הדיון על ארבייטמן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י נדב מיכאלי, ‏8/9/04.

1. בית"רי מלידה Member

שתיפסת? אולי הוד רוממתו התכוון טיפסת?........אתה רואה, ברחת משיעורי דיקדוק עברי........ http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

2. נדב מיכאלי Member

בגלל אותם חברים שלך,יש לבית"ר סטיגמה:
    חוליגאנים,טיפשים וחסרי השכלה

3. ali karimi daei Member

רע לכם שאוהדי ביתר כאלה?אז למה את משייכים את עצמכם לקהילה?מישהו מכריח אותכם?
    זכותנו להיות איך שאנחנו רוצים ולהתנהג איך שאנחנו רוצים.
    חוליגאנים?גם האוהדים של מכבי,הבועל,סאמפדוריה ולאציו,אז?
    חסרי השכלה?סו?אלון מזרחי אומר לך משהו?

4. נדב מיכאלי Member

אני אוהד בית"ר בלב ובנפש ואני לא חוליגאן,אהוד אולמרט חוליגאן?רובי ריבלין?דן מרידור?פרופסור ריבקין?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/9/04
  5. בית"רי מלידה Member

סבא מאיר חיים השם יקום דמו גם היה חוליגאן?

6. נדב מיכאלי Member

ביתרי איזה שאלה זאת ?
    כל אוהד בית"ר שלא שורף צמיגים של אוהדים של קבוצות אחרות ואחד שלא מרביץ לשוטרים הוא חוליגאן.
    סבא מאיר חיים זיכרונו לברכה השם יקום דמו

7. בית"רי מלידה Member

אז הנה הקבוצה השלישית של ארבייטמן בעונה אחת : מכה-בי ת"א.

פשוט לא ייאמן איך שחקן שממש לא שווה הרבה, והבקיע כל כך מעט, מושאל ב 120 אלף דולר לעונה - אולי כדאי להנפיק את כרטיס השחקן שלו בבורסה?

הסכומים שטוברוק עושה על השחקן המהולל הזה מזכירים לי את מחירי המניות בנאסדק לפני 5 שנים.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

ונעבור לשאלת אבי רצון: "אם יש פנדל של מכבי נגד פ"ת, ואתה יודע שאם אתה מבקיע פ"ת יורדת, מה אתה עושה? ".........( תשובה בטריבונה, ביום ראשון הקרוב... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx )

8. city Member

בית"רי אתה צודק, ארביטמן שחקן סביר ולא יותר.
    נתן כמה משחקים טובים, הוזמן לנבחרת, הבקיע (נגד אזרביג'ן) ומאז לא רואים אותו.
    קלינגר בונה עליו כמי שיפתור את בעיית ההתקפה של מכבי ת"א. לפחות לדעתי הוא היה יכול להביא שחקן באותה רמה בהרבה פחות כסף, אולי אפילו מהנוער של מכבי ת"א.

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארבייטמן שחקן מצוין עם פוטנציאל גדול, יכל להיות חלוץ נבחרת, שחקן מוביל בבית"ר ירושלים אבל בחר לעבור להפועל פ"ת האפרורית וחסרת האופי (כמו חצי ליגה). במכבי הבונקריסטית של קלינגר אין לי ספק שהוא יכשל, וחבל מאד.

למה אתם מזלזלים בו? אפשר לחשוב איזה חלוצים ישראלים יש בליגה הזאת.

10. city Member

אני לא מזלזל בו, אני רק חושב שכל המחמאות שהוא מקבל בסוף יפגעו בו.
    אסור לו להתלהב מהמחמאות יותר מדי ולהפסיק להשקיע באימונים. לנבחרת כיום הוא בטוח לא מתאים. יש חלוצים הרבה יותר טובים ממנו: קטן, גולן, אפק, אפילו אסולין ושי הולצמן. אולי בעוד כמה שנים אחרי שארביטמן יוכיח שהוא שחקן מוביל בכדורגל הישראלי.

11. בית"רי מלידה Member

כן, בטח, הוא כבר היה מלך השערים של הליגה..........

אלון מזרחי תיזהר - ארבייטמן מאחוריך.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

12. John Barnes Member

קטן לא חלוץ חוד, גם אפק לא , אסולין לא עשה צבא נדמה לי אז האפשרות פסולה, והולצמן? הוא קיבל כמה הזדמנויות בנבחרת ואיכזב.

ארבטיימן יכול להיות חלוץ מצויין, אבל הוא עשה טעות איומה שעבר לפ"ת, במקום להמשיך ולהתקדם בבית"ר י-ם. מי יודע? אולי המעבר למכבי יעזור לו לממש את הכשרון שלו.

בית"רי מלידה- לא הבנתי את הזלזול שלך בחלוץ הצעיר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/12/04
  13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כי הוא עזב את בית"ר, מאז בית"רי לא מפסיק לרדת עליו.

14. בית"רי מלידה Member

את הפוטנציאל שלו הוא היה יכול לממש בבית"ר - עובדה שאסולין יכול, עובדה ששחקן בן 32 יכול ( נימני ) עובדה שברוכיאן יכול.

אז למה ארבייטמן לא? כי הוא בכיין, כי הוא לא מיקצוען, כי הוא מכרסם חטיפים מתוקים במקום לאכול כמו ספורטאי.

ספורט בכלל, וכדורגל בפרט זה מקצוע - בלי עבודה קשה, וחיים נכונים, וגם אופי מתאים, אין הצלחות!

אין " יש מאין ".

גם אם הוא יעבור למכה-בי , הוא ייכשל - וחיפה לא ייקחו אותו, יש להם חלוצים טובים בהרבה.

פניג'ל עשה את הדבר הנכון הראשון שלו בבית"ר ששיחרר אותו, והביא את אסולין - התוצאות מדברות בעד עצמן, סוף סוף יש לבית"ר התקפה טובה! ( כמעט 2 גולים למשחק ).

15. אלי מתחן Member

ארבייטמן חלוץ כישרוני והוא עוד ינצל את הכישרון שלו, רק בתנאי שיעבור לקבוצה שבה הוא מסוגל להתאקלם, זה מאוד חשוב בשבילו.
    הרעש שהיה סביבו לפני ואחרי המעבר לפ"ת פגע בו ועד שהוא לא יתאושש מזה אי אפשר לצפות להרבה ממנו.