הדיון של ארגנטינה, קולומביה, בוליביה וקוסטה ריקה

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י idans10, ‏26/6/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ריקלמה עם חיוך על הפנים? אתה באמת לא ראית אותו כבר הרבה זמן הא http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

2. xavi6 Member

בבית אין לי ספק שהוא עם חיוך על הפנים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. riquelme1 Member

ירדן אוהב לקבוע ולדבר גם בלי שהוא רואה דברים, הוא חיי על העבר והנוסטלגיה גם בלי לראות את ריקלמה שנמצא בירידה בשנים האחרונות.

קודם כל להאשים את באנגה באיך שארגנטינה נראת זה שטות מוחלטת, הנבחרת לא בנוייה עליו כמו שהיא הייתה בנוייה על ריקלמה בעבר, דבר שני באנגה וריקלמה הם שתי שחקנים שונים שאומנם דומים בסגנון משחק(באנגה מעריץ של ריקלמה), אבל משחקים בתפקיד שונה ולא על אותו משבצת. ריקלמה הוא נטו קשר התקפי\פליימקר מאחורי החלוץ, באנגה הוא קשר 50-50 דפנסיבי עם יכולות התקפיות נהדרות.

ריקלמה אחד השחקנים הכי גאוניים שראיתי בחיי ושחקן אדיר, אבל בנבחרת הוא קיבל את המפתחות גם מפקרמן, וגם באסיילה בשתיהם הוא לא נכשל למרות משחקים גדולים, היה לו הרבה משחקי נפל, היום לבנות עליו זה לא רציני שהוא בירידה גדולה והסגנון של ארגנטינה כרגע לא מתאים לו, ריקלמה לעולם לא יכול לשחק ב4-3-3.

נערך לאחרונה ב: ‏3/7/11
  4. xavi6 Member

ואתה אוהב לעוות. לא אמרתי אפילו חצי מילה על הכושר של ריקלמה ואני יודע שהוא חרבנה. אבל אני בטוח שהוא בטח בבית יושב ומרוצה, אחרי שהמאמן הקודם טרק לו את הדלת בפנים ואמר בגאווה שהוא לא ישתמש בו.

שתינו יודעים שבאנגה קיבל את התפקיד של המוביל בקישור ולצערך הרב, הוא נכשל. תתמודד עם זה.

5. riquelme1 Member

איך אפשר להגיד שבאנגה נכשל אחרי משחק אחד בלבד בנבחרת, שרק מאז תקופת באטיסטה הוא קיבל את המפתחות, ובמונדיאל הוא אפילו לא היה בסגל. אם באנגה נכשל גם מסי נכשל, וטבז נכשל, וכולם נכשלו למעט אגוארו? נו באמת ירדן.

שוב, ההשוואה בין באנגה לריקלמה היא מגוכחת, כי שתיהם לא משחקים באותו תפקיד, זה כמו להשוות בין צ'אבי לריקלמה, או בין פירלו לריקלמה.

באנגה הוא אחד הכשרונות הגדולים בעולם בתפקיד שלו, הוא כבר שנתיים מוביל את ולנסיה למקום השלישי בספרד שהוא מציג יכולת סופר גבוה, עם הנבחרת הצעירה של ארגנטינה הוא זכה באליפות העולם וביחד עם אגוארו היה השחקן המצטיין של ארגנטינה, ועכשיו הוא מקבל את הצ'אנס שבהחלט מגיע לו בנבחרת הבגורת.

6. JR-Riquelme Member

באנגה הקשר הארגנטינאי הכי טוב בעולם בלי ספק מבחינתי.
    לא צריך להפיל שום דבר עליו חוץ מזה שהוא היה שווה לארגנטינה שער אתמול. ארגנטינה בטח שלא נראית ככה בגללו, אין לו את החלק הכי קטן בזה.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בקולומביה כבר מתחילים לעבוד לקראת המשחק מול ארגנטינה, כאשר הדגש של המאמנים גומס ואלבארס באימון היה האטת המשחק ויותר הנעת כדור. אין זה סוד שבקולומביה יהיו מאוד מרוצים מתוצאת תיקו, שגם תבטיח להם עליה לשלב הבא וגם תקרב אותם מאוד לסיים ראשונים בבית, אבל מול ארגנטינה לחוצה שחייבת ניצחון, זה הולך להיות מאוד קשה. גומס יעלה שוב ב-4-1-4-1 כמו שעלה בשבת, רק שהיריבה ותנאי המשחק, גרמו לו לעבור מהר מאוד ל-4-4-2. הפעם הלחץ לא עליו וקולומביה לא פייבוריטית כאן, לכן הוא שוב מעבה את מרכז השדה בתקווה להוציא את העוקץ מהמשחק הארגנטינאי. גומס עדיין לא הודיע על ה-11 שיפתחו, אבל באימון תורגלו שני שחקנים עם ההרכב הראשון והם כנראה אלו שיעלו: אלקין סוטו שהחליף את דאירו מורנו וקרלוס סאנצ'ס שהחליף את אבל אגילאר. הסיבה פשוטה מאוד, דאירו הוא חלוץ שתופקד כקשר תוקף כאשר סוטו הוא קשר שמאלי טבעי שעושה גם הגנה ובמקרה כזה ראמוס יעבור לשחק בימין (למרות שיש אופציה שראמוס יישאר בשמאל וסוטו יעבור לימין). קרלוס סאנצ'ס יתפוס את מקומו של בוליבאר כקשר האחרוי ובוליבאר עצמו מוריד את אגילאר לספסל כדי לתפוס את מקומו במרכז השדה לצידו של גוארין. ההגנה והחוד נשארים כרגיל. שוב, ההרכב עדיין לא אושר סופית אבל זה מה שמסתמן:

מרטינס; סוניגה, פראה, ז'פס, ארמרו; סאנצ'ס; בוליבאר, גוארין, סוטו, ראמוס; פאלקאו

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/11
  8. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

אז כולם חשבו שהשינוי שנראה בנבחרת לקראת קולומביה בחמישי הוא שילובו של אגוארו מתחילת המשחק אבל צ'צו באטיסטה חושב אחרת והשינוי היחידי שנראה הוא שילבו של שחקן הסיטי פאבלו סאבלאטה במקומו של מרקוס רוחו.
    המערך, אגב, ישאר אותו דבר 4-3-3.

ההרכב: רומרו; סאבלאטה, בורדיסו, גבי מיליטו, סאנטי; בנאגה, מסצ'ראנו, קמבייסו; לאבסי, מסי וטבס.

נערך לאחרונה ב: ‏4/7/11
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רוחו באמת היה הבעייה במשחק מול בוליביה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

במונדיאל האחרון ה 25 הדקות הטובות ביותר של ארגנטינה בטורניר היו כשקון נכנס ושיחק עם ההרכב (לא מתיחס לנגד יוון כשכל המחליפים שיחקו) ביום שישי ה20 דקות הטובות של ארגנטינה היו אחרי שקון נכנס, ותמיד המאמנים המפגרים מעדיפים לא לפתוח איתו ולעלות עם שחקנים פחות טובים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

11. gilad16 Member

מצאת את פיתרון הקסם, אגוורו בפנים = ארגנטינה טובה. אגוורו צריך לשחק אבל היו גם דקות רעות של ארגנטינה איתו במגרש והיו גם דקות טובות בלעדיו בשנים האחרונות, זה לא כאילו לאבצי וטבס לא מספיק טובים להסתדר עם בוליביה, הבעייה היא לא שחקן אחד או שניים שבחוץ\בפנים.

חמישה מאמנים ארגנטינאים בקופה, אבל מאמן נורמלי אחד לנבחרת עצמה הם לא מצליחים למצוא.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

טבס בנבחרת = פאבונה בריבר, בעיקר מתנגש בשחקני ההגנה. באטיסטה גורם למראדונה להראות כמו פרגוסון. שניים מהמשפטים היותר מוצלחים ששמעתי על הקמפיין עד כה.

גאגו, למרות ההשחלה, היה מבחינתי הפתעה נעימה יחסית. אם באטיסטה ימשיך להתעקש על המערך הזה עם שלושת הקשרים המרכזיים, גאגו יכול לתת יותר מאשר קאמביאסו. אבל אני מאמין שעכשיו נראה שינוי גם במערך.

13. cazzo Il Capocuoco

האמת שבאטיסטה נראה לי כל כך מיואש, אז עם הכניסה של היגואין הוא התחיל להזכיר לי איך ארגנטינה שיחקה במונדיאל האחרון.

אבל איזה שינוי טקטי יהיה? הסיכוי שמיליטו והיגואין (החלוצים היחידים בסגל) ישחקו ביחד נראה לי אפסי.

14. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

סוף סוף מישהו בדעה כמו שלי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אני אישית מעדיף את היגואין או את מיליטו

נערך לאחרונה ב: ‏7/7/11
  15. cazzo Il Capocuoco

גם אני חושב שמיליטו והיגואין לא ישלימו אחד את השני, אז לכן נראה לי שלא נראה שינוי גדולים. אולי 4-2-3-1 עם היגואין למעלה כחלוץ חוד ומאחוריו אגוארו, מסי ועוד איזה אחד (לא כדאי לנסות את רועה הצאן?).