הולנד וגרמניה נפרדו בתיקו, בצ'כיה נושמים לרווחה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Dennis Bergkamp, ‏14/6/04.

1. Barcik Member

כגדול הציפיות, כך גודל האכזבה. לשמחתי הרבה, לא היו לי ציפיות. נבחרת צ'כיה שבלונית וחד גוונית משחקת לידיים של נבחרת לטביה, ללא ספק מאריות אירופה. ואגב בשער, איך קרה שהמגן, שרץ במשך כל ההתקפה המתפרצת לפני ורפהמהשמו עצר פתאום ונתן לו לחלוף על פניו בדרך לשער? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/huh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/04
  2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

היידה פרוחה, ממה שראיתי משחק די טוב שלו, וכמובן שגם בישול ענק בתוספת הזמן(למרות טעות ענקית של השוער), אולי משחק טוב שלו לאורך היורו יעזור למכבי ת"א למכור אותו, או שאולי יחליטו להשאיר אותו בסוף...

3. shmulikwe Member

תגידו, זה אותו השחקן של מכבי ת"א?!? פתאום לא בא לי להרויח עליו כסף ולהשאיר אותו בשביל האלופות..

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרחוננקובס היה סביר,אבל הבישול שלו היה מצויין...
    אבל צכיה נבחרת ממש כישרונית ולדעתי היא יכולה עוד לנצח את המשחק ואפילו להכניס 3-4 שערים,לטביה לא נראית נבחרת יותר מדי רצינית למרות היתרון.

5. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמוליק, אם הוא היה נותן את אותו המשחק במכבי, אז אני בטוחה שלא היו משחררים אותו...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/04
  6. shmulikwe Member

מה זה משחררים אותו?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏15/6/04
  7. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

נותנים לו ללכת, מוכרים אותו, מביאים את טריאק במקומו...

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש את פרייבורג ונוטינגהאם פורסט שרוצות אותו אבל די רוצות לבחון אותו לפי היורו..בינתיים סביר להניח שהמחיר שלו יעלה עם הבישול הזה..

9. שגיא Guest

כל תוצאה אחרת מלבד ניצחון צ'כי פותחת את הבית הזה לחלוטין. אם לטביה תצליח לשמור על היתרון הסנסציוני הזה, היא פתאום תהיה בעמדת העפלה. נבחרת צ'כיה מסוגלת להרבה יותר. נכון, הלטבים מצופפים, אבל נבחרת צ'כיה לא יכולה להרשות לעצמה להפסיד. אני מאמין שאם צ'כיה תכבוש שער אחד, היא תוכל גם לכבוש את השני במהירות, אבל כרגע, ככל שהזמן עובר, הצ'כים רק ילחצו, מה שישחק לידיים של נבחרת לטביה, אולי בדרך להפתעה הגדולה של הטורניר.

10. burning soil Member

אני בספק אם הלטבים יוכלו להמשיך בקצב הזה במשך כל ה90 דקות,הם השקיעו
    המון מאמץ עד עכשיו,והעייפות עשויה לתת אותותיה..

לגבי פרוחננקובס,אכן בישול יפה של השחקן שמוחלף כרגע(דקה 71),הוא חייב
    להישאר במכבי אם רוצים להצליח באירופה ובליגה.

11. Paolo Maldini שחקן ותיקים

:aaa7:

בארוש כובש לזכות צ'כיה ומשווה את התוצאה.

1-1

12. שגיא Guest

והנה צ'כיה כובשת. פובורבסקי בצד ימין, במהלך שמזכיר את ימי השיא שלו, מתעתע בכמה לטבים, מגביה כדור לתוך הרחבה, יציאה רעה מאוד של השוער ולבארוש נשאר רק לכבוש. עכשיו הלחץ על לטביה הוא עצום. צ'כיה תכבוש, זה באוויר...

13. shmulikwe Member

:aaa7: היינץ המחליף כובש אחרי שגיאה של השוער הלטבי..
    רק פורחה יצא, תראו מה קרה..
    ופארהאס הזה, חושב שזה כדורסל (אלה מראדונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )

14. Joel Gion Member

האמת,הלטבים די הפתיעו אותי.הייתי בטוח שהם עומדים להתפרק כמו בולגריה אתמול,אבל הם נלחמו עד שנגמר להם הכח.אם צ'כיה הייתה מפסידה היא הייתה מסתבכת לקראת המשחקים מול שתי הגדולות בבית.
    מילה על פובורסקי.לא יאומן,גם בגיל שלו הוא לא מפסיק לרוץ על הקו הימני.היה אחד הטובים בצ'כיה היום.
    גם השוער הלטבי היה די טוב,עד הטעות שלו שגרמה לשער הראשון.

15. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

התוצאה קצת משקרת היום בגלל שלפחות 60% מהזמן הכדור היה אצל הצ'כים והם בעטו 30 פעמים לעבר השער (קצת פחות היו למסגרת) והצלות טובות של השוער הלטבי וחוסר מזל צ'כי גררו את ההכרעה לדקות הסיום. פרוחננקובס (או אולי פרוחרנקובס? ככה כתוב שם שמו) נתן משחק טוב בהתחשב בכך שהוא בא אחרי חצי עונה בליגה הישראלית, אולי זה פשוט הסטנדרטים שהוא יצר פה בישראל שגורמים לנו לחשוב כך.
    בינינו- אחרי השוויון של בארוש מישהו חשב שצ'כיה לא ינצחו את המשחק? הלטבים היו חייבים לשמור על הכדור ברגליים שלהם במקום לתת לצ'כים ללחוץ אותם במשך 10 דקות רצופות ב- 30 מטרים הסמוכים לשער של הלטבים עד השער של היינץ (שער שני שנובע מטעות של הבלם שלא הרחיק טוב ושל השוער), והחילופים של ברוקנר הוכיחו את עצמם.