הולנד וגרמניה נפרדו בתיקו, בצ'כיה נושמים לרווחה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Dennis Bergkamp, ‏14/6/04.

1. אלי מתחן Member

הקהל של הולנד זה פשוט דבר מדהים, כולם עם כתום זה נראה כמו גוש של כיסאות ריקים, אותו גוון בדיוק פשוט חצי איצטדיון ככה. לא פלא שהמונדיאל הקודם נראה כמו שהוא נראה, תראו מה הקהלים (האנגלים, הדנים, ההולנדים, הגרמנים, היוונים) מוסיפים ליורו, חסרים רק הברזילאים לחגיגה מושלמת.

2. טאמודו Guest

אדבוקט צריך להתבייש.
    כמה טעויות של מאמן במשחק אחד.
    א.להציב את דאוידס וקוקו במצע המגרש,לבדם?? .מה זה ?
    דאוידס הוא לא עושה משחק,כנ"ל קוקו.אוקיי,אז העושה משחק שלו פצוע,רק בגלל זה הוא היה חייב לשחק במערך של 4-4-2.ס לי לשמוע שון ניסטלרוי לא יכול לשחק עם מקאיי(קליברט).מישהו מוכן להסביר לי איך אחד מהחלוצים הטובים בעולם יושב על הספסל??
    ון דר ורט מחליד בזמן האחרון,הוא חייב לשבת בספסל.
    ההרכב של הולנד
    4-2-3-1 היה שגוי.קבוצה התקפית לא יכולה לשחק ככה,זה לא איטליה או אנגליה,זה הולנד.

ון בורהוסט,בומה(חלש מאד),סתאם,הייטגה
    קוקו דאוידס
    זאנדן ון דר ורט ון דר מיידה
    ון ניסטלרוי

זה ההכרכב הכי גרוע שאדבוקט,העלוב הזה יכול להציע.

הולנד חייבים לשחק 4-4-2:

ון בורהוסט,פרנק דבור,סתאם,רייזינחר
    אוברמרס,קוקו(סידורף)דאוידס ון דר מיידה
    מקאיי ון ניסטלרוי

עוד אפשרות,פחות טובה מה4-4-2 , היא משחק של 4-3-3
    כאשר הולנד יותרו על משחק אגפים,לטובת חיזוק האמצע.

ון בורהוסט,פרנק דבור,סתאם,רייזינחר
    דאוידס,קוקו,סידורף
    ון דר ורט
    מקאיי ,ון ניסטלרוי.

אפשר לסכם את אדבוקט בשתי מילים-בושה וחרפה!!!

3. Deutschland Member

לפי דעתי גרמניה הציגה אתמול משחק טוב יותר מהולנד, אבל אני רוצה לומר שלגרמניה יש דור עתיד מבטיח עם קווין קוראני, פיליפ לאהם ובסטיאן שוואיינשטייגר המצויינים בתוספת פרידריך ובאומן - פשוט שחקנים מצויינים...אני מקווה בשביל גרמניה שהיא תקרע את לטביה, ואולי כך תבטיח את המקום הראשון בבית אחרי נצחון על צ'כיה במחזור הסיום..

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היית טורח לקרוא מה שכתבתי, כתבתי שאני לא מצליח להבין אם ככה באמת אדבוקאט תכנן את ההרכב, הוא שמסרו טקטיקה שגוייה לעיתונות, כי אם לא - זה מראה לך כמה אין לאדבוקאט שליטה על הקבוצה שלו.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה שאני יזכור מהמשחק בין גרמניה להולנד זה את הנקע שקיבלתי ביד בגלל אגרוף ששלחתי לקיר... רק עצבים היו לי במשחק ובמזל היה לנו את השער היפה של ואן ניסטלרוי שהשאיר אותי עם קצת חיוך על הפנים. משחק חלש של ההולנדים עד לרגע שנכנס ואן הויידנק. מהמשחק הזה אני מתחיל להעריך את ואן הויידנק שדי זילזלתי בו מקודם.

אדבוקאט חייב לפתוח עם 2 חלוצים, כי שואן ניסטלרוי לבד הוא יוצאר החוצה והוא אפס שהוא מחוץ לרחבהף שהויידנק נכנס ואן ניסטלרוי נכנס פנימה וראינו ואנחנו כבר יודעים מה הוא שווה בתוך הרחבה. קלייברט ווואן ניסטלרוי זה לא עובד ביחד אז ואן הויידנק צריך לפתוח בהרכב למרות ששווה לנסות את הציוות של מקאיי עם ואן ניסטלרוי, אבל אין ממש זמן לניסויים עכשיו.

אני לא מאוכזב כי אני בא לאליפות הזאת בידיעה שאין להולנד יותר מדי מה למכור, לצערי.

ד"א, כל הכבוד ללטביה!!

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד ללטביה? פיספסתי משהו?

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כנראה.

כל הכבוד לה שבניגוד לכל הציפיות לא חטפה על הראש ולא הייתה רחוקה מלצאת עם נקודות מהמשחק הזה.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אתה אומר שהמטרה של לטביה היתה בעצם "להפסיד בכבוד"? כלומר, לטביה מראש ידעה שאין לה שמץ של סיכוי לנצח, והיא באה במטרה להפסיד בדרך הכי פחות כואבת שאפשר? לא ידעתי שנבחרות מגיעות ליורו כשהמטרות העיקריות שלהם הם להפסיד אבל "להיות קרובים לנקודה".

לטביה הפסידה. המטרה שלה היתה לנצח, הם לא עשו את זה, לא מגיע להם שבחים. ליוון מגיע שבחים, לדנמרק מגיע שבחים - ללטביה? על ש"הפסידו בכבוד" (ממתי יש כבוד בלהפסיד?)? לא חושב.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תחשוב איך שבא לך.

הלטבים באו כאנדרדוג מושלם כקבוצה הכי חלשה באליפות הזאת, הצ'כים אחת מהמועמדות ללכת עד הסוף. כל קבוצה רוצה לנצח אבל אף אחד לא נתן סיכוי ממשי ללטבים. מבחינתי מגיע להם כל הכבוד על איך שהם ניראו ובצורה שבה שיחקו. אתה לא חושב כך זכותך... אני מרגיש צורך לשבח אותם. זכותי.

10. Dave11 Member

אמנם צ'כיה נצחה,אבל כפי שזה נראה היא די התקשתה נגד ההגנה הלטבית,או יותר נכון תקפה עם הראש בקיר.
    מה הם יעשו נגד גרמניה?? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח נביא, רק תזכיר לי מה אמרת על רוד ורונאלדו לפני המשחקים?

ואגב, לדעתי רוד היה דווקא טוב מול גרמניה.
    שני המצבים היחידים של הולנד במחצית הראשונה היו ממנו:
    בפעם הראשונה השארת כדורגל מעולה לואן דאר ואארט שבעט סנטימטר ליד העמוד.
    בפעם השנייה מבצע אישי, שבסיומו ואן דאר מיידה קיבל את הכדור לבד בתוך הרחבה, אך משום מה הוא וזנדן(שגם אני לא מבין למה הוא פתח) הסתבעו אחד אם השני והמצב בוזבז.
    וכמובן הגול הענק שלו במחצית השנייה.

ושום מילה על השיפוט, ועל שני פנדלים ברורים על רוד.

12. Javier Zanetti Member

רוד גם עשה הצגות ,ומה עם שני פנדלים ברורים על קוראני ? (פעם אחת שיפוץ פנים על ידי סתאם שהכדור כבר מזמן יצא ,וגם כשקוראני בא לנגוח חופשי מול השוער וסתאם דחף אותו הצידה)

13. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושוב, גרמניה. ושוב חוזר הניגון עם ואן ניסטלרוי המגעיל.

אוליבר קאן נתן לי ולו מתנת יומולדת נפלאה, והציג יכולת נהדרת בין הקורות של הדויצ'ים.

לגבי הולנד, למה הם בכלל טרחו לבוא? עם כל הכבוד, נבחרת שהייטינגה הוא הבלם שלה, מקומה
    עם לטביה, להלחם על מקומות בגביע וואפא.

לגבי המשחק:

הרבה מתח מחוץ לדשא, וכלום עליו. הרבה בזכות חביב הפורום, רוד ואן ניסטלרוי.

14. shmulikwe Member

אם היית רואה את המשחק של הולנד היית מבין שגם אם הוא הרים רגל בצורה מסוכנת (ואפילו אם הוא םדע בו) זה היה רק כשור בלתי ישיר..
    ובקשר לעבירה השנייה (אם אפשר לקרוא לזה עבירה), קוראני חיכה למגע ולכן ברגע שהוא הרגיש את סתאם נותן לו דחיפה קלה הוא זרק את עצמו..
    על רוד הפנדל הראשון לא היה ולא נברא.. אולי השני..