ההכנות למונדיאל 2010 בעיצומן, ליפי יבחן את הסגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏26/6/08.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דקה 40 איטליה 2:0 אוסטריה

פסטיבל ליפי נגמר, עכשיו צריך לעבוד.
    אני יודע שמה שאני הולך לכתוב עכשיו ישמע כמו קלישאה שהייתם מצפים ממני לכתוב, אבל זה מה יש:

ברצאלי שישאר בוולפסוברג שלו ואנחנו צריכים לשכוח מקיומו, מבייש את חולצת הנבחרת בהופעה הזו. וכמובן דל פיירו, חוץ מלאבד כדורים לא עושה דבר. לא שאפשר לציין מישהו לטובה. משחק זוועתי של הנבחרת.

2. cazzo Il Capocuoco

מישהו זוכר את המשחק הראשון של ליפי בנבחרת? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

די נאטלה היחיד שעוד אפשר לציין לטובה במחצית הזו מבשל לג'ילא את ה 2:1 ממש לפני השריקה למחצית. גאטוזו העצבני, לפחות אחד בנבחרת שמראה שהתוצאה במשחק הזה משנה לו משהו, יוצא ופרוטה נכנס במקומו.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרט לפרוטה שהחליף את גאטוזו ליפי עושה עוד שלושה חילופים במחצית:

בונרה <-> לגרוטליה
    פירלו <-> אקווילאני
    גרוסו <-> דוסנה

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/8/08
  5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה פשוט לא יאומן, ואין מדע שיכול לענות על זה. דל פיירו הגיע למצב שעם היה לובש את חולצת הזברה של יובה, עם שתי הרגליים קשורות, כאשר שק על ראשו הוא היה כובש משם, במדי הנבחרת הוא מחמיץ בצורה זוועתית. אני לא יודע מה זה אומר באיטלקית, אבל הפרשן האיטלקי אמר "פלגמטיקו".

6. yoni10 Member

הוא ניסה לעשות כמו בחצי גמר לפני שנתיים.

7. Joel Gion Member

יצא לו כמו בגמר לפני 8 שנים. דל פיירו באמת רע היום, אני מקווה שזה לא ישפיע על הבטחון שלו לקראת פתיחת העונה ביובה.

בינתיים כבר 2-2, המחליף של מאנינגר בגול עצמי ביזארי לגמרי.

8. cazzo Il Capocuoco

אף אחד לא ענה לי על השאלה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לקחת יותר מדי ברצינות את ההופעה ואת התוצאה ובכל זאת כמה לציון לטובה וכמה לרעה:

לטובה:

:aa1: לאנטוניו די נאטלה מגיע מדליה על ההופעה היום.
    :aa1: דה רוסי עם מצית שניה נפלאה.
    :aa1: לגרוטליה קיבל עליו את החולצה הכי מחייבת בנבחרת, חולצה מספר 5 של קנבארו, ועשה זאת בכבוד. עד כמה שאפשר לשפוט נתן משחק טוב מאוד. ניצח בכל מאבק שלו, אבל הרבה יותר מזה ההגנה נראה מאורגנת, מסודרת ושקטה, מה שלא היה במחצית הראשונה.

לרעה:

:aa1: ברצאלי במחצית ראשונה קטסטרופאלית, במחצית שניה עם העבודה הטובה של לגרו לא היתה לו כמעט עובדה, אבל בפעם האחת שהיה צריך לנצח קרב מול שחקן יריב, הפסיד כדור גובה לחלוץ האוסטרי. אני סה"כ תמיד הערכתי את ברצה, אבל היום הוא איכזב אותי לגמרי.

:aa1: זה לא חדש, זה אפילו לא נתפס, אבל לא יאומן עד כמה חלוץ אדיר כמו דל פיירו במדי יובה מצליח בכל פעם לתת הופעה רעה כל כך בנבחרת. אני חושב שליפי חייב לסיים את דרכו, עד כמה שזה קשה לו מבחינה אישית.

:aa1: מילה רעה גם לפירלו. פירלו הוא שמחבר את הנבחרת הזו, ואני מצפה ממנו לדחוף ולנסות יותר, בעיקר כאשר הנבחרת בפיגור ולא לשחק בכזו נונשאלנטיות.

:aa1: ג'ילא כל כך לא חד ברחבה, אבל לפחות כמו מול סלאביה, גם היום סיים עם כדור ברשת.

יואב, הפסדנו 2:0 לאיסלנד.

10. cazzo Il Capocuoco

אני חושב שעדיף שהיינו מפסידים, בדיוק כמו שקרה עם דונאדוני וההפסד לקרואטיה גם בשביל האמונה התפלה וגם בגלל שככה לא נרדמים בשמירה אלא ממשיכים לעבוד ברצינות.

ליפי צריך להביא יותר שחקנים צעירים, יותר שחקנים רעבים, לא להעתיק את הסגל של המונדיאל ולא של היורו. לא להתרפס בפני נסטה או טוטי, ובטח שלא דל פיירו ששוב מחזיר אותי לימים הנוראים ההם. אני חושב ששחקנים כמו זאמברוטה, זקארדו, בארזאלי, טוני, מטארצי, ואודו יכולים לפנות את המקום שלהם לצעירים. נכון, זה נשמע מאוד מהפכני ומאוד מפחיד, אבל זה רעיון טוב לדעתי. כל השחקנים שהזכרתי נראים רע כרגע ואם עד שבועיים שלוש הם לא ישחקו טוב, אין סיבה להזמין אותם.

ההרכב האופטימלי של האזורי לדעתי: בופון {אמליה}: דה סילבסטרי, קייליני {גמבריני}, קאנאברו, גרוסו: דה רוסי, פירלו {אקווילאני}, אמברו {רינו}: די נטאלה; רוסי, קוואליארלה {אפילו פיפו}.

על פי הדמיון בלבד...

יואב, מבואס שהאוסטרים פישלו.

11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה מדבר על 2010, לדעתי גם אז זמברוטה יהיה עדיף על דה סילבסטרי שאני מאוד מעריך אותו, אבל בנבחרת הצעירה הוא לא בלט מאוד וגם ג'יובינקו יכול להיכנס לרוטציה עד אז.

12. cazzo Il Capocuoco

אני מסכים בעיקרון איתך, אבל איך שזאמברוטה נראה, ממש כמו הצל של עצמו איך שמשהו אמר פה, עדיף לתת לאחד הצעירים במה, ואני מכיר איזה דה סילבסטרי אחד. וכן גם לג'ובינקו מגיע לתת את ההופעות הראשונות בבוגרת. אני מקווה שליפי לא יהיה עוד מינוי שנוי במחלוקת, גם לא הייתי ממש בעד וגם עכשיו אני לא ממש אופטימי לגבי העתיד. עוד שבועיים וחצי האזורי משחקים בלארנקה {ניקח מעבורת ונקנה כרטיסים?} נגד קפריסין, ולמרות שהם חטפו היום רביעיה מהשוויצרים, הם נבחרת ביתית וחמה, שתעשה לנו צרות באיצטדיון של ההפתעה האירופאית עד עכשיו, אנורת'וסיס פאמאגוסטה.

13. Lupo Member

קאצו, מה זה ההרכב הזה? פיפו ואמברוסיני? נו באמת.... אני מבין שאתה אוהד את מילאן, אבל לא צריך להגזים. שכחת את מאלדיני. אהה הוא פרש.

14. cazzo Il Capocuoco

שמתי בסוגריים, וחוץ מזה, ג'ילארדינו ודל פיירו עדיפים?

15. Lupo Member

טוני, רוסי, קסאנו, להמשיך?
    אמברוסיני? גם לו אני לא מוצא מקום.