ההרשמה לפסטיבל סן רמו בעיצומה :: פרטים בפנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏3/7/10.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא לפי לירן, נאלדו לא ישחק.

ההרכב הצפוי: וויזה - פריץ, מרטסקר, פרודל, פסאנן - פרינגס, ברגפרדה - האנט, מארין - פיזארו, אלמיידה

לא יודע אם משהו ציפה או לא, אבל גם בלי אוזיל יש לברמן קבוצה נהדרת, מארין יחליף אומנם את אוזיל אבל מי שיכנס לנעליו הוא ארון האנט שהוא פשוט שחקן פנטסטי בכל קנה מידה. אלמיידה יאיים בבעיטות תותח מחוץ לרחבה ובנגיחות בתוכה ופיזארו יעשה את שאר הפעולות. על הספסל יש את ארנאוטוביץ' או טים בורובסקי.
    זה הולך להיות קשה מאד לסמפ מחר, ההגנה של ברמן זה החוליה החלשה שלה, אבל עם פרינגס וברגפרדה יש להם שני קשרים אחורים יוצאים מן הכלל ומרטסקר ווייזה יכולים גם לתפוס יום.

פאציני וקסאנו יצטרכו לנסות להתל באותם שחקני עורף של ברמן. משחק פתוח לחלוטין עם יתרון קל בגלל הביתיות לברמן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/8/10
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דומניקו די קארלו, לפני המשחק הרשמי הראשון שלו כמאמן סמפדוריה, ומה שגם יכול מאוד להיות כמשחק החשוב ביותר של הקבוצה בשנים האחרונות ובקדנציה שלו כולה, תולה את תקוותיו באיש אחד: "אנחנו מצפים להרבה מקסאנו, מכיוון שהוא שחקן על רמה שיכול לשנות את המשחק בכמה רגעים של קסם. הוא גם בין הבודדים בעלי נסיון אירופאי. יחד עם זאת, אני כן רוצה לציין שסמפדוריה היא לא רק קסאנו, אם הקבוצה הזו הגיעה למקום הרביעי ולהזדמנות היוקרתית הזו זה רק תודות לרוח הקבוצתית והמוטיבציה לניצחון. אנחנו פוגשים קבוצה מאוד חזקה שאנחנו מכבדים. כבוד, עם זאת, אין משמעו פחד. אני מאמין בשחקנים שלי שעבדו כל כך קשה בחודש האחרון כדי להתכונן לרגע ההיסטורי הזה. אני כבר יודע מיהם 9 שחקני ההרכב איתם אעלה , בנוגע לשנים האחרים אני עדין מתלבט, אחליט לפני המשחק."

http://www.mentelocale.it/img_contenuti/collaboratori/grandi/fotopegaso_Di-Carlo-2-g.Xxx
    משימה חשובה לפניו. דומניקו די קרלו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/10
  3. Joel Gion Member

הסגל של יובה למשחק מחר מול שטורם גראץ:

מאנינגר, קונסטנטינו, סטורארי.
    מוטה, קייליני, בונוצ'י, גריגרה, דה צ'לייה, פררו, לגרו'.
    פליפה מלו, סיסוקו, מארקיזיו, לנזפמה, פפה, מארטינז.
    דל פיירו, אמאורי, טרזגה, דייגו.

בקשר למשחק הערב - אני לא מכיר את ברמן, אבל לדעתי אין מצב שהיעדרות של שחקן מרכזי כמו אוזיל לא תשפיע על המשחק שלה, בטח שבשלב הזה של העונה. חוץ מזה גם חלק משחקני ההגנה הם לא הבחירה הראשונה של שאף, לכן אני מאמין שהסיכויים של סאמפ לצאת עם תוצאה טובה די גדולים. פאצאנו שווים שער בכל מגרש, השאלה איך ההגנה תתפקד. אני בכל אופן אופטימי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/8/10
  4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פירוט קטן לגבי מיהם התשעה:
    בשער יפתח קורצ'י, כשבהגנה נקבל את הרביעייה הטבעית עם סטאנקביצ'יוס בימין, לוקיני את גסטאלדלו במרכז וציגלר בשמאל. הצמד ההתקפי מובן מאליו. הבעיה היא בקישור - סמיולי ופאלומבו משלימים את תשיעיית הבאנקרים, אבל פולי בספק עקב מתיחת שריר קטנה שקיבל לפי כמה ימים והוא לא התאמן באופן רציף. מועמדים להחליף אותו טיסונה ודסנה מן הסתם, אבל פולי הוא עדיין הבחירה הטבעית הראשונה. בעמדת הקשר השמאלי לא ברור עדיין מי פייבוריט - גוברטי עם המהירות, הדריבל וחוסר האחריות היחסית בהגנה, או מאניני שיעיל יותר, חזק יותר ואחראי יותר.

מאניני-גוברטי זאת הדילמה היחידה, מפני שהספק לגבי פולי הוא פיזי בלבד ודי-קארלו רמז שהוא הבחירה הראשונה שלו. אני הייתי הולך עם מאניני.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבקש מהרגע שיתחיל המשחק, בבקשה להגיב בדיון בעולמי. תודה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות הבדלי הנסיון, אני לא פוסל את שיתופו של קאצ'יאטורה על חשבונו של הליטאי.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

את כל שלב ההכנות ברמן עברה ללא אוזיל, ככה שאני לא בטוח שיש משהו בדבריך. הוא הצטרף רק בתחילת החודש וגם אז את רוב הזמן העביר באימונים אישים ולא עם הקבוצה.

מה עוד שאת הסיבוב השני הטוב שלה ברמן עשתה הרבה בזכות הקבוצתיות שלה וההתעלות של מ"ס שחקנים כמו האנט או פיזארו ופחות בזכות היכולת המבריקה של אוזיל. הוא לטעמי במיוחד בסיבוב השני של העונה היה אחת החוליות החלשות בקישור של ברמן.

8. riquelme1 Member

זה לא אומר כלום, אוזיל הוא אחד השחקנים היחידם שיכול לגמור משחק מכלום, שחקן מבריק שבהמלך אחד יכול לנצח לברמן את המשחק- החיסרון שלו משמעותי אין שלא תסתכל על זה.

פיזארו ואלמיידה הם חלוצים נחמדים, אבל כאלה שניזונים מכדורים של אוזיל.

מארין הוא שחקן שצריך להזהר מימנו.

בכל מקרה, ברמן נוטה להפסיד לקבוצות ברמה שלה פלוס מינוס, בעונה שעברה ולנסיה, לפני שנתיים שחטאר, וכו' וכו'. סאמפ פיבורטית לדעתי.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

זה אומנם לא הדיון המתאים, אבל בכל אופן מגיעה לך תגובה.

פיזארו חלוץ נחמד? אולי שהוא משחק בצ'לסי, בברמן הוא עושה דברים מדהימים, מדובר בחלוץ הטוב ביותר בבונדסליגה והיחיד בגרמניה לצד ואן ניסטלרוי ואולי ראול שאפשר להגיד עליו שהוא סקורר.

לגבי אוזיל, אני לא מסכים איתך, בכל הסיבוב השני הוא לא עשה יותר מדי עבור ברמן, אין לו יכולת כיבוש מי יודע כמה. מה שכן יש לו מסירות ופתיחת משחק נפלאה. לבטח ברמן היתה רוצה לראות אותו בהרכב, אבל אם הוא היה משחק אז כנראה שמארין היה פותח על הספסל.

קיצר לסמפ יהיה קשה מאד לצאת ללא שערים מהווסר שטדיון, עמידה טובה ויציאה טובה למתפרצות בניצוחו של קסאנו יכול בהחלט להספיק מול הנאיביות של ברמן ופה אני מסכים עם עמי, ברמן אומנם קבוצה טובה אבל גם אחת שנוטה להפסיד לקבוצות מתחת לרמה שלו או כאלו שפחות או יותר באותה הרמה שלה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/8/10
  10. riquelme1 Member

לירן, אני מת על פיזארו, עוד מתקפופתו בבאיירן היתי מעריץ אותו(עד כדאי כך), הוא סקורר נפלא, אבל הוא חלוץ מוגבל שמתקשה ליצור לעצמו מצבים. גם אלמיידה רחוק מלהיות רע, הוא חלוץ ערמומי, בעיקר ברחבה.

את האמת, אני לא מכיר את מספדוריה בצורה טובה, אבל לדעתי הם יכולים להוציא תוצאה טובה בגרמניה ולעביר את ההכרעה לאיטליה.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

פיזארו מסוגל ועוד איך ודווקא אלמיידה מאד מוגבל לטעמי. חוץ מבעיטה אדירה ומשחק ראש הוא לא מציע יותר מדי.

עזוב, תמשיך בדיון של ברמן או הגרמניות באירופה לפני שיותם יפול עלינו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז קאצ'יאטורה ככל הנראה פצוע, אבל הליטאי עדיין לא יפתח. ההרכב: קורצ'י - וולטה, גאסטדלו, לוקיני, זיגלר - סמיולי, פאלומבו, טיסונה, מאניני - קסאנו, פאציני.

פורצה בלוצ'רקיאטי!

riquelme1, אני רואה שיש יורש למארסקה...

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/10
  13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שצריך. קו הגנה נמוך, בלי יותר מדי התמזמזויות עם הכדור והכל בסדר. ברמן לא יצירתית מדי והם מתבססים בעיקר על מהירות וקצת פיזיות. אין להם יותר מדי מה להציע פרט להגבהות ודאבל פסים וסמפדוריה צריכה להמשיך באופן כללי עם סגנון המשחק שלה. קסאנו פושר מאוד והוא צריך להיות חד יותר בפעולות שלו. גסטאלדלו ולוקיני נהדרים וכל מה שצריך זה לעקוץ. דוריה יכולה לעשות את זה.

נ.ב.
    אין ממה להיות מופתעים, אבל אוהדי סאמפ' עם בית ספר לעידוד.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רק הייתי מבקש קצת להעיז יותר. שחקני הקישור שלנו (אפשר?) חוששים לעבור את החצי. קצת עזרה מהקישור ואפשר להוציא היום לפחות שער חוץ אחד.

15. Joel Gion Member

הקהל של סמפדוריה מדהים ורק בזכות התצוגה שלהם מגיע להם לעלות. מרכז ההגנה מעולה ומתסכל מאוד את אלמיידה ופיזארו. גם העמידה והסדר של הקבוצה בכללי מרשימים, בעיקר לשלב הזה של העונה. קסאנו לא בעניינים ולמרות התחלה מבטיחה הקבוצה די נעלמה בחצי השני של החצי הראשון.

במחצית השנייה הייתי רוצה לראות את קסאנו יורד יותר למטה ועוזר לפאלומבו וטיסונה בהנעת ואחזקת הכדור. הגרמנים לא מסכנים יותר מדי את השער של קורצ'י אבל מחזיקים בכדור הרבה יותר ואם זה יימשך ככה אני מאמין שהם יצליחו למצוא את השער. גם 1-0 זו תוצאה שקשה מאוד לחזור ממנה, סמפ חייבת ליזום יותר בשביל לגנוב שער חוץ.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/8/10