הולנד: חלון העברות מתקדם: חיזוק מאסיבי לפ.ס.וו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏3/8/10.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הבעיה הקשה של טוונטה תהיה בעיקר בחצי העונה הראשונה. היא לא רגילה לשחק בליגת האלופות וכמו AZ אני מתקשה כרגע לראות איך הקבוצה תתמודד עם העומס. דבר נוסף זה שלדעתי טוונטה עכשיו אלופת הולנד ויותר קבוצות מעוניינות להוכיח דבר מה נגדה. הלחץ יהיה עליהם למרות שהמאמן החדש פרודום כבר מנסה להוריד ציפיות.

ידיעה ממש חמה מהבוקר...לאונרדו לא יגיע לאייאקס. הקבוצות לא הצליחו להגיע להסכמה, הדבר יוביל כנראה לחזרה של דניאל דה רידר לקבוצה. אני לא יודע אם זה אמור לשמח אותנו. דה רידר פשוט נעלם בשנים האחרונות, לא התפתח כלל, ואפילו הפועל ת"א כבר לא התעניינה בו...

אהה ושכחתי...עידו, דמבלה כנראה בדרך לליגה האנגלית. לפי השחקן AZ מוכנה למכור אותו ב-5 מיליון אירו. קצת חבל שלאייאקס אין יותר כסף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

2. c_web Member

הנה פחות או יותר מה שדמבלה אומר היום:
    ''יש מספיק הצעות ואני אגיע להחלטה עד סוף השבוע או בשבוע הבא. אני מעריך שהשווי שלי הוא 5 מיליון יורו. הליגה האנגלית היא הליגה הטובה בעולם. אני לא רוצה לשחק בליגה האיטלקית, לכן אני מעדיף לשחק באנגליה או בגרמניה. אם שום עסקה לא תצא לפועל, יש לי מספיק אפשרויות ולא תיהיה לי בעיה להישאר באלקמאר''.

הסיפור עם ברמינגהאם שממש מעוניינת בדמבלה, שהיא רוצה להתחזק גם בהגנה ואני חושב שאם פיטר מסיללה אכן יימכר ויעבור לשם אז אולי הם ירדו מהסיפור של מוסא.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהולנד פרסמו היום את מצבן של הקבוצות הכלכלי בהולנד, יש בסה"כ רק 4 קבוצות שבריאות. בשביל להסביר קצת את העניין, יש פה 3 רמות שונות של מצב כלכלי. בדרג 1 יכולה ההתאחדות להכריז על קבוצה כפושטת רגל, בדרג השני יש יותר חופש, אבל יש בהחלט בעיות כלכליות. בדרג השלישי הקבוצה בריאה.

יש כאמור בהולנד 36 קבוצות מקצועניות ורק 4 מתוכן נמצאות בקטגורייה השלישית. למעשה גם טוונטה בריאה, אבל שם יש נוהל קצת אחר לגבי חוזה השחקנים ולכן ההתאחדות החליטה לשים את הקבוצה בדרג השני.

רמה 1 - בסכנה קיומית
    פיינורד
    נק ניימייכן
    רודה
    ווילם טוויי

מ.ו.ו מאסטריכט
    פורטונה סיטארד
    AGOVV אפלדורן
    ר.ק.ס וואלווייק
    קמבור לייבארדן
    ר.ב.ס רוזנדאל
    פיינדאם
    אקלסיור
    אלמיירה סיטי פ.צ

רמה 2 - בעיות כלכליות
    אייאקס
    פ.ס.וו
    א.ז אלקמאר
    פ.צ טוונטה
    ויטסה
    אוטרכט
    ו.ו.ו וונלו
    דה חראפשחאפ
    אדו דן האח
    נאק ברדה
    כרונינגן
    הראקלס

דן בוס
    ספרטה
    זוולה
    הלמונד ספורט
    פ.צ איינדהובן
    אממן
    דורדרכט

דרג ג' - קבוצה בריאה
    היירנביין
    טלסטאר
    גו אהד איגלס
    וולנדאם

*קבוצות הארהדיביסי מודגשות

4. cazzo Il Capocuoco

אוהדי אייאקס, מה אתם מעדיפים?

א. סמפדוריה
    ב. אוקזר
    ג. בראגה
    ד. יאנג בויז ברן
    ה. דינאמו קייב

אין עוד אפשרויות.

תשובה סופית ביום שישי בצהריים.

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נראה לי ברור לכולם שאנחנו מתפללים ליאנ בויז. הכי מפחידה אותי דינמו קייב.

גם השאר חזקות. בכלל, כל משחק יהיה מאוד מאוד קשה. כמובן שאעדיף את השוויצרים.

סדר עדיפות שלי:

1. יאנג בויז
    2. אוקזר
    3. בראגה
    4. סמפ'
    5. קייב

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לפי דיווחים בגרמניה וונלו מתעניינת בגל אלברמן. במידה והוא ירצה העיסקה תצא לפועל. בגלדבך בכל אופן אין לו יותר עתיד.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בנתיים לא ממש ראיתי פה כתבות בנושא, אבל אלברמן לבטח יכול לתרום לקבוצה הזאת.

לגבי ההגרלה מחר. את האמת? אני רק לא רוצה לפגוש את דינמו קייב. עם חלוץ כמו שבצנקו אייאקס לא תשרוד אם תשחק כמו אתמול. כעיקרון לא אכפתי לי לפגוש את סמפדוריה כי בעוד שבועיים הליגה האיטלקית עוד לא התחילה. מה שעברנו בשבוע האחרון רק יכול לעזור לנו מול סמפ.

אוקזר? סביר להניח שזו קבוצה שלא תסתגר כמו למשל יאנג בויז, אבל ברור שביכולתה להעיף אותנו. אין לי כרגע הרבה מידע מי בדיוק משחק שם בימים האלה, אבל לאייאקס ואוקזר יש כבר היסטוריה לא קטנה. יאנג בויז כאמור העיפה את פנרבחצ'ה, אבל די ברור שהיא עשתה את זה עם מתפרצות. אולי זלזול טורקי, אולי השוויצרים היו כל כך טובים. אני לא יודע, אבל העובדות מדברות בעד עצמן. בראגה? אם היא העיפה את סלטיק אז היא גם מסוכנת לנו.

כמו מה שאמרתי אתמול. אייאקס יכולה להפסיד לכל הקבוצות האלו, אבל לדעתי אין פה אפילו קבוצה ברמה השנייה בספרד או אנגליה. הכל פתוח!

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

וחדשות משמחות מסוג אחר:
    סופיה, אשתו של לואיס סוארז הולידה בבוקר ילדה בריאה בשם דלפינה. לאם ולבת שלום וכולם בריאים!!!
    לואיס אמר לרשת של אמסטרדם AT5 שהוא נשאר גם העונה באייאקס...לדבריו הוא נהנה באמסטרדם ולא סתם האריך חוזה...עכשיו נותר רק לקוות שהוא יעלה עם הקבוצה לליגת האלופות ובסיום העונה יכול להפרד לשלום עם אליפות וכוכב שלישי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בראגה של העונה שעברה לא נופלת מקבוצות הדרג השני בספרד.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלו מלים שלך אליאס, אני לא מכיר את בראגה כך שאני מניח שאתה צודק.

בכל מקרה אייאקס השאילה את סולימאני לווסטהאם. הקבוצה של אברהם גרנט מקבלת את הסרבי לעונת השאלה בה היא משלמת לשחקן את כל המשכורת החודשית. אם זה אמור לשמח אותי אני לא יודע כי לדעתי חסר לנו עכשיו שחקן לגיטימי בהתקפה.

11. c_web Member

גם אלקמאר ואוטרכט בשלב הבא ויוגרלו היום בשלב הפלייאוף של הליגה האירופאית.
    אוטרכט לא מדורגת ויכולה לפגוש את: ליברפול, סטיאווה, סלטיק, לבסקי סופיה, בורוסיה דורטמונד.
    אלקמאר שכן מדורגת יכולהל להגריל את: לך פוזנאן, אקטובה, דנדי יונייטד, שטרום גראץ ואפועל ניקוסיה. יריבות לא קלות בכלל לדעתי.

אתמול זה היה המשחק הגרוע ביותר שלנו באירופה מאז שאני זוכר את עצמי ואת הקבוצה, כמו שציינתי כבר לא פעם ההתקפה אצלנו לא קיימת ומבחינת הגנתית עמדנו טוב עד שספגנו שער מקרי. עד הסיום היה לחץ של השחקנים אבל במזל לא ספגנו את השני.

ההימור שלי:
    אפועל ניקוסיה - אלקמאר
    אוטרכט - לבסקי סופיה

ואייאקס... מממ תטוס לאוקזר.

בהצלחה לכולם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏6/8/10
  12. Piet van Reenen Member

אייאקס הוגרלה נגד דינמו קייב.
    הגרלה קשה מאוד, ההיתרון היחידי שיש לאייאקס זה שהיא מארחת את הגומלין.
    נקווה לטוב!!

13. c_web Member

הגרלה קשה לאייאקס, קייב הרשימו מאוד בצמד המפגשים נגד גנט (6-1 בסיכום) ותוסיפו לזה שהם כבר התחילו את העונה בתחילת יולי זה יכול להיות מסוכן.

בליגה האירופאית אלקמאר תשחק מול אקטובה, ואוטרכט תצא במשחק הראשון לסלטיק.
    לא פגעתי בשום הימור שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע שהמשחק הראשון עם קייב מתחיל אני מאמין שאייאקס עוברת במאת האחוזים, אבל כרגע אני חושב שקייב פייבוריטית. היא משחקת כבר הרבה זמן בליגה וחשוב לציין שיש שם שחקנים עם איכות. מספיק להזכיר את השם של שבצנקו או של מילבסקי.

הדבר החיובי זה שאל חמדאויי ישחק עם הקבוצה, אבל זו שעת המבחן של הצמד אלדרווייירלד ויאן וורטונגהן. בנתיים הם תמיד נכשלו בזמן הזה של העונה והגיע הזמן שהם יקומו עכשיו להוכיח שהם בשלים לשחק בליגת האלופות.

מבחינתי אם אייאקס תגיע לליגת האלופות הדבר רק חיובי לפן הכלכלי ולנקודות בשביל הכדורגל ההולנדי, אבל לדעתי הקבוצה שלנו מתאימה לשחק בליגה האירופאית. אגב אייאקס כבר רשמה את דה רידר לקרב עם קייב כך שהוא כנראה עומד להצטרף לקבוצה.

15. c_web Member

שי נראה לי שאתה מחזיק מאל המדאווי קצת יותר מידי \ מצפה ממנו לתפוקה מיידית. אין ספק שהוא חלוץ נהדר, אבל באירופה הוא לא נתן את התפוקה הרגילה שלנו לפחות בעונה שעברה. בכלל בעונה שעברה עד הגעתו של אדבוקט (וקצת אחרי), מוניר היה בינוני ומטה וממש לא אהבתי את המשחק שלו.
    אני לא יודע אם המעבר הזה ישנה אצלו משהו בסגנון המשחק, אבל אני לא חושב שהתפקיד שלו באלקמאר יהיה ממש דומה לתפקיד בחוד של אייאקס.

לדעתי, השילוב הזה לא ילך ומוניר בשורה התחתונה לא יצליח באייאקס.