הדיון הרשמי של האזוריני ושאר הנבחרות הצעירות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏4/9/09.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. benos Member

זה על אותו משקל של מסצ'ראנו-מקרנו או דמיקליס-דמיצ'ליס ולכן כל אחד יכול להגיד איך שבא לו נראה לי, אם בתור "איטלקי" או בתור "ארגנטינאי".

2. cazzo Il Capocuoco

כן, אתה צודק. אבל יחזקאל הצעיר שהוזמן מצ'זנה ישחק בנבחרת איטליה הצעירה לבינתיים, אז אני מאמין שהשדרים האיטלקים יקראו לו סקלוטו, כמו שבאיטליה אומרים מאסקראנו, דמיקליס, קמוראנזי וכו. לדוגמה סיסיניו, הבחור הברזילאי שמשחק ברומא, שמו האיטלקי {של הסבא נדמה לי} הוא דה צ'זארה אבל בברזיל שינו אותו טיפה שיהיה יותר "פורטוגזי". ככה אני מניח גם קורה בשאר המדינות האמריקאיות. מצד שני, אליאס פעם אמר לי שטופי, גואראני ושאר מאפוצ'ה קיבלו שמות אירופאים ולכן ההיגוי שונה.

קצת אוף טופיק, אבל האזוריני חייבים לקחת 6 נקודות אחרת קאזיראגי שווה גיוליטינה.

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההגיון אומר שיואב צודק, אבל ראיתי העונה מספיק משחקים של צ'זנה ששודרו ע"י השדרים של דאליה, והשדרים תמיד אמרו שלוטו. הייתי בטוח שהוא ארגנטינאי עד שראיתי אותו מופיע היום ברשימת המוזמנים של קאזיראגי. לדעתי פשוט מכבדים את הילד שגדל בארגנטינה וקוראים לו בשם שהוא התרגל אליו מאז שהיה קטן.

4. benos Member

Nereo

1) מה שמך אם מותר לי לשאול?
    2) לדעתך שלוטו/סקולוטו הוא פוטנציאל להיות אבידה כמו קאמוראנסי או כמו אוסבאלדו?

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוראים לי יותם. לך?

האמת שלא יודע. הוא הראה קצת ניצוצות בצז'נה, אבל אסור לשכוח שהוא משחק בסרייה B. ליגת המשנה האיטלקית היא אומנם מאוד חזקה, אבל עדיין ליגת משנה. כדי לראות אם הוא באמת שחקן טוב, אני מאמין שנצטרך לבדוק אותו כבר בסרייה A, בין אם יעלה עם צ'זנה ובין אם יחזור לאטאלנטה (אליה הוא שייך). קאמורנזי סוג של עילוי ואני חושב שארגנטינה הייתה יכולה להעזר בו לאורך תקופות שונות בעשור האחרון, אבל אוסבאלדו לעומת זאת מתברר כשחקן לא רע ולא הרבה יותר מזה. עד כמה שלוטו יהיה אבידה, אם בכלל, נצטרך לחכות עוד שנה-שנתיים ולראות. יהיה קשה לבחון את זה עכשיו, בטח אם חושבים על מקרה אוסבאלדו שכיכב יחסית בליגה השנייה והתברר כשחקן סביר בלבד.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קשה לי עם ההתייחסות למקרים כאלו כ"אבידות", נכון קאמוראנסי שחקן מצויין שללא ספק היה תורם לארגנטינה, אבל זה בדיעבד. כשהוא זומן לאיטליה היה קשה להעריך עד כמה הוא יהיה טוב, וגם אם המאמן חושב שיש לו פונטציאל אבל זה עוד לא הזמן לזמנו, אני לא חושב שצריך לרוץ ולשרוף אופציות לשחקנים (כמו שעשו עם בילוס שזמנו).
    אצל אוסבאלדו המקרה כמובן שונה, כי עונה אחת טובה בליגה השנייה של ארגנטינה מן הסתם לא מעמידה אותך כאופציה לנבחרת, היכולת שלו באצוריני בהתאם...

לא בדיוק מה שאמרתי יואב, הבאתי את הדוגמא של השבטים\עמים הילידיים בהקשר של הערכת מוצאם של מרבית הארגנטינאים ולמה אי אפשר לעשות זאת דרך שמות משפחה,לפחות לא בצורה מדוייקת.
    אבל אם כבר אני יכול להשתמש בדוגמא הזאת גם כדי לחזק את טענתי שלבן אדם צריך לקרוא כמו שהוא קורא לעצמו, כי הרי זו דוגמא טובה שללכת אחרי המקורות לא תמיד מביא אותך לתשובה ברורה. הרי לא תקח כל אנגלו-סקסי ששמו הפרטי הוא ג'יימס ו"תשנה" לו את השם, למרות שמקור השם הזה הוא בצורת הגייה אחרת מציביליזציות אחרות.

קח לדוגמא את Nery Castillo, המשפחה שלו הגיעה לאורוגוואי מאיטליה, הוא משחק בנבחרת מקסיקו (שם נולד), ובמקור יותר רחוק השם כנראה מגיע מחצי האי האיברי. ועדיין הוא קורא לעצמו קאסטיז'ו בהגייה האורוגוואית הטיפוסית, שהיא לא טיפוסית לאף אחת ממקורותיו (איטליה, מקסיקו, ספרד?) האחרים. בחירה שלו ושל משפחתו.

לגבי הילד, עד שהוא לא יתראיין בנושא או יעביר "מסר" לשדרנים אני הייתי משתמש בגרסת השדרנים, הרי בסופו של דבר השפה היא כלי להקל על התקשורת והעיקר שאנחנו מבינים במי מדובר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. benos Member

קוראים לי בן

קאמוראנסי הוא בהחלט שחקן שהיה ראוי לקבל זימון לנבחרתו, ויתרו עליו מהר מדי ובלי יותר מדי מחשבה על כך שיש לו פוטנציאל.

8. cazzo Il Capocuoco

ממה שאני הבנתי, השם המלא במדינות היספאנופוניות כולל גם את שם המשפחה של האמא. שם המשפחה של אמא של נרי קאסטיז'ו, הוא קונפאלוניירי, אז הוא גם יכל לשחק בנבחרת איטליה אבל יצא לו מכסיקו. אבל ניחא...בכל מקרה אתמול ראיתי את התקצירים של הסריה בי ובאמת דיברו על סקלוטו וככה באמת ביטאו את שמו.

המשחקים של האזוריני ישודרו בRai:
    המשחק בהונגריה יתקיים ביום שישי בשעה 17:00
    המשחק בלוקסמבורג יתקיים ביום שלישי בשעה 19:00

נערך לאחרונה ב: ‏8/11/09
  9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא יכל לשחק בנבחרת איטליה בגלל שחלק ממשפחתו (משני הצדדים של הוריו) הגיעו מאיטליה. לשם משפחת אמו, מלבד רמז על מוצאם כמובן, אין קשר ישיר לכך.

סקלוטו יכול לקרוא לעצמו איך שבא לו, להתחשב בכך שהוא נולד בארגנטינה סביר להניח שמשפחתו הוגה את שמה שלוטו, אבל אין זו קביעה מוחלטת שכן לעתים ההגייה האירופאית\ילידית של השם נשארת בארגנטינה - בניגוד לאיטליה לדעתי (ע"פ מקרה אבונדאנסיירי לפחות), בארגנטינה לא מעניקים לכך חשיבות גדולה מדי.

ביום שישי נראה מה סקלוטו יודע לעשות על המגרש, שזה תאכלס מה שיותר מעניין אותנו לדעתי.

10. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רציני? באיזה רשת צפית? כי כמו שאמרתי, השדרים של דאליה לא הפסיקו לומר שלוטו במשחקים של צ'זנה. אני חושב שאמרו שלוטו גם במולטיקאסט (של סקיי).

מעניין אותי מי יפתח בהגנה. אני מניח שראנוקיה ואריאודו יפתחו כבלמים, אבל יש סיכוי שבלושי יתפוס את מקומו של אריאודו. סאנטון אמור להיות באנקר, השאלה היא באיזה צד הוא יפתח. התשובה לשאלה הזאת תלויה במי מבין דה-סילבסטרי ואוגבונה מאמין יותר קאזיראגי לקראת שתי משחקים מאוד קריטיים לנבחרת. לפי מה שאני זוכר, גם בלושי יודע לשחק בצד ימין של ההגנה.

11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

הילדים משחקים די טוב. חבל שספגנו שער מעצבן במתפרצת, אבל קררו השווה עם שער נהדר מכדור חופשי. בכלל, קררו הוא המצטיין של המחצית הראשונה. פוסאטי לא מסתדר עם הדשא הסינטטי וחבל. אנחנו שולטים לחלוטין במרכז השדה, אבל אנחנו חייבים ליצור יותר הזדמנויות ממשיות.

12. cazzo Il Capocuoco

צריכים להיות מאוד כנים, ארבעה משחקים לא רעים של נבחרת איטליה נגד נבחרות יחסית נחותות {אולי חוץ מאורוגוואי} והנה מגיע משחק באמת קשה אבל שוב השוויצרים מוכיחים לנו אותה עובדה שוב ושוב, זה לא משנה כמה תחזיק בכדור, כל עוד אתה לא מייצר מצבים אתה לא שווה כלום. איטליה יכלה להחזיק גם ב80 אחוז אבל לא להגיע לשום מצב ממשי, בזמן שהיריבים מהאלפים לא מחזיקים הרבה בכדור אבל הם יודעים מה לעשות איתו ולהיות קונקרטים. משחק מאוד מאכזב שבו יותר האזוריני הפסידו מאשר שוויץ ניצחה, זה יותר גרוע מהברזילאים שהודחו בשלב הבתים, כי לפחות הדרום אמריקאים לחצו כמו שצריך ולא היה להם מזל. דשא סינטטי ושאר תירוצים לא יעזרו, אפילו פנדל לא יכל להכניס...הם יכולים להאשים רק את עצמם.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פתיחה נהדרת למחצית השנייה, כשב-10 הדקות הראשונות גם שלטנו במרכז השדה וגם הגענו למצבים, אבל החמצנו אותם ומשם המשחק התהפך לגמרי והשווייצרים השתלטו. פוסאטי במשחק בינוני מאוד, כשהשיא בהחמצת פנדל (בעיטה נוראית). קררו נחלש במחצית השנייה לאחר שהיה טוב מאוד בראשונה. סיני שחקן טוב ואולי לרומא יש אפילו מגן שמאלי לעתיד. את אל-שאראווי ראיתי קצת באליפות אירופה, אני רואה אותו היום, והאמת? אני כבר לא סובל אותו. מאותם דריבליסטים אנוכיים שלא רואים אף אחד ממטר.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דה סילבסטרי הוא הקפטן והשחקן הכי מנוסה בנבחרת הזו. אחרי שני משחקי ליגה ברציפות שהוא פותח ומשחק טוב מאוד, אני לא רואה שום סיבה שקאזיראגי לא יעלה איתו בהרכב.

15. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאלוסקי ובלושי פרשו מהסגל עקב פציעות. קאזיראגי זימן במקומם את מאקדה ממנצ'סטר יונייטד ואת קרמונזי מ... קרמונזה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

דרך אגב, יכול להיות שגם אוגבונה וגם דה-סילבסטרי יקבלו מקום בהרכב הפותח, אחד בכל צד. לפי מה שהבנתי קאזיראגי עשוי לנסות את סאנטון בקישור, סטייל זמברוטה של תחילת העשור, תפקיד שבו שיחק כבר באינטר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/11/09
מצב נושא:
הנושא נעול.