הדיון הרשמי של הליגות בעולם 2012/13

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏10/7/12.

1. alexshw Member

אם לקחת את כל גביעי אירופה, אז רק ראול כבש יותר ממנו וגרד מילר כבש כמוהו - 66.
    בליגת האלופות יש עוד כמה שכבשו יותר.
    במילאן רק גונאר נורדהל כבש יותר שערים רשמיים ממנו.

את שערו הראשון באירופה הוא התכבד לכבוש לרשתו של אוליבר קאן בתבוסה 4:1 של דינמו קייב לבאיירן בדצמבר 1994.

הזר הראשון שתולדות הליגה האיטלקית שלקח את מלכות השערים כבר בעונה הראשונה, אחר כך מיליטו חזר על ההישג במדי גנואה.
    מלך השערים של הדרבי של מילאנו ביחד עם מאצה - 14 שערים לכל אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/12
  2. Muurad Member

ממה שאני קורא סבה מפרק כל מה שזז בנתיים במשחקי הידידות של פורטו ב'. יהיה מעניין לראות אם הוא אולי יוקפץ לסגל הבוגרת לכמה משחקי גביע הליגה וכאלה כבר השנה אם ימשיך להפציץ בקבוצת המשנה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/12
  3. Ricky van Wolfswinkel Member

בנפיקה שולחת בהשאלה את נלסון למושבה הפורטוגלית בלה קרוניה שם הוא יהיה הפורטוגלי השישי.

זו רק תעודת עניות לנבחרת פורטוגל, שחקן שבכלל לא שווה סגל בבנפיקה משחק בכל אחד מהמשחקים של פורטוגל.

אני אישית חושב שבקרוב נמצא אותו באיזו קבוצה תקועה כמו ריו אבה.

4. Muurad Member

טוטו סאלביו חוזר לבנפיקה, חיזוק דיי משמעותי בשבילהם לאגף.

פורטו מתעניינת בטייסון ממטאליסט, אישית אחד השחקנים האהובים עלי עוד מהתקופה שלו באינטר. ילד סופר מוכשר, שבפורטו ובפורטוגל אני רואה אותו ממצב את עצמו כאחד השחקנים הטובים בליגה אם יגיע. השילוב של הדריבל והמהירות שלו הוא פשוט לא מהעולם הזה, וגם יש לו בעיטה טובה.

5. benos Member

טייסון זה החלוץ השני הנמוך נכון? אני לא מתבלבל במקרה עם ג'וליאנו שהוא גם מאינטר ומשחק באוקראינה כן?

6. Muurad Member

כן, טייסון זה הסילון הנמוך. אתה לא טועה, הם שיחקו ביחד באינטר - ז'וליאנו גם עבר לאוקריאנה(לצערי), משחק בדניפרו.

נערך לאחרונה ב: ‏31/7/12
  7. benos Member

לפי מה שהבנתי פורטו בונה על איטורבה לשנה הקרובה, יחד עם האלק שהבנתי שנשאר, ג'קסון מרטינס, סילבסטר וארלה וחאמס אין להם מספיק שחקנים בחלק הקדמי?

8. Muurad Member

הם ייתנו לאיטורבה יותר דקות ברוטציה לאגפים ממה שאני מבין ומקווה, אבל הוא לא יפתח בהרכב, ואני לא חושב שוראלה עדיף על טייסון כדי להחליט לא לרכוש אותו אם יש את האופציה, ככה שוארלה ואיטורבה יהיה החיפוי לעמדות האגף (ואולי מישהו כמו קלווין אם לא ישאילו אותו, למרות שנראה לי שהוא צריך עוד שנת השאלה)

עם הולק שעדיין רוב הסיכויים שעוזב, וחאמס שנשאר אבל כנראה שיעזוב עונה הבאה - פורטו צריכה את טייסון כבר עכשיו לדעתי.

כלומר אם הוא מגיע הוא שחקן הרכב, והם בדר"כ מביאים את המחליפים שנה לפני גם ככה.. אם יש אופציה להביא אותו אני חושב שזה צעד חכם.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/12
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני עדיין לא בטוח שאיטורבה אכן יהיה שחקן רוטציה עם הרבה דקות העונה, אבל גם אם הוא אכן יהיה כזה, הייתי מביא את טייסון בכיף וחותך מהדקות של וארלה. פשוט לא מעריך יותר מדי את השחקן הזה שלא תהייה בעיה למצוא קיצוני שיחליף אותו ברוטציה גם לאחר עזיבת הולק וחאמס (בהנחה שטייסון נשאר).

אגב, לאגף יש גם את אטסו שחוזר מעונת השאלה לא רעה אולי יילקח בחשבון (גם ממנו אני לא תופס יותר מדי, אבל לא ראיתי אותו מספיק).

10. Muurad Member

יש גם את דג'אלמה שהוא כנראה יישאר בגלל כ"כ מגוון ותורם טקטית בעבודות ההגנה וההשקעה, והוא בוגר יותר.

אני חושב שאטסו שאליאס הזכיר ואיטורבה יתחרו על מקום בסגל השנה, כשהשני יושאל יחד עם קלווין הברזילאי.

מה יקרה לדעתכם אם הולק לא עוזב אגב?

11. ראיין אדלי Member

מחר הליגה הסקוטית תפתח את עונת 2012/13 לראשונה בתולדותיה ללא גלאזגו ריינג'רס שירדה לליגה הרביעית בשל חובות כבדים.
    את גלאזגו תחליף FC Dundee (יריבתה השנואה של דנדי יונייטד).
    כנראה שזאת הולכת להיות עוד עונה אפורה ומשעממת, סלטיק אלופה כבר לפני המחזור הראשון. נקווה שאולי יצא מזה משהו שקבוצות קטנות יותר יבואו על ידי ביטוי (עד כמה שאפשר)...

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אוהדי פורטו יסבלו מהנוכחות שלו עוד חצי עונה-עונה?

מלבד הולק, אף אחד משחקני החלק הקדמי, כולל התאורטי עם טייסון, לא מחזיק באגו שלא יאפשר לו להיות שחקן רוטציה בקבוצה לה יש כל כך הרבה משחקים בעונה כמו פורטו. ככה שלא נורא להביא את טייסון גם במצב כזה לדעתי.

13. skyday20 Member

en CONCACAF Champions League http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/12
  14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

זו חגיגה של שחקני מונטריי המקסיקנית לאחר ניצחון ביתי קליל על קבוצה מפנמה במסגרת ליגת האלופות של הקונקאקאף. בליגה הפנמית יש חגיגות אש אבל בסטייל אחר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/8/12
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זו לא הליגה הפנמית. זו ליגת האלופות של קונקאקאף בין מונטריי ממכסיקו (אלו שחגגו את השער) וצ'ורייו שהיא קבוצה פנמית.