הולנד: חלון העברות מתקדם: חיזוק מאסיבי לפ.ס.וו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏3/8/10.

1. ArsenalFan Member

תיקון טעות: הוא לא משחק בנוער של ארסנל, הוא נבחן אצלנו בימים האחרונים ושיחק בשני משחקי ידידות של הריזרבס. דווקא היו דיווחים שהוא יחסית מרשים במבחנים שלו, אבל כרגע לפחות הוא לא הוחתם.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

45 דקות שהן כולן שיעמומון אחד גדול בכרונינגן (מגרש מרשים וכמות קהל נהדרת מגרש מלא כיאה למחזור פתיחה). לא הצלחתי למצוא אפילו מצב אחד טוב ששתי הקבוצות ביחד הגיעו אליו. עם זה אייאקס רוצה לעבור את דינאמו קייב? אם אייאקס לא תשתפר במחצית השניה בדחיפות 0:0 משעמם זה כל מה שהיא תוציא מפה אם בכלל, ולא שכרונינגן כזו טובה, היא פשוט משחקת מבוקר מדי לטעמי ומעיפה כדורים למעלה ומתפללת לטוב.

3. kraz11 Member

יש פה קבוצת שחקנים שמשחקים יחד לראשונה ...אייסאטי לא ראה מגרש שנה
    ואל חמדאווי רק הגיע
    אולגר ואריקסן גם לא בדיוק שחקני הרכב ראשון

ובאמת משחק לא משהו ...היחיד שמשחק טוב הוא אורבי
    מאוד מאכזב אותי דה יונג שהשוואתי בינו לליטמאנן אבל שוב הוא מתחיל עונה כשהוא נראה לא בכושר ולא חד מספיק ... איך מול שוער הוא מקפיץ ככה בנונשלנטיות

ואן דר ויל צריך להכנס למשחק מבחינה התקפית ולעשות משהו מימין כי אייסטי לא עושה כלום

ואל חמדאווי דווקא התחיל לא רע ודעך קצת...צריך להשר ברחבה ולאיים יותר על השער

יאללה חובה נצחון

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם ראשונה אי בטוח שהם לא משחקים כי היה את צמד המשחקים מול פאוק ולא מעט טורנירי הכנה שאייאקס שיחקה מול קבוצות חזקות ולא מול פחי קרית שמונה (סליחה אם נעלב מישהו). נכון זה לא 100 משחקים וגם לא 20-30 אבל עדיין אני מצפה מקבוצה כמו אייאקס שלא הביאה 9 שחקני הרכב כמו מכבי לדוגמא שתיראה טיפה יותר טוב בטח נוכח העובדה שיש לה בעוד שבוע את דינאמו קייב שכמו כל ההיסטוריה שלה מאז נחשפנו למדינת אוקראינה שהתפרקה מברית המועצות, אוהבת להכות בברזל כשהוא חם ואוהבת להוריד קבוצות "יותר טובות ממנה" לדאון רציני, וסמכו על דינאמו קייב שהיא מסוגלת לנצח גם בארינה וגם באוקראינה.

עריכה: נראה שכמו נגד פאוק הדיבורים שלנו בהפסקה חילחלו לשחקנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx אל המדאווי מספר לשי את הסחורה שהוא כל כך ביקש. אבל אי אפשר להגיד שהשוער של כרונינגן לא בדיחה, שני שערים של ילדים ג' מבחינת בעיטות. ההגנה גם לא נקייה, איזה חופשיות הם נתנו לו כאילו זה אימון

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/10
  5. cazzo Il Capocuoco

נראה שעכשיו אני מבין למה טוונטה הצליחה לקחת לאייאקס את האליפות למרות סגל פחות מוכשר, עושה רושם שלקבוצה מאמסטרדם אין ממש שיטת משחק מאוד מאוד ברורה, יש ליקויים בארגון ההגנתי, ומספיק שלוקחים לה את הגאון האורוגוואי שעליה היא תלויה ולכן היא גם שבירה. משחק די רע, שבלי הגאון התורן (הפעם מרוקאי משלנו, אולי סוף סוף יביא את הנבחרת לאליפות אפריקה) סביר להניח שהיא הייתה מפסידה. בלי השערים האלגנטים של מוניר אל חמדאווי יהיה קשה גם במשחק הבא.

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/10
  6. רוני שטנאי Member

זה כבר נמאס. כמה פעמים אפשר לבעוט בדלי ?? הובלת 2-0 משני שערים שהם נטו חלוץ. ואז מקבלים כאלה שערים מטופשים , כל מצב נייח זה חצי גול נגדנו. המאמן חושב שאם הוא ישמור חילופים זה יעזור למשחק הבא או משהו, רואים שהחלק ההגנתי לא מתפקד אז למה לא לחזק אותו? למה צריך להכניס שחקן התקפי אחד ? אין לי כבר כח לקבוצה הזו , כמעט כל שחקן צריך לקבל זעזוע, הבעיה היא שיש שחקנים שזה פשוט לא יעזור להם .

7. Ajax Amsterdam Member

חבורה של עגלות משחק אחד בלי סוארז אי אפשר לנצח

8. cazzo Il Capocuoco

רק בכדורגל חובבני אפשר להסתמך על מבצעים אישיים שינצחו משחקים. אני לא יודע איך דינמו קייב נראת איכשהו, אבל עושה רושם שאייאקס תהיה בגביע אופ"א.

9. Ajax Amsterdam Member

שמע cazzo אייאקס קבוצה שאתה לא יוכל לדעת מה יהיה איתה יום אחד מנצחת את פיורינטנה ומשחק אחד אחר כך מפסידה לדה חראפשאפ

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכוונה לא נכנסתי לאינטרנט, ניסיתי להרגע ולראות מה התגובות שלכם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אז מבחינה התקפית עשינו את שלנו, הובלנו 2-0 והכל נראה סגור. כרונינגן נראו למעשה כבר מהתחלה מחוץ למשחק, אבל אז החליטו באייאקס שהעסק כבר גמור. ריפיון כללי ובום תוך איזה 10 דקות שיוויון.

איך אתה מוביל בשני משחקים ברציפות בשני שערי הפרש (ועוד במחצית השנייה!) ופעמיים היריבה חוזרת ומשווה? כמו נגד פאוק, אם המשחק היה נערך עוד מספר דקות אני בטוח שהיינו מפסידים.

יואב, מה שהיה לפני עונה היה לפני עונה. לאייאקס היתה את ההתקפה ואת ההגנה הכי טובה בליגה. אותם החבר'ה ששיחקו אז ספגו בקושי איזה 5 שערים בבית בכל העונה. במחזור השלישי אייאקס ספגה רביעייה בחוץ באיינדהובן ולבסוף ספגרה אחרי 34 משחקים רק 20 שערי חובה...

אני לא חושב שההגנה לא טובה, אבל הקבוצה כרגע מנטלית ממש לא חזקה. למה? תחילת העונה? יול ששבוע לפני המשחק הרשמי הראשון רוצה לעזוב לפולהאם? עייפות של שחקני המונדיאל? לי אין תשובה למה פעמיים ברציפות אנחנו יורדים בצורה הזאת לחדר ההלבשה.

מה יהיה? אין לי מושג...דינמו קייב ישחטו אותנו אם אנחנו משחקים 60 דקות במשחק. בליגה הכל יהיה בסדר למרות הטעם הרע שיש לי עכשיו בפה. בסה"כ זה היה המשחק הראשון, נשארו עוד 33 לתקן...

11. Piet van Reenen Member

אני מסכים עם שי , יש בעיה מנטלית חמורה בקבוצה.
    הקבוצה נכנסת לפאניקה סתם.
    כל כך רציתי שיול יתן לג'וזפזון לשחק ,נראה לי שחקן שיכול להכנס הרבה פלפל למשחק של אייאקס(הוא בטוח יותר טוב מהזייחלאר הזה)

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/10
  12. c_web Member

גם אנחנו בדומה לאייאקס סופגים לקראת הסיום ושומטים יתרון חוץ נאה בברדה, 1-1 נגמר שם.
    משחק לא מרשים שלנו, כרגיל ההתקפה כמעט לא קיימת ולמעט משקוף של הולמן לא עשינו הרבה. גם השער יש להודות הגיע בזכות נגיעה טובה של בלם ברדה שהעמדיה את פלקנבורח במצב נוח לכבוש. תיקו שיקף, למרות פנדל שלא קיבלנו בסיום.

שאר תוצאות היום:
    פיינורד - אוטרכט 1-3
    ויטסה - דאן האח 1-3

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידו, הקבוצה שלך לא אמורה להתחרות על האליפות, אייאקס כן ...סתם עקיצה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אני מנסה באמת מצד אחד לא סתם להגיד דברים כי בסה"כ זה היה מחזור הפתיחה, אבל כרגע וזה אומר נכון לתאריך הזה, פ.ס.וו מראה את 'מזל האליפות' שאנחנו לא ראינו היום מאייאקס. מה שמדאיג אותי שראינו את נפילת המתח הזו עכשיו פעמיים בתוך שבוע. אייאקס למעשה סוגרת את המשחק מיד אחרי המחצית, אבל אחר כך פשוט מאמינה שהיריבה כבר מוכנה ללכת הביתה. פשוט לא ייאמן, הקבוצה שלי השתיקה לגמרי את הקהל המקומי ובתוך דקה אחת הכל מתמוטט לנו.

לדעתי יש הבדל ענקי בין לשחק סיבוב שני כשאתה למעשה מחוץ לתמונת האליפות לבין לפתוח את הליגה ברגל הטובה. האם הקבוצה הזאת באמת לא יכולה להסתדר עם הלחץ הזה?

עומק הסגל גם מאד מדאיג אותי. סולימאני משוחרר בהשאלה, אבל היום ראינו על הספסל רק שחקני נוער. כך לא זוכים באליפות!?! יול אמר ביום שישי שהקבוצה עסוקה עם חיזוק והיום ראינו שוב למה זה הכרחי.

אני מתחיל לגלות חוסר סבלנות רציני כלפי גרג "טוויטר" ואן דר ויל וגם לדמי דה זאיו. הראשון נראה כאילו הוא עושה טובה שהוא בכלל משחק. לא פעם הוא פשוט עושה שטויות נוראיות. דה זאיו נראה לי גמור והוא ללא ספק יכול לשחק יותר טוב.

האם הסיבה לאיבוד הנקודות הן החסרון של סוארז,יאן וורטונגהן, לינדגרן ואיינו? רק האחרון לא שיחק בשני המשחקים האחרונים כך שאני בכלל לא מתייחס לשטויות האלו. מוניר אל חמדאווי נראה היום חד מאד ברחבת כרונינגן ופשוט מרגיז אותי שחוץ ממנו אף אחד הופיע היום למשחק.

נסיים עם עידו, ראית היום את השחקן לשעבר של הקבוצה שלך? החלוץ עם הספרה 9 על גבו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    בשביל משחק ראשון הוא נתן היום בכורה מושלמת. יהיה מעניין לראות אותו ביחד עם סוארז, אני מקווה שאז יול הולך לשחק יותר 4-4-2 כי לדעתי אל חמדאווי לא שחקן דומה כמו פאנטליץ. המרוקאי בעצמו כבר הודה שיש לו איכויות אחרות.

14. c_web Member

את האמת, ראיתי את הרבע השעה החארונה של שתי המחציות, ובטווח הבנתי שמוניר כבש צמד. כשראיתי את השמחק לא שמתי לב שהוא על המגרש.
    יפה אמרת שי שעם סוארז זה יהיה שונה, כי גם אתה יודע שתהפקוד של מוניר ישתנה בהתאם ויהיה מעניין לראות אם השילוב בין השניים יניב פירות מהר ויהפוך את ההתקפה של אייאקס לקטלנית במיוחד (106 שערים בעונה שעברה יהיו כלום ושום דבר לעומת מה שיכול להתרחש העונה).
    אז הפתיחה של מוניר בנתיים השאירה מאחור את ההשערות שלי, אבל איך אומרים - את הכסף סופרים במדרגות - סיכומים נעשה במאי 2011 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נ.ב
    לפי איך שהמחזור הראשון נראה והקבוצות הגדולות שיחקו, אם דמבלה יישאר בסופו של דבר, ויביאו חלוץ טוב (או שפלה יישאר), אנחנו נרוץ חזק השנה בצמרת, וכן אולי גם לאליפות. תמסגר את מה שרשום פה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם מכירים אותו? (ליד סוארז בצד ימין)

http://www.catenaccio.nl/wp-content/uploads/2009/09/ooijer-suarez.Xxx

אז החדשות רשמיות, אנדריי אוייר חתם לעונה באייאקס :aaarofl:
    אני אומר לכם, אין לי מושג אם זה טוב או רע ליהודים. את האמת? אם הוא משחק ברב הזמן כמו נגד ברזיל במונדיאל הוא מבחינתי תוספת אמיתית. הוא שחקן וותיק, מתי שהוא צריך הוא יכול להיות מלוכלך (שאל את סוארז...), והוא שחקן הגנה.

ברור שהוא לא ישחק כל הזמן, אבל אני מעדיף את אוייר, קשישא, על פני אולגר. אולי בדרך הזאת נוכל להפטר גם מהמשכורת הלא נורמלית של האדון מקטלוניה.

מה דעתכם?