החלוץ הטוב בארץ..

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י burning soil, ‏6/1/04.

1. Forza Sampdoria Member

גל , אחי , רק להשלים אותך ... אודי נבחן בקיץ בנירנברג ( ליגה 2 בגרמניה ) , אבל לא הסתדרו העניינים שם ...
    http://med.walla.co.il/archive/14085-5.Xxx
    אודי , במדי הפועל , מול סלטיק

* אני דווקא חושב שסקוטלנד תתאים לו מצויין , אולי אפילו בשתי הגדולות , אבל קודם כל הוא צריך לעבוד קשה ( כמו השנה ) בליגה והכל יהיה ורוד בשבילו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/04
  2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

לפי דעתי החלוץ הכשרוני יותר היום הוא שלומי ארבייטמן. השחקן הראה מה הוא שווה עונה שעברה (כמו שהזכירו כאן כמה) וגם העונה (שער מול הפועל ת"א). יש לו מה ללמוד (עדיין) כדי להיות חלוץ גדול אבל הילד באמת מוכשר ויום אחד עוד נראה את זה... אם לא ראינו עדיין.

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי בואו לא נרחיב על העניין כי אורן, מי כמוך יודע כאוהד מכבי חיפה שאלון מזרחי הרבה מאוד אחרי השיא שלו ושהוא בירידה מתמדת. זה שהוא מבקיע רק מראה על רמת ההגנות בליגה מה גם שהגולים שלו כבר פחות מזכירים את הצמד בטדי במחזור הראשון של עונת 93-94 בטילים לחיבורים מחוץ לרחבה אלא דחיקות ממטר וכאלה. הוא ישבור את השיא, יגיע ל- 200 גולים ויפרוש בעוד שנה או שנתיים. הוא איטי יותר, הסיבוב שלו מפעם שהיה אחד הטובים שראיתי (לא בארץ, בכלל) הפך לתנועה כבדה שמגן סביר לוקח וההתמצאות ברחבה שהייתה הדגל שלו (לאיפה שלא בעטו ברחבה שם היה וכבש, וגם היה מלך הריבאונדים אם היה כזה דבר). מכל זה נשארה רק הסיומת אבל זה לא מספיק לתואר שעליו אנחנו מדברים.

4. הח!ליגן הצה!ב Member

לי יש 2!

1: אוגבונה שחקן הפועל ת''א נראה לי שהשנה הוא ישים הרבה שערים אחרי מה שעשה לביתר

2: אדורנו שחקן מכבי ת''א צריך לחכות בסבלנות לגול השני שלו ואחר כך הוא יהיה מכונת שערים
    בתנאי שקלינגר יתן לו דקות משחק

5. Kiko Member

לא מסכים איתך...
    לא צריך לייחס כל כך הרבה חשיבות לשלושער מול קבוצה כמו בית"ר, במיוחד לא אחרי יכולת בינונית+ שהוא הציג עד עכשיו.

6. הח!ליגן הצה!ב Member

אולי אתה צודק אבל כל חלוץ צריך את הגול שלו בשביל ביטחון
    אני ממשיך לראות את המשחקים של הפועל ביגלל אבוקסיס נראה לי שחקן ענק גם שאני שונא אותו

7. אלי מתחן Member

משהו שקראתי בעיתון היום הטריד אותי
    "אוגבונה נפגע ממתיחה מול בית"ר" חשבתי לעצמי, אולי באמת זה היה קל מדי? אני רק מחכה שיגאל שילון יצא ויגיד לנו שזה לא היה אמיתי.

מול גולן חרמון, טלקר וקורנפיין ביום שאפילו רע יחשב טוב יחסית אליו לא ממש קשה להבקיע 3

8. אלי מתחן Member

גם נגד אשדוד משחק קודם לכן הוא שם בנגיחה, ולפני כמעט סיבוב מול הפועל פ"ת בטדי

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/1/04
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כיום החלוץ הכי טוב זה כפיר אודי שמוכיח את זה שוב שבוע אחר שבוע אחר שבוע.

לגבי ארבייטמן, הפתיע אותי מאודץ לא חשבתי שהוא כזה טוב כמו שעשו אותו אבל הוא מוכיח שיש מה לצפות ממנו בעתיד הוא מבקיע שערים מצויין והוא בסך הכל בן 18 ועתיד גדול יש לו ואני מאוד מקווה שסוף סוף נבחרת ישראל תזכה בחלוץ שפיץ ראוי מה שלא היה לנו מאז ימי אלון מזרחי ורונן חרזי.

10. DaMaGe Member

החלוץ הכי טוב בארץ כיום זה שלומי ארבייטמן! בלי שום קשר לקשר שלי איתו (חבר של אחי) ולזה שאני אוהד את בית"ר ירושלים.....
    בתור אוהד בית"ר אני עוקב אחרי ארבייטמן.....עונה שעברה הוא נכנס כמחליף איזה 3-4 פעמים בדקות הסיום...שם הבקיע 2 שערים עם הראש (מכבי חיפה, מ.ס אשדוד).....בסה"כ הוא הבקיע עד עכשיו 8 שערים כולל עונה שעברה...ועוד בשני משחקים הראשונים העונה הוא לא שיחק בכלל ונגד הבועל (שם הפקיע שער) הוא נכנס 20 דקות לסיום....הוא גם לא שיחק נגד ב"ש (נבחרת נוער)....
    הגולים של ארבייטמן מאוד מגוונים! מאוד:
    * שער 1 - מחזור שלישי, הפועל ת"א, טדי, דקה 85, רבע שעה אחרי שנכנס - טלקר מגביהה כדור על סף הרחבה לתורג'מן שמוריד עם החזה לארבייטמן.....ארבייטמן בבעיטה חזקה, מדויקת ומסובבת הכניע את אלימלך! גול מצוין.
    *שער 2 - מחזור חמישי, הפועל פ"ת, טדי, דקה 3 - מליקסון בעקב מצוין שחותך 2 מגינים של פ"ת מגיע לטלקר מגביהה היישר לראשו של ארבייטמן....כמובן ששלומי נגח מדויק לפינה...פנימה!
    *שער 3 - מחזור שישי, אחי נצרת, בית שאן, דקה 18 - אבירם ברוכיאן במסירה נהדרת מכניס את ארבייטמן שבאחד על אחד הכניע את מאיר כהן!
    *שער 4 - מחזור 8, מכבי ת"א, בלומפילד, דקה 33 - אם אני לא טועה אלירן דנין היה זה שהגביהה את הכדור לתוך הרחבה...ארבייטמן בוולה מסוכן וחזק לידיים של שטראובר....ארבייטמן הגיע לריבאונד והכניס את הכדור.
    *שער 5 - מחזור 12, חיפה, טדי, דקה 48 - מאור מליקסון במסירה מצוינת לאלירן דנין, אלירן דנין רץ נהדר מסר כדור רוחב לארבייטמן שמישם....הסוף ידוע...גול!
    *שער 6 - מחזור 14, הפועל ת"א, בלומפילד, דקה 7 - מאור מליקסון (שוב) במסירה מצוינת לארבייטמן, ארבייטמן הגיע לכדור, עקף את אלימלך, ומול השער החשוף הכניס....!

אלה היו השערים (המגוונים) של שלומי העונה....
    לשלומי יש סיבוב מהיר מאוד, בעיטות חזקות בשני הרגליים, משחק ראש נדיר, מהירות, יודע להעביר...ללא ספק הוא זה שצריך לשמש כיום בחוד נבחרת ישראל....ואני לא צוחק! אברהם גרנט עשה בשכל שהזמין אותו.
    ע"פ סיבות אלו הגעתי למסקנה ששלומי הוא החלוץ הטוב בליגה!
    צפוי לו עתיד מצויןןןןן!

שבוע טוב אחים ואחיות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

11. Yaak#Berko Member

אישית אני חושב שעומר גולן שחקן יותר טוב כרגע מארביטמן וניחן ביכולות פיזיות בנוסף לכישרון שיאפשרו לו להיות החלוץ הדומיננטי ביותר בישראל כרגע. בנוער אגב גדל דור מוצלח של חלוצים כפי הנראה - ערן לוי מחיפה, עדן בן בסט מחיפה (מלך השערים בנוער), אלנתן סלמי מפתח תקווה (בן 16 וכבר בבוגרים) ויש עוד. עוד דבר- לדעתי המאמן שיעביר את שי בירוק לעמדת החלוץ יקבל את החלוץ הכי טוב בארץ. הילד היה החלוץ הכי טוב במחלקת הנוער של אייאקס ורק אלוהים יודע למה הוא קשר בחיפה.

12. DaMaGe Member

חחחחחחח עומר גולן יותר טוב מארבייטמן!? חחחחחחחחחחחח! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx
    עלקקקק! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
    איך אתה מסביר את זה:
    בפ"ת יש קישור שיביא לחלוצים כדורים....
    עומר גולן פתח בכל המשחקים העונה מלבד אחד בגלל אדום!
    ובכל זאת הוא הבקיע רק 2 שערים....אני הייתי מתבייש בזה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

בבית"ר אין קישור(מלבד נמני שלא מספק ת'סחורה) שיביא לחלוצים כדורים....
    שלומי ארבייטמן לא שיחק בשלוש משחקים ובאחד הוא נכנס כמחליף....(נגד הבועל שם כבש גול...).
    והוא הבקיע 6 שערים! פי 3 מגולן! איך תסביר את זה!?

שלא תבין אותי לא נכון....עומר גולן הוא חלוץ מבטיח.....אבל לא צריך להגזים...כיום הוא לא יותר טוב מארבייטמן נקודה.

13. Yaak#Berko Member

בהתחלה חשבתי לא להגיב אבל הנה אני מגיב.

אנגוי אנסומבו, סטניסלב דוברובין, קובי רפואה, עומר גולן - ועכשיו גם רובינלסון מונטיירו. אלו החלוצים העיקריים של מכבי פתח תקווה.

הדקות כמו גם ההזדמנויות מתחלקים בין ארבעתם וכולם תורמים. כשמבחינת מעמד עומר גולן הוא בעל המעמד הנמוך מבין השלושה, הוא ילד.

עמיר תורג'מן (העונה הגרועה בהיסטוריה שלו, חוץ מכדור למשקוף שבוע שעבר לא עושה כלום), שלומי ארבייטמן. זה מה שיש לביתר פחות או יותר להציע קדימה.

אז ארבייטמן כבש יותר, אז מה?!
    הולצמן כרגע מלך השערים, אבל הוא בקבוצה חלשה, ובינינו הוא אפס.
    כפיר אודי כובש בצרורות בבני יהודה - וזה לא שהוא שחקן רע אבל בקבוצה "גדולה" אמיתית הוא לא היה מגיע להספק כזה.
    אליניב ברדה בבני יהודה במקום אודי שווה מלך שערים. זה לא הופך את אליה (מת עליוו) לחלוץ הכי טוב בארץ.
    יעקובו בעונה האחרונה שלו בחיפה כבש פחות מרפואה ומהולצמן. אתה לא ברצינות אומר לי שאיגיביני, שהוא אחד מ-5 החלוצים הצעירים הטובים בעולם, פחות טוב מהולצמן.

אגב, בכל הויכוח הזה אני לא סופר את יניב קטן כחלוץ, ואין יחס לזרים, כי אם היה אז גבריאל לימה גדול על כל הליגה, וגם לג'ף טוטואנה מהפועל חיפה יש הרבה מה להגיד.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/04
  14. DaMaGe Member

בין כל החלוצים שאמרת......ארבייטמן היה תופס מקום בהרכב...
    ארבייטמן נמצא בכל מקום על המגרש, כמו גולן נגד מכבי.....אבל לא כל יום גולן תופס כזה משחק...
    ארבייטמן כל משחק עושה הגנה, עולה להתקפה, כובש שערים (בהרבה משחקים), מבשל....
    והולצמן לא אפס בכלל, הוא אחד החלוצים הטובים בארץ, כל קבוצה הייתה רוצה לראות כזה חלוץ אצלה...
    ואני מסכים איתך בקשר לאודי, הוא לא כזה טוב.....הוא חלוץ "בסדר" אבל הוא לא הכי טוב....

15. DaMaGe Member

אתה יודע מה אחי....נחכה ונראה מי יגיע יותר רחוק , אוקי?!