הופעה מכובדת והפסד מינמלי לחיפה באנפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏9/8/06.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

קצת אירוני שאתה אומר את זה למנהלים, לא?

הדיון מן הסתם ימוזג לאחר מכן לדיון הישראליות באירופה, אבל מפגש כזה מצריך ללא ספק דיון נפרד. ניתן את הכבוד.

אני דווקא בניגוד לגיא, כן מרגיש טיפה פטריוטיזם. לא שאני יחגוג ויצהל ויעשה לי את היום אם חיפה תעבור, ולא שאני יבכה אם ליברפול תנצח, אבל בהחלט זה יהיה נחמד עם חיפה תעשה משהו. שיהיה בהצלחה.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/06
  2. Riki Member

איזה מדהים, כמה שעות לפני השריקה ואני מקבלת טלפונים הזויים מידידים שלי שאוהדים את בית''ר, ת''א וכו'.
    כולם אומרים לי שהם מחזיקים אצבעות לחיפה. במידה ויש משהו שאני אוהבת בארץ זאת הפטריותיות.
    וואי יש למישהו המלצה איך מעבירים חמש שעות בלחץ והתרגשות איומה בלי להתחרפן ?!

3. John Barnes Member

אז עבאס לא יכול לשחק, הבנתי. זה לא סותר את העובדה שההחלטה של רוני לוי לעלות עם ההרכב הרגיל מוטעית (לדעתי)

4. יוגב אסולין Guest

אין ספק שלפי התבטאויות של שחקני חיפה, לפי התחושה שיש בארץ ולפי כל הדיבורים בתקשורת. המלחמה הזאת.. עם יש משהו שטוב שהיא יכולה לעשות זה את הפטריוטיות כרגע.

מכבי חיפה צריכה אבל לסגור שמלחמה זה טוב ויפה אבל צריך לבוא לשחק גם כדורגל, חייבים להיות מרוכזים במשחק ב100 אחוז. לפי דעתי ליברפול לא תוכל לנצח את חיפה עם חיפה יהיו מרוכזים. רוב המשחקים של הישראליות באירופה ולא משנה מול מי מסתיימים בדר"כ בגלל שער עצמי (של שמעון גרשון) טעות של איזה מגן (שנה שעברה מכבי ת"א) או טעות שוער (דוידוביץ תיזהר).
    לפניש מדברים על כל דבר חייבים לשים את כל המלחמה וכל הלבאגן בארץ בצד, חייבים לבוא ולהיות מרוכזים בשביל מטרה אחת והיא לשמח מדינה שלמה. פטריויות לבד יכולה להביא אדום, יכולה להביא לשחקנים שתוקפים בלי סיבה ועוד. חיפה צריכה לתת מלחמה לרוץ הרבה, אבל בעיקר בעיקר לשהיות מרוכזת 90 דקות.

המשחק הזה מול ליברפול הוא משחק מאוד קשה, אבל המזל הגדול של מכבי חיפה זה שהיא תופסת את ליברפול בפתיחת עונה, המון פעמים קבוצות כשרוניות ככל שיהיו יכולות ליתפס עם המכנסיםלמטה דווקא ב3-4 משחקים הראשונים, פה אי הבנה בין חלוצים ושם חוסר תיאום בהגנה ונבדל שלא נשרק.. מכבי חיפה צריכה לקוות לתפוס את ליברפול לא מחוברת, ומצד שני בעזרת הריכוז והלחימה שאמרנו קודם צריכה להיות מרוכזת ומחוברת.

אני לא פוסל פה סיכוי של חיפה להפתיע.

5. הרצליה Member

לכמה משחקים הרחיקו אז את סואן?

6. Spanish Weapon Member

בואו נהיה ריאליים , קבוצות ישראליות כבר נפגשו לא פעם ולא פעמים מול קבוצות כמו ליברפול (עם חומר שחקנים די דומה)

העניין היום הוא שיש לליברפול משהו שאין לכל קבוצה וזהו סטיבן ג'רארד : שחקן שיכול לגמור משחק בבעיטה אחת מ-30 מטר , בשנייה אחת של אי ריכוז בשמירה עליו.
    מי שישמור היום על ג'רארד יצטרך להזיע כמו שלא הזיע כבר הרבה מאוד זמן.
    במידה וחיפה תצליח לנטרל את ג'רארד, היא תוכל להתמודד לדעתי ראש בראש עם ליברפול.

7. נדב מיכאלי Member

ולשגר טיל לרשת במהירות של 109 קמ"ש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx
    ג'רארד השחקן הכי ווינר שיש היום באנגליה,כמו שאמרת מי שישמור אותו יעבוד קשה.

8. ReL Member

זאת לא תהיה הבעיה שלנו , לזה אנחנו רגילים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. spurs Member

בשם כל אוהדי הועל חיפה אני מאחל בהצלחה לליברפול

10. הרצליה Member

תמנע מאיתנו להיכנס לשטות הזאת.

11. לא מצאתי כינוי Member

אז במקום סואן אפשר לשלב את גזל ולהוזיז את שאבייר אנדרסון קצת יותר אחורה,זה לא קריטי.

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בואו לא נשכח, שהסיכוי להוציא תוצאה לא גרועה כמו זו שהייתה באולד טראפורד טובה יותר. התקופה בה משחקים בשלב הבתים של ליגת האלופות תמיד בפורמה הרבה יותר טובה ובכושר של השחקנים בלי ספק טוב יותר. המצב היום הוא שהחלודה עדיין לא ירדה, לכן הגיוני שהיום בכל אופן ומצב שיהיה, תבוסה לא סביר שנראה.

רוני לוי מודע למקום בו הוא משחק, ולכן המשחק על תוצאה במשחקי החוץ באירופה דורשת משחק הגנתי ככל האפשר. אם חיפה אכן הצליחו ללמוד את ליברפול טוב אז 30% מהעבודה נעשתה. להבקיע במשחק חוץ זו בעיה לא קטנה, אבל עדיף לגמור את המשחק בבונקר איכותי ו 1-0 קטן (אמן) לליברפול בלבד. זו הצלחה אדירה לרוני לוי אם אכן יהיה כך.

13. l.messi Member

יאללה חיפהההההה!!!!!!
    בעזרת ה' תעשו תוצאה טובה
    אני מתרגש בשבילכם!

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הייתי אומר שנכניס ת'שם לשער אם בעזרתו אפשר להשיג תוצאות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

פורסמו הרכבים?

15. שלוס Member

מה עם קצת הימורים על תוצאה?
    אני מהמר על 3-0 ליברפול
    ובמקרה סנסציוני היתי הולך על 0-0