החלוץ הטוב ביותר.....

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י oris, ‏29/3/04.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

גולים זה לא הכל, תן לרונאלדיניו לשחק בקבוצה כמו מילאן הוא היה כובש הרבה יותר ממה שהוא כבש בבארסה, ומבחינה מסוימת הוא גם עונה ראשונה בקבוצה נורמלית (עם כל הכבוד לסן-ז'רמין)
    רונאלדיניו אחד הטובים בעולם, והוא יותר טוב מקאקא, אנשים פה צריכים ללמוד להודות שיש שחקנים יותר טובים מאלה שבקבוצות האהודות עליהם.

2. Javier Zanetti Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

3. raul madrid Member

ברור שרונלדיניו יותר טוב מקאקא . רק טיפש יגיד שלא...

4. Forza BiancoNero Member

מה זה משנה אם רונלדיניו יותר טוב מקאקה ? שניהם לא חלוצים, ועל זה אנחנו בעצם מדברים פה.
    אנ יעדיין בדעתי שראול הוא החלוץ מספר אחת בעולם, אף פעם לא ראיתי כל כך הרבה תחכום במשחק של חלוץ... הוא פשוט מרשים אותי כל פעם מחדש, הוא עושה את ההבדל בין ריאל של ליגת האלופות וריאל של הליגה, הוא עושה את כל השחקנים שמסביבו טובים יותר כשהוא משחק כחלוץ מרכזי, ולכן לא צריך לשפוט אותו לפי כמות השערים, כי הוא לא מהחלוצים הסקוררים. לא חסר לו כלום, חוץ מקצת מהירות, הוא שואף לשלמות כמעט בכל הפרמטרים, וכמה שהו אנראה לא מסוכן, הוא עוד יהיה מלך השערים של כל הזמנים בליגת האלופות, ובריאל מדריד. אלפרדו די סטפאנו- יש לך מתחרה רציני, למרות שיש לו עונה לא מי יודע מה.
    אחריו אני ממש מתלבט בין הנרי לשבצ'נקו, אבל ללא ספק, ראול אצלי מספר אחת

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, ואומרים שאני לא אובייקטיבי, ועכשיו אני גם אתחיל להגיב לשטויות שאמרת:

לגבי קאקא רונאלדיניו:
    אם מתחילים להשוות קשר התקפי הטוב ביותר בליגה האיטלקית לספרדית, דבר ראשון לוקחים
    את פרנצ'סקו טוטי, ולא קאקא.

נכון קאקא בעונה ראשונה לקח לקוסטה את המקום בלה בלה בלה, קאקא הגיע לקבוצה
    החזקה ביותר באירופה, קבוצה בנויה מכל בחינה שהיא על המגרש, גם קוסטה היה נותן את אותה עונה
    אם הייתה ניתנת לו ההזדמנות. קאקא שחקן גדול, שלא תבין אותי לא נכון, אבל רונאלדיניו יותר.

רונאלדיניו הגיע לקבוצה הרוסה, התקפה\הגנה שלא מתפקדת ונותן עונה יפה מאוד וגם בסאן ז'רמן
    הוא נתן עונות מדהימות למי שראה את הליגה הצרפתית.

רוצה עוד השוואה? טוטי לא רואה את קאקא ממטר, ועל זה אין ויכוח.

נעבור לפירלו:
    נו בטח?
    שאתה תגיד משהו על הקשרים ההגנתיים האחרים באיטליה? ברור, רק פירלו עושה את העבודה כמו שצריך.
    ברור. אמרסון, זאנטי, בריאי, כולם על הפנים, אבל המילאנזי מעל הכל.
    מה גם שלא צריך להשוות את איטליה לספרד כדי לראות שהוא לא הגדול מכולם, יש את שני הצרפתים, ויירה ומקללה, שמעת עליהם? עזוב אומנות לא אומנות, ויירה הקשר הדיפנסיבי הטוב בעולם, וגם השנוא עליי ביותר, אבל הוא שחקן גדול עם חוכמת משחק לא מהעולם הזה.

אני ממש לא מבין מה ישלך מדיוויד בקאהם?
    עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. ברור שהוא לא מקללה או הלגרה אבל אל תשכח שהתפקיד
    של מסכל התקפות נפל על השנה והוא לא רע בכלל.

נדבד היה יותר טוב מזידאן בשנה שעברה, נו בטח, שחקן שנתן שנה אחת טובה עשית אותו
    יותר טוב מהשחקן הטוב בעולם. עד שזידאן לא יוריד הילוך הוא הקשר הטוב ביותר בעולם.

לגבי פיגו? מי יותר טוב? גאטוזו? סרג'יניו? קאפו? היחיד שעוד אולי יתקרב ליכולת שלו זה חואקין מבטיס,
    חוץ ממנו, אף אחד לא יוכל.

די נטאלה משחק בקשר שמאלי, שפה אני יכול לתת לך לפחות חמש שחקנים שעושים עבודה יותר טובה
    ממנו. ואל תבקש דוגמאות, אתה סתם תראה יותר טיפש.

6. Javier Zanetti Member

תתעדכן...
    ראול מלך השערים של כל הזמנים בליגת האלופות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

רונאלדיניו לוקח גם את טוטי וגם את קאקה לדעתי...

לפני קאקה גם יש את איימאר זידאן ואחרים אבל תנו לילד זמן..

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שתפקידו של חלוץ הוא להבקיע שערים ולכן את ראול כן צריך לשפוט לפי השערים
    כי בעונות קודמות הוא כבש בצרורות, השנה גם תחכום חסר לו.

לגבי פיגו, שחכתי מתחרה רציני שלו....פרדי לוינברג.

רונלדיניו פשוט וירטואוז שזה לא יאומן משהוא עושה את הכדור, ובדומה לטוטי הוא סוחב קבוצה על הגב.

אחחחח איימאר....איזה שחקן. חלום. כעושה משחק יש גם את באלאק שגם אחד המועמדים להיות
    הטוב ביותר.

8. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

באלאק, נתן מודניאל גדול ועונה גדולה בלברקוזן, אבל בבאירן הוא לא התפתח, לפי דעתי הוא צריך לנסות את מזלו בליגה בכירה יותר

9. Forza BiancoNero Member

ראול לא מלך השערים של ליגת האלופות, התואר שייך עדיין לדי סטפאנו כזכור לי.
    בקשר לטוטי, הוא כן הקשר ההתקפי הטוב באיטליה כרגע.
    אל תספידו את נדבד, כי במשך שתי עונות הוא היה שחקן השנה לטעמי, ויש תחומים שהוא עולה על זידאן בהם.

10. אלי מתחן Member

זידאן ונדבד הם שני הקשרים ההתקפיים הטובים בעולם. אחריהם מגיעים איימאר וקאקא וכל שאר שחקני הדור היותר חדש.

11. שבצ'נקו Member

אני פשוט הגבתי לזה ,כשאמרת שרונאלדיניו עולה על קאקא בכמה רמות וזה לא נכון!
    קאקא ורונאלדיניו הם שני השחקנים הצעירים הכי מוכשרים כיום.
    לרונאלדיניו יש שליטה אוניברסלית בכדור והוא גם עושה דברים יפים מאוד עם הכדור,אבל גם קאקא עושה הרבה דברים יפים, למשל איך שהוא מקבל כדור(העצירה שלו) ואז ההמשכיות המהירה, ועוד יש לקאקא בעיטות יותר טובות משל רונאלדיניו.
    מה שגם כן היית רואה איזה בישולים קאקא הביא, אז תעשה לי טובה! רונאלדיניו לא עולה על קאקא בכמה רמות!

על פירלו אני מדבר בקשר לשנה!!!!!
    אין אף שחקן אחורי שהציג יכולת כמו שלו השנה וזה בטוח!!!

ולגבי טוטי חשבתי ששמת אותו ברשימת החלוצים לא?

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/04
  12. שבצ'נקו Member

לגבי קשר שמאלי, אני לא אמרתי שדי נאטאלה הכי טוב!
    מה אתה בסדר?
    אני גם מביא לך קשרים טוב:
    ואן דיר מיידה, סיידורף,סרג'יניו,זמברוטה מה לא מספיק קשרים שמאלים טובים?
    קשר ימני לא אמרתי גאטוסו...., גאטוסו בכלל קשר הגנתי, מה אתה בסדר?
    אין ספק שפיגו קשר ימני מהטובים בעולם ,אבל מצטער לאכזב הוא לא הכי טוב! (לאור יכולתו בשנה האחרונה)
    באיטליה כן יש קשר ימני טוב וזהו מנסיני והוא מאוד מוכשר מי שראה (אני לא אומר שהוא הכי טוב) וגם זמברוטה יכול לשחק קשר ימני למי ששכח.

את החשיבה שלך תחסוך , אל תגיד: " בטח כי זה מליאנזי".
    פירלו קשר ענק אז מה לא לשים אותו? לדעתי הוא יותר טוב מויירה זה הכל, ואתה לא חייב להסכים איתי!

לסיום

החלוץ הטוב בעולם -סופר שבה, סיבות:
    מהירות, כוח פריצה, נגיחה עדירה, תנועה ללא כדור,מהירות, צבירת מהירות מהמקום,בעיטה טובה בשני הרגלים,חשיבה כמה מהלכים קדימה,טכניקה בלתי רגילה (מהיחידים) ומה עוד צריך החלוץ הטוב בעולם?

13. שבצ'נקו Member

תראה, שניהם שחקנים גדולים ומוכשרים ביותר ומאוד קשה להגיד מי יותר טוב, את זה אנחנו נראה כבר בהמשך דרכם באירופה, כי רק ככה נוכל לדעת מי באמת יותר טוב, נכון?

14. MATERAZZI Member

שבצ'נקו... אתה לא צריך להיצטדק פה גם אני חושב שקאקא טוב מרונלדיניו...
    לדעתי לקאקא יש עוד כל-כך הרבה דברים שהשתפרו עצלו עם הזמן שהוא יגיע לשיאו הוא יהיה אחד הטובים בכל הזמנים !!! אם כל הכבוד לרונלדיניו ויש המון המון המון כבוד לדעתי קאקה פשוט טוב יותר,הוא כובש שערים מכריעים ומשנה את מילאן לגמרי מימילאן של השנה שעברה.
    נכון קאקא בעונה ראשונה לקח לקוסטה את המקום בלה בלה בלה, קאקא הגיע לקבוצה
    החזקה ביותר באירופה, קבוצה בנויה מכל בחינה שהיא על המגרש, גם קוסטה היה נותן את אותה עונה
    אם הייתה ניתנת לו ההזדמנות.
    שטויות,מילאן של שנה שעברה היא ממש לא החזקה ביותר באירופה,מילאן של שנה שעברה נופלת מיובה ומיראל והיא בערך בכוחות של אינטר של שנה שעברה(קבוצות חזקות,מאורגנות היטב אבל לא יותר מזה),מילאן היום החזקה באירופה אבל שנה שעברה היתה בינונית(בכני מידה של אלופת אירופה) להזכירך היא סיימה רק במקום השלישי בליגה האיטלקית ואם סדר המשחקים בחצי הגמר היה הפוך(אינטר מארחת את ה0-0 ומילאן מארחת אתה1-1 אז אנטר היתה בגמר) אז איך אתה יכול להגיד שהוא בא לקבוצה החזקה באירופה זאת הטעות שלך:הוא עשה אותה לחזקה באירופה,זה לגבי קאקה או רונלדיניו.

לגבי פירלו:
    אני לא מבין מה הקטע שלך,הוא אמר דברים נכונים,אני בתור אוהד אינטר אומר לך שפירלו עושה את מילאן השנה ושפירלו הוא מוסר המסירות הארוכות הטובות בעולם,וחוץ מזה הקטע הזה ש"רק פירלו עושה את העבודה כמו שצריך", הוא אמר את זה או מתישהו שאתה מדבר?!
    עוד משהו:
    ועוד משהו אתה אומר שאנשים פה לא אובייקטיבים ושהם אומרים שהשחקניים מהקבוצה שלהם הכי טובים,אז אני דווקא ראיתי אותך אומר שקודיצ'יני (שהוא שוער בינוני מאוד שוער ענק) וזה בולשיט!!!
    לגבי בקאהם:
    דבר ראשון בקאהם מכיר את התפקיד טוב מאוד מנבחרת אנגליה,ואם כל הערכה שלי אליו הוא לא קשר דפנסיבי ברמתה של קבוצה כמו ריאל,זה יפה מאוד שהוא מנסה והאמת שהוא בכלל לא רע אבל זה לא מספיק ריאל צריכה פועל שיעשה את העבודה השחורה באמצע ואת זה בקאהם ממש לא עושה וסתם אם בא לך להשוות פירלו אוכל את בקאהם כקשר דפנסיבי!!
    נ.ב
    של ליגת האלופות,לא גביע האלופות כזכור בשנת 1993 היה שינוי במבנה של גביע האלופות שהפך לליגה.

15. the gunner_14 Member

ויירה הוא הקשר האחורי הטוב בעולם וזה באמת מצחיק לשמוע שפירלו טוב ממנו.ובכלל אוהדי מילאן חושבים שהשחקנים שלהם הם הטובים בעולם בכל עמדה,פירלו,קאקא,שבצ'נקו,לכל אחד משלושת התותחים האלה יש לפחות שחקן אחד טוב יותר מהם,רונאלדיניו הוא הרבה יותר מבריק ומלהיב במשחק שלו וכיף יותר לראות את רונאלדיניו מאשר את קאקא ולורונאלדיניו יש הרבה יותר השפעה כל הקבוצה שלו מאשר לקאקא.
    בקשר לשבצ'נקו אין צורך לציין את החלוץ שעולה עליו בכל פרמטר