הדיון הרשמי של האצוריני ושאר הבמביני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Bianconeri, ‏29/7/08.

1. משוגע בירוק Member

חבל שעפו... משחק כל כך שותף ויצירתי לא נראה הרבה שנים מנבחרת איטליה כלשהי... פשוט מוכשרים בטירוף...

2. yoni10 Member

איזה משחק שוטף ויצירתי. איטליה שיחקה בטיפשות מוחלטת., ואם לא מספיק בלגיה עשו 3 גולים מ-3 מצבים.

3. cazzo Il Capocuoco

זוכרים לפני תחילת הטורניר? קאזיראגי כמו דונאדוני...אותו דבר. מאמנים שעדיין צריכים לבלות בסריה בי כדי להיות מנוסים. אבל לדעתי הם לא אשמים, אלא ההתאחדות המושחתת שלנו שבחרה בהם. וזה נגמר ברבע הגמר בלבד בשני המקרים...נתנחם במדליות זהב של סייף... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

יואב, מתגעגע לקלאודיו ג'נטילה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/08
  4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיחקנו רע מאוד היום, אבל משום מה לא אלה המחשבות שמקוננות אצלי בראש, אלא השער הראשון של הבלגים, והפנדל על רוסי שלא ניתן, כמו עוד כמה החלטות שנויות במחלוקת של השופט הארגנטיני. איפה היה אבי מלר עם ההרצאה שלו על ספורטיביות וצדק היום... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/8/08
  5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

נמאס. מדהים שאיטליה לא יכולה לעבור טורניר אחד מבלי להשתתף במשחק שבו השופט דופק אותה בצורה קריטית. השונאים קוראים לנו בכיינים, אבל האם מישהו יכול להאשים אותנו? הברזילאים ה"מדהימים" מנצחים אותם לאחר שהבגלים מקבלים 2 כרטיסים אדומים מפוקפקים - כשאיטליה משחקת מול אותה נבחרת, איטליה נאלצת להתמודד עם שער לא חוקי, פנדל וודאי שלא נשרק ועוד אדום גבולי לחובתה. איפה ההגיון?
    השטויות של בלדאסי (כבר שנים שאני רואה אותו בליגה הארגנטינאית, דווקא זכור לי כשופט לא רע) לא מחפות על כך שהיינו היום גרועים. הגנה בדיחה ושוער שאמור להיות נהדר, אבל דווקא היום סופג שער שנדמה לי שלא ספג כמותו מאז ימי הנוער.
    מונטוליבו נראה לא טוב, לדעתי זה מעט מטעה. שחקנים מסוגו נחשבים לגאונים בעלי טאץ' נדיר ומחשבה מקורית. הרבה פעמים קורה ששחקנים כמוהו מוסרים מסירות מתוחכמות שהנמען פשוט לא מבין אותן או פשוט לא ציפה להן, ואז זה נראה כמו מסירה גרועה של היוצר.

יותר מזה אין לי הרבה מה להגיד. חבל - נבחרת כישרונית מאוד שמרבית שחקניה עוד יזכו בתארים בבוגרים. ברמת הקבוצות בטוח, אני מקווה שגם ברמת הנבחרות. יש להם את זה.

6. cazzo Il Capocuoco

7. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שכן, איטליה חייבת לנטוש את הטרנד האירופאי של מאמנים שהיו כוכבים גדולים כשחקנים ולמנות, בוודאי ובוודאי כאשר מדובר בנבחרות הצעירות, מאמנים בעלי נסיון והוכחות של הצלחה ואופי כדמויות על הקווים.

8. cazzo Il Capocuoco

לא סתם אמרתי קלאודיו ג'נטילה. הרי קאזיראגי עצמו לא מנוסה כמאמן כמו שהחברה הצעירים לא מלאים בנסיון, מה שלא היה מזיק היום. חייבים איזון בנושא הזה. ז'אן פראנסואה דה סאר {מאמן את הנבחרות הצעירות של בלגיה מאמצע שנות התשעים} עבר משהו כמאמן, בניגוד לקאזיראגי. זה ההבדל לדעתי.

לצערי, היום הנשיא של הפדרקאלצ'ו אבאטה, האשים את השופט ואמר כי קאזיראגי נשאר לפחות עד אליפות אירופה שתהיה בשבדיה.

9. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אכזבה גדולה. משחק מאוד פושר של האיטלקים אבל לפחות כן ראינו סוג של לחימה שלא יכלה מול 10 בלגים עצומים ושופט אחד קטן, קטן. שוב טורניר ושוב השופט בולם כמעט לבדו את איטליה מהשלב הבא. השער הראשון של הבלגים והפנדל שלא ניתן לרוסי אולי היו משנים את התמונה אבל בסופו של דבר איטליה לא נראתה טוב וחבל.

מונטיליבו ממשיך את הספקות שיש לי לגביו, היה מאוד חלש לאורך הטורניר וגם היום. רוסי וג'ובניקו המצטיינים שלי. מאוד חבל שהאיטלקים לא הגיעו לפחות למדליית הארד, ציפיתי ליותר עם הנבחרת הכשרונית הזו.

10. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא מג'יובינקו ורוסי התאכזבתי ,כי גם לפני הפנדל השני של רוסי ובעיקר אחריו כמעט ולא ראינו את השניים שהיו חייבים לבוא יותר לכדור,ג'יובינקו נעלם בצד שמאל וכשקיבל ועשה משהו טוב,אז הוא חיפש עו דמסירה ועוד אחת,מה עם בעיטה סבסטיאן? וגם רוסי לא היה שם כשהיה צריך אותו.. שתיהם,ללא ספק הטובים בנבחרת הזו פשוט לא היו שם ב20 דקות האחרונות..
    הדבר היחיד שטוב בהדחה הוא שג'יו ופאולו חוזרים הביתה ויכולו לנוח ולהתאמן עם הקבוצה..

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/08
  11. פרנקו בארזי Member

זה פשוט עצום!
    זה לא רק איזו שגיאה בודדת פה ושם שנובעת ממחסור בכתבים שמבינים בליגה האיטלקית (כשאני רואה בוואן "צ'יליני במקום קיליני או קוואגליארלה במקום קוואליארלה אני מתפקע כל פעם מחדש מצחוק), זה אשכרה 8 מיספלינגז מתוך 11, כשגיוספה זאת השגיאה הכי מצחיקה שראיתי בחיים.

בקשר למשחק נגד בלגיה -
    אני מניח שלרובנו יהיה הכי קל להאשים את השופט הארחנטיני (ובאמת יש לו אשמה, נתן לבלגים שער שלא היה ומנע מאיטליה פנדל ברור, ולא רק שלא נתן אדום לשוער אלא גם נתן לרוסי צהוב),
    אבל אני דווקא מאשים יותר את ויויאנו (השער ה-2 וה-3 של בלגיה היו בעיקר באשמות, בראשון הוא לא זינק לכדור שטוח וחלש שאפילו לא הלך ממש לפינה, ובשני הכדור עבר לו מתחת לידיים כמו חובבן. ודווקא החזקתי ממנו שוער טוב) ואת ג'ובינקו (החטיא כמה מצבים טובים, שיחק ממש חלש והיה מאוד מאכזב)

12. milanezi22 Member

עזבו ללכת רחוק עד למאמנים, מה אפשר להגיד על ההגנה ועל אדון ויויאנו שבתצוגת אללא קאלאץ' לא הצליח לקחת שום כדור נורמלי במשחק הזה. עם ליצן כזה אי אפשר להמשיך, כל בעיטה שער.
    שחקנים שלא תפקדו זה הכל, ראינו שגם בבוגרים זה קורה אז מה נגיד על הצעירים יותר.
    בכל זאת לבלגים מגיע לא פחות קרדיט, עם כמה שמות שימשיכו ללוות אותנו באירופה בשנים הקרובות, ואולי גם יגיעו לסריה A.
    אני מהטורניר הזה לא למדתי הרבה, אותם שחקנים שגם ככה ידעתי שהם טובים ואמורים לשחק עשו את מה שצריך לעשות, רק חבל שהחלק האחורי לא יודע לעשות את העבודה.
    אז נתחיל בזה שאת אדון ויויאנו צריך לשלוח למקום אחר, ואולי לתת לבלמים שלנו כמה סטירות שילמדו לסגור נכון חלוצים

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/08
  13. cazzo Il Capocuoco

בשביל זה הייתה שווה ההקנטה בSMS? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

שיש לך מאמן כמו ג'נטילה שמוציא את המקסימום מהצעירים האלה, ומוריד אותם מהאולימפוס ככה אפשר להשיג יותר. מאמנים צעירים אין להם כריזמה ולא ניסיון, והם מאוד רכים עם השחקנים וכמעט נראים כמו החברים שלהם.

14. milanezi22 Member

למה הקטנה זו אות הזדהות עם המצב העגום, תמיד זה קורה לנו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

15. cazzo Il Capocuoco

חשבתי שאתה צוחק. נו שיהיה, העיקר שהברזילאים יחזרו מרוצים ולא יבכו, לפחות ארד מול ניגריה או בלגיה.