הדיון הרשמי של הליגה ההולנדית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י AFC AJAX, ‏29/10/03.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

זלאטן איברהימוביץ' יעדר מהמגרשים לתקופה ארוכה. איברהימוביץ', הסובל מפציעה במפשעה כבר זמן מה, נאלץ לעבור ניתוח ויוכל להעדר מהארנה לתקופה של חודשיים. החלוץ השבדי סובל מהפציעה הטורדנית כבר מתחילת העונה. הוא עבר את הניתוח עכשיו כדי שיוכל להספיק להחלים ולחזור לכושר עד לתחילת אליפות אירופה שתיערך בקיץ הקרוב בפורטוגל.

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אייאקס:
    מגנה התוניסאי של איאקס אמסטרדם, חטאם טרבלסי, הודיע כי הוא מעוניין כבר בשבוע הקרוב לסגור את עתידו באחת מקבוצות הפאר באירופה.
    טרבלסי מקושר מאוד לכל אחת משלושת אריות הפרמייר ליג, מנצ'סטר יונייטד, ארסנל וצ'לסי, שכולן הביעו התעניינות בשחקן בן ה- 27. כרגע ממשיכות להתנהל שיחות בין המגן הטוניסאי לשתי האריות מלונדון.
    למרות ההצעות המפתות מהפרמייר ליג, טרבלסי אמר כי הוא היה שמח לראות את עצמו גם במדי אחת הקבוצות הבכירות בסרייה A.
    מגן איאקס, חטאם טרבלסי: "אני יודע שהסוכן שלי בקשר עם צ'לסי וארסנל. היתי שמח לשחק בליגה האנגלית, אבל אני גם מאוד אוהב את הכדורגל האיטלקי. אני חייב לבחור את הקבוצה הכי טובה. אני מקווה לסגור הכל כבר עד סוף החודש. החוזה שלי מסתיים בקיץ, ואני יכול לחתום כבר עכשיו על חוזה מקדים, אם כי אני לא יודע אם זה יהיה עם צ'לסי".
    צ'לסי, שמאוד חפצים בשירותיו של טרבלסי, ככל הנראה יוותרו על הקשר הברזילאי אדוארדו אלכידס, שאמור להגיע לסטנפורד ברידג'. באיאקס, שחפצים בשחקן הברזילאי, מקווים כי יוכלו שתי הקבוצות לשתף פעולה.
    טראבלסי שחקן מפתח באיאקס ולו מניות רבות הן בדאבל מלפני שנתיים והן בהעפלה לרבע גמר ליגת האלופות בעונה שעברה

3. shmulikwe Member

בקשר לאפשרות שאייקס תהפוך לטובה, יש לה דבר אחד לעשות כדי לשחזר את דור הזהב.. להפסיק למכור שחקנים... תאמינו לי שאם הם עושים את זה הם נהיים אחד מאריות אירופה.. תחשבו על זה, כל שנתיים שלוש יוצאים 2 כוכבים חדשים יוצא שתוך שלוש שנים חצי הרכב שלהם מלא כוכבים!

4. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

שמע אני מסכים איתך בכל מילה... אבל זה לעולם לא יקרה...
    אייאקס (יחסית לקבוצות אחרות באירופה) היא ענייה. והשחקנים שלה רוצים לעזוב לקבוצות עשירות יותר ולהעלות את הרמה שלהם מעבר לליגה ההולנדית. אני לא מזלזל בווסלי שניידר וב- ואן דר וארט אבל הם לא עולים על הרמה של סיידורף ודווידס בימים הטובים שלהם בשלהי שנות ה-90.

5. shmulikwe Member

דבר ראשון, עם התארים בא הכסף.. תשאירו שחקנים, יבואו תארים, יבוא הכסף.

דבר שני אתה כן מזלזל בהם! סנייידר הוא כשרון לא קטן בכל קנה מידה ואם שום פציעה לא תעצור אותו הוא יככב ובעוד שנתיים שלוש יהיה ממש ממש טוב, אבל הוא אולי לא ברמה של סידורף (דאוידס בכלל לא באותו מיקום)..
    בקשר לואן דר וארט, לדעתי הוא עולה על סידורף דאז.. הוא ממש שחקן גדול..

6. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אמרתי שסיידורף בימים הטובים שלו היה יותר טוב מואן דר וארט!!!!
    סניידר הוא בהחלט כשרון אבל עדיין יש לו מה ללמוד. ובקשר לשחקנים... באיזשהו שלב הם רוצים לעזוב את אייאקס ולעבור לקבוצות גדולות יותר... למשל ואן דר וארט כבר הצהיר שבסוף העונה הוא עוזב לבארסה. השחקנים רוצים לפתח את עצמם, ולא להשאר תקועים במקום, ומשום כך אייאקס לא מצליחה לשמור אליהם...

7. shmulikwe Member

ברור שהם רוצים לעבור ואין כ"כ מה לעשות נגד זה..
    אבל שאייקס יתחילו קו חדש: מהיום מחתימים את הכשרונות הצעירים וחוזים אורכי טווח כשהם צעירים והם ישמרו עליהם ולאט לאט הם יהפכו למעצמה..
    זה יותר טוב בתאוריה אבל זה הכי טוב שהם יכולים להציע.. וחבל כי אם המליונר הרוסי היה משקיע בהם במקום במסריחים מלונדון ולא בשביל לקנות שחקנים (טוב נו, אולי טיפה) אלא רק לשמור עליהם היה הרבה יותר טוב..
    איפה אחדות היהודים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

8. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אם זה יקרה... אני אהיה המאושר באדם. אייאקס של שנות ה-90' הייתה הקבוצה הטובה ביותר באירופה, יחזור על עצמו? הלוואי.

9. shmulikwe Member

תגידו, באיזה יום בד"כ משוחקת הליגה ההולנדית, ויש איזהשהוא לינק לראות?

10. Forza Sampdoria Member

ביום ראשון ושבת , אחי => ולינקים , תשאל מניב .

11. AmiToS-E.DAVIDS Member

אחי, אל תשכח גם את שנות ה 70 הגדולות של הקבוצה הגדולה הזאת.
    לפי דעתי הם היו טובות יותר אפילו משנות ה 90

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

צודק... אייאקס עם יוהאן קרוייף. תקופה גדולה בהחלט של הקבוצה הנהדרת הזאת.

13. dror_khayat Member

איאקס של שנות ה70 ושל שנות ה90 היו שתיים מהקבוצות הטובות בהסטוריה של ליגת האלופות,אין ספק בכך.אבל עם כל זה שאיאקס בשנות ה70 זכתה ב3 גביעי אירופה רצופים,אני עדיין חושב שהקבוצה של שנות ה90 היתה חזקה לפחות כמוה,אם לא יותר.היא לא הפסידה במשך שנה וחצי רצוף לא בליגה ולא באירופה-שיא של כל הזמנים שעוד לא נשבר.חוץ מזה,איאקס של ון חאל שלטה באירופה בתקופה קשה יותר מהתקופה שבה איאקס של קרויף שלטה, והיתה פשוט ברמה מעל כולן.הייתי אומר ששתי הקבוצות האלו של איאקס היו מהטובות בארופה בכל הזמנים,אך אם יש יתרון לאחת מהן זה לקבוצה של ון חאל דווקא.

14. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

טוב.. חשבתי להקפיץ את הדיון עם עידכון מ-פ.ס.ו.:
    העתיד של יושב ראש קבוצת פ.ס.ו. הארי ואן רואיך ושל מאמן הקבוצה, חוס הידינק לא ברור. מועצת המנהלים של הקבוצה הטילה וטו על החוזה שהציעה ואן רואיך להידינק.
    יו"ר הקבוצה הציעה להידינק חוזה לשלוש שנים, בו המאמן יהפוך להיות גם המנהל הטכני של הקבוצה. אך כאמור, מועצת המנהלים לא אישרה את החוזה ודרשה מהדניק דברים נוספים, בהם המאמן ההלונדי לא יכול לעמוד. עקב הוטו, עתידם של הידניק וואן רואיך בקבוצה אינו ודאי.
    מאמן פ.ס.ו איינדהובן, חוס הידינק: "הגעתי להסכמה לשלוש שנים לגבי החוזה שלי עם היושב ראש, אבל מועצת המנהלים דרשה ממני דברים נוספים. אני לא יכול להסכים לדרישות שלהם, אני לא מסכים איתם".
    יושב ראש הקבוצה, הארי ואן רואיך: "זה רגע עצוב עבור פ.ס.ו".
    ישנם שמועות לגבי חזרתו של חוס הידינק לתפקיד מאמן נבחרת קוריאה. המאמן ההולנדי הוביל את הנבחרת הקוריאנית עד לחצי גמר המונדיאל האחרון, שם הודחה על ידי גרמניה. בקוריאה מקווים כי הידניק יחזור למדינה האסיתית בכדי להוביל את הנבחרת לקמפיין מוצלח נוסף במונדיאל 2006 שיערך בגרמניה.

העתיד של פ.ס.ו. לא נראה טוב במיוחד... יאללה אייאקס!!!!

15. Forza Sampdoria Member

אני מקווה שיהיה בסדר עם איינדהובן . בכל מקרה , יש מחר ( 13:30 ) משחק העונה . אייקס מארחת את איינדהובן .

המצב בטבלה הוא
    1 ) איינדהובן 46 נק ' + 40 ה"ש
    2 ) אייקס 46 נק' ( משחק חסר ) + 29 ה"ש

לדעתי , אם איינדהובן מחר מנצחת , אייקס יכולה לפרוש מהמרוץ .

נערך לאחרונה ב: ‏7/2/04