הדיון הרשמי של הליגות בעולם 2012/13

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏10/7/12.

1. itay7 Member

קרלוס אסקואס, בלמה בן ה-20 של אליאנסה לימה, סיכם בבנפיקה ויטוס מחר לפורטוגל לעבור את הבדיקות ולחתום בקבוצה. אני אישית ממש לא מתלהב ממנו, נכון שיש לו נתונים פיזים מרהיבים והוא גבוה וחזק מאוד, וגם מבחינת מנהיגות יש לו את זה, אבל הטכניקה שלו רעה. הרבה מדי פעמים הוא סתם מעיף כדורים או הולך לגליץ? לא קשור לחיים ודי קל לסבסב אותו, אבל נקווה שהוא ישתפר בליסבון.
    לאט לאט מתפתחת מושבה פרואנית בפורטוגל.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

במשחק ידידות של בנפיקה מול דיסלדורף, לואיסאו דוחף את השופט שנזקק לטיפול רפואי, מעניין איך פיפ"א תטפל במקרה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/12
  3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יופי של בכורה לג'קסון מרטינס עם פורטו במשחק רשמי. הקולומביאני כובש בדקה ה-90 את שער הניצחון של פורטו בסופרקופה הפורטוגזי מול אקדמיקה. מאחל לו עונה ראשונה בפורטו טובה לפחות כמו של פאלקאו וזו אחלה דרך להתחיל אותה.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אפשר להתחיל מהשעיה לשופט על התחזות, אבל הם בטח יהיו שמרנים יותר ויענישו את לואיסאו.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אין ויכוח שהשופט אידיוט, כי רואים בבירור שאין פה איזו דחיפה שבגינה הוא עשה פני מת כמו שרואים בוידאו, אבל לואיסאו כן הגיע במטרה לחסום את הדרך של השופט וכן חיפש מגע (רואים בבירור שהוא נותן לו קטנה עם הכתף) ולכן לטעמי כן צריך להיות מוענש אבל בטח לא באופן קיצוני לאור כישורי המשחק של השופט בברודוויי.

6. Muurad Member

קשה לי מאוד להאמין שלואיזאו בא במטרה של פגיעה או מגע עם השופט - אני חושב שהוא פשוט בא להפריד את שחקני בנפיקה שהיו לידו כמו שקפטן צריך לעשות ולדבר עם השופט בעצמו.

השופט הזה פשוט מאוד בדיחה. הייתי מעניש אותו כמו שאליאס אמר. טוב שלא החביא קצת קטשופ איפה שנפל והתחיל לטעון שלואיזאו דקר אותו.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא חושב שהוא בא במטרה לפגוע, אבל זה גם לא ממש נראה כאילו הוא בא להפריד. הוא נתן שם איזו קטנה, אבל בטח לא כמו הסיפור שהשופט ניסה שייראה.

8. shlomydavid מנהלים

שלום לכולם.

החלטתי להוציא משחק הימורים ל-2 ליגות נוספות - הפורטוגלית והבלגית.

הימורים ארוכי טווח - מהמרים פעם אחת לפני תחילת העונה על האלופה, הסגנית וכו'..

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/2/2a/Logo_Liga_Zon_Sagres.Xxx/125px-Logo_Liga_Zon_Sagres.Xxx

ליגה פורטוגלית 2012-13

* ניתן להמר עד יום ראשון בחצות.

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על הליגה הפורטוגלית.

כאן יהיה אפשר לראות את הבחירות של כולם בהימורים.

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/67/Belgianproleague.Xxx/150px-Belgianproleague.Xxx

ליגה בלגית 2012-13

* בגלל שהליגה כבר התחילה, ניתן להמר עד יום ראשון בחצות.

כנסו למשחק - הימורים ארוכי טווח על הליגה הבלגית.

כאן יהיה אפשר לראות את הבחירות של כולם בהימורים.

בהצלחה לכולם !

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/12
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

איזו דרמה בסקוטלנד. רוס קאונטי הקטנטנה, במשחק הראשון שלה אי פעם שמשודר בטלוויזיה, הייתה רחוקה 15 שניות מניצחון על סלטיק אבל בהתקפה האחרונה השוער פרייזר שהיה ענק כל המשחק השמיט כדור וסלטיק השוותה. בינתיים סלטיק לא מטיילת לאליפות כמו שחשבו בליגה נטולת ריינג'רס.

10. ראיין אדלי Member

איזה משחק גדול היה שם... כמה כואב שבשניות האחרונות מטעות טיפשית סלטיק גנבה לרוס את הנקודות...
    סלטיק נראית פשוט נורא ואיום, וזה עוד נגד אחת הקבוצות החלשות בליגה הסקוטית, יהיה מעניין לראות אותם נגד הארטס ודנדי יונייטד

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה ראשון בתולדותיה? היא כבר חוותה כמה שידורים ישירים במסגרת הגביע הסקוטי, בין היתר בחצי הגמר בהאמפדן פארק כשהיא ניצחה את אותה סלטיק, 2:0, לפני 3 שנים, וגם בגמר שם אכלה 3 מדאנדי. בכל מקרה, כואב הלב, שיחקו נהדר.

הגול של רוס קאונטי בבעיטה חופשית, מרהיב.

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/12
  12. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה מה שצוות השידור הבריטי אמר, אולי הכוונה לליגה.

13. Strawberry Fields Member

סלטיק גם בעונה שעברה לא טיילה לאליפות. היא נכנסה לחודש נובמבר עם פער של 15 נק' מריינג'רס כשגם מאת'רוול הייתה מעליה בטבלה.
    המהפך קרה תוך חודשיים ולפני שלריינג'רס הופחתו 10 נק'. אני לא דואג. סלטיק תגביר את הקצב ככל שהיא תיכנס יותר לעונה.

מה שמפריע לי היא שמאת'רוול כבר מחוץ ללג"א (אבל עדיין ביורופה נגד לאבנטה).
    הארטס, אלא אם תהיה הפתעה, תודח ע"י ליברפול עוד לפני שלב הבתים.
    דאנדי יונייטד וסט. ג'ונסטון כבר הודחו. כל זה לא עושה טוב לדירוג הכללי של סקוטלנד.
    אני חושב שבסופו של דבר סלטיק תבין שיהיה לה טוב יותר באנגליה, גם אם זה אומר להתחיל מהליגה השלישית או הרביעית.

14. alexshw Member

אין איזה תכנון בסקוטלנד לשנות את מבנה הליגות כדי לאפשר לריינג'רס חזרה מהירה יותר לפרמייר ליג?
    זכור לי שבאיטליה עשו משהו כזה במקרה של פיורנטינה.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

על מה ולמה מגיע לריינג'רס חזרה מהירה לפרמייר? שיתאמצו כמו שאר הקבוצות להעפיל בדרך הרגילה. לא הבנתי למה הם צריכים נתיב האצה מיוחד. זה שהם אחת משתי הקבוצות הגדולות בסקוטלנד ושהם כמעט התפרקו על שטות שלהם, לא אומר שמגיע להם פרס.