הולנד: חלון העברות מתקדם: חיזוק מאסיבי לפ.ס.וו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏3/8/10.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידו, אל חמדאווי יכול כמו כל שחקן להכשל באייאקס, אבל כרגע נראה שהוא ישחק לצידו של אחד השחקנים הטובים שראינו בעשור הזה בהולנד. לך תדע, אולי זה ישפר את שניהם ויהפוך את ההתקפה שלנו לבלתי ניתן לעצירה? אל חמדאווי היה אלוף עם AZ כשלצידו שיחקו שחקנים פחות טובים מסוארז (עם כל הכבוד למשל לדמבלה)

יול מדבר היום שהוא רוצה עוד חלוץ מחליף ולפחות שחקן אחד בצד שמאל. אני מניח שדה רידר יגיע בשביל לחזק את הצד הימין של ההתקפה, אבל אם סולימאני באמת הולך נצטרך מחליף.

בעוד כשעה מתחיל הליגה...

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לפחות המחזור הראשון החל בצורה קצת שונה ממה שציפנו. טוונטה לא מצליחה לכבוש ב0-0 מול רודה.

ראיתי רק את הרבע שעה האחרונות וטוונטה לא נראו משהו. לא הגיעו ליותר מדי מצבים והשליטה שלהם הייתה עקרה משהו. אבל אולי שי ירחיב יותר...

3. AFCA Member

לאורך כל המשחק טוונטה לא הגיעה להרבה מצבים אבל שלטה במגרש, המצב האולי יחיד של רודה היה משקוף. אני חייב להגיד כמה אני מתרשם לאחרונה מטיוטה, שולט בקישור, עושה הגנה והתקפה, גם במונדיאל הוא היה פנטסטי, לדעתי הוא בדרך לעונת פריצה. חוץ מזה, רואיז אכזב לאורך כל המשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/10
  4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי ירחיב קצת יותר כי הוא ראה את כל המשחק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אם להסתכל על כל המשחק הגיע לטוונטה אולי לנצח, אבל ההזדמנות הכי טובה של המשחק היה המשקוף של רודה. בשלהי המחצית השנייה נגח מאטס יונקר למשקוף והותיר את הקהל המקומי מאוכזב.

ברב המשחק טוונטה הלכה קדימה, אבל היא יצרה מעט מדי. במחצית הראשונה היא יצרה רק הזדמנות אחת של המגן טינדלי שנעצר ע"י השוער של רודה טיטון. השוער הפולני גם הדף מאוחר במשחק בעיטה של המחליף צ'דלי.

טוונטה עוד תשתפר ומשחק אחד לא אומר דבר, אבל הדבר היחיד שיכול להיות מעודד זה שלפני עונה הקבוצה הזאת היתה לבסוף כובשת. השנה היא תהיה האלופה היוצאת וכל הליגה תרדוף אחרי הקבוצה מאנסחדה. זה יגביר את הלחץ וישנה לגמרי את תפקיד האנדרדוג של לפני שנה.

עומר, טיוטה טנק אמיתי, אבל גם היום הוא הראה רגע של שחקן מלוכלך. העבירה הקשה שלו על אלאנו במונדיאל עדיין לא נשכחה (לפחות לא אצלי) והיום הוא שלח ידיים לפרצוף של שחקן רודה. זה היה בקרב על הכדור, ולמרות שזה לא היה אדום הפעולה בהחלט היתה מכוונת ומלוכלכת. אגב, יהיה מעניין לעקוב גם אחרי רואיז שנראה היום מבולבל כשהוא מאבד הרבה מאד כדורים. לדעתי איש המשחק של האורחת היה תיאו יאנסן שיש לו בעיטה נהדרת. אם הבחור היה במשך שנים קצת משקיע יותר הוא לדעתי היה הופך לשחקן שמבחינה בעיטה היה מתקרב לרמה של בקהאם. זו דעתי לפחות.

בכל מקרה אייאקס ופ.ס.וו יכולות מחר ומחרתיים לנסות 'לברוח' מהיריבה שלהם בצמרת הטבלה ההולנדית. פ.ס.וו משחקת מחר בערב נגד היירנביין ואייאקס משחקת ביום ראשון בחוץ נגד כרונינגן.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/10
  5. Ajax Amsterdam Member

קודם כל כל הכבוד על הסיקור לארז,עידו,שי עבודה מצויינת
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

לצערי לא יכלתי לראות את המשחק

אבל מעודד לראות את אלופת הולנד בתוצאת תיקו בפתיחה מול רודה.נקווה שזו השנה שלנו

6. c_web Member

היום ייערכו שאר משחקי המחזור, שהמסקרן מביניהם יפגיש את הרנביין שתארח בביתה את PSV ב 21:45.
    שאר המשחקים:
    19:45 NEC Nijmegen - VVV Venlo

20:45 De Graafschap - Excelsior Rotterdam

20:45 Heracles Almelo - Willem II Tilburg

7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה על הבורות: מתי הפעם האחרונה שאייאקס היתה אלופת הולנד ומתי הפעם האחרונה שהיתה בצ'מפיונס? אם אני לא טועה האליפות האחרונה היתה ב-2004/5 וליגת האלופות בפעם האחרונה היתה ב-2005/6 לא?

8. Ajax Amsterdam Member

האליפות האחרונה של אייאקס הייתה ב2003\2004 ובקשר לפעם האחרונה שהם היו באלופות היא ב2006\2005

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

6 שנים בלי אליפות לאייאקס ועוד 4 שנים בלי להיות בצ'מפיונס (אולי 5 השנה) זה הרבה מאוד זמן עבור קבוצת פאר כמו אייאקס.

10. Ajax Amsterdam Member

אייאקס קבוצת פאר בעברה בלי חוק בסומן שמצער אותנו ועוד קבוצות רבות(החוק אפילו נוגס עכשיו באיטלקיות)יכול להיות שהיינו יותר מפוארים ממה שאנחנו עכשיו אבל קבוצת פאר תמיד נשאר.

ואכן הרבה זמן מה שנותר הוא לקוות http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עומר, אני מוכן להתחייב שבצורה הזאת אייאקס לעולם לא תתקרב יותר לגמר ליגת האלופות...למועדון יש עדיין שם מצויין בגלל מחלקת הנוער שלה ועם הכסף הגדול של עשירי אירופה אנחנו מעולם לא נוכל להתמודד. לדעתי האפשרות היחידה לתהילה אירופאית היא בגביע אופ"א (או כמו שאומרים היום הליגה האירופאית). שם עוד אפשר לעשות משהו, אבל איך אייאקס מסוגלת להתמודד עם קבוצות שמבזבזות כסף על ימין ועל שמאל. אל תשכח גם שלאייאקס אין את האפשרות לעמוד באדום כמו שעומדים קבוצות בספרד או איטליה כך שכרגע אייאקס לא תזכה מעולם בליגת האלופות.

כמה ידיעות:
    יול כנראה מוותר על דה רידר. "הוא לא ממש קיצוני", כך הוא מגדיר את המצב. לפי דיווחים יש שוב קשר בין המועדון לנאק ברדה בשביל לראות אם לאונרדו יכול לחזור לאייאקס. העניין הוא שלדעתי גם לאונרדו לא קיצוני, אבל מי אני.

היפני ריאו מייאצי מגיע למבחנים באייאקס. הקיצוני משחק בנוער של ארסנל, אבל כנראה רוצה לעזוב שם. הוא ייצטרף ביום שני לאייאקס הצעירה.

בראיין רואיז עדיין רוצה לעזוב את טוונטה. השחקן אמר היום שהסיכויים הם 'פיפטי פיפטי' שיישאר בקבוצה.

יאן ונחור אוף הסלינק מתאמן בפ.ס.וו והידיעות דיברו על כך שפיינורד מעוניינת בחלוץ. היום הכחיש המאמן מריו ביין את הידיעה בגלל שלפיינורד אין את האמצעים לשלם לחלוץ הוותיק. וונחור בעצמו גם ככה רוצה לחזור לשחק בפרמייר ליג.

12. c_web Member

אז אחרי התיקו המאופס של טוונטה, כל משחקי היום הוכרעו ובכולם נכבשו שערים. ניימיכן ניצחה את ונלו 1-0, דה חראפשחאפ והראקלס ניצחו 3-0 את אקסלסיור ו ווילם (בהתאמה).
    ובמשחק המסקרן איינדהובן ניצחה בהרנביין 3-1, עם 2 בומבות מחוץ לרחבה של טויבאנן (צמד) ואנגלר בדקות הסיום שקבעו את תוצאת המשחק.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פ.ס.וו חוזרת לימים שלה...ברגע שטוונטה כבר מאבדת נקודות בקרקרדה הקבוצה מאיינדהובן לוקחת בדקות האחרונות את הקופה בהיירנביין. הניצחון הזה מסמל את הפ.ס.וו הישנה והטובה...אני מקווה שאייאקס גם מצליחה מחר לקחת 3 נק' בכרונינגן אפילו אם זה כמו פ.ס.וו הערב.

14. kraz11 Member

באיחור קל כל הכבוד על הסיקור

ויאללה היום מתחילים ומצב הסגל על הפנים
    כמובן סוארז וורטוגן השחקנים החשובים של אייאקס מושעים
    אינו ולינדגרן גם בחוץ

אז כנראה אולגר ישחק במקום וורטוגן וראינו כבר מול טוונטה איך זה נראה

בקישור קשה לדעת מי יקבל מקום לצד דה זאו ודה יונג...אולי בלינד

בהתקפה לצד אל חמדאווי אורבי צריך להיות בשמאל ובימין אם סולימני ל בסגל אז אני בעד לתת הזדמנות לjozefroon או משהו כזה

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ככל הנראה בודד, אבחר לצפות במשחק שהוא לא אייאקס היום, אני הולך לראות את פיינורד נגד אוטרכט. למה? ככה. סתם לא פשוט אמממ את אייאקס ייצא לי לראות באירופה ולמרות שכרונינגן אייאקס זה מפתה, אני תמיד אוהב לראות את פיינורד בדה קויפ עם הקהל שיושב על המגרש...אז מחזור פתיחת עונה, תמיד כיף לראות את הבבונים אוכלים בראש, רק חבל ששני הקהלים האנטישמים שלהם יחגגו אחד עם השני...

עריכה: לא עובד, נחזור לאייאקס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/10