הודעה חשובה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏1/1/09.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אם זה היה אפשרי הייתי מנסה לתרום מכאן. בכל אופן מחזק את ידיכם ומי יתן והמשימה הקדושה הזאת תוגדר כהצלחה. מחזיק אצבעות!

2. eastlands Member

בוקר טוב לכולם .
    המשפט הכי חזק ששמעתי הבוקר בתקשורת שייך לאיש משטרה לשעבר -אריה עמית שהתארח בתוכנית הבוקר של ערוץ 10 " אני רוצה לדבר על יובל קדוש ,האבא הזה הוא טרקטור b-9 ,שהחליט שהוא מציל את הבת שלו ,ופשוט חורש את המדינה "

אני נשאר עם הבולדוזר ,אחלה שם ליובל , התעוררתי הבוקר עם תחושה של גאווה , את יום רביעי אני אזכור לעולמים , מגיע ליובל את כל התמיכה ,כי כשאתה עוסק בהתנדבות ביום יום ,זה יכול תמיד לחזור אליך ,וזה חזר בדמות מדינה שלמה עם אנשים מדהימים , תודה לכולם היה מרגש לראות את כמות ורמת ההתגייסות למען המטרה ,עכשיו נשאר להתפלל שעמית שלנו תנצח את המחלה האיומה הזאת ,אמן !

3. Number 8 Member

לא יכולתי ללכת ולתרום, אבל אני ומשפחתי שלחנו קרוב לעשר SMSים, משמע 100 שקך ואני מקווה שעם העזרה הקטנה הזו, עזרנו במשהו.
    בעזרת ה' עמית תנצח את המחלה.

4. xavi6 Member

מתי בערך תהיה תשובה האם מצאו דגומית מתאימה או לא? ובכלל, תן מספרים-כמה דוגמיות דם אספתם?

5. W.Rooney Member

תוך שלושה שבועות פלוס מינוס אמורות להגיע תוצאות.

לגבי דגימות דם, אני חושב שמדובר ב-60 אלף.

6. RealStretford Member

ערב טוב חברים יקרים.

אני חושב שאפשר להסכים שאתמול היה יום מדהים, ונקווה שהנס המיוחל יקרה לעמית ולכל הקטנים המתוקים האחרים.

אבל אסור לנוח, עכשיו צריך לגייס כסף, לא חשוב אם זה שקל, 10 שקל, 180 שקל, או 1000 שקל, כל שקל קדוש למשפחת קדוש (המדהימה). לאסוף בעבודה, בבית הספר, ביחידה בצבא, בכל מקום. להכין ולמכור, לארגן יריד, להופיע, כל אחד לפי כישוריו ויכולתיו.

פעם ביל שנקלי, המנהל האגדי של ליברפול אמר ש "כדורגל זה לא עניין של חיים או מוות, אלא שזה הרבה יותר חשוב מזה".

הוא היה מאמן ענק, אבל אוי, במקרה הזה כמה שהוא טעה.

קדימה לעבודה

7. לא מצאתי כינוי Member

אם נתתי דגימת מח עצם ביום גיוסי אני כבר נמצא במאגר?
    כי אם לא, אני מעוניין כמובן לעשות את זה שוב.

8. W.Rooney Member

חגי, אתה כבר נמצא במאגר.

9. Riki Member

אמרו בטלויזיה שעכשיו צריך סכום בסביבות ה5 מליון כדי שיוכלו לשלוח את דגימות הדם למעבדה.
    באמת שמצווה גדולה להפיץ את זה בין חברים, הפצתי את זה גם בלימודים וכמעט בכל קורס שלי אנשים סימסו ואני הפצתי את זה גם בין חברים שמפיצים לחברים שלהם.

10. xavi6 Member

הלוואי שזה יספיק. 5 מיליון זה מטורף. המדינה חייבת להיתערב.

11. eastlands Member

מדינה מדהימה עם אנשים נהדרים , אבל,, עם מנהיגות שמנותקת מהעם , מנהיגות מושחתת ,דוגמא
    ביום ההתרמה ראיתי אזרח שעמד כמו כולם בתור של יותר משעה הוא בן 51 ולא היה במתווח הגילים המתאים (18-50) הוא ממש התחנן לתרום , והתאכזב כשנאמר לו מצטערים.

למחרת היום אני פותח עיתון ורואה תמונה של השר לבטחון פנים אבי דיכטר תורם דם ,כמובן שהתרומה שלו לא נכנסת למאגר כי הוא כבר בן 52 , אבל לתפוס טרמפ על עמית קדוש ,בדרך לקידום לפני הבחירות בכנסת בקרוב , בושה ! בושה ! בושה !
    אגב הוא קיבל ממשפחתי מיילים כמו עוד ח"כים ומכתבים לעזרה ,מיותר לציין שאף אחד לא נרתם שם למעלה לעזור לנו .

היום אני גאה ש63 אלף ! תרמו ונכנסו למאגר , אני גאה שעמית שלנו הגיעה לכל בית בישראל וריגשה את כולם , לכולם מגיע ת ו ד ה !

עכשיו צריך להתפלל לאחד קטן כבר בדקות הראשונות ,ולהעיף כדורים ליציע ,הלואי , הלואי שימצא תורם כבר במבחנות הראשונות שיבדקו ,ואמן אמן אמן שעמית תחלים מהמחלה הארורוה הזאת , היא ועוד עשרות הילדים המתוקים האחרים שנמצאים במצבה .

כן יהי רצון ונאמר אמן !

היום בערב בערוץ 10 ,כתבה על יום ההתרמה המרגש הזה , שבת שלום.

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/09
  12. Gass12 Member

אמן כן יהי רצון .
    שהמבחנה תימצא כבר ב100 הראשונים שיחסך מכם כל המתח הנורא הזה.
    מאחל איחולי החלמה מהירה ומלאה.

13. xavi6 Member

הכוונה שלי היא יותר כספית. המדינה חייבת לתמוך כספית.

14. eastlands Member

מה לא הבנת בדבריי , אמרתי שפנינו אלהם לעזרה כספית , הצגנו את זה גם כמטרה לאומית ,שמאגר תרומות כל כך חשוב ,נמצא בידיים פרטיות של אנשים טובים שמתנדבים , המאגר הזה הוא כמו פוליסת ביטוח של כל אזרח במדינה ,שחס וחלילה צריך תורם ומי שעוזר לו נכון להיום זה עמותה התנדבותית בשם עזר מציון , אני מקוה שלאחר מה שעשינו השבוע ,משהו באמת יתעורר במדינה וירים סוף סוף את הכפפה שאנחנו הגשנו להם השבוע.

15. קינג לדלי Member

לי נראה שהמדינה פשוט צריכה לחייב את כולם לתת דגימה ולסיים עם זה אחת ולתמיד,ואז כל מי שיסבול חלילה מהמחלה הזאת או יצטרך מח עצם ידע מייד אם יש בנמצא בארץ או יתחיל לחפש בחו"ל.

ובכלל,השם הזה "מח עצם" מרתיע המון אנשים.
    חבל שלא מחפשים שם יותר קל.

והמון המון תפילות שהמבחנה הזאת תימצא.

אמן !