הולנד 09-10: ברג בפ.ס.וו, אל חאמדאווי באייאקס!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏26/7/09.

1. kraz11 Member

זה היה 4-3-3 מוזר כזה כאשר רומדהאל היה קצת יותר מאחורה מימין ויצא יותר
    4-4-2 אבל זה כי כנראה לרומדהאל אין כוח לרוץ

סוארז היה החלוץ וכשסביטניץ' נכנס סוארז ירד למטה לקבל את הכדורים
    לגבי סילבה אין לי מושג מה הוא בקבוצה הזאת ,מקווה שואן דר ויל יהיה בריא

2. Piet van Reenen Member

ואנחנו עוד רוצים לשחק בליגת האלופות חחחחחח!!!!!

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

תודה KRAZ11

לא ראיתי את המשחק אבל אני לא אוהב את התפקוד של סוארס כחלוץ שפיץ, אם הוא משחק באמצע צריך להיות איתו מישהו שמשחק עם הגב לשער. למה בודול לא מקבל הזדמנויות? כרגע הוא נראה האופציה הסבירה היחידה לרוטציה עם סביטאניץ' בהנחה שיול לא ירצה להמשיף לבזבז את האורוגוואי הצעיר כחלוץ מרכזי.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בודול מועמד ללכת לקבוצה אחרת (השאלה). בחלומות הכי וורודים שלי לאייאקס יש את רומרו בשער, אטובה בצד שמאל, שני בלמים חדשים (לוגאנו...?) ואולי ו.ד ויל ביום טוב. אלדרוויירלד יכול עם מישהו מנוסה להיות בלם טוב, אבל אלה לא צריכים להיות אולגר, וילארט או וורטונגהן.

הקישור עם זה זאיו, גברי, אינו ואייסאטי ייראה לדעתי לגמרי אחרת. דונלד שיחק היום באמת טוב, בוא לקוות שהוא ממשיך בצורה הזאת. עמנואלסון מבחינתי יכול להמכר. אותו דבר לגבי וורטונגהן, אניטה, סילבה ורומדהל.

לגבי החוד, סוארז לא סקורר. כרגע בכלל לא מדברים על הבאת חלוץ. בסופו של דבר אם אייאקס פעם שומרת על רשת נקייה אני מאמין שגם ההתקפה הנוכחית מספיקה. ברצינות, לפני עונה כבשנו אפילו יותר שערים מ-AZ. הבעיה בעיקר מתחילה בגלל שההגנה נראית כמו מסננת! ברגע שאתה שומר על רשת נקייה הרבה יותר סביר שעם שחקן כמו סוארז כבר תמצא את הרשת. באייאקס צריכים כל משחק לכבוש לפחות שני שערים וזה היום כמעט בלתי אפשרי אלא אם יש לך את רונאלדו וקאקא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נראה מה הימים הבאים יביאו לנו. אני מקווה עוד לפחות לעוד בלם...

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות בוקר:

פ.ס.וו מעוניינת ברסמוס אלם או קארים אל אחמאדי. הקבוצה משחררת בימים הקרובים את אדיסון מנדז שרוצה לעבור לקבוצה אחרת. אלם השבדי נמצא כרגע עם אברטון כנראה במו"מ מתקדם ויש עוד קבוצה שמעוניינת בו. סביר להניח שאותו לא נראה אצל היריבה שלנו. אל אחמאדי? פיינורד לבטח תרצה לדבר, אבל אם פ.ס.וו רוצה להיות קמצנית כמו אייאקס אז אולי הקבוצה מדרום רוטרדם לא הולכת לשתף פעולה.

שני שחקנים מחכים לאישור עבודה בהולנד. מגן אייאקס טימותיי אטובה וחלוץ טוונטה ברנארד פארקר עדיין לא רשאים להשתתף בליגה.

איסמעיל אייסאטי עדיין לא החליט בשביל איזו מדינה לשחק, הולנד או מרוקו.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרטין יול אתמול אחרי המשחק:
    "אנחנו באמת צריכים להתחיל להגן יותר טוב. ספגנו בשני המשחקים האחרונים 6 שערים כשרובם הגדול לא היו חייבים לגמור ברשת שלנו. הדבר הזה צריך להעלם..."

מי שקיבל מחמאות היה מיצ'ל דונלד. יול היה מאד מרוצה מהבחור הצעיר. "לפני שנה באותו טורניר מיצ'ל גמר את העונה עם פציעה קשה. מה שראיתי הערב מאד משמח אותי ובעיקר רק יכול לחזק את השחקן."

כמסקנה על הטורניר אומר המאמן: "בסה"כ כבשנו 5 שערים נגד קבוצות בהחלט לא רעות. בסה"כ שיחקנו לא רע (...). ראיתי כמה דברים מאד טובים, אבל את הטעויות נצטרך לתקן."

אני מקווה שיול לא רוצה לרדת על הקבוצה בתקשורת כי ההגנה פשוט אסון. כשכל השחקנים ששיחקו גם הופיעו בקבוצה בעונה האחרונה אני חושש שאותן טעויות לא ייעלמו כל כך מהר. סילבה, אולגר, וורטונגהן, אניטה, עמנואלסון, רומדהל ורובי וילארט שיחקו גם בעונה האחרונה. אז ראינו שהדברים לא עובדים והנה העניין הזה ממשיך. וורמיר ושטקלנבורח שוערים מאד לא יציבים וגם זה מדאיג אותי. כשאני רואה את רומרו אני פשוט מקנא. הלוואי עלינו כזה שוער...

יול יכול להגיד מה שהוא רוצה, אבל אני כרגע לא קונה את ההגנה שלנו. בלי חיזוק העונה הזאת הולכת להיות ארוכה מתמיד!

7. AFCA Member

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/09
  8. Piet van Reenen Member

קראתי שיול רוצה את גארת בייל .
    אני לא מבין למה ,הוא בכלל מגן שמאלי ואנחנו צריכים בלם.
    ואם אני לא טועה כבר אייאקס רכשה מגן שמאלי ,הקמרוני אטובה.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מעלים ברשת האמסטרדמית טענה נכונה. אחת הסיבות העיקריות לעובדה שאנחנו לא מצליחים לרכוש שחקנים היא העובדה שהליגה בהולנד מתחילה השנה מוקדם מאוד מהרגיל. הרבה שחקנים עדיין באמצע הפגרה ויש להם מספיק זמן לחשוב. רבים מהם לא רוצים להתחייב עדיין, זה לא שאייאקס היא היחידה בשוק. השחקנים מחכים להצעות ה"חלומיות" מאנגליה, איטליה וספרד. הם תמיד יכולים להגיד כן לקבוצה כמו אייאקס אם אותה קבוצה "חלומית" לא תופיע. לשחקנים יש זמן, לנו לא.

נערך לאחרונה ב: ‏27/7/09
  10. Cup of Tea Liverpool, UK

גארת' בייל הוא גם קשר שמאלי. למען האמת בתור מגן שמאלי הוא די חור מהלך, לא כדאי לשחק איתו בהגנה. לא יודע מי משחק באייאקס בקישור השמאלי אבל לגארת' בייל יש המון כישרון שרק מחכה לצאת החוצה והוא יהפוך במהרה (אלא אם יפצע) לאחד השחקנים הטובים בליגה ההולנדית, ובהולנד כפי שכולם יודעים יש הרבה שחקנים מוכשרים. כדאי לאייאקס ולבייל (אלא אם ימצא קבוצה שתקלוט אותו בליגה הראשונה באנגליה ואז עדיף לו להישאר כי הקצב והרמה באנגליה גבוהים יותר) לעשות את המהלך הזה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשאני לרגע מכבה את הרגשות שלי אני בהחלט חושב שלארז יש נקודה מאד טובה. כולם ציפו שעד פתיחת הליגה לאייאקס תהיה סגל מלא, אבל ברגע שהכדור מתחיל להתגלגל בכרונינגן יש כעיקרון עוד זמן של חודש להביא שחקן או שניים. עד סוף אוגוסט אייאקס יכולה להגיע למצב שתהיה לה רק 3 נק', במקרה שכזה אפשר אפילו ברגע האחרון עוד להביא מישהו. סביר להניח שאז נצטרך להוציא קצת יותר כסף, אבל כעיקרון זה עדיין אפשרי.

ברור לי שאייאקס לא מחכה לשבוע האחרון בשביל לצרף שחקן לקבוצה, אבל כרגע ברור לי שעם ההגנה הזאת לא נהיה אלופים. אני מצפה שיול מבין את זה למרות שהוא יותר מדי מגן לדעתי בפומבי על השחקנים שלו. מאד מוזר לי לשבת עכשיו בקיץ ולשלול כל אפשרות שנזכה באליפות. בשנים האחרונות באמת האמנתי שאנחנו הכי טובים, היום? לדעתי פ.ס.וו וכמובן AZ הן הקבוצות הטובות במדינה. טוונטה קנתה אוסף של שחקנים טובים ואם אלה יתחברו אז בהחלט צריך להזהר מהקבוצה הזאת? אנחנו באים רק במקום הרביעי ואני חושש גם שלפיינורד יש עוד אפשרות להצמד אלינו.

אם לוגאנו וקייריסון ייצטרפו אז המשיח הגיע, אבל כידוע הוא לבטח לא מצלצל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות אחרונות:

דמבלה מעריך שהוא נשאר בקיץ הזה באלקמאר. חדשות טובות לעידו!
    בכל מקרה הוא אומר: "אפילו אם מילאן רוצה אותי אני מניח שאני נשאר..." ברגע שמילאן מצלצלת אני כבר אדבר עם דמבלה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

גברי אמור לחזור בעוד שבועיים לכושר משחק...אנחנו מחכים בסבלנות.
    חוץ מזה הצטרפו דה זאיו ואטובה היום לאימונים. עדיין לא בטוחים אם שניהם ישחקו מול כרונינגן.

אחרי שהבוקר מסרתי שפ.ס.וו עומדת לשחרר את מנדס ולצרף מישהו אחר במקומו, התקשורת מדווחת שהקבוצה עדיין רוצה לצרף את הבלם השבדי בנגסון. פ.ס.וו צירפה בנתיים רשמית את הבולגרי הבינלאומי מאנולב.

קשר האלמסטאד, טים ספארב הפיני עומד ככל הנראה בקרוב לעבור לכרונינגן. הקבוצות עדיין נמצאות במו"מ. הפיני אמור למלא את החור של ייבגני לבצ'נקו שעזב את הקבוצה מהצפון.

פ.צ דן בוש נותנת לתיאו לוסיוס להתאמן איתה. שחקן הכל בו מפיינורד שוחרר ועדיין מחפש קבוצה חדשה. לוסיוס החל את הקריירה שלו בדן בוש.

13. Piet van Reenen Member

קרירסון הברזילאי של בארסה לא יגיע אלינו ,הוא הושאל רישמי לבנפיקה ליסבון.
    גם דייגו לוגאנו כנראה לא יגיע לאייאקס הוא דורש משכורת גבוהה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוגאנו בדרך ללאציו...
    בכל מקרה לי היה ברור שקייריסון לא יגיע אלינו. אייאקס הדרדרה גם ככה לרמה מצחיקה ובשביל שחקן שכזה החיים בפורטוגל בטח יותר דומים לאלו שהוא מכיר מאשר השפה ההולנדית והאקלים הלא תמיד נוח. גם לוגאנו לא יגיע אלינו, ברור גם למה, לא?

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות אחרות:

איינו כשיר למשחק מול כרונינגן. הוא התאמן היום בצורה סדירה עם הקבוצה. מבחינתי הקישור נגד כרונינגן ייראה כך: דה זאיו, דונלד, איינו ואייסאטי.

דני בלינד ויתר על משרתו כמנהל טכני. הוא רוצה להתרכז אך ורק בתפקידו כעוזר מאמן של יול. בנתיים אין שום דיווח מי אמור להיות האיש החדש במשרה, אבל מבחינתי עדיף שיול ישתמש באנשים שלו כדי למצוא לנו שחקנים חדשים להגנה...

הסוכן של היפני קייסוקה הונדה אומר היום שכרגע אין שום התעניינות ממשית בקשר ההתקפי. הסוכן הדגיש שבכל מקרה "הוא לא הולך לאייאקס". יותר מזה לא דווחה בידיעה...

רחנאר קלאבן מגינה של AZ שיחק היום 90 דקות במדי המילואים של הקבוצה. המגן שהגיע לפני כחצי שנה מהראקלס עבר ניתוח כדי לפתור בעיה במעי הגס.

נורדין בוקארי חתם בקאסימפאסה הטורקית. הוא חתם ל-3 שנים.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/09