החלוץ הטוב ביותר.....

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י oris, ‏29/3/04.

1. oris Member

2. juva Member

אתה מ-א-ו-ד סותר את עצמך בהשוואה הזאת, מצד אחד אתה אומר שהקישור האיטלקי מיואש בעיקר ע"י זרים, ומצד שני, כשאתה מתייחס לכל ליגה, אתה בעיקר נותן דוגמאות של שחקנים זרים(בריאל מדריד הקישור מורכב מפורטוגלי, אנגלי, צרפתי ורק מידי פעם ספרדי)
    כמובן שדי קשה להתעלם מהעבודה שהנבחרת האיטלקית מוצלחת פי כמה וכמה מהנבחרת הספרדית והאנגלית

דבר אחד זאת לעשות השוואה בין השחקנים האיטלקים, האנגלים, והספרדים, אבל לעשות השוואה בין השחקנים שמשחקים בליגות האלו זה כמעט בלתי אפשרי

3. שבצ'נקו Member

לא ראיתי את ויירה עושה כבר הרבה מאוד זמן דברים טובים, דבר ראשון לפירלו יש טכניקה בלתי רגילה לשחקן אחורי, הוא יכול לנטרל שחקנים בצורה בלתי רגילה!(ראה דוגמת טוטי), תראה גם איזה שחקן חשוב פירלו למילאן בקישור, בעזרתו מילאן הצליחה לפרוץ את ההגנה של קייבו שבוע שעבר, והבעיטה שלו בין הטובות בעולם!(אני מדבר על הגולים מטווחים שלו), פירלו גם מארגן משחק מאחור יותר טוב מויירה לדעתי ויש לו מסירה עדירה על 50 מטר(דבר שגם סיידורף מצטיין בו).
    לגבי זמברוטה וגיגס זה לא ממש השוואה ,כי זמברוטה משחק גם מגן שמאלי והוא פחות תוקף,
    לגבי רונאלדיניו ,אני שם את קאקא נגדו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx (שני השחקנים מאוד מוכשרים וקשה לומר מי יותר טוב).
    לגבי כל כוכבי ריאל, הייתי אומר שבקהאם איבד חלק מכישורי המשחק שלו והוא לא טוב כפי שהיה ביונייטד,גם פיגו לא מזהיר בשנה האחרונה, מה שכן לזידאן עדיין יש את זה, אבל לדעתי באיטליה יש הרבה יותר חומר שחקנים בקישור-סיידורף,פיורה,די נאטלה,ואן דר מיידה,פירלו,גאטוסו,תומאסי,מרסקה,קילי,סטנקוביץ,פיורה,רוי קוסטה,נדבד,טאקינרדי,אמרסון,דאקור,אפיה,אמברוסיני,קאקא,קאמורנסי,מנסיני ויש עוד כמה מוכשרים.

לזידאן לא נשאר הרבה זמן לשחק והוא יותר טוב מנדבד תלוי במה!
    זידאן שחקן מאוד טכני שיכול למסור מצויין, נדבד הוא שחקן שמתבסס יותר על מהירות ועל בעיטות חזקות מרחוק,(זידאן יותר טוב במעט)

אם להשוות ,אז באיטליה ללא ספק החומר בקישור הכי טוב שיש.

4. Max Member

נו באמת, אתה רוצה להגיד שבחומר השחקנים איטליה עוברת בהרבה את נבחרת ספרד? לך תצחק על מישהו אחר, אז אולי היום זה ה1 באפריל אבל זה לא אומר שאתה צריך לצחוק עלינו באימרות כאלה.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראית את ויירה עושה דברים טובים בנתיים? אז לא ראית קשר אחורי גדול כבר הרבה זמן.
    אתה חושב שזה כל כך קל להפעיל את פירס ולוינברג? לחפות על חיסרון של קשר לצידו (אני לא מחשיב את אדו וג'ילברטו, הם קונוסים), להלחם על כל כדור, לסכל התקפות? לעזור להגנה העלובה של ארסנל?

פירלו שחקן נפלא, בזה אין ספק, אבל ייקחו עוד כמה שנים בשביל שהוא ייתפוס את מקומו של ויירה כ"קשר האחורי הטוב ביותר".

רונאלדיניו עולה על קאקא בכמה רמות, אבל גם ב4 שנים, קאקא יהיה יותר גדול.

בקאהם לא איבד שום כלום, הוא משחק בתפקיד אחר, והוא עושה אותו לא רע בכלל, מה גם שרואים שהשתנה משהו באישיות שלו מאז שעזב את אנגליה, יותר שחקן, פחות דוגמנית.

אל תשווה את די נטאלה לקישר השמאלי שיש בספרד, וגם בגילאים. די נטאלה בן 27 והוא בשיא הקריירה שלו, וויסנטה בן 22 והוא עוד לא התחיל את הקריירה, שלא נדבר על חואקין.

על הגנות אי אפשר בכלל להשוות, הקרקס של ספרד לא משתווה לארמייה של איטליה.

אגב, מוזר שאתה מזכיר את אפייה ואמרסון באותו משפט.

כמו שלזידאן אין עוד הרבה זמן לשחק, גם נדבד לא בדיוק בתחילת הקריירה שלו, וזידאן עולה ובהרבה על נדבד בכל פרמטר חוץ ממהירות משלנדבד כבר בקושי יש.

בנוגע לקישור הימני, אי אפשר להשוות בין פיורה לפיגו, עם כל הכבוד הפורטוגלי עדיין הקשר הימני הטוב בעולם.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

זולה :

1) אדו הוא בשום פנים ואופן לא קונוס והעונה הוא מציג יכולת לא פחות טובה מויירה.
    2) פיגו הקשר הימני הטוב בעולם?? אני חושב שהתואר הזה כבר עבר לדיוויד בקהאם.

שבצ'נקו - אז אתה אומר שאיטליה היא הקבוצה עם השוערים, המגינים, הקשרים והחלוצים הטובים ביותר?

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדו הוא השחקן היחיד בארסנל שלא יציב, המילה היא קונוס היא כדי להרחיק אותו מהשאר.

דיוויד בקאהם לא משחק כקשר ימני, אלא קשר דיפנסיבי\עושה משחק באמצע יחד עם גוטי (בעצם תפס את המקום של מקללה), ופיגו משחק כקשר הימני וזידאן בשמאל.

8. King_Beckham Member

חברים אתם חרגתם מנושא הדיון.
    אני אנסה לחזור אליו.

קשה לומר מי החלוץ הכי טוב.

זה תלוי איזה חובב כדורגל אתה שואל.

אני למשל, לא מת על כדורגל איטלקי, בגלל שאני לא אוהב את סגנון המשחק שם, ולכן אני לא אגיד שחלוץ מהליגה האיטלקית הוא הכי טוב.

עכשיו לדעתי ישנם ארבעה חלוצים שהם הכי טובים בעולם כיום, שהם:

רונאלדו, ראול, הנרי ו-ואן ניסטלרוי.

אם תשאלו אותי איזה חלוץ מביניהם הכי טוב כיום, אני אגיד הנרי וזאת למרות שאני אוהד מנצ'סטר יונייטד!

9. GiggsoMaNiA Member

מארסיי - דרוגבה - חלוץ בן 25 ששנה הבאה יעשה חייל בליגה האנגלית
    זה בדוק אם כן אז באיזו קבוצה?
    לדעתי הוא מאוד מתאים לליברפול או לניוקאסל ששתיהן כבר מלאות בחלוצים כשרונים...
    (ליברפול בארוס אל חאג'י דיוף אואן הסקי ממש לא... וניוקאסל לואה לואה שירר בלאמי אמואבי לא ממש)

ובקשר לז'ארדל הוא עבר לאנקונה נדמה לי בהשאלה מבולטון...

ובקשר לנושא
    לדעתי עם כל הכבוד לואן ניסטלרוי החמישיה הראשונים הם:
    1.שבשנקו
    2.הנרי
    3.ראול
    4.רונאלדו
    5. ואן ניסטלרוי

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/04
  10. the gunner_14 Member

11. oris Member

כשהקמתי את הדיון הזה המטרה הייתה להראות לכולם שאין ליגה מושלמת ושלכל ליגה יש חסרונות ומי שלא קרא את ההודעה שלי בעמוד הקודם שיקרא ויבין. לכל ליגה יש חסרונות ויתרונות ולהגיד את האמת צריך להתייחס לכדורגל ככדורגל בכלליות כי כל אחד אוהב דבר אחר אבל אם כולם יאהבו באמת כדורגל הם יפתחו גם דעות אובייקטיביות לגבי דברים כמו: החלוץ הטוב ביותר בעולם...........

שימו לב לכל אחד אמורה להיות שרשרת כזאת:
    אני אוהב כדורגל -
    אני אוהב כדורגל אירופאי -
    אני אוהב כדורגל איטלקי -
    אני אוהד את יובנטוס -
    אני חולה על אלסנדרו דל פיירו..............

מי שהבין את השרשרת יבין הרבה דברים חשובים

12. the gunner_14 Member

הנרי הוא החלוץ הטוב ביותר וכל מי שחולק על כך מדבר מתוך אמוציות בלבד.
    זולה אתה רציני? אדו קפץ ב2 דרגות העונה והא נראה כשחקן מהשורה הראשונה גם ביכולות התקפיות והגנתיות,זה ממש לא במקום להעמיד אתו בשורה אחת עם ג'ילברטו סילבה באמת.

נערך לאחרונה ב: ‏1/4/04
  13. שבצ'נקו Member

אתה אמרת!

14. שבצ'נקו Member

אני הבאתי לך פי 2 יותר שחקנים מאיטליה מאשר יש בספרד, ולחשוב שאלו שחקנים מפורסמים יותר או פחות!
    והרוב יותר טוב!

15. שבצ'נקו Member

תסביר לי ,בבקשה... איך רונאלדיניו עולה על קאקא?
    קאקא בעונתו הראשונה אי פעם באירופה ועוד בליגה האיטלקית, שנחשבת לקשה בעולם, כובש 9 שערים!!!
    גם פירלו, אם ראית איך מארגן את הקישור, כל נגיעה של פירלו בכדור זה פנטסטיקה, ואני ראיתי את ויירה משחק והוא לא כל כך מרשים לדעתי., הוא לא הראה תצוגות כבר שנה לפחות.

אתה מדבר בעצמך!
    בקהאם עושה את התפקיד שלו לא רע, ולא יותר מזה!
    ביונייטד הוא היה מנהיג והוא היה חלק בלתי נפרד מהקבוצה, לעומת זאת בריאל הוא עוד שחקן מפורסם ולא יותר מזה.

לגבי די נאטאלה, מה אתה רוצה שאני אשווה את רוי קוסטה ,כשהיה בפיורנטינה היה הקשר התוקף השני הטוב ביותר אחרי זידאן?
    השחקן בן 27 נו טוב בגלל זה אני אומר לך .

לגבי נדבד, צודק! אבל בשנה האחרונה תסכים איתי ,שהוא היה יותר טוב מזידאן!

לאחרון חביב, לגבי פיגו, הוא לא מה שהיה פעם, הוא שחקן מצויין ,אבל הוא כבר לא הקשר הימני הטוב ביותר, כמו שגם פיורה לא הטוב ביותר!