    בגמר לך תן סיבות בגלל שנדבד לא שיחק, בכל מקרה למילאן הגיע הכי הרבה הגביע היות והם גם כבשו שער שנפסל שלא בצדק וגם אני יכול להגיד את זה להגנה כפי שאמרתם שנדבד לא שיחק.
    (מצטער אם אני מסיח את הנושא).

קאקא העונה הביא יותר יצירתיות בהתקפה והביא לאנצ'לוטי יותר אופציות בקישור ההתקפי שלו, קאקא שונה מרוי קוסטה בכך שהוא יכול לבד לכבוש הרבה מאוד שערים, לעומת זאת קוסטה מצטיין יותר בבישול שערים(הוא בישל די הרבה עונה שעברה להזכירכם).

ומעכשיו בואו נחזור לנושא המרכזי-החלוצים:

הדירוג שלי הוא כזה, ב 10 החלוצים הטובים בעולם ואני אפרט טיפה:
    1.שבצ'נקו-מהירות -שחקן מהיר בצורה לא רגילה, כוח פריצה ,משחק ראש בלתי רגיל,בעיטה מצויינת ב 2 הרגלים, סיומת, טכניקה בלתי רגילה של חלוץ(עם יכולות דריבלינג...), תחכום,שחקן שיודע לעשות תנועה הכי טוב לטעמי ללא כדור ולקבל בדיוק איך שצריך, וכל מה שאמרתי לפני.
    2.הנרי-שחקן מצויין עם טכניקה פשוט מצויינת, בעיטה טובה,שחקן מבריק
    מה שכן חסר לו הראיית המשחק של שבצ'נקו, ומשחק הראש
    3.רונאלדו-שליטה בכדור פשוט פנומנלית בכדור, מהירות (פעם היה ממש מהיר היום מהיר), שחקן מבריק כמו הנרי וממש קשה לי לשים אותם,כי הם מאוד דומים בסיגנון המשחק שלהם.
    4.ואן ניסטלרוי-יש תנועה מצויינת ללא כדור, משחק ראש מצויין, יודע להיות במקום הנכון, חלוץ רחבה אולי הטוב בעולם ביחד עם אינזאגי.
    5.ראול-המון תחכום, משחק ראש מצויין, תנועה פשוט מדהימה, שליטה טובה בכדור.(אפילו שיש לו עונה לא מזהירה).
    6.אינזאגי-חלוץ הרבחה אולי הטוב ביותר(אני מתלבט עם ואן ניסטלרוי), מי שראה את פיפו שנה שעברה בליגת האלופות עד לפני הפגרה, הוא כבש 8 שערים ב 4 משחקים, פשוט מדהים, משחק ראש מצויין, יודע להתמצאות מצויין ברחבה, וגם לגנוב נבדלים כשצריך, לעומת זאת הטכניקה שלו ממש לא מהטובות ביותר, אבל חלוץ לא צריך את הדברים האלה בכמויות גדולות בשביל להיות חלוץ טוב.
    7.טרזגה-כל מה שחלוץמצויין צריך-תנועה, משחק ראש כמו שצריך חלוץ, התמצאות ברחבה.
    8.בובו ויירי-כוח, משחק ראש פנטסטי, יכולות כיבוש שערים(לא העונה הטובה ביותר של בובו השנה), בעיטה חזקה, חלוץ מאוד יעיל.
    9.קאסאנו-חלקכם תגידו לי שהוא נותן עונה מצויינת ,אבל מי שראה אותו לא רק העונה יודע שמדובר בחלוץ ענק.
    10.תומאסון-חלוץ רחבה גם מהטובים ביותר שיש עם משחק ראש פשוט מצויין וגם תנועה יש לו, העונה במילאן 9 שערים כשהוא עולה כמעט תמיד מהספסל וכמעט תמיד עושה את העבודה, אי אפשר שלא לשים פה.

פה זאת רק דעתי ואתם לא חייבים להסכים איתי, אני הבאתי את דעתי ולא אביא אותה שוב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. Romario Member

אני קורא פה את הויכוח על מי יותר טוב, קאקא או רונאלדיניו ואני מתאפק שלא לצחוק...

אתם באמת מנסים להשוות את קאקא לרונאלדיניו? רונאלדיניו עולה עליו בכמה וכמה רמות.
    רונאלדיניו עולה עליו כמעט בכל דבר שקיים בתחום הכדורגל. יש לו טכניקה בהרבה יותר טובה (לדעתי מספר 1 בעולם בקטע הזה), בעיטות מצויינות (בעיקר חופשיות), ויכולת להכריע משחקים בבארסה, דבר שכבר הרבה זמן שחקן נורמאלי לא עשה.
    לרונאלדיניו יש 19 שערים העונה בכל המסגרות, אז אל תגידו שהוא לא מרבה לכבוש, כי למען האמת, זה לא המטרה הטבעית שלו.

עם כל הכבוד לקאקא, הוא בא למילאן (אלופת אירופה) כשהכל כבר מוכן ומסודר. הקבוצה היא הכי טובה באירופה, קבוצה מחוברת, לא צריך חיזוק מיוחד בשום עמדה, והרבה מוראל גבוה. הרבה מאוד שחקנים אחרים היו עושים שם את אותו הדבר לדעתי, ורונאלדיניו מאה אחוז.

רונאלדיניו הגיע לבארסה שבארסה נמצאת כמעט במצב של -0. הוא הגיע בתהליך של בניית בארסה החדשה. הנהלה חדשה, מאמן חדש, 6 שחקני הרכב חדשים ועוד כמה שחקנים שעזבו. בקיצור, קבוצה די פורקת אפשר להגיד. רונאלדיניו לקח את בארסה, והרים אותה לאיפה שהיא נמצאת היום (מקום 4 עם אופציה ל-3). ברצלונה בלעדיו היא פשוט לא אותה ברצלונה.

אז תעשו לי טובה, אל תשוו את קאקא לרונאלדיניו. רונאלדיניו בליגה אחרת לגמרי...

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

שוב פעם מטראצי אתם מעוותים את הדברים שאמרתי על קודיצ'יני.
    לא אמרתי שהוא השוער הטוב בעולם, אלא אמרתי שבשנתיים האחרונות הוא עושה
    עבודה מוצלחת יותר בשער מאשר בופון. זה הכל!

בקאהם שיחק בנבחרת קשר ימני בדיוק כמו שפיגו בפורטוגל.
    רק השנה הישתנה לו התפקיד לקשר דיפנסיבי והוא עושה את זה מצויין, ושוב גם כאן,
    לא אמרתי יותר טוב מפירלו, בחייאת ראבאק אני לא מפגר.

כי הוא נותן שמות של שחקנים רק ממילאן, ואומר שהם הכי טובים.
    זה הטמטום פה. זה כמו שאני אגיד שאוליבייר דאקורט הוא הקשר הדפנסיבי הטוב בעולם, או אמרסון
    או שפליצולי הוא השוער הטוב באירופה. צריך לסתכל בעוד היבטים חוץ מאיפה השחקן משחק.

ולגבי זה שאמרת שאתה אוהד אינטר ואתה טוען שפירלו עושה את מילאן השנה, אז מנגד
    אני אוהד של צ'לסי, ואומר שויירה בונה את ארסנל השנה. חאלאס עם הבולשיט.

ועכשיו הגיע הזמן באמת לעבור לחלוצים, ותראה כמה חלוצעם בTOP 10 הוא שם ממילאן:

אני פשוט אגיב לך חלוץ חלוץ.

1. אנדריי שבצ'נקו - חלוץ טוב בכל הפרמטרים על המגרש, אבל בכולם, פחות מהנרי.

2. תיירי הנרי - "אני אוהד צ'לסי ושם אותו במקום הראשון" בלה בלה בלה. החלוץ הטוב ביותר בעולם,
    להנרי לא חסר שום דבר, בטח שלא ראיית משחק, הוא לא אימבציל כמו שאר החלוצים.

3. רונאלדו - תגיד לי איפה אתה חי? הנרי ורונאלדו דומים בשיטת משחק שלהם?
    מתי ראית את רונאלדו מסדר לעצמו מצב? ועזוב את השנים בברצלונה. רונאלדו הוא חלוץ גדול
    בזה אין ספק, אבל הוא הרס את שאר הקבוצה, וזה בנוגע לשניים האחרים לא קרה.

4. ואן ניסטלרוי החלוץ הרחבה בטוב בעולם, איזאגי לא מתקרב ליכולת שלו. ואני אוהד של צ'לסי.

5. ראול - חלוץ נפלא, סקורר ברמה לא יאומנת, מסכים איתך. אבל לא השנה.

6. אינזאגי - טוב שלא עשית אותו יורגן קליינסמן. לא מגיע לו להיות בין ה10 הטובים בעולם.

7. טרזגה - חלוץ מצויין, שיעזוב כבר את איטליה.

8. כריסטיאן ויירי - החלוץ האיטלקי הטוב ביותר, לא סתם הוא וקסאנו ישתפו פעולה בחוד של איטליה ביורו הקרוב.

9. אנתוניו קאסאנו - היורש של ויירי, שור קטן שרומא לא סתם שמה עליו 29.

10. ג'ון דאל תומאסון - Wtf?! הסלביינק שם העונה 12 שערים והוא שיחק רבע ממה שתומאסון שיחק.
    למה לא שמת אותו?

טוב ברור הוא משחק במילאן.

אני לא חושב שאפשר כלכך להשוות בין חלוצים. אבל המטרה של כל חלוץ היא לשים את הכדור ברשת.
    אין לו תפקיד אחר על המגרש. עובדה שעל EBBE SAND הדני משאלקה, הציעו בעבר 60 מיליון דולר.

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה גביע האלופות... יש הבדל

ראול הוא מלך השערים של ליגת האלופות, שזה הפורמט החדש, מ1992 אם אני לא טועה

5. שבצ'נקו Member

ג'יאנזולה, את מי כאילו אמרתי ממילאן?
    פירלו ושבצ'נקו הכי טובים בעמדות שלהם, האם אמרתי עוד משהו לא טוב?
    ואם הנרי יותר טוב משבצ'נקו בכל הפרמטרים למה הנרי נכשל בליגה האיטלקית? למה כשארסנל באירופה משחקת נגד קבוצה גדולה הנרי לא עושה כלום?
    הגדולה של שבצ'נקו היא שהוא יכול לפרק כל הגנה בכל משחק, ולא משנה נגד מי ישחק.
    ותגובה לרומאריו:
    עם השנים נתחיל להסיק את המסכנות על קאקא ורונלאדיניו ,ובינתיים לא נדבר.
    הדבר שקאקא עושה העונה במילאן זה דברים גדולים, וגם רונאלדיניו עושה דברים גדולים בבארסה.

וג'אנזולה תפסיק כבר להזכיר שאתה אוהד צ'לסי! גם אני אוהד מילאן ומה זה קשור?
    מה אני יעשה שפירלו ושבצ'נקו כל כך מצליחים העונה ובהחלט רומזים על המעמד שלהם בכודרגל העולמי, והם מראים יכולת יותר טובה משל הנרי ווירה זה בטוח! (שוב, אתה לא חייב להסכים איתי).

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/04
  6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע שהזכרתי שאני אוהד את צ'לסי הייתה כתגובה למטראצי כדי להראות לו שזה לא משנה
    שהוא אוהד אינטר ואומר שפירלו הטוב ביותר.

דווקא הנרי כן מפרק כל הגנה..ונכון אני לא חייב להסכים איתך, אבל שים לב
    שמתוך 10 החלוצים הטובים בעולם, שמת 3 של מילאן. קצת דפקטי לא?

לגבי הכשלון של הנרי ביובה, זה פשוט חוסר סבלנות מגעיל בליגה האיטלקית.
    רוצה עוד דוגמאות?
    אחד הבלמים הטובים בעולם, אז'אלה, מילאן נתנו לו הזדמנות? 3 שנים הוא ישב על הספסל,
    רק עף משם ותראה מה הוא עושה. ככה גם עם הנרי. רק שלהנרי לקח בדיוק עונה אחת
    להבין שאין לו מה לחפש בין דל פיירו ובוקסיץ' ועף משם. נכון, המנטליות של הליגה האיטלקית
    מחייבת שחקן להתנהג שונה, אבל זה צריך לבוא גם מצד המאמן.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/04
  7. the gunner_14 Member

חחחחחחחח הפעם אתה באמת מוכיח שאין גבול לחוסר האביקטיביות שלך!
    להזכיר באותה הנשימה את המילה מהירות ותיירי הנרי ולא לשים את הספרה 1 ליד הנרי זה ממש אבל.
    אם נתחיל במשחק הראש של הנרי אז ההסבר הפשוט הוא שארסנל זו קבוצה שמשחקת על הקרקע ולא מתבססת על הגבהות לרחבה בכלל.
    מבחינת מהירות זה ממש מגוכך שאני צריך להסביר לך שהנרי השחקן המהיר בעולם.
    ראיית המשחק של שבצ'נקו טובה יותר???
    בדקת פעם את כמות הבישולים המבריקה והמדהימה של הנרי??
    מבחינת טכניקה הנרי פשוט טוב יותר באחד על אחד וחבל לך על הזמן.
    ושלא נדבר על הבעיטות החופשיות של הנרי...
    בוא נתחיל עם זה שיכולות להיות 1001 סיבות לא מקצועיות לחוסר ההצלחה שלו.והיו הרבה מאוד שחקנים שלא כל כך הלך להם בליגות מסוימות ובאחרות הלך להם יותר,זה לא אומר כלום על היכולות שלהם.
    קבוצות גדולות באירופה?
    רומא?
    יובה?
    אינטר?
    תבדוק טוב לפני שאתה מדבר.
    אם הנרי היה מגיע היום לליגה האיטלקית אני מבטיח לך שהוא שווה25-30 שערי ליגה.

8. shmulikwe Member

היה לו מאמן שלא הבין את השחקן הזה אולי באמת הוא שחקן מפונק שצריך את המאמן הנכון שישים אותו במקום המתאים לו אבל אחרי ששים אותו שם אז הוא הכי טוב בעולם אין ספק..
    מול גדולות אין משחקים טובים? מול איטלקיות? מנצ'סטר וצ'לסי לא נחשבות טובות? אינטר לא?

9. שבצ'נקו Member

למה? את מי היית שם במקום אחד מהם?

10. שבצ'נקו Member

אני אראה מה הנרי יעשה מול מילאן, מול אינטר משחק ראשון לא עשה כלום חח ורק במשחק שאינטר היו מפורקים בלי מאמן לאחר שקופר התפתר היא ניצחה אותם ואיך התחלתם להתלהב שהוא עושה כאלה דברים בליגה האנגלית.
    טוב ,אני הסברתי כבר את עצמי, לא אסביר שוב.

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

סתם לידיעתך, כבר שלוש שנים הנרי מוביל את ארסנל להשגים יפים, זה לא רק השנה.

אגב, מה שבצ'נקו עשה מול ברוז'?
    מה שבצ'נקו עשה מול יובנטוס בגמר?

חאללאס כבר! תיהיה אובייקטיבי!

12. Julian Joachim Member

חבר'ה, תעלו קצת את רמת ההתדיינות ביניכם. לא נעים לקרוא חלק גדול מהתגובות פה.