הופעה מכובדת והפסד מינמלי לחיפה באנפילד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י John Barnes, ‏9/8/06.

1. מיכל3 Member

בדיוק..קבוצה לא ספורטיבית, רק מחפשים דרכים לא לשחק כאן, חתיכת פחדנים.
    ואם כבר התאחדות איצ'ה פנה כבר לאופ"א וביקש להחזיר את המשחקים לארץ..
    לא נראה לי שיצא מזה משהו.
    http://www.one.co.il/cat/articles/article....?id=79965&bz=11

2. Spanish Weapon Member

אני ממש לא רואה את אופ"א הולכת ראש בראש עם ליברפול , בטח לא בשביל קבוצה כמו חיפה.
    גם אם בסופו של דבר אופ"א תחליט להחזיר את המשחקים לארץ , זה יהיה אחרי שחיפה וליברפול ישחקו לדעתי.
    אני מאוד מקווה שאני אתבדה, כי אני באופן אישי מאוד רוצה שהמשחק ייערך בארץ , מה שמגדיל את הסיכויים של חיפה מקצה אל קצה.

3. shabaaz Member

הלוואי ואני אתבדה והמשחקים אכן יחזרו לארץ תוך כזה זמן קצר.במצב כזה אני תופס ת'סוטול של החיים רק עצם ההישג...
    למרות שצריך להנמיך ציפיות ולהישאר בהייפ שעד ההחלטה,אולי בכזה מצב ישחק לנו סוף סוף המזל וידפקו ת'שחצנים האלה בדיוק כשמצב באנגליה כל כך רגיש כרגע.מעבר לכך אולי אני טועה,אולי צודק-אבל המינימום שהיינו צריכים לעשות הוא אולי לבקש מהקפריסאים לחזור בהם בנימוס מדחיית הבקשה לאירוח בג'י אס פי.אישית-יש כל כך הרבה נאחס על ת"א שמי יודע אולי ישחק לנו המזל על קפריסין יותר.

לגבי בניטז:הייתי ואני עדיין אוהד ליברפול.אבל הליברפול שאני גדלתי עליה היא ליברפול אחרת.בניטז הוא חרטטן אחד גדול שמזכיר יותר ויותר את אבר'ם גרנט.
    הוא פחדן וברברן סוג ז' שבמקום לומר דברים חדים הוא מעדיף להסתתר מאחורי כסת שלמה של סיסמאות עלובות או דיונות פוליטיות שהבירוקרטים העלובים שלו השאירו לו.זאת התנהלות חשוכה,עלובה וגזלנית.
    הוא לוקח מהחלשים,הוא מייצג את הרמות הכי נידחות עלובות ופרימיטיוויות שמהן הכדורגל ניסה לברוח לפני עשרות שנים.אני לא אאהוד את הקבוצה הזאת כל עוד היא תומכת ונמצאת תחת שרביט של אפס מאופס כמוהו.

4. Diego Member

אם כבר מדברים על קיום המשחקים בארץ.

לא הייתי מתנגד לראות אף אחד מהגולים האלו כאן-

http://www.boreme.com/boreme/funny-2006/ge...d-top-10-p1.php

בהצלחה לחיפה, לא משנה איפה היא תשחק. זה די ברור שלמרות הפסקת האש אופ"א לא תעשה שום מאמץ בשביל חיפה. זה חבל אבל אין מה לעשות, זה המצב של מכבי חיפה הקטנה מול ליברפול..