הדבר הבא בכדורגל העולמי - קצת צעיר אבל תקראו....

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏20/3/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נראה לי, כל שחקן זר.

2. AFC Member

כל שחקן זר שלא מן האיחוד האירופי זקוק לרקורד של השתתפות בכ-70% מתוך מספר מסוים של המשחקים האחרונים של הנבחרת שלו. אני לא יודע אם זה עובד במקרה של אדו שמשחק בנבחרת הנערים, אני לא חושב.

צ'לסקי יכולה לרכוש את כרטיס השחקן שלו ולהשאיר אותו בארה"ב או בליגה אחרת להתפתח והוא כבר יגיע לנבחרת הלאומית בעוד מספר שנים.

3. Julian Joachim Member

לא מדוייק בכלל בני ולירן.

אם יוכח שהשחקן צעיר ומוכשר מאוד, ו"שווה" לבריטים לוותר על שחקן בריטי בעמדה שלו, אז הוא יקבל רשיון עבודה. משהו כזה. יש בכל אופן חוק לגבי צעירים, במיוחד בגילאים האלה.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אז סבבה, עוד יותר טוב.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרדי אדו סירב להצעת מנצ'סטר סיטי תמורת הצעה של די.סי.יונייטד שבה חתם ל6 שנים ! (הוא יעזוב שם בגיל 20).
    אדו אמר שהוא חתם בקבוצה מאמריקה כי הוא רוצה להיות ולהרגיש קרוב לבית.
    אם חושבים על זה,יש לו שכל,הוא כולה בן 14 כבר לעזוב לאירופה יהיה לו בעיה.

6. Gooner Member

נניח שאדו הוא באמת הדבר הבא בכדורגל העולמי,למה הוא לא מזיז את עצמו לכיוון אירופה?,
    ואני לא מתכוון לחתימה במועדון,הרי רמת האימון בארה"ב היא לא מהגבוהות בעולם,כישרון בגיל כזה צעיר צריך לפתח ולטפח וארה"ב זה לא המקום בשבילו,שוב,בהנחה שהוא כזה כישרוני.

7. Diego Maradona Member

אתה לא מצפה שילד בן 14 ייעזוב לארץ אחרת בשביל כדורגל תן לו עוד שש שנים להתבשל שם ואז לעבוד לאירופה אני חושב שהוא יהיה הדבר החם הבא באירופה

8. שגיא Guest

צודק, ואני מחזק את דברייך. הוא בסך הכל ילד, בן 14, קצת קשה בגיל כזה לעזוב את המשפחה, את הבית. אני מאמין שבקרוב אנחנו נראה אותו חותם באחת הקבוצות באירופה, הרי אם הוא רוצה להתקדם, הוא יעשה את זה וזה יהיה תהליך בלתי נמנע. אבל תנו לו זמן, הוא עוד ילד.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

והוא כמובן עושה בשכל. טוב שהוא לא ישר קופץ למים העמוקים. זה מראה שהוא לא מסתנוור (לבינתיים) מכל הרעש סביבו ובאמת הוא יעשה בשכל אם הוא יעזוב את ארה"ב רק בגיל 20.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זוכרים את אדו?
    שימו לב, משחק הבכורה המקצועני הראשון של פרדי אדו בן ה14 בשבת אחר הצהרים.
    הוא ישחק במדי במדי קבוצת DC United בליגה המקצוענית MLS בארה"ב, נגד סן חוזה.
    Freddy Adu יקבל 100,000 דולר בעונה הראשונה.
    והנה כמה ביצועים של אדו:
    http://www.nike.com/nikesoccer/adu/

11. אלי מתחן Member

ארה"ב עושה צעדים גדולים לקראת הפיכתה למעצמת כדורגל, הם פתחו בפרוייקטים למציאת ופיתוח כישרונות לקראת זכייה במונדיאל 2010 המחנות אימון שם לשחקנים צעירים נחשבים טובים מאוד, לא פחות מהפנימייה של הצרפתים או מהאקדמיות של האנגלים.
    הפחד שלי על פרדי אדו זה שהוא לא סיים את ההתפתחות הפיזית שלו, גם אואן החל לשחק לפני שהיה מפותח סופית ופציעות בגיל הזה השפיעו על כל הקריירה שלו כי העצמות לא גדלו טוב, לאדו (שכבר מספיק מפותח גם ככה) אסור שיקרה כזה דבר שהוא מתחיל לשחק במקצוענים כי כאלה דברים עוד יגמרו לו את הקריירה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/4/04
  12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב2012 לא יהיה מונדיאל.

חוץ מזה עם כל הכבוד, אני לא מאמין. אני לא מאמין שאדו הוא בן 14.5. ראיתי כתבה עליו, ועם כל הכבוד, הוא לפחות בן 18. אין לאף אחד חוץ מאמא שלו שום דרך לדעת בן כמה הוא היה כשהוא עלה לארה"ב, ויש לי תחושה יותר מחזקה שיש פה תרמית. הבן אדם סיים את ההתפתחות שלו (השלב הבא זה גורילה), הוא באמת יהיה כישרון גדול, אבל הוא כבר עכשיו בן 18 לדעתי. פשוט תסתכלו על הגוף שלו.

13. ג'רי בית הלוי Member

אתה לא הראשון שחושב על זה, ונדמה לי שעשו בדיקות DNA שהוכיחו שהוא אכן בן 14.5.

14. אלי מתחן Member

ב2.6 הוא יהיה בן 15 אם אני לא טועה, היתרון שלו בפיזיות בא לידי ביטוי בגילאים האלה, אני מאמין שהוא ישכח עם הזמן.

15. GiggsoMaNiA Member

כבר עשו לו בדיקה בעצמות כדי להוכיח את גילו.

ודרך אגב אח שלו בן 11 והוא כבר מככב בנבחרת עד גיל 14 ומקיע שם המון שערים אם אני לא טועה הוא הוביל אותם לזכייה ובאיזה גביע והיה מלך השערים.
    השם שלו זה מן שם כזה מוזר.
    אני קראתי עליו באיזה עיתון שם המשחק כתבה מעניינת....