הדיון של אלופת העולם ואלופת אירופה(2)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/7/10.

1. xavi6 Member

כן, מה אני אגיד לך, בזכות חאבי מרטינז הם ניצחו בחצי את בלארוס. אם לא תיאגו הם עם המזוודות כבר אחרי הבתים. דפרים חסרי שכל, רק לרוץ מהר הם יודעים. הילד צריך להאכיל אותם עם כפית, צריך לקרוא לו "אווירון"...

2. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2011/06/25/futbol/seleccion/1309034709_extras_portada_1.Xxx

העתיד ורוד. כשהנבחרת הבוגרת מחזיקה כבר בכל תואר אפשרי בימים אלה - יורו(2008) ומונדיאל(2010) גם הנבחרת הצעירה עד גיל 21 קיבלה תיאבון, ואתמול היא הוכיחה שדור העתיד טוב מאוד גם הוא. הנבחרת זכתה בפעם השלישית בתולדותיה באליפות אירופה עד גיל 21 לאחר ניצחון 2-0 על שוויץ משערים של אנדר הררה(41) וטיאגו(83). רק איטליה מקדימה את ספרד עם חמש זכיות בגילאים אלה.אדריאן מאתלטיקו מדריד סיים כמלך השערים של הטורניר עם 5 שערים למרות שלא כבש אתמול. המאמן לואיס מייה:"יש לי צמרמורת, אני מאוד שמח עבור השחקנים שהוכיחו לאורך כל הדרך שהם הכי טובים".

הדרך המלאה לזכייה:

שלב הבתים -
    מח' 1 - ספרד - אנגליה 1:1
    מח' 2 - ספרד - צ'כילה 0:2
    מח' 3 - ספרד - אוקראינה 0:3
    חצי גמר - ספרד - בלארסוה 1:3
    גמר - ספרד - שוויץ 0:2

3. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201107/pro_photo1312051172.Xxx

יחד עם צרפת במוקדמות. הגרלת מוקדמות מונדיאל 2014 הסתיימה לפני דקות אחדות: ספרד קיבלה הגרלה לא כל-כך נוחה כאשר שובצה לבית ט' יחד עם צרפת של לוראן בלאן מקבוצת האיכות השנייה. הצרפתים עשו את המוות לספרד במפגשי עבר כאשר הדיחו את הסלקסיון ברבע גמר יורו 2000 וגם בשמינית גמר מונדיאל 2006. שאר ההגרלה נוחה מאוד - בלארוס, גיאורגיה ופינלנד. המשחקים עצמם יחלו ב-7 בספטמבר 2012 ויימשכו עד ה-15 באוקטובר.

-------------------------------
    אני האמת די מרוצה - מספיק עם הגרלות משמימות. אני מאמין בנבחרת בעיניים עצומות. מה שכן - זה לא יהיה קל. צרפת לא תמשיך להיות אותה נבחרת פח משני הטורנירים האחרונים - בלאן הזרים דף חדש בנבחרת. אפשר לקחת את כל 18 הנק' מהמשחקים הנותרים. אם נארח את צרפת קודם זה יהיה טוב, רק שלא נפסיד במשחק חוץ וניכנס ללחץ - אבל עוד מיותר לדבר על זה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/11
  4. Raulito Madridista

http://estaticos01.marca.com/imagenes/2011/08/10/futbol/seleccion/1312915813_extras_portada_0.Xxx

הערב ב-21:45: ספרד נגד איטליה. הנבחרת מנצלת את הזמן כדי לערוך משחק ידידות נגד נבחרת חזקה. בספרד מסמנים את המשחק נגד איטליה ברבע גמר יורו 2008 כמפתח מבחינת הצלחת הנבחרת. ספרד כזכור הצליחה לגבור על איטליה בדו-קרב פנדלים לאחר שאיקר קסיאס הדף פעמיים. הקפטן נזכר באותם רגעים ואמר:"מדובר ברגע מפנה עבור הנבחרת. אחרי ששברנו את נאחס רבע הגמר והדחנו נבחרת חזקה כמו איטליה, משהו השתנה. התחלנו להאמין ואמרנו לעצמינו - 'אנחנו ספרד ואף-אחד לא יינצח אותנו'".
    הנבחרת מגיעה למשחק בסגל חסר. צ'אבי יפספס הזדמנות להשוות את מס' ההופעות שלו לזה של ראול גונאלס הגדול - משום שהוא פצוע. כנ"ל לגבי סרחיו ראמוס שכנראה יחמיץ גם את הסופר-קופה הספרדי, שלא נדבר על פויול. פרננדו יורנטה או אלברו נגרדו - אחד מהם ייקבל את הקרדיט בחוד ההתקפה כאשר בכנפיים מקומם של ויאה(צד שמאל) ופדרו מובטח. שם בולט על הספסל - פרננדו טורס. גם דוד סילבה וחואן מאטה יוכלו לסייע.
    ויסנטה דל-בוסקה מזהיר לקראת המשחק:"שחקנים בטח זוכרים מה קרה מול פורטוגל. אנחנו רוצים להרשים מחדש גם נגד נבחרת מהרמה הגבוהה ביותר. זה שאנחנו אלופי עולם לא מותיר לנו להוריד את הרגל מהגז - להיפך - אנחנו צריכים להצדיק את התואר כל פעם מחדש".

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/11
  5. riquelme1 Member

תגידו עוד מישהו שם לב שפברגאס לא הוזמן? והסיבה היא אלקנטרה, עם כל הכבוד לילד המוכשר, ויש המון כבוד, הוא צריך לעבור עוד הרבה כדאי להגיע למעמד וליכולת של ססק.

דרך אגב, הוא נכנס היום במחצית שנייה, ואיבד המון כדורים, ולא היה מספיק דומיננטי, זה בסדר למשחק הראשון, אבל ססק חייב להיות בנבחרת בכל מצב.

6. aloneli Member

בסדר כולה משחק אימון,אם עכשיו לא יתנו לו לשחק אז מתי ינסו אותו?אלקנטרה עוד צריך לעבור הרבה כדי לשחק על חשבון ססק.

נערך לאחרונה ב: ‏11/8/11
  7. Yotam Member

תן לאלקנטרה את הזמן שלו, הוא רק ילד בן 20. למרות שהוא מוסיף המון אפקטים למשחק עם הטכניקה שלו אני חושב שהזמו שלו יגיע לקראת המונדיאל בברזיל.
    פברגאס לא נכלל בגלל שהוא לא כשיר והוא לא שיחק עם ארסנל העונה.

8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

נבחרת ספרד מעפילה רשמית ליורו 2012 אחרי ניצחון 6-0 מול ליכטנשטיין (וייה ונגרדו צמד,צ'אבי,ראמוס)

9. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201109/pro_photo1317379018.Xxx

ג'ורדי אלבה נכלל בסגל הנבחרת. המאמן ויסנטה דל-בוסקה פירסם הצהריים את הסגל של הסלקסיון לקראת המשחקים הקרובים נגד צ'כיה(7 באוקטובר) וסקוטלנד(11 באוקטובר) במוקדמות יורו 2012 והשחקן שלא יוכל להירדם הלילה מרוב התרגשותמ הוא המגן הצעיר של ולנסיה, ג'ורדי אלבה, שזכה בזימון בכורה לנבחרת הבוגרת. עוד בכותרות - פרננדו טורס נכלל בסגל על-אף כושרו המזעזע; פיקה ופויול חוזרים לאחר שהחלימו מהפציעות. בסגל ניתן למצוא גם את טיאגו המוכשר מברצלונה, לה יש שיא אדיר של 9 נציגים!

הסגל המלא:

שוערים: קסיאס(ריאל), ואלדז(ברצלונה), ריינה(ליברפול);
    הגנה: ג'ורדי אלבה(ולנסיה), ראמוס(ריאל), אלביול(ריאל), פיקה(ברצלונה), פויול(ברצלונה), ארבלואה(ריאל);
    קישור: טיאגו(ברצלונה), בוסקטס(ברצלונה), אלונסו(ריאל), צ'אבי(ברצלונה), סילבה(מנצ'סטר סיטי), קאסורלה(מאלגה), פברגאס(ברצלונה), מאטה(צ'לסי), פדרו(ברצלונה);
    חלוצים: ויאה(ברצלונה), טורס(צ'לסי), נגרדו(סביליה), יורנטה(בילבאו);

10. Ian Wright Member

א. פרננדו טורס נמצא דווקא במגמת עלייה למען האמת. אני חושב שזימונו מוצדק.
    ב. זה משעשע לראות פעם אחר פעם את חוזה אנריקה(ליברפול) לא מקבל זימון לנבחרת הספרדית.

11. riquelme1 Member

מסכים לגמרי לגבי טורס, להגיד שהוא בכושר מזעזע זה שטות, נכון שהוא לא בשיא כושרו, אבל הוא משתפר מאוד במשחקים האחרונים, למרות ההחמצה המחרידה והאדום המטופש, גם נגד ולנסיה הוא היה טוב ורק יום גדול של אלבס מנע מימנו כיבוש, אי אפשר לוותר על נכס כמו טורס.

לגבי חוסה אנריקה, עוד שהיה בויאריאל אמרתי שמדובר באנרייטד, מגן פשוט מצויין, בעמדה הכי בעייתית של הנבחרת. אבל דל-בוסקה נוטה להתעלם משחקנים שלא משחקים בליגה הספרדית, גם חוסה אנחל מרומא שווה זימון לסלקסיון, וחבל שדל-בוסקה לא יוצא לראות שחקנים שמשחקים בחו''ל, אני בטוח שעם אנריקה היה משחק בולנסיה למשל הוא כבר היה מוזמן, כמו שגם מעמדו של ססק בנבחרת עלה אחרי החתימה בבארסה.

ג'ורדי אלבה שחקן טוב, שאני די מחבב, אבל הוא קשר שמאלי שעשה הסבה למגן, אני לא חושב שהא מגן מספיק טוב, בטח אל מבחינה הגנתית למרות שהעונה הוא השתפר מאוד, והוא גם צעיר מאוד.

חוזה אנריקה ואנחל עדיפים עליו לדעתי.

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/11
  12. Raulito Madridista

אל תמכרו לי את הלוקשים האלה כי זה לא יעבוד.
    טורס כבש 3 שערים בכמעט 30 הופעות במדי צ'לסי וברובן הוא היה דומה אולי לפאביו ג'וניור. העונה הוא כבש שני שערים אבל גם הצליח להחמיץ נגד יונייטד בשער ריק ועקף בסיבוב את רוני רוזנטל, לקבל כרטיס אדום, ואם הוא סחט שתי הצלות מדייגו אלבס ביום רביעי אז צריך לתת לו פרס? חשבתי שזה התפקיד שלו. חלוץ טוב בפורמה טובה כובש מהמצבים האלה בתוך הרחבה.
    גם המונדיאל האחרון לא עומד לזכותו שם הוא היה נראה כמו בול עץ.
    בכושרו הנוכחי הוא לא צריך לשחק(סבבה שהוא זומן) וגם לא להיות אופצייה ראשונה כחילוף. מיותר לדבר על ויאה וגם נגרדו, יורנטה וסולדאדו שנמצא בחוץ - עדיפים עליו. ראול כבש 6 שערים ב-11 הופעות וגם בישל שער או שניים - אז מה.

13. Ian Wright Member

Raulito,

אתה נותן לי את הפרטים היבשים כמו: החמצה מול שער ריק, כרטיס אדום ומיותר, החמצות מול מולנסיה וכו'. אין לי בעיה עם הפרטים האלה כי כולם נכונים, רק חבל שאתה לא מספר את כל ה"עלילה" כמו שצריך. מי שראה את צ'לסי מתחילת העונה מבין שלאט לאט פרננדו טורס סופסוף מתחיל להיראות כמו פרננדו טורס. אז אני לא אומר שמדובר בחלוץ שקרע רשתות בליברפול, אבל הוא כן משתפר והוא נראה חד יותר ממשחק למשחק. גם מול מנצ'סטר יונייטד וגם מול נוריץ' הוא היה מצוין(עד הכרטיס האדום). אז הוא החמיץ מול שער ריק בצורה שלומיאלית, So What? הוא היה פנטסטי לאורך כל המשחק ולמקרה ששכחת הוא גם הספיק לכבוש שער גדול באותו משחק. מול באייר לברקוזן משחק קודם לכן הוא גם הספיק לבשל מצוין פעמיים. כל רשימת השחקנים שהצגת חוץ מדויד וייה לא נמצאים בכלל בקליבר של פרננדו טורס. השערים עוד יבואו, זה באמת רק עניין של זמן.

מונדיאל 2010? מאז עברה שנה כבר אתה יודע... אז מי מוכר לוקשים למי?

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/11
  14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני מעדיף שטורס לא ישחק בנבחרת הזאת של בוסקטס ואלבה. לא חברה טובה בשביל הילד שלנו.

15. Raulito Madridista

http://s4.as.com/prom/201110/pro_photo1318042887.Xxx

עוד צעד לשיא. ספרד לא התרגשה מהרצון של צ'כיה המארחת להבטיח את המקום בפלייאוף, ניצחה 2:0 ושמרה על המאזן המושלם במוקדמות יורו 2012 - 21/21. ספרד סגרה עניין די מהר עם שער ראשון של חואן מאטה כבר אחרי שש דקות בזכות כדור עומק נהדר של המאסטרו צ'אבי, וגם לצ'אבי האחר היה מה לומר כשכבש מקרוב והכפיל את התוצאה בדקה ה-22 אחרי כדור רוחב של דוד סילבה. קרלס פויול שחזר לסגל שיחק כמעט מחצית שלמה כשהחליף את סרחיו ראמוס שסבל מבעיות בירך. וגם דויד ויאה וחאבי מארטינז שותפו. אלונסו ספג כניסה ברוטאלית לחלוטין אך יהיה בסדר.
    ההרכב: קסיאס; ראמוס(פויול, 48), פיקה, אלביול, ארבלואה; בוסקטס, אלונסו(ח. מארטינז, 71), צ'אבי; מאטה, סילבה וטורס(ויאה, 61)

ניצחון במשחק הבא נגד סקוטלנד, זו המטרה הבאה של הנבחרת, כדי להשוות את השיא של צרפת והולנד ולרשום 14 נצחונות רצופים במשחקי המוקדמות. דל-בוסקה החמיא לסילבה ומאטה לאחר המשחק וטען שיחד איתם הנבחרת מאוד מגוונת - הם גם מתפקדים היטב כקיצוניים וגם נכנסים לאמצע ומאיימים על השער. מאטה המאושר אמר לאחר המשחק:"הקיץ הזה לקחתי את ההחלטה החשובה בקריירה שלי. בינתיים הכל הולך לי. היה כיף לראות את החברםי מהנבחרת".

שער המארקה נתן אתה כותרת 'מחול ופחד' כאשר הכוונה כמובן היא להאדיר את המשחק של הנבחרת שהרשימה בהנעת הכדור כמו בימים היפים שלה, אך מנגד המשחק האגרסיבי יתר על המידה של הצ'כים לו אלונסו כמעט והיה הקורבן. בצד הצ'כי השלימו עם ההפסד. השוער צ'ך אמר:"ספרדים טובים יותר ואין לנו מה לעשות".