הדבר הבא בכדורגל העולמי - קצת צעיר אבל תקראו....

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏20/3/03.

1. Thierry Henry Member

אם הוא בן 13 - אני צנצנת.
    הוא בטח איזה אידיסו מסמבה שמתחזה :)
    עלק אומרים שהוא 'מבריק' בלימודים.
    עם גופה כזו 5 דקות שיחה עם המורה והוא מקבל 100 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    ד"א אי אפשר לשפוט שחקנים מגיל 13.
    צריך שהם ישקיעו, בכל זאת - זה גיל ההתבגרות :wink:
    אבל רציני.. הוא לא בטוח יצמח להיות מה שחושבים שהוא יהיה.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צינצנת.הוא כבר בן 14 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

אבל רק תראה איך הוא משחק אתה תשנה את הגישה שלך,תזפזפ השבוע הרבה ביורוספורט אולי יצא לך לתפוס עוד משחק של ארצות הברית באליפות העולם עד גיל 17.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. Reyes Member

וואו! הוא ענק... אבל... מי אמר לך הראל, שההגנה של גווטאמלה ואלה... לא ליצנים? מה זה איך הוא עובר אותם ככה?

יאללה, פלורנטינו, קנה אותו! נאו!

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם את ההגנה של קוריאה הוא פירפר בערך ככה שלשום.
    נכון שאלה ליצנים,אבל הוא בן 14 משחק עם בני 17,ומפרפר אותם.

צריך לראות אותו מול נבחרות קצת יותר רציניות,אבל מי עוד בבית של ארה"ב ?

אה ויש איתו ראיון ב'אס' זה בספרדית אז לספרדים שבינינו שינסו לתרגם חצי מזה לפחות.
    http://www.as.com/articulo.html?d_date=200...s&anchor=dasftb

6. Reyes Member

המראיין (המאריין - מודגש, אדו - כתב רגיל), שואל אם הוא יודע על ריאל... אז הוא אומר שזידאן השחקן הטוב בעולם ו...תקראו לבד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

לא כל המילים יצאו באנגלית, כי יש חלק מהמילים שהאתר המתרגם לא הבין, אבל בכל זאת הנה תירגום לאנגלית (דרך אלטה ויסטה):

I feel like stranger speaking of you to a boy of 14 years, but he is that his golazo of to Korea is yesterday for dealing with it Its Height, at least. Like a Michael Jordan.

He is not for as much, je, je. I know that it was a good goal, but hatred to center the things in me. Soccer is an equipment game. So that I marked three goals and equipment six we had to be all perfect ones, and thus it happened. It gained all the equipment, not only I, and I never like to take to me the merit of a work that is of all.

Dígame the truth. It waited for a beginning of so flashing championship? It has made an impression to average world, the one that did not know him.

How I am going to wait for that? I have arrived at the Championship of the World with humility, because without her nothing in the life is obtained. Soccer is a collective sport. Greatest of this equipment of the United States it is that we are that, an equipment.

Yes, it speaks of equipment. But they will not let speak of Freddy Adu.

I know that everybody is pending of me, but repeat, I prefer that they watch the equipment.

One feels able to gain the Championship of the Sub-17 World?

For it we had been two months concentrated. It is a great opportunity soccer. It is necessary to demonstrate that something has changed in America if we gained this championship. And to show the world that in the U.S.A. are good players.

Of you for a long time one has been saying that is a great player. With eleven years, it touched the Inter to him of Milan with 750,000 dollars. Why it rejected the supply?

She was my mother the one that rejected it. Only it was eleven years old when it came to by me the Inter. My mother wanted to protect, thought to me about my future and its home. I know that she did the correct thing, I have as much respect by that woman... Now, I have two supplies of Europe (we asked to him for the Barça, but it does not respond) and will do what my mother says to me.

Descúbranos to Freddy Adu in the field. Against Korea South del played of end and mediapunta, that is as it marked his golazo. What prefer you?

I prefer to be second forward, I am more to taste with portería a little far.

How who?

Then since Zidane does. He is my favorite player, even although now it is playing in the center of the field in Real Madrid (we did not leave our astonishment: Freddy is found out the plans of Queiroz). For me, Zidane always will be mediapunta that helps that to Ronaldo goals and Raul mark. Raul also can be second end, but Zidane always has been and will be my favorite player.

How the eyes when speaking of Zidane shine to him!

Without a doubt, he is the best player of the world. That question exceeds, is only necessary to see him! It always does well. A bad party he turns it a good party. If crack in the world is some, is Zidane. I hope that a day can approach me him, for that I train every day to top. Only I am fourteen years old and I have left as much way to get to be like Zizou...

Then to me it gives me that it is more like Ronaldo.

Ronaldo! There is a Ronaldo, and he is only another one of my favorite players God mine, if they are all in Real Madrid! He is an impressive forward. I must work to someday get to be like him and Zidane.

By the form to speak, it seems that it likes some by Real Madrid.

My favorite equipment in Europe always was the Manchester United and Real Madrid, but, since fichó to David Beckham mainly, I like Madrid.

He knows that to Ronaldo, Raul, Zidane, Figo, Robert Carlos, Raul and Beckham galácticos' is called to them in Spain '? Equal someday you are one of them.

Je, je, the one of the galactic ones would not be bad being. But I must work to top for it.

One imagines of target?

It would enchant to me to play someday in Real Madrid. During the last years it has been the best equipment, very over all (and that Freddy that history does not know). To arrive at Madrid would be a dream. Beckham, Ronaldo, Raul, Zidane... I do not know who was able to reunite to the best players of each country, but guau! it has obtained it.

I to it say, was Florentino Perez, his president.

Then he is for congratulating to him, of course. They are all together ones, so many great names that fear gives to pronounce. Who does not know Madrid? It enchants to see to me play it.

It will be necessary to say to him to Florentino that it invites to see a party to him in the Bernabeu...

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחח הרגת אותי..... אפשר לחשוב שננאד פראליה תירגם להם את זה לאנגלית....
    טוב נו מה לעשות התוכנה מתרגמת מילה במילה לא לפי הקונטקסט הכולל....

8. Thierry Henry Member

תרגום לא מדוייק אבל של כל הטקסט ורובו נכון:

מראיין: 'אני מרגיש די מוזר לראיין אותך, ילד בן 13, אבל הגול נגד קוריאה אתמול משווה את הגדולה שלך לפחות כמו לגדולה של מייקל ג'ורדן.'

אדו: 'אני לא עד כדי כך טוב, כן כן, אני יודע שזה היה גול יפה - אבל זה לא צודק למרכז את כל הדברים עלי. כדורגל הוא משחק קבוצתי. אם אני נתתי שלושה שערים וכל הקבוצה שישה, כולנו היינו חייבים לשחק בצורה מושלמת - וכך שיחקנו. כל הקבוצה שיחקה טוב, לא רק אני - ולא צריך לתת את כל הקרדיט על הניצחון לי.

מראיין: 'תגיד את האמת - ציפית להתחלה כל כך מזהירה באליפות הזו? כל העולם התרשם רבות מהיכולת שלך!'

אדו: 'איך יכולתי לצפות לפתיחה כזו? הגעתי לאליפות עם הרגשה של השפלה, בגלל שבלי הקבוצה לא הייתי מקבל חיים כל כך טובים (ככה הבנתי מהתרגום)!
    הכדורגל הוא ספורט קולקטיבי, וחצי מארצות הברית עכשיו מכירים אותנו.

מראיין: 'מדברים גם על הקבוצה, אבל לא יפסיקו לדבר בזמן הקרוב על פרדי אדו...'

אדו: 'אני יודע שכולם שמו לב דווקא אלי במיוחד, אבל אני מבקש - שיתייחסו אלינו כאל קבוצה ולא כאל יחיד.'

מראיין: 'האם זה נראה מציאותי להצליח לזכות באליפות עד גיל 17?'

אדו: 'בשביל זה אנחנו מתאמנים ומתרכזים כבר חודשיים! זו פשוט הזדמנות נהדרת בשביל הכדורגל שלנו. אנשים יהיו חייבים להראות שמשהו השתנה באמריקה אם וכאשר נזכה באליפות. שבארצות הברית יש שחקנים טובים!'

(כאן לא ממש הבנתי):
    מראיין: 'תמיד אמרו שהיית שחקן טוב. בגיל 11 הציעו לך הצעה מפתה של 750 אלף דולר שתעבור לאינטר מילאנו. למה דחית את ההצעה?'

אדו: 'זו דווקא היתה אמא שלי שדחתה את ההצעה. הייתי רק בן 11 כשהציעו את זה, ואמא שלי רצתה להגן עלי. היא חשבה על העתיד שלי ועל הבית. אני יודע שהיא עשתה את הצעד הנכון. אני מכבד מאוד את האישה הזו (אמא שלו). עכשיו יש לי 2 הצעות מאירופה (בזמן הזה שאלו אותו בקשר לבארסה, הוא לא הגיב.) ואני אעשה מה שאמא שלי תגיד לי.'

מראיין: 'ובמגרש, איפה אתה משחק? נגד קוריאה שיחקת קשר מרכזי, שם נתת גול מרהיב ביופיו. באיזה תפקיד אתה מעדיף לשחק?'

אדו: 'אני מעדיף לשחק בתור חלוץ שני. יותר נוח לי להיכנס מרחוק לרחבה.'

מראיין: 'כמו מי?'

אדו: 'למשל כמו זידאן. למרות שהוא משחק במרכז המגרש של ריאל מדריד (אנחנו לא מפסיקים להידהם: פרדי מודע לתוכניותיו של קיירוש). בשבילי - זידאן תמיד יהיה קשר שמסייע למבקיעי הגולים רונאלדו וראול. ראול גם יכול להיות הבחירה השניה שלי, אבל זידאן תמיד היה השחקן המועדף עלי.'

מראיין: 'איך עינייך בורקות כשמדברים על זידאן!'

אדו: 'ללא ספק - זידאן הוא השחקן הטוב בעולם. אין ספקות בנושא הזה. הוא תמיד ישחק טוב. הוא יכול לשנות קבוצה ממשחק רע למשחק טוב. אם יש (מילה כלשהי - לא הבנתי, אולי אל) בעולם - זה זידאן. אני מקווה שיום אחד אוכל לגשת אליו, שהוא יוכל לאמן אותי וללמד אותי כל יום. אני רק בן 14 - יש עוד דרך ארוכה עד שאהיה כמו זיזו!'

מראיין: 'לדעתי אתה יותר משחק כמו רונאלדו!'

אדו: 'רונאלדו.. גם אחד השחקנים המועדפים עלי.. האליל שלי. כל השחקנים המועדפים עלי משחקים בריאל. הוא חלוץ מאוד טוב. אני אצטרך לעבוד קשה כדי יום אחד להגיע לרמה שלושל זידאן.'

מראיין: 'לפי איך שאתה מדבר אתה ממש מחבב את ריאל מדריד!'

אדו: 'תמיד העדפתי באירופה את מנצ'סטר יונייטד ואת ריאל מדריד, אך מכיוון שבקהאם עכשיו במדריד, אני מעדיף אותם מעל כולם!'

מראיין: 'אתה יודע שעם כל הכוכבים שלהם - בקהאם, זידאן, רונאלדו, ראול, פיגו ורוברטו קרלוס קוראים להם 'קבוצה גלקטית' בספרד? אולי יום אחד אתה תצטרף לשם.'

אדו: 'כן כן, אולי אהיה חלק מה'קבוצה הגלקטית' יום אחד - אבל אצטרך לעבוד קשה כדי להגיע למעמד הזה.'

מראיין: 'אתה מדמיין את עצמך בלבן (ריאל מדריד)?'

אדו: 'זה קוסם לי הרעיון לשחק בריאל מדריד יום אחד. בשנים האחרונות הם הקבוצה הכי טובה באירופה - הרבה מעל כולם (ופרדי לא יודע את ההסטוריה)!
    זה יהיה חלום להגיע לקבוצה של ראול, רונאלדו, בקהאם ואחרים - אני לא יודע מי פגש שחקנים כאלה בארצות אחרות. זו באמת מחשבה נהדרת!'

מראיין: 'אתה יודע שהנשיא שלהם הוא פלורנטינו פרז!'

אדו: 'אה, אז אני מברך אותו על כך. להיות הבעלים של קבוצה עם כל כך הרבה שמות גדולים - רונאלדו, בקהאם, ראול ואחרים. מי לא מכיר את מדריד?'

מראיין: 'אני אגיד לפרז שיזמין אותך למסיבה בברנביאו.. (בצחוק)'

אדו: 'בשמחה - תעשה זאת!'

זהו
    וזה לא לפי התרגום של ניב (פיגו הגדול מכולם).

9. Reyes Member

למי שמעוניין לראות, יש עכשיו שידור ישיר ביורוספורט של משחק רבע הגמר במונדיאל עד גיל 17, בין ברזיל לארה"ב. כרגע 1-0 לברזיל משער של ליאונרדו בנגיחה, אחרי הגבהה מצד ימין.
    פרדי אדו משחק.

אגב, מספר 2 של ברזיל הוא ליאו. אני חושב שזה השחקן הצעיר ממנג'ר 3, בן ה-15... Leo.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הבא הולך לעשות את טעות חייו כנראה,הוא אמר לא לאינטר ואומר אולי כן לצ'לסי ?

http://sport5.co.il/Articles/Article.asp?A...5&CategoryID=62

הכסף הורס את הכדורגל,שחקן כל כך מוכשר הולך להתבזבז בקבוצה בינונית ומעלה,ולא איזה אימפריה.

אבל מצד שני,אני מעדיף אותו שם ולא בבירנבאו..

11. AFC Member

פרדי אדו בן 14. אם צ'לסקי אכן תרכוש אותו עכשיו הוא הולך לעשות שמות בקבוצת הנוער לפחות שנתיים עד שיגיע להופעה הראשונה שלו בהרכב הראשון של צ'לסקי. בפריימר ליג יש חוקים נוקשים מאד לגבי שחקנים צעירים שנועדו להגן עליהם. אדו ישחק באופן לא סדיר עד גיל 18 בערך, ואז ממש יתחיל לקבל הזדמנות לדעתי.

עד אז צ'לסקי צפויה להפוך לאחת מאריות אירופה. קבוצה בינונית ומעלה? גם לפני שאברמוביץ' הגיע צ'לסקי נחשבה לקבוצה מכובדת. זה לא כאילו הוא בא לאיזה טוטנהאם הוטספרס.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

וואו.... אם זה יקרה זה יהיה אדיר.... פשוט ענק

אבל לא יודע כי באנגליה יש את כל הקטע הזה של רישיון עבודה וכל החארטה הזה.

13. שגיא Guest

זה נכון, זה עשוי להשפיע, ואף פעם לא הבנתי איך זה בדיוק עובד, צריך אחוז מסויים של הופעות בינלאומיות...לא יודע...בטח ימציאו איזה משהו שיאפשו לו לקבל רשיון עבודה...

בכל מקרה, אפשר לראות שצ'לסי פשוט מעוניינת ליצור מונפול ענקי, זה התחיל עם המליונים שרומן בזבז על רכש, המשיך עם צירופו של פטר קניון למועדון, ועכשיו גם על אחד השחקנים המבטיחים ביותר בעולם הם מעוניינים להשתלט, בכל מקרה, אני חושב שעם כשרון כזה כפי שהדיווחים אומרים הוא יקבל הזדמנות מהר מהצפוי, העונה הוא כבר צפוי לשחק בקבוצה הבוגרת (כן כן, הבוגרת!) של אחת מקבוצות מMLS, אני לא ממש זוכר את שמה, וגם מהר מאוד הוא יעלה בגיל נבחרות ארצות הברית, לפני שעה כששמעתי עליו חשבתי שסתם תוך כמה חודשים לא נשמע ממנו ולא ייצא ממנו כלום, אבל להיפך, רק שומעים עליו יותר, על הביצועים שלו, ואם הכל יתחבר ויילך קשורה, הוא הולך להיות כוכב ענק. נחכה ונראה.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שחקן שרוצה לקבל רישיון עבודה לשחק באנגליה חייב כמות מסויימת של הופעות בינלאומיות בנבחרת שלו.

15. Reyes Member

גם אחד בגיל שלו?