הזרים הכי טובים בהיסטוריה של הליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עידן444, ‏29/4/16.

1. Butragueño מנהלים

השער של טלקייסקי בדרבי זה אחד הבעיטות עם הטכניקה הכי טובה שראיתי בארץ. אחד אחריו זה השער של לרואה מול מכבי פ"ת.
    (צמד באותו המשחק של פאביו ג'וניור, אם מישהו הזכיר אותו).

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בדרבי ההוא הגול הזה של טלקיסקי הגבתי באופן הזוי. פשוט צקצוק נרגן ומלמול מיואש. בחיים לא היה לי את זה.
    שער עצום. אבל עם זאת אני לא חושב שהוא (טלקיסקי) מה-הכי גדולים. שחקן טוב, לא מטורף.

ווצ'יצ'ביץ יכל להיות מהגדולים, אבל זה מגוחך לומר על שחקן שבקושי שיחק דבר כזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. Raulito Madridista

אל תכניסו לי מילים לפה. דיברתי על הגולים הכי גדולים של השחקנים הזרים. כמובן שיש גם מבצע של יעקובו נגד אולימפיאקוס בליגת האלופות או ז'וטאוטאס שהגול שלו נגד יונייטד היה אשכרה בחיבורי הקורות ולא כמו שאוהד כדורגל ממוצע אומר 'בעיטה לחיבור' גם כשזה רק באיזור. זה היה חיבור אחושרמוטה. לא הייתי במשחק בווסרמיל כשווצ'יצ'ביץ' כבש מהאוויר אחרי משחק מסירות אדיר של הפועל, ובדרבי ה-3:1 עם הגול האדיר של בלילי עדיין הייתי ילד וזה גם לא רלוונטי כי הוא ישראלי. אז הגול של טלקיסקי בדרבי הוא הכי גדול שראיתי משחקן זר בהפועל ת"א. טלקיסקי שיחק בארץ בסה"כ שנה וחצי, את התקופה בהפועל רמת-גן אני לא מחשיב. די התאכזבתי ממנו ב-2008/09. הוא פשוט שינה מקצה לקצה את הקבוצה הבינונית שהייתה בזמן שהגיע, זו הברקה אדירה של הפועל, ודווקא כשהייתה קבוצה חזקה שיכולה להתמודד על אליפות - הוא לא הביא ערך מוסף וגוטמן החליט לוותר עליו בסגל של הדאבל. ווצ'יצ'ביץ' הראה המון כדורגל בפרק זמן קצר, אבל מסכים.

חייל שוקולד אוהב/ת את זה.