הדיון הרשמי של המצב הביטחוני

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י AFC, ‏1/11/02.

1. ג'רי בית הלוי Member

תאמין לי שזה לא כזה פשוט כמו שזה נשמע...

ובעניין ההתנחלויות.
    צריך מיידית לפנות את הרוב שם, ואולי לא לחזור לגבולת 67, כי זה ממש לא מציאותי, אבל בהחלט לפנות חלק גדול מההתנחלויות, ובעיקר את המאחזים החצופים האלה. אני לא מאמין שיש אנשים שמוכנים שחברה צעירים או אנשים בעלי משפחות, יהרגו רק בשביל האידאולוגיה שלהם. הם רוצים, שישמרו על עצמם. אני לא מוכן להיהרג רק בשביל שנשמור על המורשת של אברהם יצחק יעקב שרה סטירה(עזבו, נדבקתי מאחותי הקטנה)

2. Julian Joachim Member

כמו שניצן אמר, זה לא כל כך פשוט.

אם אתה רוצה דוגמא, תיקח את לבנון/סוריה, שמנסות עכשיו להטות מים שאמורים להגיע אלינו, והאו"ם אוסר עליהם...

3. לירן-ביתר Member

מה????? לפנות את ההתנחלויות? למה??
    להפך, צריך לעודד התנחלויות, לעשות להם הטבות במיסים ומה שאפשר.
    המתנחלים הם אנשים טובים שמסכנים את החיים שלהם בשביל לשמור על המדינה. אם כולם
    היו מפחדים לגור שם הפלשתינאים הבני זונות היו משתלטים על השטחים שם.

4. ג'רי בית הלוי Member

לעודד אותם?
    לתת להם הטבות מיסים?

קודם כל שלא ירביצו לאנשים ששומרים עליהם, אח"כ נעודד אותם.
    ובמה בדיוק הם תורמים למדינה?
    בהוצאת שם רע?
    בסכסוכים מיותרים?

5. RVN Member

אני לא יודע למה לא שמתי לב לפורום הזה ולדיון הזה בפרט כי יש לי הרבה מה להגיד:

התנחלויות: לדעתי צריך לפנות את כל ההתנחלויות, הם מסכנים חילים ושיכחו לעשות דברים טובים יותר או להיות עם המשפחה שלהם. אני חושב שזה פשוט בושה שהם יורים וזורקים אבנים על הפלשתינים שרק מסיכים זיתים והמתנחלים לוקחים להם את הזיתים ומשמידים אותם ושהם רוחצים את הכלבים שלהם בבארות שתייה של הפלשתינים.

עכשיו אני יודע שזה הכי כל להגיד "טרנספר" ו"להרוג את כולם" אבל צריך לחשוב קצת קדימה- גם אני חושב שצריך לעצור את המחבלים ושאין להם זכות לחיות אבל אם נפציץ אותם (ובדרך נפגע בעוד כמה אנשים חפים מפשע) ונניח שנהרוג את המחבל, עכשיו יצוצו עוד 10 מחבלים חדשים שיתפוצצו בישראל.
    לכן אני חושב שצריך לחשוב על דרך אחרת, ולא כמו ששרון חושב, שלפי דעתי רק תגביר את ההרג. עם אנחנו נמשיך לדכא את הפלשתינים (הם חיים פשוט ברמת חיים מחרידה, אין להם מים קבוע, לילדים אסור לצאת לרחובות כי יש עוצר ואם תצא ירו בכך. הם החיים ברמת חיים מחרידה ושאתה חיי כל כך אבל כל כך נמוך שפשוט אין לך למה לחיות אין פלא שהם מתפוצצים (ואני חס וחליליה לא מצדיק אותם ואם אני היתי פוגש מחבל היתי הורג אותו בעצמי). אני חושב שאם אנחנו נתן להם דחיפה קלה ונעזור להם להתפתח כגון: להקים בתי חולים והספקת מים נורמאלית ונעזור להם להפוך את החיים שלהם לשווים משהו אולי הם לא יתפוצצו ויהיה סיכוי לשלום פה במזרח התיכון אפילו עם הוא יהיה שלום קר בהתחלה.

אולי לא הבנתם במהלך הטקסט אבל אני לא חושב שמגיע לערבים את הכל ואני חושב שהמחבלים הם אנשים נתאבים שצריך להשמיד אבל צריך לחושב האם להרוג אותם עכשיו יביא טואלת לזה שיהיו פחות הרוגים.

6. לירן-ביתר Member

איך יהיה שלום? הפלשתינאים לא רוצים שלום, כל שטח שניתן להם הם ירצו עוד ועוד. למה? כי
    הם רוצים שנמות והם יקבלו את המדינה, שלום זה תמיד היה רעיון חסר סיכוי. צריך לגרש את כל
    הערבים מהארץ.

זה מראה כמה הפלשיתנאים הם טיפשים. לא אכפת להם מבני אדם, גם מבני אדם בעם שלהם.
    כולם חיות. הם מביאים הרבה ילדים ושולחים אותם לזרוק אבנים על חיילים, וחלק שולחים אותם
    בשביל שימותו כדי לפרסם בעיתון שהרגו את הילד שלהם, וכמה הם סובלים עכשיו. שבעצם, בכלל לא אכפת להם מהילדים שלהם.

גם אם יגאל עמיר לא היה רוצח את רבין לא היה שלום.

7. Kgt1 Member

כמה הבהרות.
    ראשית כל יש כאלו שלא מבינים את מהות הטראנספר (כמו rvn) שחושב שישר יש רצון להרוג את כולם. זה לא נכון! אין אפשרות לחסל את כולם... (זו הדרך של כך) אלא הרעיון הוא להעביר אותם למקום ששייך להם ושם מקומם. סיפור ארוך כנסו למצע של מולדת ותבינו.

בקשר לרצח יצחק רבין ז"ל - אף אחד לא יודע מה היה קורה אילו יגאל עמיר יימח שמו לא היה עושה את הפשע הנתעב ההוא אבל אני כן יודע לירן-ביתר שרבין היה האחרון שיכל לעשות שלום. איתו חוסל השלום.

רק טראנספר.

8. ג'רי בית הלוי Member

אפשר לחשוב מה עושים החרדים. מביאים ילדים בקצב שאפילו נמלים מתקשות לעמוד בו, שולחים אותם לבזבז כספי מדינה, ובדוגרי, אין הרבה הבדל בין הבאת הילדים של החרדים לבין הבאת הילדים של הפלשתינים.

איך אתה יודע?
    עד הרצח, הכל התקדם מצוין, הכל היה ורוד, ואפילו עראפת התחיל לשנות משהו במוח שלו..
    אבל אז קרה מה שקרה, והתוצאות ידועות.

9. לירן-ביתר Member

סליחה??? למה לאריאל שרון אסור לעלות להר הבית?
    חוץ מזה שזה לא הסיבה לפריצת האינתיפדה, זה סתם תירוץ של הפלשתינאים. בגלל שאריק
    שרון עולה להר הבית(שאין בזה אף בעיה) זאת סיבה לעשות כל יום פיגוע?

ואני מסכים עם זה ששרון הוא ראש ממשלה גרוע. הוא משחק אותה ימני והולך להר הבית(ועוד
    פעם-זאת זכותו) אפילו שהוא ידע שהערבים יתעצבנו, ועכשיו, כשהערבים כל יום עושים פיגועים
    הוא משתפן ולא מגיב כמו שצריך, נותן להם להרוג אותנו.

ותבינו, עם רבין או בלי רבין, אי אפשר לעשות שלום עם הערבים. הם רוצים את כל המדינה. אף
    פעם לא יספיק להם מה שמסכימים להביא להם.

10. RVN Member

דבר ראשון אני ישמח עם תביא לפה את המצע של מולדת.
    אני יודע שהכוונה היא להעביר את כל האנשים למקום שהם לא שייכים בגלל שהם היו פה עד מלחמת השחרור שאז הם ברחו בחלקם או גורשו.

11. Kgt1 Member

12. ג'רי בית הלוי Member

ובעניין הטרנספר, מי אומר שמצרים/ירדן יסכימו לקלוט אותם?

13. Emil Member

זאת הנקודה. שאף אחד לא רוצה את הפלסטינאים.
    אפילו הערבים עצמם רואים בפלשתינאים עם "נחות" מבחינת חינוך, תרבות וכו' ולא רוצים אותם אצלהם

הטעות הגדולה ביותר במלחמת ששת הימים - כיבוש רצועת עזה. והמיצרים בכלל אל רוצים את השטח הזה בחזרה...

14. Julian Joachim Member

דווקא בירדן יחיו טוב, כי יש שם גם ככה 90% פלשתינאים...
    אבל קשה לי להאמין שעבדאללה ירצה אותם, גם ככה יש יותר מדי מתנגדים למשטר שלו...

15. Kgt1 Member

רק הטרנספר יביא שלום

:אחד עשר עקרונות לטרנספר, אך לפני כן דברי דוד בן גוריון

".עלינו קודם כל להשתחרר מרפיון המחשבה והרצון והדעה הקדומה – שהטרנספר הזה לא ייתכן"

הפתרון לסכסוך הישראלי – ערבי יושג על ידי הפרדת העמים, היהודים בארץ-ישראל, הערבים בארצות ערב.

רעיון הטרנספר (העברת אוכלוסין) מלווה את הציונות בכל שלבי התגשמותה.

העברת הערבים למדינה ערבית הוצעה גם ע"י ועדה מלכותית בריטית, שהגיעה ארצה בעקבות מאורעות תרצ"ו-תרצ"ט. בעקבות ההצעה הסכים בן גוריון לחלוקת הארץ.

ועידת הלייבור הבריטית החליטה בשנת 1945, על טרנספר של ערביי ארץ-ישראל לעיראק.

במאה העשרים הועברו כמאה מיליון בני אדם במסגרת חילופי אוכלוסין.

ד"ר נאנסן, שיזם את הטרנספר בין טורקיה ליון זכה בשל כך בפרס נובל לשלום.

דוד בן-גוריון וראשי המדינה אימצו רעיון זה והוא הינחה את פעולות צה"ל במלחמת העצמאות בתש"ח ואחריה.

תנאי לכל משא ומתן לשלום עם מדינה ערבית כלשהי על ישראל לדרוש את העברת ערביי יש"ע למדינות ערב.

יש לפעול למען החשת היפרדות העמים ויציאתם מרצון של ערביי יש"ע בין היתר על ידי מניעת כניסתם לעבודה בישראל.

יש לפעול למען החשת הטרנספר עקב המלחמה השוררת כעת בין ערביי יש"ע וישראל.

ערביי ישראל : אלה המשלימים עם קיומה של מדינה יהודית ומקבלים את כל החובות . הנובעות מכך, ייהנו מכל הזכויות. אלה המתנגדים לקיומה של מדינת ישראל יצטרכו לעזוב את המדינה, כי בנפשנו היא.

,המתיימרים להיות ממשיכי דרכם של בן גוריון, משה שרת או יצחק רבין זכרונם לברכה
    !צריכים לזכור כי אלו הם המנהיגים שתמכו על טרנספר וביצעו טרנספר