הדיון הסביבתי

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Y4K91, ‏2/11/09.

1. בית"רי מלידה Member

החוקים בארה"ב שונים ממדינה למדינה בהרבה תחומים.

הרגע נזכרתי במראה המזעזע של סנט לואיס, כמה דקות לפני הנחיתה, בחוזרי מכנס בקליפורניה בנושא....זיהום אוויר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני ממליץ לך לקרוא את הספר, מה שקרה במונטנה זה לא היה רק בשל חוקי המדינה השונים, אלא הזנחה והתעלמות מכוונת מגורמים פדרלים גם כן. כמובן שהם לא עשו זאת מרוע לב, פשוט מאינטרסים כלכליים-פוליטים והעדר מחשבה לטווח הרחוק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/11/09
  3. בית"רי מלידה Member

אני אקרא. כרגע אני בספר אחר, אבל תודה.

עסקתי בתחום, יותר נכון ניסיתי, אבל כנראה הקדמתי את זמני. טיימינג בעסקים הוא דבר חשוב. קורה.

הפיתרון הדראסטי לרוב הבעיות : אנרגיה אטומית כמקור עיקרי לחשמל. זו האנרגיה המעשית הכי נקייה.

לרכב: תא דלק, אבל הוא רחוק מייצור תעשייתי.

רכב חשמלי הוא פיתרון חלקי, וזמני, בגלל שפיתוח מצבר יעיל לא נראה בקרוב.

פה הממשלה לא תעודד באמת שימוש בתחבורה ציבורית, כי היא תפסיד מליארדים רבים על מיסוי לדלק.

למה אתה חושב אין רכבת יעילה בין ירושלים לת"א, ולמה הקו מסתיים בשעה מוקדמת יחסית? תחשוב לבד, אתה הרי לא טיפש.

אגב: סע בקו הזה, רצוי בחורף ( ותסתכן בעצירות לא מתוכננות במקרה של גשם סוחף ), הנוף פשוט משגע.

4. Y4K91 Member

רכבת ישראל זה בכלל בדיחה-אלף שנה לוקח לבנות קו בין אשקלון לבאר שבע וגם רכבת העמק אותו דבר
    הרכבת פתאום עוצרת בין תחנת בהגנה לתחנת השלום-מקום מוזר מאוד לעצור בו.
    לאגד-מלחמה גרעינית זה כלום לעומת קו 379 בימי ראשון תל אביב-אשכול רואים שיש עומס אדיר אבל מה? אחרי שעה מסויימת רק אוטובוס אחד על יותר מ100 איש.
    בכלל מה שקורה שם מצחיק נלחמים דוחפים אבל מה לא מאבדים צלם אנוש-אם מגיע מישהו זקן או איזה בהריון כמו ים סוף נותנים להם לעלות בשקט.

ולא כדאי שאני אתחיל לדבר על התחנות הציבוריות.

וככה רוצים לעודד תחבורה ציבורית-בושה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/09
  5. בית"רי מלידה Member

דווקא רכבת ישראל עשתה קפיצה משמעותית, אבל תמיד רוצים יותר, ואני בדעתך.

יש שם מנכ"ל טוב, אבל יש לו בעיה ענקית: ועד עובדים.

397? סע ב 301 , ביום ראשון זה גהינום אמיתי. 3 שנים לעסתי את החרא הזה.

6. Y4K91 Member

301 לא מגיע לאיפה שאני רוצה

ולגביי הרכבת אני לא השתמשתי בה בכלל עד לצבא שזה אומר שאני יודע על המגמה שלה בחצי שנה האחרונה-ללא שינוי בקווים שאני לוקח-מה שכן לפחות נקי והתחנות מאובזרות-דבר שאי אפשר להגיד על תחנות מרכזיות של אוטובוסים שאני מכיר.

7. בית"רי מלידה Member

397? פחחח, לפחות עכשיו הוא נכנס לצוקים? בתקופתי, נאלצתי פעם להתחיל לטפס לכיוון הגש"ח, ובמזל היה לי טרמפ.

דרך יפה, טוב שבסוף היא מגיעה לפאבים באילת, רק חבל שהיא מתחילה במחראה בבאר שבע. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

8. Y4K91 Member

379 מגיע לאשכול יש שם הרבה בסיסים

בכלל המדינה לא מעודדת תחבורה ציבורית בגלוי-אין קמפיינים אין שיפור-חלם!

9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה"טרור!" איבד מכוחו... עוד פרופגנדה שאמורה להזרים כסף ולהציל את הקריירה של אל גור. הכל עניין של מחזוריות השמש. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. Y4K91 Member

זה לא עניין של השמש שנהיית יותר חמה
    זה עניין של האוזון-של אפקט חממה בכלל ראית 'אמת מטרידה' אתה יודע על מה אתה מדבר?

וזה לא רק התחממות גלובלית זה גם עניין של מיחזור, משבר המים עליית מחירי הנפט-השחתת נופים ואתרים ארכיאולגיים וזיאולוגים (עבדת למשל)

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק על זה אני מדבר. סרט תעמולתי נהדר שהצליח במטרות שלו מעל ומעבר, בעיקר בזכות כך שרוב האדם הם אנשים כמוך שמסרט אחד מסיקים מסקנות מוחלטות.

12. Y4K91 Member

אני ממחזר הרבה לפני הסרט
    הסרט הזה העלה את המודעות-לא התחיל את המודעות

אתה רוצה לומר לי שההתחממות גלובלית זה שקר? סתם תעמולה של אל-גור לעשות כסף?

13. בית"רי מלידה Member

תיכף יציץ פה שמו של מייקל מור, ונפתח דיון קונספירציות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הנבלה מאושר, האמריקאים אוכלים את הכובע, ואנחנו עוד נבכה, במיוחד קרוביהם של תושבי תל אביב שיקבלו את הפצצה הראשונה עם כיתוב בפרסית.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/09
  14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו אכן האמנה (יש להבדיל מאמונה. האמנה זו היא אמונה המבוססת על נימוקים רציונלים) שאני מחזיק בה. יותר וחשוב מכך, זו היא העמדה של קהיליה האקדמאית החוקרת את התחום. כמו "הטרור" לפני כן, זוהי דרך לגיוס כסף למוסדות, זריקת ויטמנים לכלכלה האמריקאית וכן, גלגל הצלה (גאוני יש לומר) לקריירה של אל גור.
    צריך גם לזכור שרוב מקורות הנפט בעולם ודלקים אחרים נמצאים היום בידים של רוסיה וארצות ערב, מה שמהווה עוד סיבה לצעד הזה של ממשלת ארה"ב.
    אנסה גם להקדים אותך צעד אחד ולפני שאתה מעלה שמות של אקדמאים ששמם מופיע בסרט של אל גור ובמדיות אחרות. ראשית יש להבין איך אקדמיה עובדת. הרי יודע לך שהאקדמיה לא מפרנסת את עצמה, היא מתקיימת בזכות הכסף שזורם לה מהממשל. אקדמאים, כלומר אותם הדוקטורים והפרופסורים מתפרנסים ממחקרים ופירסום מאמרים שהמדינה מתגמלת ומממנת אותם, בתנאי שהיא תאשר אותם. וכך ארה"ב, מאז "גילוי" ההתחממות הגלובלית הבטיחה מימון למחקרים שמזכירים את ההתחממות הגלובלית ומשלמת כסף עבור מאמרים בזכות הטענה לסכנה שבכך. וכך, כל חוקר שרצה לפרסם איזה מחקר או מאמר בנושא מסויים, מספיק שהיה מכניס כמה שורות על ההתחממות, גם אם המחקר עסק בכלל במאובנים למשל, זכה למימון ושמו בטח הופיע בסרט. אבל, חוקרים שבאמת מתעסקים בתחום, בטח אם אינם מתפרנסים מהתעמולה הזו כמו חלק גדול מהאקדמאים בארה"ב טוענים שאין שום קשר בין ההתחממות הגלובאלית לאנרגיה והפסולת שלה שמוציאים האנשים. זו סה"כ תנודתיות של האנרגיה שמוציאה השמש. ושהיו לאורך ההיסטוריה שנים חמות וקרות יותר, רק שאז אף אחד לא חשב או יכל לעשות מכך קמפיין נוצץ לגיוס כוח וכסף כפי שארה"ב עשתה מכך עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/09
  15. Y4K91 Member

המושג התחממות גלובלית קיים עוד לפני שאל גור בכלל סיים את תפקידו כסגן נשיא ארה"ב .
    בכיתה ה' (פחות או יותר התקופה שאל גור היה עדיין סגן הנשיא) עשיתי עבודה על אפקט החממה.

חוץ מזה מתי אמרתי שזה דיון התחממות גלובלית

ירידת מפלס ים המלח ותופעת הבולענים
    השחתת נופי הטבע המופלאים של מדינת ישראל בעיקר בנגב ובערבה
    הריסת מבנים ארכיאולוגים גם הם נחשבים כאן.

ציד לא חוקי של חיות בהכחדה (לא מדבר על התכחדות טבעית).