הדיון הרשמי של סמפדוריה לעונת 2008/2009

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י ג'ורדן לאב אגדה, ‏1/7/08.

1. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיטליה מתעקשים להעלות שוב ושוב את ההשוואות בין "פאצאנו" לבין ויאלי-מאנצ'יני. זה התחיל עם איזכורים שקטים פה ושם, אבל עכשיו זה אחד הנושאים הלוהטים בקאלצ'ו בשבוע האחרון, בטח אחרי התצוגה בקופה שהשלימה דאבל על המילאנזיות תוך 3 ימים.

דעתכם?

http://images.gazzetta.it/Hermes%20Foto/2009/03/04/0KG02ZEF--346x212.Xxx
    "פאצאנו"

http://img3.imageshack.us/img3/157/fsamp44.Xxx
    "אי ג'מלי דל גול"

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/3/09
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת הגזימו עם זה, וחוץ מזה סיכוי קלוש שהשילוב הזה ימשיך בעונה הבאה, כי את קסאנו יהיה מאוד קשה להשאיר בעונה הבאה, יובה ואינטר כבר מכינות את הכסף.

3. 亚历山大帕托 Member

אולי יהיה על מה לדבר אחרי כמה שנים טובות בג'נובה ובהן יהיו גביעים, מיקומים גבוהים בטבלה והתברגות באירופה. עד אז - סתם התלהבות מתקופה טובה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/3/09
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב'גאזטה' ערכו משאל: איזה צמד צריך להיות בנבחרת "ג'ילארדינו את מונטוליבו" הקבוע של ליפי או "פאציני את קסאנו". אחרי 23122 מצביעים: 87.1% הולכים לצמד החדש של הדוריאני (12.9% לצמד של הויולה).

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

בצדק. לא יודע עד כמה זה צריך להיות דבר קבוע בטווח הארוך, אבל זה חייב לקבל ניסיון. התיאום ביניהם הוא מהטובים שראיתי ביחס לזמן שהם משחקים ביחד וזה יכול להועיל מאוד להתקפה של הנבחרת שלנו שפעמים רבות נוטה לגמגם.

אי-אפשר להשוות עדיין את פאצאנו לויאלי ומאנצ'יני מהסיבה הפשוטה שהם עדיין לא נתנו לסמפדוריה את מה שהתאומים נתנו לה. צריך לזכור אבל שבסאמפ' של תחילת שנות ה-90', היה צוות מסייע הרבה יותר טוב מזה שנמצא היום. אני מאוד חושש שגם מבחן הזמן יכשיל את השילוב בין קסאנו ופאציני, מהסיבה הפשוטה שאני לא רואה את סמפדוריה מצליחה להחזיק אותם בקצב הזה.

מה שכן, מבחינת פוטנציאל וכישרון, לצמד הנוכחי אין במה להתבייש. קסאנו שחקן מוכשר יותר מויאלי ומאנצ'יני, ופאציני גם כן שחקן שהראה לנו עוד באטאלנטה שבהחלט יש לו מה למכור ברמות הכי גבוהות.

אני פשוט מנסה לתפוס כמה שיותר משחקים של סמפדוריה ולהנות מהשילוב כל עוד הוא קיים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/3/09
  6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: מהמשחק מחר(ראשון) נגד נאפולי תציג סמפדוריה על החולצה ספונסר חדש, חברת הטלפון הסלולרי Erg Petroli, כשתשחק הקבוצה עם החולצה הזו עד סוף העונה.

:aa1: בפה מרוטה, מנכ"ל סמפדוריה:"אנחנו ממש לא נמהר למכור את הצמד פאצנו. למרות השמועות על יובנטוס וקאסנו, הסיכויים שקאסנו יישאר בקבוצה גבוהים".

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היום יצא לראות לראשונה את ברונו פורנארולי לאורך משחק מלא (כמעט 90 דק') ואני חייב להגיד שהבחור מאוד כשרוני ובניגוד למה שהנתונים הפיזיים שלו מרמזים דווקא משחק היטב את החלוץ המרכזי. לא יודע מה התכניות של סאמפדוריה לגביו בעונה הבאה אבל יש לו פונטציאל אדיר לדעתי.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

במחזור האחרון כבש מארילונגו (בן 19) צמד. אני לא זוכר מי מבין המשולש דיבר על זה, מארוטה, גארונה או מצארי, אבל הוא דיבר על כך שסמפדוריה בונה את העתיד שלה על שלושה שחקנים: מארילונגו (חלוץ), פולי (קשר) ופיורילו (שוער). מארילונגו הוא זה שזכה להכי פחות הייפ עד עכשיו, אבל הוא גם זה שהכי קרוב נכון להיום לתמונת הסגל הבכיר. יהיה מוזר לדעתי אם סאמפ' תוותר על פורנארולי. יצטרכו למצוא שם דרך לשלב בין ההתפתחות של הילד מאורגוואי והילד המקומי. שניהם שווים את זה.