הדיון הרשמי של האזוריני ויתר הנבחרות הצעירות:: אילו איטלקים יהיו כוכבי העתיד?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י cazzo, ‏18/6/17.

1. תומר1989 Member

אם לא היה ספרדים בעולם הכדורגל האיטלקי היה מניף גביע איזה 6 פעמים בעשור הנוכחי :/

DRORIKO, Alta Tensione ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון, ספרד נבחרת מאוד מוכשרת ויכול מאוד להיות שגם מאמן אחר היה מודח מולם בתוצאה זהה, אבל עצם העובדה שלא נהנתי ולא התרשמתי מאף משחק בטורניר ועוד של אחת הנבחרות הכי מוכשרות שהיו לנו, מרגישה כפספוס ומשאירה טעם רע.

מקווה שהמאמן הבא שימונה, יהיה אחד שהוכיח משהו והרשים את ההתאחדות כמאמן ולא כשחקן.

פורצה! */aaa15

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן די-ביאג'ו זייף. 19 שנים אחרי המשקוף ההוא האיש עדיין לא עשה משהו שיכפר על כך.

היינו בסדר היום. בגלל זה צריך תמיד להתחשב בקונטקסט ולא לדרוש גביעים לא משנה מה. כשיש בטורניר נבחרת כמו ספרד, להגיע עד הדחה מולם זה סביר. מלבדם אני לא חושב שהייתה נבחרת שבאמת עלתה עלינו - לא הגרמנים שניצחנו מבלי שהם אפילו יצליחו לבעוט פעם אחת למסגרת ובטח לא האנגלים שנופלים משמעותית מאותה נבחרת גרמנית. ואם זה המצב למרות מאמן סתמי לחלוטין, אז כנראה שבאמת יש כישרון לא רע בנבחרת הזאת ועתיד ורוד למדי.

ודוגמה אחרונה לקונטקסט - התלהבנו מגליארדיני ופלגריני למיניהם כי צברו כמה עשרות הופעות מול סמפדוריה וקרוטונה למיניהם. הספרדים עולים עם שחקן שעושה דברים כאלה:

בחצי גמר ליגת האלופות מול באיירן. ואז הוא הולך וכובש שלושער מול נבחרת הגליארדינים והפלגרינים כי מה לעשות זה מה שהוא שווה.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביצים שלי קונטקסט. זה בכלל חוקי מה שסאול עשה אתמול?

5. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחן התוצאה מעלה תהיות, הנבחרות של 2006 וגם של השנים שלפניה(אלו שנכשלו למרות כמות הכשרון שהייתה שם,זכורות לי במיוחד מונדיאל 2002 ויורו 2000 בהקשרים הללו) היו מלאות בשחקנים הטובים בעולם בעמדותיהם(פאקינג בלם זוכה בכדור הזה) הדורות שגדלו אחר כך (החל מג'ילאדרינו דרך דה-רוסי,קייליני,מרקיזיו ועד לבאלוטלי ואינסיינה הצליחו לגדל רק 3 וחצי שחקנים ברמה עולמית,כאלו שרדפו אחריהם באירופה ואולי יכלו(או עדיין יכולים במקרה של בונוצ'י) לטעון לכתר הטובים בעמדתם. אולי החור הענק הזה שנוצר (בין טוטי ופירלו ועד לוראטי) גרם לנו להעריך יתר על המידה את הכשרונות שצומחים עכשיו? הם בהחלט מוכשרים, אבל האם ברנרדסקי/ברארדי יכולים להיות שחקני מפתח בטופ של אירופה? האם לקונטי תקרה כמו של זמברוטה?

אינני שופט אותם עדיין, רק מעלה תהיה.
    שוב - בעוד סאול ואסנסיו כבר כבשו בחצי גמר וגמר ליגת אלופות, אנחנו מתלהבים משחקנים שזה עתה נתנו עונה ראשונה טובה בסריה אה.

אלעד ו-DUGRI אוהבים את זה.
  6. DUGRI Member

תהיה נוספת: מי השחקן האיטלקי האחרון בעמדה קדמית יותר מזו של וראטי שהיה מהטובים בעולם בעמדתו?
    קשה לי להאמין שברארדי או ברנרדסקי יגיעו לרמות האלה גם כן. איפה הם ואיפה אסנסיו.

7. תומר1989 Member

בכל הנוגע לפיתוח שחקנים ספרד גרמניה וצרפת נמצאת בסקאלה אחרת. נראה כי באיטליה אין תוכניות טיפוח כישרונות ואקדמיות מהרמה הגבוה כמו שיש במדינות הנ"ל.
    כמובן שגם כל נושא ההגירה בצרפת וגרמניה תורם להם מאוד.

עוד משהו שאפשר לשקול זה הגבלת זרים ל 4 או 5. יותר מידי זרים בינונים תופסים מקום של דם מקומי צעיר ורעב.

8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז אני אגיד יותר מזה: אני מהמר שעל הרבה איטלקים צעירים כאן לא היו נותנים יחס אם לא היותם איטלקים.

DUGRI אוהב/ת את זה.
  9. yonmu Member

ההדחה מול ספרד לגיטימית לחלוטין - בטח עם משחק כזה של סאול - אבל הנבחרת הזאת לא הרשימה יותר מדי גם בשאר הטורניר.
    חלק מההאשמה נופל על די ביאג'ו, אבל השאר צריך ליפול פשוט על מי שהגביהה ציפיות.
    בנבחרת הזאת יש כמה שחקנים סתמיים יחסית שההישג שלהם הוא להיות שחקן הרכב בקבוצת אמצע טבלה (או שחקן רוטציה בקבוצת צמרת נמוכה, כמו לוקאטלי או קייזה), ויש בודדים שהם פוטנציאליים מיוחדים (דונארומה, ברנארדסקי) או כבר מוכחים (ברארדי, קלדארה). זה פער ענק מהכוכבים שספרד מציגה - סאול (כוכב באתלטיקו), אסנסיו (רוטציה ריאל), ביירין (בולט בארסנל).

למרות זאת, צריך לזכור שזה לא שנבחרת עד-21 הופכת לנבחרת בוגרת. לנבחרת הבוגרת יש בערך 4 דורות של נבחרת עד-21 להרכיב מתוכם נבחרת בוגרת מוצלחת. לכן גם פה השאלה היא לא רוחבית אלא אינדיוודואלית. מספיק 3 שחקנים שיעשו את הקפיצה לרמה הראויה של לאזורי - דונארומה שיירש את בופון, קלדארה שיהפוך לקנבארו, ברארדי שימשיך את ההתקדמות שלו - ובנבחרת הבאה עוד 3 כאלה וכן הלאה - ובסופו של דבר האזורי תזכיר את מה שהיא היתה ב2006.

10. cazzo Il Capocuoco

מחצית ראשונה עם הלחץ של שלישית הקישור והריכוז של שחקני ההגנה הם הצליחו לעמוד מאוד יפה מול ספרד. אבל שאלתי את עצמי: "מה יקרה עכשיו שאין כבר הרבה חמצן בריאות?" גליארדיני איבד את הראש והורחק בצהוב שני ועוד לפני זה הגיע השער של שאול המונארך. השער של ברנרדסקי היה פרי מהלך אישי (וגם קצת מזל עם הנגיעה של ואייחו) ואחר כך האזוריני פשוט נשברו ולא הצליחו להחזיק מעמד גם עם לוקאטלי בקישור.

בכלליות אגיד - היחס לאיטלקים הוא כזה מכיוון שאנו ניזונים מהעיתונות האיטלקית (שמעוניינת למכור עיתונים בהם אשליות על הבטחות גדולות ומקומיות) שאותה מעניינת הנבחרת האיטלקית יותר מאשר נבחרות אחרות, מובן לי שלא כולם פה אוהדי נבחרת איטליה ולא כולם מתעניינים כמוני וכמו כמה אחרים. ומבחינה אישית: אני מעדיף בקבוצה שלי שחקנים איטלקים, שיהיו בינונים ואפורים מצידי, על סלובקי בינוני אחד ועל פרגוואי בינוני אחר. אבל מה לעשות, השוק קובע את המחירים.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  11. eran.m Member

אולי קיבלתי רושם מוטעה ( תקנו אותי אם אני טועה ) אבל נראה שלדונארומה יש בעיה עם בעיטות מרחוק , גם אתמול וגם מול צ'כיה למרות שלא הסתירו לו או שהיה מעורב בזה דיפלקשן כזה או אחר , אבל הוא מגיב ממש לאט לבעיטות מרחוק.

12. SerieA Il Capitano

ראשית אין צורך להיכנס לפאניקה.

נבחרת איטליה היסטורית מגיעה לשלבים מאוחרים בטורנירים, וקנאברו ושות' גדלו באותן אקדמיות כמו פלגריני וגליארדיני.

לגבי הגבלת מספר הזרים - מי שטוב משחק. כעת כשיש הרבה איטלקים טובים הם משחקים בכל קבוצות הליגה, בוודאי בהשוואה לשפל של לפני מספר שנים. אין טעם להטיל מגבלה שרק תחליש את הליגה.

ספרד היא מקרה מאד מיוחד, וגם אותם ניצחנו ביורו האחרון. יהיה בסדר.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תרשה לי לחלוק עליך בקשר לברארדי, לי הוא נראה כטופ קלאס פוטנציאלי. כבר שנים שהוא מציג מספרים ויכולת טובה בסאסאולו, השנה זה דעך בגלל עניין הפציעה, ועדיין קשה לי להאמין שהוא רק בן 22.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שמדהים בספרדים זו רמת הטכניקה והתחכום במשחק של השחקנים שלהם כבר מגיל צעיר.

אתה מחזיק מכל מיני שחקנים ואז שהם פוגשים את הספרדים זה נראה כמו הלוני טונס נגד החייזרים בספייס ג׳אם טייק 1.

סיונרה, Don Joan Roman ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  15. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספר את זה לגרמנים.

וזה לא שספרד בין כמה לילות הפכה כשרונית פחות, וזה לא שהשחקנים שלה איבדו את את מה שעשו בליגת האלופות. קונץ פשוט הכין מצויין את הקבוצה שלו להתמודד מולם ולא סתם זרק אותם להפגין.

eran.m ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.