הגרמנים בגולה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/8/06.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מתכוון לתקופה שלפני זה. הוא דרש לשחק ככה שהוא בעצם הלב של הקבוצה (גם הלב של ההתפקה וגם הלב של הקישור) ומספיק להסתכל על הסגנון של באיירן בתקופתו. שונה לחלוטין ממה שהיה קודם וממה שעכשיו. הם הציעו לו את הסכום הזה רק עכשיו אחרי שהוא כבר נהפך לסטאר (בצדק או שלא בצדק) וגם פרינגס עזב עוד הרבה לפני ההצעה הזו ובגלל שיטת המשחק שדחקה אותו לשוליים.

לגבי התגובה השניה שלך. חבל שאתה שוכח (או לא מכיר) את טרוכובסקי, מסימוביץ, ירולים, גררו, ווסלס, היצלספרגר, בירופקה, פוילנר (שלצערי נפצע שוב) ויסלחו לי אלה ששכחתי. ואלו רק כאלה שעדיין פעילים.

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

who play for bayern?! they all left bayern to play. so bravo for bayern's youth, but the seniors are not the same players.

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שאני חושב שזה שווה משהו. אבל, אני לא מכיר הרבה מועדונים בכלל ומועדוני צמרת בפרט בהם משחקים יותר שחקנים שגדלו במועדון מאשר בבאיירן.

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

Big players who could lead bayern such as bierhofka, trochowski, hitzelsberger etc. was kicked out of the team for players less talented. bayern destroyed these players, players which germany could lean on.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לולא מגאת, אני בספק אם שחקנים כמו אוטל או שוויני היו מקבלים הזדמנויות בבאיירן.
    להזכיר לכם בעונתו האחרונה של היצפלד שוויני קיבל אומנם הזדמנויות ,אבל היה שחקן ספסל.
    נכון, הוא היה עוד צעיר, אבל רק מאמנים שמאמינים בצעירם כמו מגאת נתנו להם את הבימה. הנה משהו שאתם יכולים להודות למאמן הזה.

לגבי באלאק. סלע בקישו ממך מיליון פעם, אתה לא אהוב אותו, סבבה.
    אבל אפס הוא לא, אמרו לך שאתה המשתמש הכי אובייקטיבי בפורום, אז בכך שאתה מהלל את קארימי ועושה מבאלאק אפס אתה לבטח לא מקדם את עצמך. תהיה קצת יותר רציני.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מכיר הרבה קבוצות שכל שחקני הנוער עולים לבוגרים? אני לא. ודווקא לבאיירן יש אחוז מאוד גבוה בזה. לאלה שכבר משחקים היום תוסיף את לל ואוטל ורנסינג וגררו ופרוסטנר והמלס ואלה רק השנה.

הלו לירן. בעונה האחרונה של היצפלד שוויני היה בקושי בן 18 מה אתה רוצה ממנו. ואם אתה רוצה שאני אזכיר לך אז לפני שפיליפ לאם דרך במגרש האימונים של שטוטגרט הוא כבר שיחק בליגת האלופות עם באיירן. שלא לדבר על הארגריבס שעלה מהנוער ישר כדי לשתק את פיגו שהיה אז בשיא גדולתו.

הבעיה של הבאת שחקנים ברזילאים סוג ד' (כדוגמא) נפוצה מאוד בגרמניה, לצערי. כבר דיברנו על זה ואני מקווה שהמגמה הזו בירידה. אבל יחסית בבאיירן המצב הרבה פחות חמור בעניין מאשר בשאר הליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/06
  7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

Bastian was so fucking brilliant in euro 2004, that if magath would bench him, the media would kill felix. you gave exampels of players, and i told you that they never play. that's it. ze roberto and hassan preferd over bastian, lizarazu over rau and so on.

8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני נתתי דוגמאות של שחקנים שעכשיו עלו מהנוער (קבוצת החובבים) תן להם את הזמן והם ישחקו (מה גם שחוץ מפורסטנר) כולם כבר שיחקו. ברצו וזה רוברטו באו כששוויני עוד היה צעיר מאוד (דרך אגב הוא לא שיחק ביור 2004 רק היה בסגל) והעובדה שהוא קצת מתבגר הוא משחק. לגבי ראו. הוא בכלל לא גדל אצלנו, אלא בא כשחקן רכש. וגם אם מה שאתה אומר היה נכון בעניינו, אין מה לעשות. כשבתפקיד שלך יש שחקן כמו ליזה זה קשה מאוד להיכנס להרכב.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

Bastian did play. it's still dosen't change the fact that bayern kicks out youngesters who can lead germany, for players like lucio, ishmael, ze roberto, hassan etc.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מה באיירן עושים שונה מכל מועדון גדול אחר באירופה? נותנים פחות הזדמנויות לצעירים בהרכב מצ'לסי?? או מברצלונה? לא אזכיר את אינטר ומילאן שבכלל לא משחקים עם שחקנים מתחת לגיל 25 למעט מקרים קיצוניים כמו קאקא (לא גידלו אותו).

אנשים זה שטות. אני מאוד אוהב לבקר את באיירן (מאוד, תאמינו לי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx), אך כאן אין כל בסיס. ולירן, כל עוד ידיי מסוגלות לכתוב, באלאק, האיש הקטן, בגלל האופי שלו, וזה שהוא הרס לי ת'קבוצה וגם ת'נבחרת ביכולתו המוגבלת, יקבל ממני ביקורת... הרבה הרבה ביקורת. ואז יגיע הרגע שכולם כאן יסכימו איתי ויגידו "באלאק? אוברייטד ענק". זה כבר באוויר בכל כלי התקשורת וגם קצת בפורום.. רק עוד קצת.. עוד קצתhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הדוגמאות שנתת הן עובדתית לא נכונות. כל השמות שהבאת לא לקחו לאף שחקן נוער את המקום. אפילו מזה רוברטו נפטרו. אל תשכח שהוא רצה להמשיך והמועדון לא רצה להאריך לו את החוזה (שוויני אמרנו?).
    מעבר לזה. באיירן לא יכולה להחזיק אצלה את כל הצעירים וגם להצליח באירופה וההצלחה שלה באירופה דווקא חשובה לכדורגל הגרמני. דווקא זה שהצעירים עוברים לקבוצות אחרות נותן להם את ההזדמנות להתחשל, לקבל נסיון ולהתפתח. לאם, היצפלספרגר, טרוכובסקי, אולי אפילו פוילנר עוד יגיע לנבחרת.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

באלאק הוא אחד האנשים היותר צנועים, הוא ממש לא התעקש. אני חזרתי עכשיו משבוע וחצי בברלין. בעונה שבאלאק כבר מזמן בצ'לסי ובלי קשר שלעולם לא שיחק בברלין. ואחרי הביקור שלי בבירה הגרמנית אני עוד יותר בטוח שהוא האדם החזק ביותר בגרמניה היום. אנשים רק מדברים עליו, על כל פחית, או מוצר יש את הפרצוף שלו. אנשים לובשים את חולצת הגרמניה שלו בגאווה שכמעט רק אותן ניתן למצוא שם. ככה שסופרסטאר הוא לא התעקש להיות, לא בבאיירן ולא בגרמניה- הוא פשוט כזה.

13. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

זה ידוע שבאלאק הוא נחשב כאביר הלבן של המדינה .
    אבל זה עדין לא אומר כלום,אתה זוכר את באלאק מתקופת באייר?אתה צריך להשוות בין השניים ולראות איזה שינוי דרסטי עבר השחקן ,שאני עדין מעריץ.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שהוא התעקש להיות סופרסטאר וזה שהוא סופרסטאר זה גם לא העניין. מה שהוא התעקש זה שכל המשחק של באיירן יהיה בנוי עליו (מתיאוס ואפנברג גם היו סופרסטארים אבל המשחק של באיירן לא היה בנוי רק עליהם - כל אחד בזמנו ובתורו). הוא דרש לשחק יותר למעלה ליד החלוצים (לא ככה הוא שיחק בלברקוזן וגם לא בעונה הראשונה בבאיירן וגם לא עכשיו בצ'לסי) ולקח את כל הכדורים אליו כשהוא בא קצת אחורה. לצערי, הוא לא מתאים לזה והוא הרבה יותר טוב כקשר חצי אחורי חצי מרכזי (לא חצי מרכזי חצי חלוץ) וככה באיירן נראתה איתו.
    דרך אגב, בהתנהלות שלו בעונה שעברה לגבי העזיבה שלו הוא גם הוכיח שהוא לא בן אדם.

וגם, אוריטוטי ברוך שובך. היית חסר.
    ואם כבר באותה הזדמנות, ברוך הבא ראלף לורן.

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/06
  15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

תודה רבה,מרגיש כבר בבית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .