הולנד: חלון העברות מתקדם: חיזוק מאסיבי לפ.ס.וו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏3/8/10.

1. Ajacied Member

אגב, אם כבר מדברים על הארכת חוזים, סים דה יונג חתם עד 2015.

כמן כן, כנראה גם וורטונגן יחתום בקרוב על חוזה חדש בקבוצה. מתנהלות שיחות עם הסוכן שלו. השחקן עצמו כבר הביע את רצונו להמשיך באייאקס.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/7/11
  2. c_web Member

אליאס לא אמר ש AZ לא צריכים חלוץ סקורר, הוא פשוט כתב ש 20 שערים יהיו הצלחה מדהימה ואני מסכים איתו.
    אין ספק שהקבוצה חייבת חלוץ מטרה קלאסי, ואחרי שסיגטורסון עזב הביאו במקומו את אלטידור שהוא על אותו תפקיד. הוא יתן 15 גולים בעונה כמו קולביין בעונה החולפת? הלוואי. אבל גם 10 שערים תיהיה תפוקה לא רעה.
    אל תשכח שבעונה שעברה חוץ מסיגטורסון לא היה לנו שום חלוץ אמיתי, גם גודמונסון (כנף שמאל) וגם בנסחופ (כנף ימין) הם לא חלוצים. העונה כבר יש לנו את אלטידור ואת בוימנס אז אני קצת יותר מסופק.

אנחנו עדיין צריכים לדעתי בלם (במקום הקטור מורנו), וקשר ימני (במקום ואן דר ולדן) כי חוץ מהולמן אין לנו מישהו בתפקיד הזה. זה מה שורביק גם חושב ויודע שהוא צריך, מה שהוא לא מחפש זה מגן ימני במקום דירק מרסליס האיום ונורא (שאני מקווה שעשה מקצה שיפורים בקיץ האחרון, בדיוק כמו המגמת שיפור שהייתה לו בחצי העונה הקודמת).

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, זה שאלטידור זר לא קשור יותר מדי ובטח שלא היום, גם אין לו יותר מדי נסיון בליגה הספרדית שם לא הרבה לשחק, אבל כל זה לא באמת רלבנטי. מה שרלבנטי זה שלא מדובר בסקורר, או לפחות שעד עכשיו הוא לא הראה שהוא אחד כזה, אז מאיפה הגיעה פתאום הדרישה/ציפייה ל-20 גולים?

למרות שהוא לא הרבה לכבוש עד כה, ממה שראיתי ממנו כן מדובר בשחקן שלדעתי יתרום הרבה להתקפת הקבוצה בין אם בגולים ובין אם בדרכים אחרות. בסופו של דבר לא חייבים שחקן אחד שיכבוש 20 גולים, אפשר ואפילו רצוי כמה שיכבשו קצת פחות.

יכול להיות ש-AZ צריכה סקורר, אבל היא צריכה חלוצים טובים בלי קשר ואלטידור נראה לי כאחד כזה גם מבלי להיות סקורר. חוץ מזה, עם יד על הלב, אתה חשבת שהאיסלנדי יהיה המבקיע המצטיין של AZ בתחילת העונה?

20 גולים יהיו מעל ומעבר להגדרה של הצלחה (אישית) לאלטידור, אני חושב שהבחינה תעשה בהתאם לרמת הקבוצה והתרומה שלו להצלחתה ולא בגולים, אבל אם למדוד את ההצלחה האישית אין לי ספק שהמדד של עידו פה הרבה יותר ריאלי.

4. c_web Member

אמש בליגה האירופית ADO דן האח השלימה את המשימה כשהיא מנצחת 0-2 את טאוראס מליטא ומעפילה לשלב הבא. (2-5 בסיכום).
    בסיבוב השלישי היא תפגוש את אומוניה ניקוסיה.

יריבתה של AZ תיהיה יאבלונץ כצפוי, זאת אחרי שהצ'כים ניצחו אמש 5-1 את פלמורטארי מאלבניה (1-7 בסיכום). ראיתי את המחצית הראשונה של המשחק, ולמרות שיאלבונץ ספגו שער מפנדל טיפשי, הם כבשו שערים בקלות ויש ממה לחשוש במפגש מולם.

ובזמן שהצ'כים מככבים, שימו לב מה עשו אתמול שחקני AZ במן סוג של אימון:

http://www.az.nl/cache/images/259452.Xxx

http://www.az.nl/cache/images/259448.Xxx

http://www.az.nl/cache/images/259447.Xxx

http://www.az.nl/cache/images/259443.Xxx

http://www.az.nl/cache/images/259429.Xxx

http://www.az.nl/cache/images/259423.Xxx

http://www.az.nl/cache/images/259431.Xxx

:aaarofl:

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

AZ צריכה בעיניי סקורר, אבל לך תדע אם הגעתו של אלטידור יגרום לאחרים יותר להבקיע. הקבוצה מאלקמאר רכשה גם את רוד בוימנס, חלוץ מקבוצת התחתית ו.ו.ו וונלו. אי אפשר לדעת אם הרכש הזה יצליח. בדבר אחד אני חושב שנסכים, אלטידור סוס עבודה רציני שיכול לתרום לקבוצה.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חדשות שטקלנבורח, הפער בין הקבוצות גדול, אבל באייאקס אמרו היום שהמו"מ לא פוצץ. אם רומא תרצה את שטקי היא תצטרך לדעתי לשים 7 מיליון אירו על השולחן. רומא רוצה בנתיים רק לבוא לאמסטרדם עם 5 מיליון אירו...

מקרי או לא אני לא יודע, אבל ה'טלחמיין דאחבלד' דיווח היום שאייאקס ירדה ממתיו אמואה. לפי העיתון יש ספק גדול אם אמואה מתאים לקבוצה. אני מעריך שאם שטקלנבורח יימכר שאז יש יותר כסף בקופה כדי להביא לאמסטרדם חלוץ יותר טוב מאמואה...

אני נורק אהבתי את התמונות שעידו הביא. לדעתי ימים כאלה צריכים לחזור במהלך העונה, זה רק יכול לתרום לגיבוש ולהורדת המתח.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מקווה שבעוד שבוע יהיה לי מושג איך הקישור של אייאקס הולך להראות. כרגע יש לנו 34543 קשרים התקפיים. כולם טובים, כולם מוכשרים, רק שאין ממש מקום לכולם.

8. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אייאקס אמסטרדם מביסה 1-5 את אינדפנדיינטה B (מחוזקת במרקו פרז) במשחק אימון שנערך אחה"צ באמסטרדם ארינה. המחצית הראשונה הייתה שקולה והסתיימה ביתרון 1-0 להולנדים משער של כריסטיאן אריקסאן לאחר 6 דקות, אבל במחצית השנייה נפתח הסחר אייאקס עם שלושער של המחליף אראס אוזיליס בתוך 7 דקות עלתה ליתרון 4-0, אינדפנדיינטה צימקה ל4-1 משער של מרטין בניטס (71) אבל גם המילה האחרונה הייתה שייכת להולנדים לורנסו אבאליקו חתם את תוצאת המשחק כעבור שתי דקות.

אייאקס: מרטין סטקלנבורג (קנת וורמיר 46): גרגורי ואן דר ויל(וארנון אניטה 46), טובי אלדרווילד, יאן ורטונגן (אנדראה אוייר 46), ניקולאי בוליסן (דיילי בלינד 46): תיאו יינסן (אינוג איינו 70), כריסטיאן אריקסן (ג'וליאנו סאררו 46), סים דה יונג (רודני סניידר 46), לורנצו איביזיליו, קולבין סגיטרסון (אראס אוזבילז 46), מירלם סולימאני.

אינדפנדיינטה: דייגו רודריגס; אלכסיס סאראטה, סרחיו אוחאדה, פדריקו גאי, בריאן גונזאלס; פרנסיסקו פיסאני, ג'ונתן סוארס, מרסלו וידאל; פביאן מונטסארט ומרקו פרז (ניקולס מאזולה (מרטין בניטס))

הרכב אייאקס באמצעות המשתמש הרצליה עד המוות.

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/11
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מיותר לגמרי. דה בור גם כעס בגלוי על היריבה החלשה. ברור שאייאקס רצתה לשחק נגד הראשונה של אינדי ולא נגד השנייה. אני לא יודע אם שתי הקבוצות הגיעו לסיכום של הקומבינה הזאת, אבל היא לא הוסיפה כבוד לשתי הקבוצות. אני מניח שהכוונה היתה טובה בגלל שיש בין שתי הקבוצות עבר משותף, אבל מה שראיתי היום בארינה היה באמת חבל.

דה בור התראיין בסיום המשחק ואמר שיש סיכוי גבוה ששטקי יעזוב ושבוליקין מועמד להגיע לקבוצה...נראה מה יהיה.

10. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

הקבוצה הראשונה של אינדפנדיינטה נמצאת כרגע במחנה בארה"ב לקראת משחק הסורוגה ביפן שיערך בשלישי באוגוסט.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

העניין הוא האם זה היה כבר ידוע מתי שהקבוצות סיכמו על המשחק הזה? מסיפורים אני יודע שנותר קצת דם רע בין הקבוצות אחרי המפגש בגביע הביניבשתי בתחילת שנות השבעים. אלה היו ימים של הדיקטטורה בארגנטינה ודברים נראו אחרת. אני מניח שהמשחק הזה היה מעין ניסיון להבריא את הפצעים מהעבר, לכן באמת חבל שהקבוצה הראשונה של אינדי' לא הופיעה.

שתי תוצאות אחרות (משחקי אימון):
    אוטרכט לא הצליחה לנצח את ארגוטליס היוונית (0-0), כרונינגן הובסה בבית 4-0 ע"י המבורג.

12. c_web Member

ועוד תוצאה מאמש:
    AZ מנצחת 0-3 את קייסריספור הטורקית שסיימה במקום ה - 6 בעונה שעברה. כבשו: בוימנס, אלם, ריינן.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שי, זה היה ידוע מראש. לאידנפנדיינטה לא היה אכפת שהילדים שלה יקבלו בראש, המטרה היא לקבל כסף ואת זה הם קיבלו. על הדרך כמה מהילדים צברו ניסיון בינ"ל והזכות (?) לחוות איך נראה כדורגל במדינה בה עדיין קיים מוסד מלוכה אנכרוניסטי. השאלה צריכה להיות למה אייאקס הסכימו לשטות כזאת, או איך הם כמו פריירים לא הציבו תנאי בחוזה המשחק לגבי שיתוף מקצוענים?

לגבי העבר, אני לא באמת יודע, אבל קשה לי להאמין שלמישהו משני המועדונים האלו באמת אכפת ממה שהיה בצמד המשחקים שנערכו בימי "כבוד" המלכה חוליאנה.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

השמועות האחרונות אומרות שהמכסף על מוניר וסטקי נקנה את אחד מהבאים: לאנס, אברטון,נארסינח (או משהו כזה) ו...רואיז'.

רואיז' אגב מחוץ לסגל של מוקדמות האלופות עקב "פציעה קלה".

15. AFCA Member

חוץ מאברטון, כל השמות ברשימה הם הרבה יותר שחקני כנף מחלוצים. מעניין, חשבתי שדה בור יסתפק ברוטציה של סולימאני,אבסיליו,אוזביליז ובורחיטר. אני בכל מקרה חושב שצריך שחקן כנף בדחיפות לא פחות מחלוץ.

הדבר שהכי זכור לי מנארסינג זה המשחק במעולה שלו באיינדהובן שנה שעברה:

בישול יפה ב4:15, עוד בישול בהתקפה אחרי זה, וכוח פריצה אדיר שסחט את האדום מבאומה.