הדיון של אלופת העולם ואלופת אירופה(2)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/7/10.

1. riquelme1 Member

ספרד מפסידה 1-0 למקסיקו, הביזיון מהיורו נמשך, שוב דל-בוסקה פותח עם 2 קשרים אחוריים, הפעם בוסקטס וברונו, ומה שהכי מעצבן שהחילופים שלו היה יותר שערורייה, במצב שספרד בפיגור, הוא הוציא את יורנטה החלוץ והכניס את סרחיו ראמוס.

אני לא מאמין שצריך לסבול את המאמן עוד שנתיים, פשוט מחרב את הנבחרת.

2. xavi6 Member

סתום ת'פה כבר!!! מונדיאל נתן לך, מונדיאל!!! ס-ת-ו-ם י-א ק-ד-ח-ן!!!! לא משנה מה יקרה ואם במבחן התוצאה הוא יעמוד אתה תמשיך לחפור. כולה משחק ידידות מחורבן.

3. RubberSoul Member

הפסידה?אני מאוד מתבאס מהעובדה הזו.אבל צריך להמשיך הלאה.
    אז זהו...שלא!
    1-1,דויד סילבה אחרי הרבה החמצות.
    הפסידה,אה?

4. riquelme1 Member

אכן 1-1, טעות שלי. שהסתכלתי במארקה חשבתי שראיתי דקה 90 כבר.

בכל מקרה, הדעה שלי לא תשתנה, עד שהמאמן הזה לא ישנה את הגישה שלו.

5. xavi6 Member

הבנו, אנחנו יודעים את הדעה שלך. שמענו אותה 70000000 פעם. מאמן שזכה בליגת האלופות, אליפות ספרד וגביע העולם הוא אפס מאופס, דביל מפגר, אין לו מושג בכדורגל. שב בשקט. זה כבר יצא מגבול הטעם הטוב עמי, באמת נסחפת.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/10
  6. Raulito Madridista

מדהים שרק אתמול, בזכות שער השיוויון של סילבה ברגע האחרון, ספרד רשמה תיקו ראשון תחת עידן ויסנטה דל-בוסקה - וזה לקח לה לא פחות מ-34 משחקים. נתון סטטיסטי נוסף - זו הפעם הרביעית ברציפות שאלופת עולם לא מנצחת את המשחק הראשון שלאחר המונדיאל. ספרד הייתה צריכה להפסיד אתמול אך התסריט היה צפוי בסופו של דבר - יריבה שחוגגת משחק חגיגי ובאה עם מוטיבצייה גבוהה מאוד גם משום שמדובר באלופת העולם, הרכב חסר של הנבחרת והרבה חלודה, וגם שער מהיר של מקסיקו(אחרי יציאה גרועה מאוד לנבדל מצד ההגנה הספרדית), שהוסיף עוד אנרגיות לנבחרת המארחת. אני שמח שדוד סילבה היה זה שכבש את שער השיוויון, אולי זה יחזיר אותו למסלול כי נראה שבזמן האחרון הוא קצת איבד את מקומו בהרכב.

המשחק של הנבחרת עוד בעיצומו וליצן אחד מודיע לנו שספרד הפסידה - אין גבול לבושה.
    מה יהיה, עכשיו אחרי כל משחק ידידות נשמע את היללות האלה מהצד שלך? - חאלאס.

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הפאשלה הגדולה היתה של לויס מייה עם הנבחרת עד גיל 21, תיקו 1 בפינלנד. למה הוא מאמן שתי נבחרות?

8. Raulito Madridista

http://www.as.com/prom/201009/pro_photo1283480036.Xxx

מחר: מתחילים מחדש נגד ליכנשטיין. אלופת העולם תחל מחר את דרכה במוקדמות יורו 2012 כשתתארח מחר אצל ליכנשטיין(21:45, שעון ישראל). בשני המשחקים הקודמים בין השתיים במהלך מוקדמות היורו הקודם, ספרד לא התקשתה לנצח(4-0 בספרד ו-2-0 במשחק החוץ) ובנבחרת רוצים לנצח גם הפעם. בספרד משוכנעים כי דוד ויאה ינצל את היריבה הנוחה כדי לכבוש שני שערים(המנה הקודמת שלו נגד ליכנשטיין) שיאפשרו לו להשוות את שיאו של ראול, הכובש המצטיין של הנבחרת בכל הזמנים עם 44 שערים. קרלס פויול שנפצע באימון הנבחרת ובמקומו זימן נאצ'ו מונריאל, ייעדר מהמשחק כמובן ומי שינצל זאת לתפוס את המקום בהרכב הראשון הוא קרלוס מרצ'אנה. אנדרס אינייסטה, שכבש את השער החשוב בהיסטוריה של הנבחרת והביא את גביע העולם, ופרננדו טורס, חוזרים לסגל הנבחרת וגם להרכב הראשון. ספרד תשחק במערך 4-3-3. ויסנטה דל-בוסקה אומר לקראת המשחק:"לספרד יש עוד אתגרים רבים על-אף ההצלחות האחרונות. לא נזלזל בנבחרת מליכנשטיין ועד שלא נבקיע לא ניהיה שקטים". מחר יהיה זה משחקו ה-35 של דל-בוסקה כמאמן הנבחרת והמאזן הוא יוצא מן הכלל - 31 נצחונות, תיקו ו-2 הפסדים.

נבחרת ספרד - הרכב משוער: קסיאס; ראמוס, מרצ'אנה, פיקה, קאפדוויליה; בוסקטס, אלונסו, צ'אבי; אינייסטה, ויאה וטורס

נערך לאחרונה ב: ‏3/9/10
  9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד לפני משחק הנבחרת הבוגרת היום , אתמול שיחקה הנבחרת עד גיל 21 מול הולנד .
    http://imagenes.publico.es/resources/archivos/2010/9/2/128346402386020100902-3326422dn.Xxx

ההרכב

דה חאה, אזפיליקווטה, בוטיה, דומינגז, קאנאייה; קאנאלס (הררה, minuto 65),חאבי מארטינז , רובן פרז (טיאגו אלקנטרה, minuto 46), דייגו קאפל(נסואה86)

את השערים כבשו קאנלס וקאפל.

10. Raulito Madridista

ליכנשטיין - ספרד 4:0

http://estaticos.marca.com/marcador/futbol/clasificacioneurocopa/2010_11/grupo_i/jornada_1/lie_spa/images/8_300x466.Xxx

ספרד פותחת ברגל ימין את משחקי מוקדמות יורו 2012. הכובשים: טורס(18, 54), ויאה(26) וסילבה(62).

היה ברור שויאה יכבוש(בעיטה יפה מאוד מחוץ לרחבה) ומבחינתי גולת הכותרת הוא הצמד של פרננדו טורס שחוזר סוף-סוף חיים אחרי מונדיאל כושל. כבר הרבה זמן שהוא לא היה חד ככה במדי הנבחרת, שהרוויחה אותו מחדש. גם אם ליכנשטיין נבחרת פח הצמד בוודאי לא מזיק, הביטחון של טורס עולה והוא גם הוריד חלודה.
    גם הנבחרת הייתה צריכה את המשחק הזה אחרי שמשך כל המונדיאל לא הצליחה לכבוש באף משחק למעלה משני שערים. היום שוב ההתקפה הייתה טובה והשערים נראו כל-כך קלים לביצוע.
    דוד סילבה עם שער שני בשני המשחקים האחרונים של הסלקסיון וזה טוב שגם שחקני הספסל של הנבחרת בכושר(שחקן ברמה של חסוס נאבאס לא קיבל היום אפילו דקה וזה מצביע על העומק של הנבחרת). מעניין כמה זמן יישאר ססק שחקן ספסל. כלומר הוא עדיין בקושי שיחק העונה אך ברור שהוא שווה מקום בהרכב גם אם זה אומר לוותר על אלונסו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/10
  11. xavi6 Member

מי ישמע, הרוויחה מחדש. אפילו אני ועמי היינו כובשים מול ליכנשטיין שלושער, סטייל ראול-מורו.

בוא נחכה למשחקים "קצת" יותר רציניים בשביל לראות מה קורה עם אל ניניו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/9/10
  12. Raulito Madridista

http://estaticos.marca.com/marcador/futbol/2009_10/amistosos_seleccion/8/arg_spa/img/torres164_164x100.Xxxhttp://estaticos.marca.com/marcador/futbol/2009_10/amistosos_seleccion/8/arg_spa/img/leo164_164x100.Xxx

הלילה ב-23:00 - ספרד תשחק נגד ארגנטינה בבואנוס-איירס במשחק ידידות. לפני חצי שנה פחות או יותר נפגשו השתיים גם למשחק ידידות שהיווה מעין הכנה לקראת המונדיאל ואז ספרד גברה 2-1 בביתה על ארגנטינה מצמד של צ'אבי אלונסו. כבר 15 שנה שארגנטינה לא ירדה מנוצחת במגרש הזה ובספרד בטוחים שהגיע הזמן. על כף המאזניים יש הרבה כבוד וגאווה וגם ארגנטינה, שמתחילה עידן חדש ללא מראדונה, הייתה שמחה לנצח את אלופת העולם. אסטבן קמביאסו היטיב לבטא את מה שקורה כשאמר - "ארגנטינה הייתה רוצה לאמץ מספרד את הסדר ואת שיטת המשחק, וספרד הייתה רוצה היסטוריה ארוכה ומפוארת כמו ארגנטינה כי בפן ההיסטורי, ארגנטינה עדיין נבחרת טובה יותר". ספרד תשחק עם הרכבה החזק ביותר פרט לדויד ויאה, שחסר לו רק שער אחד כדי להשתוות לראול. אולי דל-בוסקה נוהג במחווה למדרידאי אותו אימן ארבע שנים בריאל מדריד,ונותן לראול עוד כמה ימים כמלך שערי הנבחרת בכל הזמנים. מי שיחליף את דוד ויאה הוא חסוס נאבאס. סרחיו ראמוס ישחק במרכז ההגנה לצידו של פיקה מה שאומר שארבלואה יקח פיקוד על הצד הימני. ישנה אפשרות כי גם הקפטן קסיאס יזכה למנוחה. "הדבר הכי גרוע שיכול לקרות אחרי זכייה בגביע העולם הוא לחשוב שאנחנו בלתי-ניתנים לעצירה. מדובר במשחק מהרמה הגבוהה ביותר. התמודדנו עם נבחרות כאלה במונדיאל ונרצה להמשיך מאותו מקום, זה יהיה אתגר", אומר המאמן ויסנטה דל-בוסקה". בארגנטינה נראה ככל-הנראה נבחרת שונה לחלוטין מזו שהתבזתה במונדיאל נגד גרמניה. חאבייר זאנטי, אסטבן קמביאסו ואבר באנגה, שלא היו בסגל למונדיאל - צפויים לפתוח בהרכב.כמוכן המאמן בטיסטה מתלבט בין די-מאריה לקרלוס טבז, לפחות לפי ה-AS. גם גאבי מיליטו בהרכב. "אם הייתי אוהד, לא הייתי מתגעגע במיוחד לנבחרת אחרי מה שהיה במונדיאל, אך המטרה שלנו היא לשנות את פני הדברים", אומר בטיסטה לקראת המשחק.

הרכבים משוערים:
    ספרד: קסיאס(ריינה\וואלדז); ארבלואה, ראמוס, פיקה, קאפדוויליה; בוסקטס, אלונסו, צ'אבי; נאבאס, אינייסטה וטורס
    ארגנטינה: רומרו; זאנטי, סמואל, מיליטו, היינצה; מסצ'ראנו, קמביאסו, באנגה; מסי, טבז והיגואין

איזה משחק מצפה לנו, פשוט חבל על הזמן. ההרכב של ארגנטינה נראה פשוט פנטסטי - ההתקפה תמיד הייתה קטלנית אך לפתע גם ההגנה יציבה ומרכז השדה קשוח, ככה היא הייתה צריכה לשחק במונדיאל. יהיו ליקווים במשחק שלה אבל מדובר באתגר גדול עבור נבחרת ספרד, בטח ללא דויד ויאה. יש לי תחושה שאינייסטה לוקח פיקוד היום וכובש השער החשוב בהיסטוריה של הנבחרת ייתן משחק טוב. אגב, אם דל-בוסקה נותן לויאה לנוח משום שהוא עשוי כבר היום להשתוות לראול למלכות השערים - אני פשוט סוגד לו. אחווה מדרידאית. אך בטח ויאה ייכנס במחצית ויבקיע בכל-זאת.

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/10
  13. riquelme1 Member

אני יודע שזה דיון של הלה רוחה, אבל איזה כיף לראות את באנגה בהרכב של ארגנטינה, כל כך מגיע לו. אני לא מבין למה בטיסטה עולה עם 3 קשרים כביכול אחוריים, נכון שבאנגה קצת יותר קדמי מקמביאסו ומסצ'רנו אבל עדיין, הוא יכל לוותר על אחד ולעלות את דה-מריה, עוד משהו שלא מובן למה פאסטורה לא בסגל?

ספרד עולה גם עם הרכב לא התקפי מידי, טורס לבד ואיינסטה ונאבאס תומכים בו, צ'אבי גם צריך לספק לו את הכדורים, אלונסו ובוסקטס הצמד הנצחי מהמונדיאל יתמקדו יותר בהגנה.

בהחלט משחק מעניין הולך להיות היום, אפילו שזה ידידות.

14. Raulito Madridista

ספרד הובסה אתמול 4:1 נגד ארגנטינה

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/09/08/futbol/seleccion/1283896829_0.Xxx

שערים מהירים של מסי(10) והיגואין(13) הכניסו את הנבחרת להלם וטעות איומה של פפה ריינה שנכשל בהשתלטות על כדור שמסר לו ארבלואה הובילה את טבז לכבוש את השער השלישי לפני ההפסקה. יורנטה שעלה מהספסל צימק בדקות האחרונות אך אגווארו קבע את התוצאה הסופית בדקה ה-92. זה ההפסד הגבוה ביותר של ספרד כמובן בעידן דל-בוסקה. המאמן עצמו הגיב לאחר המשחק:"אני מתחשב במועדונים כמובן אבל בעיקר בשחקנים. התבוסה הייתה מעט מוגזמת למרות שלארגנטינה הגיע לנצח, היא הייתה מצויינת בעיקר במחצית הראשונה".

אני לא זוכר מתי הנבחרת שלנו ספגה ארבעה שערים בפעם האחרונה(נדמה לי נגד גרמניה במשחק ידידות לפני יורו 2000!) וחבל מאוד על השער האחרון של אגווארו כי הפסד בהפרש של שלושה שערים זו תבוסה. ארגנטינה בהרכב מאוזן ועם מאמן נורמלי על הקווים היא אחת הפייבוריטיות לזכות בגביע העולמי והיה ברור שיהיה משחק קשה בטירוף, וגם ההחלטות של דל-בוסקה לא עזרו - המנוחה שראמוס וצ'אבי קיבלו ואם כבר טורס לא משחק אז מדוע ויאה מוצב על כנף שמאל, מי יתן את הגול, דוד סילבה? למרות שני שערי הבזק של ארגנטינה, האמנתי שאפשר לחזור ולהוציא משהו מהמשחק כי הנבחרת התחילה להניע כדור ולהגיע לאיזורים המסוכנים ו-ויאה מצא פעם אחת את החיבור בבעיטה אדירה בשמאל ופעם אחת את הקורה, אבל לאור השער המגוחך שספג ריינה, ללא ספק אחת מטעויות השוער היותר מביכות שראיתי - רק קציתי שלא נצא מהמשחק ההוא מובסים וחבל שלא הצלחנו במשימה. ובכל-זאת, אנחנו אלופי העולם. מפלה, תקלה, מעידה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/10
  15. Raulito Madridista

http://estaticos03.marca.com/imagenes/2010/09/30/futbol/seleccion/1285841841_0.Xxx

צ'אבי מחוץ לסגל הנבחרת לקראת המשחקים נגד ליכנשטיין וסקוטלנד במוקדמות היורו. השחקן סובל מדלקת בגיד ודל-בוסקה החליט לוותר על שירותיו. חואן מאטה וחאבי מארטינז זומנו לסגל הנבחרת הצעירה של ספרד ואותם יחליפו קאסורלה ומונראל. כמוכן ייעדרו גם ראול אלביול וססק פברגאס הפצועים. ברצלונה מובילה את הסגל עם שבעה מוזמנים. דויד דה-חאה הוא לא אחד משלושת השערים שזומנו על-אף המחמאות הרבות שקיבל מהמאמן הלאומי לאחרונה. ריינה כן אחד מהם על-אף הטעות המזעזעת נגד ארגנטינה.

הסגל המלא:

שוערים: קסיאס, ואלדז, ריינה;
    הגנה: פויול, פיקה, מרצ'אנה, ראמוס, אראבלואה, קאפדוויליה, מונראל;
    קישור: בוסקטס, אלונסו, אינייסטה, קאסורלה, סילבה, נאבאס, סילבה;
    התקפה: ויאה, טורס, יורנטה, פדרו

נערך לאחרונה ב: ‏30/9/10