ההרשמה לפסטיבל סן רמו בעיצומה :: פרטים בפנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏3/7/10.

1. Pirlo59 Member

הבנתי מה אתה אומר, באמת הלכתי קצת רחוק. ישראל זה לא איטליה כמו שאמרת, וכשאני מדמיין לעצמי את הרגע בו גרמניה תעקוף את איטליה - זה הרבה יותר בושה.
    מבחינת הניקוד הסתכלתי קצת בנתונים: לאציו שסיימה מקום שלישי בבתים בליגה האירופית (שנה שעברה), עם 2 נצחונות ו-4 הפסדים, קיבלה ניקוד (לעונת 09-10) של 7.0856 בעוד מכבי חיפה קיבלה 5.45.

2. Joel Gion Member

דל נרי פרסם את ההרכב למשחק הערב - סטורארי; מוטה, בונוצ'י, קייליני, דה צ'לייה, פפה, סיסוקו, מארקיזיו, לנזפמה, דייגו, אמאורי.

אותו הרכב בדיוק שפתח בשבוע שעבר, צמד הברזילאים ממשיך בהתקפה. דל פיירו וטרזגה שוב על הספסל. האצטדיון במודנה (U2 מופיעים באולימפיקו) צפוי להיות מלא עד אפס מקום.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏6/8/10
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמח לראות את לנזפמה מקבל קרדיט מדל נרי. מאוד התרשמתי מההתקדמות שלו בעונה שעברה בפארמה.

4. Joel Gion Member

איזה מבול במודנה! אם אני סובל רק מלראות משחק שמתנהל בתנאים כאלה, החבר'ה על הדשא המוצף בטח מקללים כל שנייה מהמשחק הזה. לא נורא, זה כנראה העונש על העונה שעברה. רק לסיים את הערב הזה בשלום בלי פציעות מיותרות ולשכוח שהיינו בכלל בשלב הזה של המשחקים.

5. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מזל שרגע קצת הגשם. איך יורד מבול כזה באוגוסט? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

שמתם לב לשלולית הענקית הזאת בצד המגרש? מה הולך שם?

6. Joel Gion Member

מערכת הניקוז באצטדיון ממש עלובה. הפעם האחרונה שאני זוכר את יובה משחקת בתנאים כאלה נוראיים הייתה לפני עשור, במחזור בו איבדנו את האליפות ללאציו בפרוג'יה. אני רוצה להאמין שהסופה הזאת לא נלקחה בחשבון ובאה בהפתעה לראשי המועדון, אחרת ההחלטה להעביר את המשחק דווקא למודנה היא לא פחות מזלזול באוהדים.

מבחינה מקצועית אי אפשר להגיד יותר מדי על המשחק הזה. התנאים במגרש מזכירים משחק ליגה שלישית באנגליה, וכך גם פחות או יותר הרמה על "כר הדשא". באופן טבעי למדי יובנטוס לא מצליחה לפתח משחק נורמלי, דווקא האירים כמעט והבקיעו ממצב נייח. בקיצור, שייגמר כבר החרא הזה.

נ.ב - מוות לבונו הכלב :aaaprot:

7. juventiner Member

והנה מגיע לו ה1-0 ליובה, שער של הנסיך אלסנדרו דל פיירו, ממצב נייח, כמו שהוא אוהב ממרכז המגרש..איזה שער מדהים!

8. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא אולי בן 37, זקן שמורח את הקריירה ונמצא הרחק מעבר לשיא, אבל הוא עדיין בועט הבעיטות החופשיות הכי טוב בעולם. :aaa8:
    אפילו שחקני שאמרוק לדעתי שמחו שאלכס השחיל להם את הכדור הזה ברשת.
    Ti Amo, Principe. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/love.Xxx

ברצוני להתייחס למשחק החל מהדקה ה-45, כי רמת הכדורגל במחצית הראשונה הייתה מתחת לכל ביקורת (כפי שנאמר, תנאי המגרש היו בין הגרועים שנראו באיטליה בשנים האחרונות). אי אפשר לראות, לשחק ולהנות מכדורגל כשהכדור לא מתגלגל - זה כמו לנסות להנות מפורמולה 1 כשהנהגים נוסעים על 40 כל המסלול. למזלנו, האיצטדיון החדש נמצא במרחק עונה מאיתנו, ושם העניינים יראו לגמרי אחרת. ולמשחק:
    בשער- סטורארי לא נבחן הרבה פעמים היום בשער, אבל כשהוא כן נבחן אז הוא לא הרשים אותי במיוחד. הרבה מההחמצות של שאמרוק במשחק נבעו מחוסר דיוק של החלוצים שלהם ופחות ממיקום או אינסטינקטים טובים של סטורארי, וכמו תמיד כשג'יג'י לא שם - אתה מעריך כל כך את העובדה שכבר שנים אנחנו חיים עם תחושת ביטחון בשער. אני חושב שהיה עדיף להשאיר את מאנינגר, אבל מקבל את ההחלטה להביא את סטורארי כלגיטימית לגמרי - גם גיבוי לא רע, ואולי לא לגמרי הוא מסוגל להראות את היכולת שלו כשהגשם מפריע.
    בהגנה- בונוצ'י את קייליני, למרבה הצער, לא מרשימים כצמד במרכז ההגנה, הרבה למרבה ההפתעה דווקא בגלל ג'ורג'ו. משחק הראש שלהם לקה בחסר בצמד המשחקים, ורק בנס לא נכנס בגלל זה שער. הגיבויים של סיסוקו טובים, אך מול קבוצות טובות יותר אני לא בטוח שזה יספיק. בכל אופן, יש הרבה מקום לשיפור, ואני מקווה שדל נרי רואה ומפנים את זה, ואולי מכאן נובע החיפוש אחר בלם חדש - יכול להיות שבונוצ'י צריך את הזמן והביטחון ולהפיל עליו הרכב ראשון בקבוצה גדולה עלול לגרום לו לגמור כמו קרישיטו, וזה הדבר האחרון שאנחנו צריכים שיקרה עם רכש בשווי 15.5 מיליון אירו.
    אין חדש תחת השמש באגפים - דה צ'לייה מסננת כרגיל. 2 עונות בקבוצה הבוגרת והוא עדיין סוגר כמו ילד בן 18. אין לו מקום בהרכב הראשון.
    לעומתו, מוטה ממש מדהים - הוא מזכיר לי את מאייקון קצת. סוגר מצוין עם הגוף, נע יוצא מן הכלל עם הכדור ומרבה להיכנס פנימה למרכז השדה ולספק מסירות משם לאחר סללום על הקו. אני חושב שעם מעט ליטוש והברקה, יש לנו פה ג'יאנלוקה זאמברוטה חדש, ואני בכלל לא אתפלא אם הוא יתברר בתור רכש העונה שלנו. עם זאת, מוקדם לדבר, וחבל לנחס, רק שימשיך ככה.
    בקישור- מרקיזיו, לשם שינוי, היה דומיננטי יותר היום. הרבה כדורים עברו דרכו, אבל אולי זה בגלל שהוא שיחק עם אלכס (לא שמתי לב כ"כ לסטנגה של המחצית הראשונה) שנתן לו יותר חופש ניהול במרכז השדה. סיסוקו גם היה טוב היום, הן בהגנה והן בהתקפה, אך זה בגלל שמשחק רטוב שכזה הפיזיות שלו מורגשת הרבה יותר. כאשר אנחנו משחקים עם אלכס ואגפים, קשה שלא לשים לב שמלו יכול היה להוסיף הרבה למשחק ההתקפה שלנו. הוא חייב לקבל צ'אנס נוסף. מסירות הראדאר שלו אפקטיביות הרבה יותר כאשר יש יותר שחקנים בהתקפה ובאגפים, ויתר על כן - נראה שהמשחק המהיר והיציאה המהירה להתקפות מבליטה את היכולת שלו להוביל מתפרצת על ידי שליטה בכדור. בקיצור, מלו חייב לקבל דקות, והיתרון שלו הוא בזה שהוא גיבוי גם לסיסוקו וגם למרקיזיו. אני מאוד מקווה שדל נרי לא יחליט למכור אותו.
    באגפים פפה היה חלש, והמשחק הטיפש שלו הורגש הרבה יותר מאשר במשחק הראשון. הוא לא קולט איך הכדור נע עם המים וזה מרגיז, אני מקווה שקראסיץ' יגיע במקומו. בצד השני לנזאפמה היה ממש טוב, וכיאה לשחקן צעיר ניתן היה להרגיש שהוא חש יותר ביטחון ולפיכך מרגיש יותר כ"בעל הבית" על המגרש. או אולי זאת אדמת איטליה - בכל אופן, הייתי שמח לראות אותו מקבל יותר דקות ואז לשפוט.
    בהתקפה- אמאורי פשוט קונה את לב האוהדים בחזרה. הוא מראה ניצוצות של אמאורי ב-2008, עם הפיזיות העצומה שלו ומשחק הראש והרגל הטובים. 2 משחקים טובים של הברזילאי זה באמת נדיר, ואני חושב שאם הוא ימשיך ככה, יש לו מקום בהרכב הפותח. אני תוהה על קנקנו של יאקווינטה, כי הוא צפוי להתאים (לדעתי) אף יותר למערך, אך כשצרותינו הופכות בין-רגע לצרות של עשירים, אני נעשה פחות מודאג. לא הייתי מתנגד לראות את אדבאיור, אבל אני נעשה יותר נינוח עם העובדה שיכול להיות שלא נראה חלוץ חדש נוחת בטורינו הקיץ. מקווה לא להתבדות.
    אלכס, כפי שהתחלתי עם ההודעה, היה מדהים. רואים שהוא שחקן של הטופ שאיבד את המהירות שלו, אבל הטאץ' המושלם הזה והטכניקה לא נעלמו ממנו. הוא יכול לתת עוד 10 שערים לעונה הזאת.

אנהנו נראים כמו קבוצה, אבל יש מה לשפר, ואסור לשכוח שזו קבוצה סוג ג'.

9. cazzo Il Capocuoco

אני זוכר איזה משחק של יובנטוס בלצ'ה, לא לפני עשור, אלא הרבה פחות. עדיין יובנטוס ניצחה אם אני זוכר נכון.

10. avdz7 Member

סמפדוריה מקבלת את ברמן.. אני חושב שביחס לאופציות זו אופציה לא רעה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כך או אחרת, לפחות צפויים לנו שני מפגשים מרתקים.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבקש לדבר בנוגע לטוטנהאם בנושא המתאים בדיון בעולמי. תודה.

13. 亚历山大帕托 Member

אז מה תגידו על הספרס האלה העונה? יתקדמו בליגת האלופות?

14. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא מאמין שזה לא יהיה כל כך קל לטוטנהאם. הם יעברו, אבל לא עם רביעיות.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבין האפשרויות ורדר ברמן היא אולי הנוחה ביותר, אבל אני לא בטוח אם סמפדוריה תעבור אותה. אם זאת היתה סמפ של העונה שעברה לא הייתי אפילו מהסס שהיא תיבור, אך אם סמפ תשחק כמו במשחקי ההכנה ולא תתחזק יהיה לה קשה מאוד נגד הגרמנים.

העיקר פלאטיני המושחת החליט על הגרלת אלופות ולא אלופות. לכו תשוו את ז'ילינה- ספרטה פראג האלופות ללא אלופות סמפ- ברמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx .