הולנד 09-10: ברג בפ.ס.וו, אל חאמדאווי באייאקס!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏26/7/09.

1. ArsenalFan Member

יש כבר אינדיקציות לגבי ההרכב של איאקס הערב? הערכות בתקשורת ההולנדית? אצלנו יש כאלה שעוקבים בעניין רב האם ורטונגהן וסטייקלנבורח ישותפו. אם כן, השמועות לגבי מעבר שלהם ייפסקו לחלוטין, לפחות לעונה הקרובה. אם לא, הן רק יגברו.

http://images2-telegraaf.nl/multimedia/archive/00743/suarez_743776i.Xxx
    ומי זה שם שמתרגל הדיפות שוער באימוני איאקס?
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/10
  2. AFCA Member

ההרכב המשוער: סטקי;ואן דר ויל,אלדרוירד,ורטונגן,אניטה;איינו,דה זיאו,דה יונג;אורבי,סארפונג,סוארז.
    לפי ההערכות סארפונג יקבל את חולצת ההרכב, אני מעדיף את אריקסן על פניו. לגבי ורטונגן בכלל לא עלו דיווחי העברה בזמן האחרון, סטקי כנראה ישחק. זה לא הדיון של ארסנל, אבל אני לא חושב שאתם צרכים לקוות שורטונגן יבוא אליכם. אמנם חשבתי אותו דבר על ורמלאן ולפחות בעונה ה-1 הוא הראה אחרת, אבל ורטונגן בלם רך מאוד ואני לא חושב שהוא שחקן שישדרג את ארסנל. סטקי- סיפור אחר.

* לא ראיתי שזה צוין, ג'ונתן דה גוזמן עבר בהעברה חופשית למאיורקה. אל חאמדאויי התאמן היום עם אלקמאר.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/10
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

איך ורטונגן נכנס לעניין?

סטקי וסוארז בוודאות ישחקו. אין שאלה בכלל. השחקן היחיד שדיברו עליו כאחד שאייאקס עלולה לא לשתף אותו על מנת שלא להוריד את הערך שלו הוא ואן דר ויל, אבל אתמול הוא בעצמו אמר כי ישחק.

אין דיווח רשמי אבל לפי רוב המדיה ההולנדית ההרכב יראה כך:
    סטקי, ויל, טובי, ורטונגן, אניטה, אינו, דה זאיו, דה יונג,סארפונג, סוארז, אורבי.

גם אריקסן בתמונת ההרכב (במקום סארפונג).

4. ArsenalFan Member

לגבי ורטונגהן, זה לא שאני מקווה שהוא יגיע במיוחד (בניגוד לסטייקלנבורח, שככל הנראה אפשר רק לחלום עליו לפי מה שאתם אומרים) אבל כן היו שמועות לגביו במהלך החודש שעבר. בימים האחרונים השם שלו עלה שוב בתקשורת הצהובה בבריטניה בגלל הידיעה הזו:
    http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sport...nners-plea.html

בכל אופן, זה אכן לא הדיון של ארסנל ונשאיר את זה לשם.
    העובדה שלפי ההערכות בהולנד גם ואן דר ויל ובמיוחד סוארס עומדים לפתוח בהרכב ואין שאלה בכלל, מהווה סוג של הצהרת כוונות לגבי (אי) מכירה אפשרית, לא כך? אם הם משחקים היום, הם לא יוכלו לשחק העונה באירופה, אם אינני טועה. הביקוש יירד ככל הנראה, למרות שכבר היו מקרים ששחקנים שהיו Cup-tied נמכרו. אבל לאן נעלמו כל הדיבורים והרמיזות שהיו במהלך פרשת יול-פולהאם, לפיהם מוכרים לו את כל השחקנים מתחת לאף והוא לא מקבל את התקציבים לרכש?
    בהצלחה הערב, כך או אחרת.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

משהו יכול להגיד לי איך כותבים את השם של Dzsudzsak בעברית?
    ואם משהו יוכל לספר קצת על הווינגר ההונגרי של פ.ס.וו אני אהיה אסיר תודה. האוהדים של שטוטגארט כבר חולמים עליו שנה ...
    לפי מקור בהונגריה הצדדים מתקרבים והשחקן מעוניין לעבור לגרמניה.
    אחרי המיליונים של עיסקת קדירה הסבירות בהחלט קיימת.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/7/10
  6. Ajax Amsterdam Member

לירן אנחנו פשו אומרים דזוזאק.שחקן מאוד מוכשר של פסו מאוד מהיר ובעל בעיטות חופשיות מצוינות בכללי וינגר מצוין שיעשה חיים קשים לכל קבוצה בגרמניה

7. cazzo Il Capocuoco

אני חושב שסוארס צריך להיות שוער בגלגול הבא.

והשם ההונגרי, לפי מיטב דעתי, זה באלאז' דז'ודז'אק.

8. kraz11 Member

אסור לאבד את וורטוגן ...השחקן הכי חשוב ביחד עם סוארז
    מנהיג אמיתי , אני לא מבין את המזלזלים בו. נכו שהיה לו משחק חלש מול יובנטוס אבל קורה ...הוא עדיין שחקן ההגנה הכי יציב וחשוב של אייאקס
    ובנוסף עם כדורי עומק מצויינים ועליות קטלניות להתקפה.

אותי מעניין לראות איך אריקסן יסתדר על הקו...אני לא בטוח שזה מתאים לו אבל נראה

יאללה המבחן הראשון כבר כ"כ מוקדם ....יאללה אייאקס!!!

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין בהולנד שום שמועות על מעבר אפשרי של וורטונגן לאנגליה. הדבר האחרון שהוא לדעתי אמר שהוא ימשיך העונה באייאקס ואח"כ בקיץ הבא הוא רוצה לעזוב...

חדשות אל חמדאויי:
    לפי השמועות הבעיה של אל חמדאווי היא שיש לו חנות ספורט ברוטרדם ושהוא מפחד מאיבוד הכנסות בגלל שהוא יליד העיר ועכשיו רוצה לעבור לאייאקס...אם זה נכון אז אייאקס באמת הולכת להכנע לסחטנות! למרות ש-AZ מכחישה שעוד קבוצה קשורה לבעיות ונתנה לאייאקס עוד מספר ימים להגיע לעסקה, אני נוטה להאמין שאל חמדאווי וסוכנו מושכים זמן בשביל אולי לראות אם קבוצה אחרת באמת רוצה אותו.

ההרכב של אייאקס למשחק שנפתח בעוד חצי שעה:
    שטקי, ו.ד ויל, אלדרווירלד, וורטונגהן, אניטה, איינו, דה יונג, לינדגרן, סולימאני, סוארז, עמנואלסון

10. Ajax Amsterdam Member

סולימאני בהרכב?אחרי חילופי הדברים שהוא אמר ליול מצחיק קצת.אל חומאדי פוחד לאבד הכנסות בחנות ספורט ברוטרדם באמסטרדם יכולות להיות לו יותר הכנסות.

הערב צריך לנצח את פאוק לפחות 2-0 כדי שנדאג פחות ממה שיהיה בהר הגעש שבסלוניקי

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבקש לדבר על המשחק בדיון הרלוונטי של ליגת האלופות. תודה.

12. Piet van Reenen Member

זו פשוט בושה!!!
    איינו השחקן שהכי עצבן אותי במשחק הזה.
    אני לא מבין מה קרה לו?! תמיד הוא מנסה לעשות את הדבר המסובך (מול צלסי אייאקס ספגה בגלל שהוא סיבך את עצמו).
    אין מה לעשות צריך לזרוק את איינו לספסל לכמה משחקים, אולי זה יאפס אותו.
    דרך אגב הגול שאייאקס ספגה מול פאוק גם באשמת איינו, שבמקום לרוץ עם השחקן הוא פשוט עזב אותו.
    יול, תעשה לי טובה תעיף אותו לספסל לכמה משחקים טובים.
    נמאס לי ממנו!!!!!

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/10
  13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כרגע מנסה לראות מה יקרה בשבוע הבא. בסה"כ יש לדעתי באמת כרגע חלק מלא וחלק ריק בכוס.
    המלא: שיחקנו עד לשער של היוונים פשוט הרבה יותר טוב. הגענו להזדמנויות והיינו יותר קרובים להבקיע את השני מאשר שיוויון יווני. יש לנו יותר איכות ואפשר לנצח שם 1-0 או 1-2.
    הריק: היוונים ימשיכו לשחק בונקר והאוהדים יאהבו את זה...אותי מפחיד בעיקר איזה שופט נראה שם. הליצן של היום פשוט דפק אותנו עם השריקה בדקה ה-92. ביוון אם זה יהיה הפוך תהיו בטוחים שהם יקבלו פנדל.

בסופו של דבר באמת אין לי מושג מה יקרה בעוד שבוע אני רק יכול להתפלל שלא נראה מכירת שחקנים כתוצאה מאיבוד הכנסת ליגת העשירות. אגב, סוארז היה לדעתי במחצית השנייה גמור...

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אל חאמדאווי אומר ליול "לא". הסיפור איתו נגמר.

היום שני משחקים במוקדמות הליגה האירופאית. הדרך של אייאקס החוצה נראית קרובה מהאלופות ומטוונטה אנחנו לא מצפים ליותר מדי בשלב הבתים, לכן החשיבות של המשחקים היום עולה בכל הנוגע לדירוג ההולנדי:

תחילה באוטרכט, שעברה בסטייל את השלב הקודם. היא תארח את לוצרן השוויצרית ב19:45 שעוננו.
    ההמשך באלקמאר, שתשחק לראשונה העונה משחק רשמי. ורביק והחברים יארחו את גטבורג השבדית. 21:45 שעוננו.

שני משחקי הגומלין יתקיימו בחמישי הבא.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/10
  15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יפה. וי גדול להולנדיות הלילה. אוטרכט החלה את היום עם ניצחון מינמלי 0-1 על לוצר השוויצרית משער של מרטינס.
    ההגנה של אוטרכט, כמו בעונה שעברה, עושה עד כה את העבודה. עוד משחק טוב שלה בשבוע הבא והיא תהיה בשלב הבתים.

אלקמאר, ללא ספק אחת המסקרנות בליגה העונה, עברה טבילת אש טובה והוכיחה עליונות על השבדים. קלאבאן בשער נגיחה, ושלוש דקות לאחר מכן, שער מ-ד-ה-י-ם !! של גודמונסון נותן לAZ יתרון מצויין לקראת הגומלין. אלקמאר חייבת לעבור בשבדיה.

אחלה יום סך הכל.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/10