הופעה מכובדת לרוני לוי והירוקים בסיום 1-1

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏22/8/06.

1. שלוס Member

שמעת על הארכה? פנדלים?
    עם כל 'הנאחס' שיש לחיפה עם פנדלים, כעת אני רוכש שזה מה שיקרה הערב

2. Raulito Madridista

אין לי כח לרשום עכשיו תגובה ארוכה, לא מתחשק לי משום מה.(בסוף זה יצא ארוך בכל זאת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )

בכל אופן אני רוצה לאחל למכבי חיפה בהצלחה. אני ממש שונא את רפא בניטס וליברפול. קראתי שליברפול שיחקו בברוטאליות והם מזלזלים בחיפה. הלוואי שלמרות הסיטואציה הקשה, חיפה תעבור איכשהוא, 1-0 קטן מספיק. ציינתי כבר בדיון של מכבי חיפה שיש מליון אפשרויות להבקיע שער בודד, לא חייב להיות ממשחק מתוכנן. צריך לקוות שהמזל יהיה של מכבי חיפה היום ולא ליברפול כמו במפגש הקודם. אני לא רואה את מכבי חיפה עוברת בכל אופן, אלא אם כן יהיה פנדל או משהו כזה או נחיתות מספרית של ליברפול. אני חושב שחיפה תבקיע היום אבל תספוג, את המשחק היא לא תנצח, או שתביא תיקו מכובד שלא ייספק אף אחד מאוהדיה באיזשהו אופן, או שהיא תפסיד. אנחנו נחזור בסוף רק עם המחמאות. מילה על מגרלשווילו: חייב לשפר את המשחק שלו היום.

ליברפול הייתה כל-כך חלשה במחזור הראשון בליגה והשיגה פנדל בגלל השופט. חיפה צריכה לנצל את הנקודות החלשות שלה, אני מקווה שהיא עבדה על מצבים נייחים והחלפת מקומות בין שחקני ההתקפה, קטן, בוקולי ומסודי. רוני לוי מאמן גדול ואני בטוח שחיפה תעלה עם רצח בעיניים, לא יודע אם זה מספיק.

ליברפול מזלזלת מאוד במכבי חיפה למרות שעולה עם הרכב חזק שלה. ג'רראד ייצטרך להוריד חלודה לאחר שנתן שני משחקים חלשים מאוד, נגד חיפה ונגד שפילד. אלונסו יהיה שחקן המפתח של ליברפול, סיסוקו יהיה האיש שיעצור את מכבי חיפה במרכז המגרש. גארסיה אמור להוסיף צבע למשחק של ליברפול.

המררסייד עולים שוב עם מערך של 4-5-1 והם יישלטו בכדור אבל לא יתקיפו בסערה, הם ייחכו להזדמנות לצאת למתפרצת קטלנית. בלאמי הוא זה שפותח בחוד, קראוץ ייכנס בהמשך ככל הנראה. אפשרות סבירה שבניטס עם חילוף גאוני ישיג את התוצאה שהוא רוצה.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אווווווווווו נצטרך לסבול את הצופרים האלה של אוהדי קייב ! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

4. Reyes Member

בדיוק מה שבאתי לכתוב.

מה הם מתלהבים מהזמבורות האלה!?

5. Eden Member

לצערי חיפה פשוט לא משחקת. הרבה חורים בהגנה, אבל דוידוביץ' ביום טוב.
    חוץ ממנו אני יכול לציין את בוקולי שמשחק נהדר.

אני לא רואה סיכוי שחיפה תבקיע פה, רק במצב נייח.

6. נדב מיכאלי Member

מחצית בקייב.
    דוידוביץ' היה ענק במחצית הראשונה ,חיפה מאפשרת לליברפול להניע כדור ולהגיע למצבים.
    בחיפה מורגש חסרונו של עידן טל ואין מי שיתחיל התקפות הכל הולך דרך האגפים בעיקר דרך בוקולי.
    קטן שוב נעלם .
    ליברפול צריכה להכניס חלוץ ,רוני לוי צריך להכניס את ארבייטמן .

7. שלוס Member

0-0 בחצי כפי שרכשתי בתחילת היום
    לפי המצבים הגיע 3-0 לליברפול ללא מאמץ בכלל
    נקווה שניר ישמור על הכושר והמזל גם בחצי השני ונקוה מאד שזה יסייע בסופו של יום מה שממש לא נראה לי.
    צריך לשמור על מצב זה עד דקה 65 ואז לרטש אותם ולקפץ בגול של חיפה.
    יש תקווה קלה, סיוכיי עלייה כרגע עומדים על 35%

8. משוגע בירוק Member

אממ המשחק הזה של דוידוביץ' מאוד מאוד מחשיד... מזכיר את המשחק מול ולנסיה עם ההתאבדויות שלו על הכדור היום... טפו טפו טפו שימשיך ככה... מאמין שלא... ליברפול קרובה מדי להבקיע האמצע פרוץ, למרות משחק אדיר של דירסאו, אנדרסון עדיין לא התאקלם אם בכלל ורואים שהוא לא מבין בכלל מה קורה ואיפה הוא נמצא...

נקווה לטוב...

9. אלי מתחן Member

יש לחיפה בעיה עם אנדרסון באמצע, אין מי שיניע את המשחק קדימה.
    קטן צריך כל הזמן לרדת אחורה ואז אין מספיק שחקנים בהתקפה.

10. flash Member

קשר קטן מאוד, ליברפול קבוצה אנגלית.

11. flash Member

בוקולי נראה כאילו הוא נפוח מעצמו... כל כדור שהוא מקבל בין החצי ל16, הוא ישר מנסה למסור איזה מסירה חכמה, ותמיד היא לא הצליחה. היו גם כמה מהלכים שהוא הלך לבד ולא מסר בזמן... אולי זה בגלל השער מול ליברפול... צריך להניע כדור יותר, אם אין לך מסירה על הקרקע שהדרך פנויה, לך אחורה לקשרים האחוריים/ הגנה. מסודי עשה את זה כמה פעמים.
    אנדרסון נראה מאוד גרוע... הרבה פאולים ואין לו בגרוש שליטה בכדור....אפילו למסור פס מדויק קדימה הוא לא יכול, דירסאו יותר טוב בהגנה, בשליטה בכדור, ומסירות ארוכות (הוא מאוד מדויק...).
    חרזי וקינן פשוט מעולים, דוידוויץ' עם כמה הצלות מדהימות...
    אני לא מבין את השדרים. כמה הם מבקרים את חיפה, כאילו היא משחקת גרוע... זה ליברפול!!! אם היא מגיעה ליותר מצבים ועושה איזה 5 מסירות, לא צריך להגיד שחיפה לא מגנה טוב!! חיפה מניעה כדור מהר, מאוד נחושה, כל ההגנה טובה, חרזי קינן ודווידויץ' במיוחד... באיבוד האחרון של בוקולי בסיום המחצית ליד הקרן בצד ימין, הוא עשה מה שהוא יכול, והשדרים אמרו שהוא היה צריך למסור... לא מבין אותם.

12. Jose Mourinho Member

הקבוצות שציינת ברוב הפעמים משחקות התקפי ומחפשות לסגור את הסיפור, בטח שמול קבוצה כמו מכבי חיפה(אגב, דורטמונד לא בצ'מפיונס, אז אני מניח שהתכוונת להמבורג. אינטר בשלב הבתים). ליברפול, בהדרכתו של בניטז כמובן, מחפשת לשמור על תוצאה.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב מגרשוילייייייייי אורררררררררררררררר

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נו מה? זה לא היה ברור שחיפה תספוג פה שער? זה היה באוויר כבר הרבה זמן. אני כמעט בטוח שאם קייסי היה עומד שם במקום מגרלשווילי זה לא היה קורה בכזאת קלות.
    אין סיכוי שהם מבקיעים עכשיו שני שערים כדי להגיע לפחות להארכה.

עריכה: זה שהם כבשו עכשיו שער, לא סותר את הטענה שלי שאין הרבה סיכויים שהם מגיעים להארכה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/06
  15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר הוא נותן שיעבור אותו ככה שיוריד אותו על הדרך.

אנדרסון במבצע ענק , יש תקווה..