הופעה מכובדת לרוני לוי והירוקים בסיום 1-1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏22/8/06.

1. M_T_A Member

כל המחצית הראשונה חיפה לא מספיק הצטרפה להתקפות.
    נכון שבוקולי היה אגואיסט בצורה מוגזמת אבל הוא, קטן וקולאוטי היו היחידים שיזמו התקפות.
    חבל כי חיפה קבוצה שיודעת להחזיק בכדור טוב מאוד ואם היא היתה מנצלת את זה בשביל לתקוף עם 5-6 שחקנים ולא עם 3-4 הלחץ של ליברפול היה הרבה יותר קטן ממה שקרה בפועל.
    ועכשיו חיפה אולי הצליחה להשוות אבל זה היה יכול להיות וצריך שער יתרון כי חיפה פשוט חיכתה שליברפול תשים את הגול הזה

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה עלובים מול מכבי חיפה ללכת להעביר זמן בקרן , גועל נפש .

הם רק מוסיפים לסיבות לשנוא אותם.

ושוב השופטים ! במקום להבליג ולתת קרן לחיפה הוא שורק לצלילה ! אחח או"פא אוופ"א..

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/06
  3. Spanish Weapon Member

כפיים לאופ"א על זה שהיא יישמה את המוטו שלה : Fair play
    כפיים לבניטז וליברפול שלא פחדו להגיע לארץ ולבזבז הזדמנות חד פעמית להשיג יתרון בשני המשחקים
    כפיים לחיים מגרלשווילי שבגיל 10 כנראה החליט לבחור בספורט הלא נכון בשבילו

הידד לעולם!

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. משוגע בירוק Member

התמונה של המשחק: העברת הזמן ליד הקרן... זה מסכם את הכל, זה מסביר למה הם לא הגיעו לארץ וזה מסביר למה אני מקווה שהם יסיימו במקום האחרון בשלב הבתים או שיותר טוב במקום השלישי אולי נפגוש אותם בגביע אופ"א...

אם מישהו יכול שיסדר לי את הקטע של הבזבוז זמן בבקשה...

5. Jose Mourinho Member

מישהו מצטער עכשיו על ההחטאה הגדולה של קולאוטי בדקה האחרונה באנפילד?

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

השופט עשה את המוטל עליו והעלה את ליברפול לליגת האלופות, קבוצה עלובה ומסריחה לא שווה יותר מדי. ויש אנשים עוד שמחשיבים אותה אימפריה.... נו טוב.

כל הקומפלימנטים האפשריים מגיעים למכבי חיפה. כל הכבוד. התקווה היחידה שלנו באירופהץ

7. נדב מיכאלי Member

כצפוי ליברפול עברה.
    אבל שוב היא התקשתה מול חיפה,אומנם במחצית הראשונה ליברפול שלטה ללא עוררין במשחק במחצית השניה אחרי השער של קולאוטי ליברפול נכנסה ללחץ.
    טעות איומה של מגרשווילי בגול של השרוך .
    אפשר לקום ולהגיד כל הכבוד למכבי חיפה על 2 המשחקים שהם הציגו,בהחלט הקשו על ליברפול.
    ואני חייב לקום ולהריע בעיקר לאיש אחד : אלון חרזי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    שיחק היום כאילו הוא בן 17 (כרגיל),מוכיח כל פעם מחדש שהוא רק משתבח עם השנים.
    שיהיה לחיפה בהצלחה באופ"א.

8. משוגע בירוק Member

כמה שאני גאה להיות אוהד מכבי חיפה עכשיו... תיקו מול ליברפול וכולם מאוכזבים... זה מראה כמה גדולים הינו בצמד המשחקים האלה... ולא משנה כמה תגידו שגם ליברפול לא הייתה טובה, הרכב כזה אמור לדרוס אותנו על הנייר אפילוןצ עם ג'רארד שילשל לפני המשחק וקראוץ' נמך בסנטימטר...

מכבי חיפה אהבת חיי!!!!!

9. Makaay#10 Member

כל הכבוד למכבי חיפה שבהחלט הביאה קצת נחת למדינת ישראל על החודש האחרון
    פשוט קבוצה למופת מההנהלה למאמן ועד לשחקנים שנתנו היום מאה אחוז מעצמן ורק נשאר לומר-
    בקרוב אצלינו(או שלא... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx )

אה ומילה אחרונה... מגרלשווילי אני שונא אותך!!!!!!!!!!!!@#$!@$@#@!#!#@!#

או הייתי חייב להוציא את זה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/06
  10. הרצליה Member

אמרתם הכל על המשחק עצמו ככה שאין לי הרבה מה להוסיף חוץ מכל הכבוד למכבי חיפה ולרוני לוי ושיהיה המון המון הצלחה באופ"א!

11. burning soil Member

אז עוד שנה עוברת וחיפה לא מעפילה לאלופות, אבל הפער בינה לבין שאר הליגה רק גדל.
    לא נראה לי שיש איזה סיכוי שמכבי חיפה תאבד את הכתר.

12. צהוב שחור בנשמה!!!! Member

חיפה הולכת להיות ההפתעה הגדולה של גביע אופ"א, אני מדבר ברצינות

13. נדב מיכאלי Member

בתנאי שבית"ר תיראה את המשחק ותתחיל לשחק כמו חיפה ובתנאי שחיפה תעלה לגביע אופ"א.

14. GUTE Member

ליברפול הזאת משחקת כבר שנתיים את הכדורגל הכי טקטי ומגעיל שיכול להיות. רפא לאפה הבאנקר הזה, כל הזמן חלוץ אחד, ופיטר קראוץ' התורן הזה. איכסה!! כל כך רציתי לראות אותם עפים מליגת האלופות.
    גם קצת נקמה אישית על ה3-3 , הסיוט עדיין רודף אותי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

15. Raulito Madridista

אני לא יודע כל-כך מה להגיד על המשחק שראינו. חבל שזה נגמר ככה, כמובן שחבל, אבל אני לא ידוע אם אפשר להיות מאוכזבים. גם אחרי התוצאה הטובה יחסית באנפילד, לא הרבה האמינו שהקבוצה תצליח לעבור את ליברפול, שהקבוצה תצליח לא לספוג. חיפה תצטרך לתת עונה טובה בגביע אופ"א ובמקביל לקחת אליפות בליגה, יש לה את הסגל לכך ואלו המטרות שלה כרגע. חוץ מהמחמאות על הפייט לליברפול, שזה לא מספק אף אחד.

חיפה הייתה היום פחות טובה מליברפול שהגיעה להמון מצבים, ניר דווידוביץ, איש שאתם אוהבים לקטול כאן וגם אני, נתן משחק מעולה היום והציל כמה בעיטות ביניהם של לואיס גארסיה וגם הדף מצב ממש מסוכן מכדור נייח. דוידוביץ בטח לא אשם בשער של קרא'וץ שפשוט נמאס לראות אותו מבקיע אחרי שרואים שאין לו כדורגל בכלל, רק נגיחה טובה. סגירה רעה של מגרלשווישלי באגף כמובן, שנפל מהר מדיי ואיפשר לשחקן נדמה לי גארסיה שהיה בסדר היום, לבשל את השער. כמובן שהיתה גם אי הבנה עם מי שומר על קראוץ שפשוט היה חופשי לנגוח פנימה.

השער של חיפה היה מעודד, היה להמצב שמליקסון שנכנס כמחליף והיה בסדר, היה מול השוער והיה צריך לא לחשוש ולדחוף פנימה חזק את הכדור ולא כל-כך חלש כמו שעשה. היה גם מצב בדקה האחרונה ומצב נייח. גוסטבו בוקולי הפתיע היום בחולשתו, קולאוטי היה במקום שצריך אותו. אנדרסון הקשר הברזילאי עשה פעולה טובה בשער של מכבי חיפה, אבל הוא עושה מעט מאוד דברים בחלק ההתקפי ובטח שלא דירסאו עושה. יניב קטן לא נלחם היום מספיק לפי דעתי, חיפה תצטרך את קייסי כמגן שמאלי בגביע אופ"א. כל הכבוד לה ולרוני לוי בכל זאת.

ליברפול של בניטס הייתה טובה יותר היום, ג'רראד משום מה לא פת, בניטס מסתמך על קראוץ בהתקפה שיינצל הגבהות טובות מהאגף, לדעתי בלאמי עדיף עליו במישור הטכני וגם פאולר, לקראוץ באמת שאין כלום חוץ מהנגיחות האלה. היה מבזה לראות את ביזבוזי הזמן של ליברפול בדקות האחרונות וגם את סיסוקו שנכנס בברוטלאיות מספר פעמים, מזל שהוא נפגע והוציאו אותו.