הופעה מכובדת לרוני לוי והירוקים בסיום 1-1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏22/8/06.

1. SeRgInHo Member

איך אני שונא את כל הצבועים האלה שהיו בעד ליברפול.
    מר ברנס, ידוע לך שמכבי ת"א אהובתיך הגיעה לליגת האלופות בזכות הפועל ת"א וחיפה? כשישראליות משחקות באירופה, על כף המאזניים עומדת לא רק הצלחת אותו מועדון, אלא הצלחת מדינה שלמה. אתה סתם קנאי שלא מוכן לקבל הצלחה של מועדון אחר. הצלחה שאולי בעתיד תוכל לעזור לאהובתיך מכבי ת"א לחזור לאירופה, כי היא בעצמה לא תוכל לעשות את זה.

2. Riki Member

Dennis Bergkamp אתה נסחף ויוצא מכל פרופורציות.

נכון, אני הייתי מהראשונים שאמרו למ כל התלונות לבניטז, הריי אף אחד מאיתנו לא ילך לשחק במדינה שנמצאת במלחמה.
    עכשיו הטענה שלי, שלמרות הפסקת האש ולמרות שהם אמרו שתהיה הודעה רישמית על כך, המשחקים יוחזור לארץ, הם לא עמדו בדברים שלהם ואנחנו נדפקנו מזה ובגדול. נכון היה פאשלות מול מאלמו ומול רוזנבורג אבל זה בכלל לא קשור אחד לשני, לנו מגיע כמו כל קבוצה לשחק בבית. זה שלא הצלחנו בשנים עברו להעפיל אומר שזה בסדר שלא נארח ? לך תדע כמה זה היה משפיע ודוקא מול קבוצה גדולה, יתרון ביתיות משמעותי מאוד ואין לזלזל בו.
    נכון שבאנו כאנדרדוג, אבל אני חושבת שמבחינת לחימה התעלנו, אני יצאתי מזה בתחושה של פספוס, ואני גאה מאוד בקבוצה שלי שנתנה משחק ענק.
    כמו שיודעים להגן פה על ליברפול '' זה רק תחילת עונה, יקח זמן שהם יתחברו'' הלו ?! גם אנחנו עם שחקנים צעירים, גם אנחנו בתחילת עונה, גם לנו אין חיבור או תיאום מלא בין כולם. החרא שלהם הוא החרא שלנו. אף אחד לא יוצא פה מכליו וטוען שליברפול פחות טובה מחיפה, אני אומרת שבמשחק שילשום, חיפה שלנו הייתה גדולה !!
    ותקרא לי מטומטמת אבל אני רציתי והאמנתי שנעבוד, ואדם שלא ירגיש ככה ולא יהיה בלב שלם עם הקבוצה שלו, הוא לא אוהד אמיתי.

3. eman Member

סליחה? מתי זה בדיוק קרה?
    לא יאמן איך אוהד בית"ר מסוגל להגיד שכונה על מכבי חיפה...
    אפילו עכשיו האוהדים של בית"ר עושים לארדילס את המוות לפני שהתחילה העונה אפילו. אם יש קבוצה בארץ שאתה יכול לקרוא לה שכונה, זאת בית"ר.ופרננדז התנהג פה בדיוק כמו שכל הקבוצה התנהלה באותה שנה -בשכונתיות.

ד"א,אני אודה לך אם תוכל להסביר לי מה בדיוק רוני לוי אמר על פרננדז.

נערך לאחרונה ב: ‏24/8/06
  4. אלי מתחן Member

מדוע צבועים? אולי מי שאוהד קבוצה יריבה ועודד את חיפה הוא צבוע?
    אולי מי שקילל את דוידוביץ' בליגה ואחרי זה חגג בהצלות שלו הוא צבוע?

5. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

"שכונה" מתייחס לכדורגל בארץ בכללותו וזה כולל את בית"ר. במקרה של רוני לוי, הוא פשוט כמו בהמה התנפל על השופט הרביעי והשתגע, פרננדז סימן לו להירגע וכמובן שרוני לוי הולך לתקשורת ומתחיל להגיד "מי הוא בכלל" "שישתוק", נו באמת, רואים מה הרמה של האפס הזה.

ריקי - אני לא אמרתי שאת לא מציאותית, פשוט נמאס כבר לשמוע את הדיבורים על בניטז, על כמה שאופ"א אנטישמים, כמה שחיפה מדהימה והיתה עוברת בארץ בטוח. די.

6. eman Member

תשמע אם אני אתווכח איתך פה על הנושא הזה בחיים לא נסיים את זה.
    אז אתה חושב שרוני לוי אפס ובהמה ואני חושב שהוא מאמן גדול ובן אדם מכובד,לא נראה לי שאני אצליח לשנות את דעתך,אז בוא נסיים את הנושא הזה.

מעבר לזה,תגיד מה שתגיד, אופ"א פעלו מאינטרסים לא ספורטיבים.לא יודע אם אנטישמים במידה מסויימת או כלכליים נטו,בכל מקרה מכבי חיפה לא קיבלה את התנאים ההוגנים לשני המשחקים האלה כמו שקבוצה אמורה לקבל.
    אני באמת לא יודע אם התוצאה היתה שונה אם היינו משחקים בארץ.הלחץ של הקהל יכל להשפיע לכאן או לכאן, אבל מה שהיה היה וחבל לחפור על זה יותר מדי.

7. TariboWest Member

אתה לא אובייקטיבי בגרוש, אתה מדבר מתוך שנאה וקנאה למכבי חיפה, תהיה בריא...

8. TariboWest Member

אתה לא אובייקטיבי בגרוש, אתה מדבר מתוך שנאה וקנאה למכבי חיפה, תהיה בריא...

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת אני לא מבין למה עונים לו,כבר שנים שהוא רושם בפורום ובכל דבר שקשור לחיפה הוא לא אובייקטיבי
    בגרוש,השנאה שלו עולה בהרבה על ההיגון.

בניטז היה צריך לחזות את זה שיתקפו אותו אחרי מה שהוא אמר,הוא היה עושה את אותו הדבר.
    לא משנה אם אני מסכים עם מה שבניטז אמר או לא,ברגע שהוא אמר מה שאמר הוא ידע שיתקפו אותו
    ומגיע לו,יש אנשים שצריכים להתעסק איפה המשחקים ישוחקו ובניטז הוא לא אחד מהם,בניטז צריך
    להתעסק איפה למקם את ג'ראד ואם לפתוח עם בלאמי או עם קראוץ'.