הופנהיים 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏5/10/08.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא יאמן, עכשיו זה בכבר באמת לא יאמן, די, אני לא מאמין למה שאני רואה. הופנהיים מסוגלים להפוך חלום למציאות ולהיות אלופי החורף של הבונדסליגה! כל הדרך מהליגה השניה!

ניצחון חוץ משכנע נוסף שלא משאיר מקום קל לספק, פשוט התנהגות של קבוצה גדולה!

2. אפנברג Member

מחזור אחד לפני תום הסיבוב הופנהיים מגיעה לאליאנז ארנה ובמחזור האחרון של הסיבוב יש לה משחק נגד שאלקה כך שאולי לא אבדה תקוותינו...מצד שני גם לנו יש 3 משחקים מאתגרים: לברקוזן בחוץ, הופנהיים בבית ושטוטגרט בחוץ. מה שבטוח יהיה חם ומעניין!!!

3. Bayern Straße nach sechs

קייזר, אין צורך להתפלא עד כדי כך. כשיש לך את איביסאביץ' בכושר הזה (16 שערים ב-14 משחקים) ויחד איתו את דמבה בה שתמיד נמצא כדי לעזור לו (7 כיבושים). יחד עם רכש נבון. ללא הפסד ביתי (אולי אין צורך לעבור לאיצטדיון החדש כשיבנה). בנוסף לכל זה יש שקט תעשייתי נפלא בקבוצה הזאת שמשרה בטחון בכל מה שקשור בקבוצה הזאת.
    ההגנה שלה לא גדולה סך הכל, ההתקפה היא שעושה את ההבדל. רק לשם השוואה הופנהיים ספגה 20 שערים העונה ובוכום שנמצאת מתחת לקו האדום ספגה 23.

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/08
  4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תשמע, האמנתי שזה יעצור ויגמר מתישהו. בכל זאת, הכלים שיש להם כן מוגבלים באיזשהו מקום ביחס לתקופה הארוכה בו הם משחקים בקצב הזה וברמה כה גבוה. ניצחונות חוץ בצורה כזאת הם לא דבר פשוט, זה דבר שבקושי בקושי באיירן עושה ושאלקה או ברמן אפילו לא חולמות עליו במשך חצי עונה שלמה. יש פה גדולה כלשהי, זה ממש עילוי.

5. Bayern Straße nach sechs

אני בהחלט מבין אותך וגם אני מאמין שהם יגיעו לתקופה פחות טובה או אולי אפילו התרסקות. אין צורך להתפלא מאוד. סך הכל נצחון על קלן. אפשר לראות לפי התוצאות שלה שאיבוד הנקודות יגיע נגד החלק העליון של הטבלה ולא קבוצת אמצע טבלה כמו קלן.
    קודם כל באיירן היא קבוצת החוץ הטובה בליגה עד עכשיו. שאלקה וברמן לא נראות טוב גם בבית. וכמו שאמרתי כבר קודם ההבדל הוא במשחקי הבית בהם היא נצחה שישה ועשתה תוצאת תיקו אחת. כל ההפסדים שלה היו בחוץ. היא באמת הפתעה וכל הכבוד להם.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כמו שכבר אמרתי, זה שילוב של המון דברים, מאמן מצויין, סגל עם המון שחקנים מוכשרים, עונת שיא של איבסיביץ' והאופוריה שנמשכת מאז ההעפלה לבונדסליגה. בקרוב הקרקס אבל יגמר, השגרה תסחוף את הופנהיים לתקופה לא יציבה ועימה יגיעו גם איבוד נ"ק.
    הופנהיים עדיין לא קבוצה לאליפות, אבל צריכים להגיד את זה העבודה של רנגניק והיכולת של הופנהיים זה פנומן לא מוסבר. הפוטנצייאל שמה ואם דיטר הופ לא יסגור את הקופה הרי שהקבוצה הזאת תלווה אותנו במאבקי האליפות בעונות הבאות.

סיפור שכולו אגדה

7. dudi Member

לתשובה לשאלה עד כמה הופנהיים יכולה להגיע רחוק נקבל ביום רביעי בעוד שבוע וחצי שלצערה היא תעמוד במבחן מול הצרפתי...

8. XabiAlonso Member

חיזוק נבון של ההגנה בינואר, ומצבם יהיה מצוין אולי לקראת סנסציה בדמות אליפות היסטורית.

9. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

מה רע בהגנה שיש להופנהיים כעת ?

אם מדברים על חיזוק אפשרי לקבוצה זה אך ורק בעמדת השוער, שני השוערים של הופנהיים לא כישרונות גדולים בכלל. הילדברנד מוולנסיה והשוער השני/שלישי של שאלקה, ראלף פארמאן הצעיר והנהדר ששיחק העונה בדרבי.

10. Cup of Tea Liverpool, UK

ממש הפועל חולון של הכדורגל.
    אבל בכל זאת, לא נראה לי שהם יקחו אליפות. הליגה הגרמנית היא ליגה בחירה באירופה וקבוצה לא יכולה לבוא פתאום ו to run over כל הקבוצות. יש בגרמניה קבוצות חזקות שבסוף כי יפילו אותה אבל אני מסכים שהיא הפתעה נעימה ואכן תסיים גבוה העונה.

11. FC_Bayern Member

לטעמי הופנהיים תתברג במקומות 4-5 בסופו של דבר ותשיג כרטיס לאופ"א. אני עדיין קורא לזה התלהבות, לא רואה את הופנהיים סוגרים עוד סיבוב כזה.

12. George Best Member

חבר'ה, מי השחקן היקר ביותר בתולדות המועדון?

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/08
  13. אוהד נבחרת גרמניה Member

מעניין אותי המשחק בשישי.והכי מעניין איך יגיע ראנגניק.נראה לי 20 דקות ראשונות באיירן לא יוצאת מהרחבה.ריברי לא עוזר בהגנה הוא חור.צריך רק להיזהר ותמיד להשגיח ריברי עומד למעלה לא עוזר להגנה אבל כדור ארוך והוא כמו מטוס יוצא קדימה.מעניין ההרכב של ראנגניק.מי יעלה מהשלישיה.וויס.סליהוביץ.אובסי.?סליהוביץ חייב לפתוח.וגם אובסי.עם הופנהיים תשמור על שער נקי.?אפילו לספוג אחד לא נורא.גם הקישור האחורי של באיירן אוטל.או ואן בומל זה רוברטו חדיר.לוסיו ודמיקליס תמיד יוצאים לסתום חורים.אדוארדו מכניס כדורים על שטח קטן.דמבה בה יש יציאה מהירה מהמקום.את איבסביץ לא עוזבים.חגיגה.משחק גדול.
    ראנגניק כל השבוע ינגן לשחקנים שלו על מבחן הבגרות אם לא ילחיץ אותם ירגיע.יתן בטחון יגיד להם אנחנו בחלום הכל בונוס.יעשו צרות לבאיירן.אני נהנה מהרעננות שלהם ואני בעדם.אחזיק להם אצבעות מהקידוש של שבת ועד לניצחון.

14. Lahmagik Member

קרלוס אדוארדו הברזילאי שבא מגרמיו.

15. דנידין Member

אהבתי!
    אומנם אני לא אוהב קבוצות ללא מסורת, אבל בשישי אנחנו איתם!