הופנהיים 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/10/08.

1. אפנברג Member

אני מהקידוש עם האמפריה הבווארית, שלא אתבלבל ואומר :"יום השישי ויכולו ריברי, טוני וקלוזה וכל צבאם"... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx
    איביסביץ' מאיים על שיאו של גרד מולר העומד על 40 שערים בעונה מעונת 71/72. בנתיים יש לחלוץ של הופנהיים 17 שערים ב-15 מחזורים מתוך 34. נראה איך ייגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/08
  2. dudi Member

תן לי לנחש איך ייגמר..

הצרפתי לא ייתן ל-66,000 אוהדים באליאנז להתאכזב ויותר מכך הוא לא ייתן להופנהיים בלי להבין ביג טיימ שעם כל הכבוד(ויש כבוד) יש גבולות בחיים וזה עלול להיות כואב שחוצים אותם.

הופנהיים הדהימה את כולם וגם אותי שבוע אחר שבוע אבל לא יעזור אני לא רואה מצב שהיא לא מתפרקת באליאנז שהצרפתי והאיטלקי יריחו את ניחוח המאני טיימ.

לא יכול לחכות יותר!!! ואגב בקידוש נברך כהלכה במשחק ניכנס לטירוף בסגנון צרפתי בדרך לאליפות בחורף(בע"ה) ואליפות נוספת(בע"ה וכצפוי!!).

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

השוואה בין הופנהיים לקייזרסלאוטרן 1997/98 ...

http://www.sportbild.de/sportbild/generate...0960300000.html
    כאמור הופנהיים תהיה הקבוצה השניה שאם וכאשר תזכה באליפות, תעשה את זה עונה אחרי שהעפילה מהליגה השניה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/12/08
  4. johnnie walker Member

מישהו מוכן להסביר לי בבקשה איך ( )כמו יעקב זיו הוא ראש דסק כדורגל עולמי בעיתון השני הכי גדול בארץ?!?

זה לא שביקשנו ממנו להיות מקורי ולכתוב איזה משהו שהוא בעצמו חשב על הופנהיים כל מה שכתוב
    שם הופיע כבר קודם אבל בנאדם,אתה ראש דסק עולמי בעיתון מעריב,זאת אומרת הסמכות המקצועית
    העליונה בנושא x בעיתון שחצי מדינה קוראת ואין לך מושג מי המאמן והשחקנים של הקבוצה מס 1 בבולי העונה?
    בושה לעיתון מעריב שזה רמת העובדים שלו.

שימו לב: אליבא דיעקב זיו להופנהיים יש בעלים בולגרי בכלל ושמו דמיטאר הופ,ולא דיטמאר,רגע יכול להיות שמר זיו מתכוון לדיטמאר ברבטוב?... או אולי בכלל לדמיטרי הופלה? לא ברור,הלאה:מכירים את חלוץ הופנהיים
    שינדו אובסי? גם אני לא, מעניין אצל מר זיו הוא אפילו שיחק באולימפידה...
    ואיך קוראים למאמן של הופנהיים? או, את זה כבר אני ישאיר לכם לגלות לבד,
    העיקר שהוא מבקש שנשנן את השמות האלה...כן אה

http://www.nrg.co.il/online/3/ART1/819/912...loc=114&tmp=633

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אולי הונס היום ב DSF:
    "Wenn Herr Hopp das Geld ab morgen in Bielefeld investieren würde, dann wäre Hoffenheim in der 2. oder 3. Liga, dann würde Bielefeld oben mitspielen.“

זאת האמת כולה. הכל כסף שלא הושג בהצלחה ומסורת של שנים, אלא קבוצה שנבנתה בין רגע עלידי איש עשיר. לא משנה כמה כסף הושקע ואיך, הם עדיין כלום בלעדיו.

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אותו דבר אפשר להגיד על באיירן, במידה והמשקיעים של באיירן ומר הונס בעצמו יעברו למועדון אחר, במינכן יכולים לסגור את הבסטה. כמו בכל מקום אחר.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא! באיירן לא הוקמה ביום בהיר אחד עלידי בעל הון. באיירן ביססה את עצמה כלכלית בזכות עצמה, בזכות הצלחה, שיווק נכון וכו'. גם אם נחליף מנג'ר או נשיא, זה לא ישנה דבר ונשאר גוף חזק עם גב כלכלי שלא תחת אדם ספציפי בודד.
    מבין את ההבדל?

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/08
  8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

ברור שיש הבדל, אך שוב, במידה והאנשים שהביאו עכשיו את הכסף לבאיירן ועדיין נותנים וגם אותו אדון הונס המנג'ר העילאי שלכם יעזבו את באיירן, באיירן יכולה להיסגר.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מי שנותן את הכסף לבאיירן זה האוהדים שמגיעים למשחקים, קונים חולצות וזכויות השידור של הטלויזיה. בגלל שבאיירן מאוד נצפת בעולם, אז מגיעים הרבה ספונסרים שמוכנים לשלם לבאיירן כדי לפרסם את המוצרים שלהם. כל זה נובע אך ורק בגלל התוצאות וההצלחה במגרש.

אגב, אותן זכויות שידור שכל הסינים ומדינות ערב קונים רק כדי לראות את באיירן, מכניס הון עתק לא רק לבאיירן, אלא גם לכל קבוצות הבונדסליגה.

ברור שאנשים כמו הונס ואחרים עשו הכל נכון ולכן אנחנו שם, אבל הבסיס הכלכלי הזה חזק ומוצק ולא יעלם םא הונס יחליט ללכת.

10. johnnie walker Member

נו, אז אולי הונס אמר,אז מה?

הונס אומר הרבה דברים,האם זה עושה את כל מה שהוא אומר לנכון?

הגיע הזמן שאוהדי באיירן יפסיקו להתייחס אליו כמו למשה רבנו ולכל מילה שלו כמו לתורה מסיני.

הוא בסך הכל מנג`ר מצליח שעושה גם טעויות לפעמים ולפעמים גם מדבר שטויות,קורה לכל אחד.

לעצם העניין: זה לא הכל $ ואם הוא ילך לבילפלד או לגלדבך אני חותם לך שהם לא יהיו בצמרת,
    זה הרבה יותר מזה,זה למשל בחירת צוות אימון,מערך סקוואטינג,בחירת שחקנים נכונה,תשתיות בנוער,
    הקניית סגנון משחק שמתאים לקבוצה ועוד מיליון ואחד דברים קטנים,קבוצת כדורגל זה לא עסק ברור,
    גם צלסי עם המיליונים של אברמוביץ לא הגיעו לכלום עד שבא הפורטוגלי ועשה מהם מעצמה,ועובדה
    מאז שהוא הלך ולפני שהוא בא הם לא זכו בכלום עם המיליוניום של אברמוביץ.

גלדבך למשל היא דוגמה למועדון עם ניהול כושל,אני בכלל לא בטוח שהם כאלה עניים אבל כשמשחררים
    את מרוווין קומפר(שאחד כאן בדיונים עשה ממנו זידאן הבא) ב-200,000 יורו להופנהיים ומביאים בדיחות
    כמו קולואוטי ואלברמן שלא יתפלאו שהם מקום אחרון בליגה,
    וכן, גם אם תשלח לשם את הופ זה לא יעזור כי הניהול המקצועי הכושל שם יכשיל גם אותו.

אז אולי הונס אמר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/08
  11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

א. הונס :aaa8:
    ב. ברור שצריך צוות אימון, שיטה וכו' מ א' עד ת', אבל את כל הבסיס הזה בלי הכסף של הופ והופנהיים היו עדיין בליגה השלישית והמאמן רלף לא היה מגיע גם הוא.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל סלע, אתה זיין שכל ...
    ואם מינכן לא היתה בבאיירן, אז לא היתה באיירן מינכן ולבטח לא היה לה את התשתיות שמדינת בוואריה מציעה ושהם ידידי הפקטור המשמעותי, לא ההצלחה, לא המסורת, לבאיירן שלך תמיד היה כסף, כי איך אומרים בחוקה הגרמנית:
    am richtigen Ort, in der richtigen Zeit und in der richtigen art und weise
    ותעשה טובה תפסיק לשפוך את התיאוריה הזולה של המנג'ר המהולל שלך. אם אולי היה אומר אני מניח שאתה פתי גם היית קופץ.

בכלל מעצבן אותי שאנשים קונים את השטויות שלו, כמו היום, כל הזמן הוא חיפש את הופנהיים, ראו שמשהו יושב לו בגרון, כל הזמן הקטילות נגד רנגניק והופנהיים, כי כנראה הוא יודע שהופנהיים בפוטנצייאל יכולה להגיע לרמה של באיירן. האמתי היה תענוג לראות את הבן אדם שנמצא בקבוצת הכדורגל הטובה בגרמניה מתחיל לחשוש, כי זה ידידי גם עם פסיכולגיה של גרוש, מה שזה היה.
    והיה בהחלט נחמד לראות זאת אני חייב להגיד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

למונקו יש קבוצה במונקו ולפריז סאן ג'רמן יש קבוצה בפריז ושתיהן לא מדהימות (אפשר היה לתת הרבה דוגמאות אחרות). אבל עובדתית הקבוצה היא כן במינכן וגם 1860 במינכן, אז? למה הם לא עשירים? ניהול נכון.

הפרוייקט הזה של הופ ואנשיו יכל להבנות בכל מקום אחר בגרמניה כדוגמאת בילפלד, נקודה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/08
  14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תסתכל לאיזה מפלגה משתייכת באיירן ולאיזה 1860. ואתה משווה לי את העושר של המפלגות הגרמניות לאלו הצרפתיות?
    טוב עזוב סטינו, עובדה שאם לסבתא היו גלגלים ....
    יכול להיות שכן ויכול להיות שלא, ספקלוציות אפילו לא הולכות בבורסה.
    והנה אנחנו רואים אפילו דוגמא עם מנצ'סטר סיטי, טוטנהאם וכו. צריך לדעת איך ליישם :aaa031:

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

הדיון כאן לא היה על איך הם פעלו, כי עובדתית גם הונס אמר שהם עשו הכל בצורה מצויינת, אבל בלי הכסף כל זה לא היה קורה והופנהיים היו היום בליגה השלישית.

אתה יכול לומר לי כאן ועכשיו שבלי הופ הם היו היום בליגה הראשונה? לא, שלום. סתם ניפחת ת'שכל ותקפת אותי רק בגלל שאתה אוכל את הלב שהונס ה :aaa8: אמר את הדברים וכולם הסכימו איתו.

הופנהיים בלי הופ זה ליגה שלישית, סוף.