הדיון של אלופת העולם ואלופת אירופה(2)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/7/10.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא לא "המתאזרח" הראשון ואני בטוח שגם לא האחרון.

באותו הקשר, פדה קרטביה מולנסיה קיבל שיחת טלפון מדל בוסקה שבירר איתו מה מצבו מבחינת אזרחות ספרדית ונכונות לשחק בנבחרת. הילד הוא כמובן מחשבה לטווח ארוך ולא רלוונטי כרגע, אבל אם כבר מדברים על הנושא...

2. שער 7 Member

ורק לחשוב מה יקרה אם בגמר המונדיאל בין ספרד לברזיל דייגו קוסטה יכבוש...

3. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמדהים זה כמות הברזילאים שמשחקים בנבחרות אחרות - פפה, דקו, אדוארדו, קקאו, תיאגו, דייגו קוסטה ואני בטוח ששכחתי עוד כמה (לא מדבר על שחקנים כמו בוקולי שבכל מקרה אין להם סיכוי לשחק בנבחרת ברזיל).

אני חושב שזה צעד נהדר של ספרד, לא משנה איך הוא ישתלב בנבחרת של דל בוסקה בשנה הקרובה, הוא שחקן צעיר שספרד תוכל להיעזר בו בהרבה שנים. אגב, אני דווקא חושב שהוא ישתלב הכי טוב במערך ה4-6-0 של ספרד במקום פברגאס, יותר מכל חלוץ ספרדי אחר כרגע. אפשר יהיה גם לשחק עם ה4-4-2 של אתלטיקו עם שני קשרים אחוריים, שני שחקנים יצירתיים מבין המיליונים שיש לספרד, דייגו קוסטה/מיצ'ו בתור חלוץ משני מאחורי נגדרו/סולדאדו/טורס/אחר אבל פה אני כבר מתייחס למה שיקרה אחרי המונדיאל כשדל בוסקה השמרן יפרוש.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

5. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה היא לא במערך אלא בדל בוסקה, אין שום סיכוי שאדם שמרן כמוהו יחרוג מהמערך הקבוע של הנבחרת בשנים האחרונות. חוץ מזה, כרגע אחרי קמפיין שלם שבו הנבחרת שיחקה ב4-3-3 לשנות מערך שמונה חודשים לפני המונדיאל רק יפגע בנבחרת. התכוונתי לכך שאחרי המונדיאל המאמן הבא (דל בוסקה יפרוש אם אני זוכר נכון) יוכל לשנות מערך ל4-4-2 שלדעתי מתאים יותר לנבחרת ולרוץ אתו את כל קמפיין מוקדמות היורו וכן הלאה.