הדיון הרשמי של טוטנהאם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י קינג לדלי, ‏8/6/05.

1. KirkH Member

מילא, אם קבוצה רצינית הייתה באה ומציעה לרדנאפ חוזה - אבל לזרוק הכל בשביל להיות בהנהלה של הספרס?!?

הארי בטח משתעל עד עכשיו מרוב צחוק :aaarofl:

2. spurs Member

אה אוקי מצאתי את הכתבה לא צריך גרמיין
    נאודרין נאייבט נשאר עוד עונה בוייט הארט ליין.

3. NewcastleFan Member

הארי רדנאפ במקום ארנסן.ענק :aaarofl:

ההרגשה שלי - אוסי ארדילס יגיע במקום ארנסן..........

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/6/05
  4. קינג לדלי Member

יש כמה מועמדים אחד מהם הדירקטור ההולנדי של אלקמאר שהביא אותה עד לחצי הגמר באופא ולגבי רדנאפ המצב הכלכלי בסאות כנראה לא מאפשר לו לעבוד והאמת אני לא יודע איך הוא יחתום על חוזים אם הוא ממצמץ מאתיים פעם בעשר שניות...
    לגבי קראוצי הוא בוגר האקדמיה שלנו וחבל ששיחררנו אותו ואני לא יודע אם הוא יתאים לנו בכל כך הרבה כסף.

5. spurs Member

יש פירסומים באנגליה שארון לנון יעבור לקבוצה תמורת 1 מיליון ושלידס הסכימו והם ישתמשו בכסף בכדי לקנות איזה קשר מברייטון.
    המרס פאן ואוהדי לידס(וכל מי שראה אותו משחק) איך לנון משחק? איזה סגנון ? הוא שווה משהו?

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

טכניקה גדולה, גוף של ילדה בגן חובה.
    פיקס לליגה האנגלית.

7. Hammers Fan Member

בלידס מאוד מעריכים אותו מן הסתם, אבל במשחק הספציפי נגדנו הוא היה על הפנים (למרות שלידס ניצחה). הוא שחקן מאוד מהיר וטכני, אבל חסר כל ניסיון בפרימיירשיפ (פרץ לקבוצה הבוגרת בלידס רק לאחר הירידה).

עדיף לכם ללכת על ראוטלדג'.

8. KirkH Member

הוא דווקא שיחק לא מעט לקראת סוף עונת הנשירה של לידס מהפרמיירליג לפני שנתיים. אם הוא לא השתנה, (ולפחות לפי תמונות וקליפים קצרים שיצא לי לראות לאחרונה - הוא לא), אז מדובר בשחקן שיתקשה לבוא לידי ביטוי בפרמיירליג.
    הוא מהיר זריז וטכני אבל היות וכל התכונות הללו נובעות ממבנה הגוף הצנום שלו - אי אפשר להתייחס לזה כיתרון כזה גדול.
    הוא צעיר מאוד ויכול להיות שיתחזק בעתיד, אבל לדעתי, לפחות כרגע, הוא לא יותר משחקן ספסל בקבוצה כמו התרנגולות. ככה שרכישה שלו היא אומנם לא צעד גרוע אבל גם לא צעד שישדרג את הספרס באופן מיידי ונראה לעין.

9. spurs Member

הוא לא בא כאופציה מיידית זה יהיה ראטלודג הוא בא לתגבורת לעתיד

10. Hammers Fan Member

אז הוא יחק בקבוצה הבוגרת כשהוא היה בן 16?!

לא פלא שלידס ירדו אם הם היו עד כדי כך נואשים...

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

בפירוש אני זוכר אותו משחק בעונת הירידה של לידס, אכן ערן, הוא ערך בכורה בגיל 16 ומשהו, ואם אני זוכר נכון הוא די הרשים. מצד שני אנחנו זוכרים לאן ג'יימס מילנר התקדם מאז בכורה מרשימה בלידס בגיל 16... nowhere. חבל שיגיע לטוטנהאם, סתם יתייבש שם על הספסל אם אכן ראוטלדג' מגיע, אני לא רואה מישהו מזיז את ראוטלדג' מעמדת הקיצוני הימני.

12. Hammers Fan Member

תרנגולים יקרים, שימו לב למה שהמירור מפרסם הבוקר: טוטנהאם דורשת 15 מיליון ליש"ט בתמורה לשירותיו פרנק ארסנן.

אותי זה פשוט מצחיק. עם כל הכבוד, בסך הכל מדובר בסקאוט בכיר עם ידע נרחב על השוק האירופי. כל הסיפור הזה מתנפח מעבר לכל פרופורציה.

13. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתה באמת מאמין לזה?

ארנסן יילך, לא משנה מה יקרה, בטוטנהאם, אחרי מה שהוא עשה, הוא לא ימשיך. בוש ובין לאדן יתפייסו לפני שדניאל לוי וארנסן ישלימו. 15 מיליון ליש"ט אף אחד לא ישלם עליו, אפילו לא אברמוביץ', וטוטנהאם ירצו לצאת עם משהו ביד אחרי הפיאסקו הזה. הוא יימכר, בהרבה פחות. אגב, אם ארנסן לא היה מקבל את הפקס, סביר להניח שהוא לא היה יודע על ההצעה ונשאר כרגיל. זה בדיוק התרגיל המלוכלך של צ'לסי בכל העסק הזה לדעתי - אמנם זה חוקי, אבל מלוכלך.

בינתיים אין יוצא ואין בא אלינו. בהעדרו של ארנסן, אין מי שינהל את המו"מים ואין מי שיחליט על רכישת שחקנים, וכך אנו יכולים לאבד את ראוטלדג' במידה וקבוצה אחרת תציג משהו קונקרטי. אוי הברוך.

14. קינג לדלי Member

חברים הסיבה שטוטנהאם דורשת כל כך הרבה כסף היא הגיונית לחלוטין !
    דניאל לוי : " הבאתי את ארנסן כדי לבנות משהו גדול כי הוא ידוע כאחד שמוצא שחקנים צעירים ואם ניקח את הכסף שאיינדהובן עשתה ממכירות של שחקנים שהוא גילה כמו ואן ניסטלרוי למשל אז נגיע להרבה מיליונים שיכלו להיכנס למועדון ".

הגיוני בהחלט ולא פני אחד פחות.

15. spurs Member

מוגזם אני חושב 5 מיליון מצלסי או פארקר פלוס מיליון
    וויירה מה אם ראטלודג פצוע אני לא חושב שהם ירצו לראות את גוני גקסון משחק.
    הערה רטו זיגלר משחק בצד ימין של שוויץ באליפות העולם וצריך להביא את זה בחשבון שזיגלר יכול לשחק בשני הצדדים(גם משחק אחד העונה הוא שיחק בימין) אז יכול להיות שלנון הצעיר בכלל לא ישחק בבוגרת השנה