הזרים הכי טובים בהיסטוריה של הליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עידן444, ‏29/4/16.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

האמת שמסכים עם רוב הנבחרת, כמובן שאי אפשר להכניס את כל הזרים הגדולים ששיחקו כאן רק בנבחרת אחת אבל מהצד הירוק, קצת חסר לי פראליה.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי למה שיבחרו אותם? תמיד מעריכים שחקנים בראייה לאחור, כשהם מסיימים את הקדנציה שלהם ואפשר להחליט בוודאות עד כמה הם תרמו לכדורגל הזה. אבל, בעוד 10 שנים, ובהנחה שהזרים ימשיכו בב"ש, והלוואי בבית"ר, יש ספק בכלל שהם יכללו ברשימות השחקנים הזרים הטובים בכל הזמנים? לי לא. לדעתי רואדה זה הבלם הכי טוב שראיתי בבית"ר, אבל עונה אחת לא תבטל את טרטיאק. רוקאביצה זה הזר הכי קרוב לשאלוי מאז ימיו של ההונגרי, אבל עונה אחת לא תבטל את שאלוי האגדי. בדיוק כמו שוואקמה לא יבטל את התרומה של חלילוביץ' ורוסו.

yakar, orimor2212 ו-amn אוהבים את זה.
  3. עידן444 Member

זה שיש הרבה פעמים עדיפות לניחוח נוסטלגי אני יכול לקבל. אני ממש לא חושב שזה רק זה ואני לא מדבר רק על הזרים הנוכחיים. לך אפילו 5-6 שנים אחורה- מי מצאת כאן ברשימות?

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. סמואל אטו Member

לא מבין מה הקשר.
    לך תרכיב את נבחרת ברזיל הכי טובה בכל הזמנים מי מהעשור האחרון מצליח להיכנס לשם? או נבחרת הונגריה?

אלו נתונים חסרי משמעות.

EO11 אוהב/ת את זה.
  5. עידן444 Member

מי שראוי יכנס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין זרים מהתקופה האחרונה כי לזרים אין את ההילה שהדביקו להם אז, והם מתקבלים בחשדנות ובציפיות מוגזמות.

אי אפשר להרכיב נבחרת, אבל מה שבטוח - אוסטרץ, חלוץ בינוני להחריד שבקושי כבש בליגה, לא נכנס אפילו ל-30 הראשונים.

7. alexshw Member

לא ראיתי שהזכירו את אלכסנדר פולוקארוב, אומנם רובן עשה ממנו פורפרה אבל היה רכש ענק של מכבי ת"א ואחד הגורמים הבכירים לאליפות הראשונה אחרי 13 שנים.
    גם ראוי לציין את ולדימיר גרצ'נב נדמה לי היה קשר מרכזי - מכוכבי האליפות של בית"ר ב - 1993.

8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם עוד 10 שנים אני לא רואה אף אחד מהזרים הפעילים בארץ מוזכר לצד הגדולים ביותר, אולי למעט אוגו אם ימשיך כמה שנים בבאר שבע. וזה לא בהכרח אומר שהדור של הזרים רע, יכול להיות שיש הרבה זרים טובים(גם עם זה אני לא מסכים אבל נגיד) אבל אף אחד שהוא לא ברמת הרוסו, אניימה או יעקובו.

Don Joan Roman ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואלה באמת נבחרות שלא יודעות את התקופות הכי מוצלחות בהיסטוריה שלהן בלשון המעטה.

מנגד אם תלך אל נבחרות כמו ספרד, איטליה, הולנד, גרמניה...

10. DRORIKO Member

אני לא מבין על מה הויכוח עידן, יש לך בכלל ספק שהזרים מעלים את הרמה של הליגה? תוציא את הזרים הבולטים ממכבי,ב"ש,בית"ר וחיפה והם קבוצות פחות טובות נקודה. אפילו בבני יהודה יש זר שהאוהדים שוקלים לבנות לו פסל.

נערך לאחרונה ב: ‏29/4/16
    orimor2212 ו-amn אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

אם ראיקוביץ' היה נשאר להרבה שנים כמו אובארוב הוא היה נכנס לרשימה, אבל מן הסתם הוא מתעתד לעבור כמה שיותר מהר לאירופה

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד עכשיו אני לא ראיתי אותו מתקרב לחבורת שוערים הגדולים שהיו כאן. יכול להיות שהוא יממש את הפוטנציאל שלו, יכול להיות שלא, לא אני ולא אתה יודעים.

13. DRORIKO Member

אם לא ראיקוביץ' ב"ש כבר חוגגת אליפות

14. alexshw Member

זה בינתיים רחוק מאניימה אולי גם כי אניימה שיחק עם שחקנים פחות טובים. אניימה היה חתול.

15. DRORIKO Member

@alexshw @עידן444 @Shacham בואו נגיד כזה דבר, בויכוח אם זרים זה טוב או לא טוב לכדורגל, צריך להשוות את הזרים הנוכחים לא לזרים של שנות ה-90 ׁ(מה גם שהכדורגל של אז הוא לא כמו של היום) אלא לישראלים הנוכחיים, וזרים כמו אוגו וראיקוביץ' ופלט נחשבים ביחס אליהם לשחקני טופ, אז בשורה התחתונה כן הם משדרגים את הליגה.

Don Joan Roman, orimor2212 ו-amn אוהבים את זה.