הופעה מכובדת והפסד מינמלי לחיפה באנפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏9/8/06.

1. mr.shmactics Member

קטן שחקן קטן ... זה מה שיש לי להגיד לא עשה כלום לא הוא ולא קולאוטי.

2. F-Sider Member

יופי עכשיו נשאר רק משחק "בית", וקשה מאוד לראות תסריט שבו חיפה שומרים על שער נקי ומנצחים 1-0.

3. משוגע בירוק Member

היום אני גאה להיות אוהד מכבי חיפה, אני גאה להיות ישראלי!!!! אני פשוט עד עכשיו מוחא כפיים לקבוצה שלי... לא משנה כמה יירדו עליה, גם כשהיא קיבלה את הגול המסורתי בדקה ה-88 נשארתי שמח ומאושר כי במצב הנוכחי הם הציגו יכולת מעל ומעבר ונלחמו בשביל הסמל וגם בשביל המדינה... למרות הקטיושות, למרות הפיצוצים, למרות שהרבה זמן לא היה אימון נורמלי בבת גלים, למרות מגרלשווילי אחד השחקנים הגרועים שהגיעו לחיפה בשנים האחרונות ולמרות שזאת ליברפול הגדולה...

מכבי חיפה אהבת חיי!!!

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחחח אם רוני לוי היה מקדים טיפה עם החילופים שלו .
    מסודי היה עייף ולא רץ אחרי גונזאלס , חילוף יותר מוקדם היה אולי מציל את המצב .

בישראל היינו עוברים !

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/06
  5. נדב מיכאלי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx כל הכבוד למכבי חיפה על משחק מצויין היום באנפילד ,הם עשו חיים קשים לליברפול.
    האמת שידעתי שליברפול תבקיע עוד גול גם אם לא הגיע לה,זה היה לי ברור .
    שחקני ליברפול עדיין חלודים ולא מחוברים ואני מאמין שהגומלין יראה הרבה יותר טוב עבור האדומים ממרסי סייד .
    ג'רארד חלוד ועדיין לא בכושר,לא הורגש בכלל היום.
    שני שחקני הרכש החדשים בלאמי וגונזלאס כבשו שערים יפים.
    ליברפול איכזבה אותי ,ציפיתי ליותר .

6. vivalaunited Member

2-1
    שכניסו את גרסיה וקראוץ ידעתי שזה יקרה.
    בהתחלת המחצית שיחקנו טוב מאוד לדעתי, ומשחק הבא יש סיכוי.

7. F-Sider Member

למה אתה כזה ביקורתי?! מה אתה חושב שזה קל לשחק מול קראגר והופיה? קטן וקולאוטי הם חלוצים מאוד טובים, אבל מה לעשות שהם לא תיירי הנרי או ווין רוני.

8. ReL Member

כל הכבוד למכבי חיפה , היא לא הפתיעה אותי למען האמת , רק חבל שהיא לא משחקת בבית ולא תהיה מסוגלת לנצח 1-0 קטן את ליברפול להיפך לדעתי היא תקבל תבוסה .

ליברפול קבוצה מעצבנת , רפה בניטז מאמן מעצבן .

9. אלי מתחן Member

כל הכבוד למכבי חיפה.
    נגמר בדיוק כמו שרציתי, הפסד של חיפה, שער של בוקולי מבישול של קולאוטי.
    אולי יחטפו אותם לאירופה.

פשוט מדהים אותי איך שחקן כמו בוקולי מרוויח חצי מיניב קטן, היום ראינו בדיוק את ההבדל ביניהם. אפילו מליקסון עשה יותר מקטן בדקות המעטות שהוא שיחק.

בכל מקרה, יש למכבי חיפה קצת תחושת החמצה, אם מגרשווילי היה משחרר כדור בערך בדקה ה70 זה היה כמעט בטוח נגמר בשער, קטן היה פנוי מול השער.

10. burning soil Member

1-1 היתה יכולה להיות תוצאה קלאסית לקראת הגומלין, למרות זאת חיפה עדיין לא במצב כל
    כך גרוע.. אבל מגיע להם כבוד על המלחמה מול קבוצה הרבה יותר איכותית מהם.

11. George Best Member

כל הכבוד למכבי חיפה, באמת כל הכבוד.נגיחה של קולואטי שחמקה החוצה וגם הבעיטה בסוף של קולאוטי(זה היה הוא?), היו יכולות להביא את חיפה במצב פנטסטי לקראת הגומלין, אבל גם התוצאה הזו טובה ובאמת שאפו לחבר'ה בירוק.
    אני מעדיף לנתח את ליברפול, ויש לא מעט שאלות למר בניטז.
    איך יכול להיות שמארק גונזלס הנפלא(איזה טכניקה מדהימה השער), נכנס ל5 דקות, איך יכול להיות שבולו זנדן החלש פותח בהרכב?איך יכול להיות שהחלאות משחקים עם חלוץ חוד בודד מול מכבי חיפה?איך יכול להיות שזנדן מקבל עדיפות על פני גרסייה ובעיקר גונזלס?
    ההרכב של ליברפול מאוד הפתיע אותי, אני מאמין שאם פאולר היה כשיר, הוא היה משתף פעולה עם בלאמי, קראוץ' בינוני להחריד, והוא גם לא מספיק לעשות פאולים כהרגלו בכדורי גובה.

12. משוגע בירוק Member

ההחמצה של קולאוטי בדקה ה-92 כמעט הרגה אותי... אבל אין מאושר ממני... לא מהתוצאה מהתצוגה ההירואית...

13. נדב מיכאלי Member

איך בכל שנה התופעה חוזרת על עצמה שקטן לא מורגש בכלל במשחקים של חיפה באירופה?אבל כל שנה זה חוזר על עצמו.
    אם רוני לוי היה מקדים את החילופים שלו אולי הוא היה מוציא תוצאה יותר טובה.

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת כל הכבוד לחמאסניקים שהצליחו להוציא תוצאה יפה באנפילד, מול קבוצה שסיימה שלישית באנגליה. מה שכן, בבקשה לא להגיד דברים כמו "לא נפלה מליברפול" או "שיחקה מצוין", כי ראינו טוב מאד איך הלך המשחק הזה - ליברפול מחזיקים בכדור ולא עושים כלום, חיפה מתבנקרים.

15. SkiMan Member

קטן ממשיך במסורת שלו של לחרבן במכנסיים במעמד שאינו ליגה ישראלית ובעצם מאז עונת 02-03 הוא לא הופיע לשום משחק רציני.