ההעברות של ינואר - קבוצות מתחזקות ונחלשות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י צהוב שחור בנשמה!!!!, ‏8/1/08.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

דיי מסכים איתך

הוא לא יגיע למועדון קטן בארגנטינה בתור מחליף וזו גם לא עמדה שדורשת חיזוק בארחנטינוס (הקישור עמוס אם כבר הם יחפשו חלוץ) , אבל תמיד יש סיכוי שינחיתו למאמן את מירוסביץ' ואז הוא יתייבש שם...

לדעתי הוא יחזור הבייתה לאוניברסיטה

2. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

פביאני זאת אפשרות, אבל אני מעדיף להישאר כמירוסביץ' http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Don Joan Roman Member

גם אני חושב שבסוף הוא יחתום בקאתוליקה, פשוט מאוד זה הבית ושמה גם לפחות בהתחלה הוא ישחק בהרכב הפותח, אבל לך תדע, בדרום אמריקה עד שהעברה לא נסגרת היא לא נסגרת עם כל הפוליטיקות שם, בטח בליגה הארגנטינאית.

4. בית"רי מלידה Member

לפחות פה בפורום אתה לא שחקן ספסל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

5. מילובאן 23 מירוסביץ' Member

חחח גם מירוסביץ' לדעתי לא היה שחקן ספסל לולא בא ברגע האחרון. שנה שעברה הוא היה אחד הרגים המרכזיים של בית"ר באליפות.
    שיהיה בהצלחה.

6. שער 7 Member

אין ספק שהפועל הכי התחזקה (ואני אובייקטיבי לחלוטין). להביא שניים משחקני נבחרת בולגריה (ותעזבו את זה שהם בני 30, עדיף אותם מאשר עוד איזה שחקן צעיר שעוד לא קרע זוג נעליים כמו סרור) לקבוצה במקום ה- 11 זה כבר שוס. מת כבר לראות אותם על הדשא, ביחד (אולי) עם ארבייטמן.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/08
  7. idos87 Member

אין עדיין מה להחליט שהפועל הכי התחזקה. הקבוצות האחרות הליגת העל עדיין לא סיימו את ההעברות שלהן לחודש ינואר. אשדוד קנו שחקן ב-6 מיליון שקלים(מקווה שהוא שווה את זה) ביתר הביאו את הפרואני ויסה. מכבי עומדת להביא את פאילהאבר ברנשטיין ואולי גם את קודריאה. הפועל אמנם הביאה 2 בולגרים שאני מקווה שיעזרו לה, אבל אי אפשר להשוות בינהם לבין הרכישות של הקבוצות האחרות. עם כל הכבוד.

8. בית"רי מלידה Member

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עד היום לא שמעתי על זה בשום מקום אבל יש סיכוי שזה יקרה , היום לראשונה פירסמו בצ'ילה שהוא יגיע לארחנטינוס , בצד הארגנטינאי עדיין לא מאשרים או מכחישים...

10. Don Joan Roman Member

הכיוון של מילו הוא לארחנטינוס כי הוא חושש שחזרה לצ'ילה תסגור לו את הפרק בחו"ל, אבל בקאתוליקה לוחצים עליו שיחזור לשורותיה, אני מאמין שבעוד שבוע מקסימום שבועיים מילו יחתום איפה שהוא.

אני אישית מקווה שבארחנטינוס כדי שאני עוד איכשהוא אוכל לעקוב אחריו בשידורים שיהיו של ארחנטינוס.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

חחח...אתה אופטימי , דקות הוא לא יראה שם לדעתי , גם ככה זה מריח כמו הנחתה לגרוסיטו שכבר אמר שהוא לא צריך רכש בנוסף לזה שהקישור זו החולייה הכי חזקה של ארחנטינוס...

12. שער 7 Member

אם תסתכל על הממוצעים של טלקיסקי בשנים האחרונות בלבסקי (הוא מבקיע 12 גולים לעונה שם), תבין שהפועל הכי התחזקה. שחקן כזה לא מגיע כל יום לישראל. מה ויסה והשחקן של אשדוד עשו בשנים האחרונות?

13. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

ד"א לפי המשחק של הפועל מול כפ"ס טלקיסקי[הקשר] הוא פשוט פגיעה בול,מזכיר לי את גאבור מארטון,נגיעה יפה בכדור,מסירות חכמות והמון חוכמת משחק.

14. Don Joan Roman Member

לא ידוע גלביי השחקן של אשדוד אבל ויסה נתן העונה(שהסתיימה לפניי שבועיים וחצי) בפרו עונה מצויינת כשכבש 12 שערים ובישל עוד שבעה נוספים, חוץ מזה שהוא רק בן 22 בעוד טלקיסקי בן 31, זה הפרש של 9 שנים.
    עם זאת אני מסכים שכרגע הפועל ת"א הכי התחזקה מבין כל הקבוצות, על הנייר.

15. idos87 Member

הבולגרים שהפועל הביאה עברו מזמן את השיא שלהם השחקנים שמגיעים לארץ לקבוצות האחרות יותר צעירים ורוצים להוכיח את הקנייה שלהם לקבוצות החדשות. הבולגרים מגיעם לארץ כנראה לגמור את הקריירה כי בגיל 31 לא נראה לי שמישהו באירופה ייקח אותם.
    בכל מקרה אני מאחל הצלחה לזרים החדשים של כל הקבוצות.