הגרמניות באירופה 2015/16:: באיירן מודחת בחצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Ralph-Lauren, ‏31/7/15.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. איזה קיצוני בדיוק?
    ב. מה נעשה בו?

2. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

וולפסבורג הסתבכו לגמרי. שיחקו טוב והובילו בצדק 0:3, אבל אם הם ישחקו במשחק השני כמו שהם שיחקו בזמן האחרון בליגה, הם עלולים להיות מודחים.

צמד נהדר של דראקסלר, במיוחד השער הראשון.

3. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

זה היה משחק שכונה לגמרי. וולפסבורג פותחים את המרכז כמו פרוצה, יש להם מזל שהם עוד יצאו מנצחים מהמפגש הזה. היה להם יותר טוב בהתקפה שכנראה סידר להם רבע גמר, אבל עדיין האקינג מאוד מאכזב בצורת המשחק שלו.

4. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא חדש לגבי הקינג. אני לא מבין איך בכלל קבוצה עם השאיפות של וולפסבורג לקחה אותו. הוא מאמן נחמד שמצליח לעשות דברים יפים, אבל הקבוצות שלו תמיד מאוד לא יציבות. כבר בהתחלה שהכרתי אותי ממש אהבתי מה שהוא עשה אבל היו נפילות גדולות מידי עם הקבוצות שלו. במיוחד בנירנברג זה זכור לי. וזה ממשיך גם בוולפסבורג. מה שמוביל אותי למסקנה שהוא לא ממש שולט בקבוצות שלו. זה הרבה יותר מקריות.
    מה שכן, שמחתי לראות את דרקסלר. מה שמראה שלא בו הבעיה. כששמים אותו במקום שלו (צד שמאל ואולי קצת באמצע) הוא פורח. מה שמביא אותי לשאלה בשביל מה הביאו את שורלה? לא חבל על הכסף? וכאן שוב חוזרים להקינג.

Uli Hoeness אוהב/ת את זה.
  5. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

משחק סולידי של לברקוזן, ותוצאה טובה. מתלבט אם להגדיר אותה כטובה מאוד או לא, כי לברקוזן יכלה לנצל את היתרון המספרי לקראת הסוף ולהכריע את הקרב מול ספורטינג, אבל הייתי חותם על תוצאה כזו לפני המשחק.

ידבאיי טוב התקפית וסביר הגנתית (היה בסדר רוב המשחק אבל גם הייתה לו טעות די רצינית), קראמר ההפך, בראנט עם הופעה חלשה - למרות הרבה השקעה, לחץ, עבודה הגנתית וגם כמה נגיעות לא רעות (כולל בגול), היו לו המון איבודי כדור. לנו וטופראק מאוד רגועים, טה כרגיל מפלצת שמדי פעם עושה פשלות קטנות.

ז׳ורז׳ה חסוס העדיף להתמקד בליגה ולהותיר את סלימאני ואקס מכבי חיפה אדריאן סילבה על הספסל, אבל גם כשהם נכנסו המשחק לא ממש השתנה.
    דווקא קרלוס מאנה, שהבנתי שמחליף אצלם בדרך כלל, היה לא רע. קרבאליו גם די טוב, חוץ מזה לא היה לדעתי משהו ממש מעניין בספורטינג.

בסופו של דבר, אחלה תוצאה, כך שאני לא מתלונן :)

golding אוהב/ת את זה.
  6. golding מנהלים

טובה מאוד לדעתי. העבודה והמשמעת ההגנתיות הרשימו אותי. קצת לא אופייני לשמידט :)

Die Werkself אוהב/ת את זה.
  7. אפנברג Member

לא הבנתי הביקורת על הקינג: הבן אדם לא מתיימר להיות מוריניו או אנצ'לוטי. הגיע לוולפסבורג והביא לה סופרקאפ וגביע גרמני וכן נמצא איתה בצמרת. חוסר יציבות? קורה גם לגדולים ממנו. והנה עכשיו לוקח אותה לרבע גמר צ'מפיונס, למרות שההגרלה קלה. עניין שורלה בסדר גמור: יש הרבה כסף בוולפסבורג ותמיד טוב עומק. למה שקבוצת בונדסליגה תוותר על שחקן טוב כשורלה? מה גם שהקבוצה ממשיכה יפה אחרי עזיבת דה ברוינה, שהיה בורג מאוד מרכזי. קדנציה מצוינת בנתיים של הקינג אצל הזאבים.

VAR אוהב/ת את זה.
  8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם אני לא ממהר לקבור את הקינג.
    נירנברג אגב עדיין לא התאוששו מהעזיבה שלו.

9. אפנברג Member

לא הבנתי המשפט "איך קבוצה עם שאיפות כמו של וולפסבורג לקחה אותו"? הוא בדיוק מתאים. אילו שאיפות יש לה שהוא לא יכול למלא? האליפות בגרמניה סגורה בתקופה הקרובה, גביע הוא כבר הביא, סופרקאפ כבר הביא, סיים ראש בית בצ'מפיונס עם נצחון נאה על יונייטד בבית ועכשיו בדרך לרבע הגמר בליגת האלופות. עונה מצוין לשאיפות של וולפסבורג. עם שני תארים שכבר הביא ורבע גמר צ'מפיונס זה מעולה מבחינת המועדון.

ולגבי עניין היציבות, גם בספינת הדגל של הכדורגל הגרמני לא בדיוק היתה יציבות בשנתיים האחרונות: 0:0 בחוץ עם שחטאר, 0:7 בבית. מפסידים 3:1 בחוץ לפורטו ומנצחים 1:6 בבית, שמים ליונייטד שלישיה בבית ברבע גמר ליגת האלופות ואז מקבלים רביעיה בבית מריאל. מה אגיד לכם, רכבת הרים...

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

VfL Wolfsburg - Bundesliga 2015/2016 - Fussballdaten - Die Fußballdatenbank

אז נגיד שהשאיפות של וולפסבורג לא כוללות אליפות, למרות שבהצהרות שלהם הם מדברים על זכיה או לפחות מאבק על האליפות, ונגיד גם שלא באשמת פפ האליפות סגורה לתקופה הקרובה, אבל קרב על המקום השני ובוודאי מקום בליגת האלופות הן בין המטרות של הקבוצה. בשביל זה גם השקיעו כ - 100 מליון יורו בשנתיים האחרונות (דרקסלר, דאנטה, שורלה, גוסטבו, קליג'ורי, קלוזה, קרוזה) והנה אני מסתכל בטבלה והאם לא רק שלא מתמודדים על האליפות הם אפילו לא קרובים לקרב על המקום השני (17 נקודות ממקום שני) נמצאים במקום השמיני (אפילו לא ליגת אירופה), 11 משחקי חוץ עם ניצחון אחד בלבד ו - 7 נקודות), הפסדים ל - שטוטגרט, פרנקפורט ומיינץ (בין השאר), תיקו עם האנובר, אינגולשטט, המבורג וקלן (בין השאר) אפילו לא פעם אחת שני נצחונות רצוף.
    יופי של יציבות עם התקציב השני בגובהו בליגה הגרמנית.
    ומי שרוצה עוד הוכחה שיתסכל על המשחק נגד גנט (קבוצת אמצע טבלה בגרמניה במקסימום), איך פתאום הקבוצה מפסיקה לשחק.

11. Lebron Member

ראוי לציין שהשחקן הטוב ביותר של הקבוצה בפרט והליגה בכלל בעונה שעברה עזב ברגע האחרון של חלון ההעברות, זה לא היה בשליטת המאמן ועם כל הכבוד לדרקסלר הוא עדיין בוסרי מדי ולא מהווה תחליף מיידי ראוי.

ובואו לא נשכח שגם פריסיץ, עוד שחקן מפתח, עזב לקראת סוף חלון ההעברות.

מה שכן, וולפסבורג סבלה מבעיות בהגנה עוד בשנה שעברה ואם זאת הייתה בחירה של הקינג להביא את דנטה , אז במקרה הזה בהחלט יש מקום לבוא אליו בטענות.
    כשנלדו שגם הוא לא עילוי גדול בהגנה פצוע, מרכז ההגנה מורכב מדנטה הזוועתי וקנוכה הבינוני שהיה פצוע שנה, ובמקום להתחזק בינואר בבלם משחררים את קלוזה, go figure.

גם ההחלטה להמשיך עם בנדטנר כחלוץ מחליף לדוסט, התבררה כשגויה עם פציעתו של האחרון.

וולפסבורג היא אכזבת העונה מבחינתי בבונדסליגה עד כה, אבל אני חושב שיש להקינג נסיבות מקלות, למרות שגם איתן לוולפסבורג יש סגל שאמור להוציא הרבה יותר. מאזן החוץ אכן מביך מאוד ולזה אין שום תירוץ מתקבל על הדעת.

12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד וההערכה לדה ברויינה, הוא לא השחקן היחיד בקבוצה. הוא לא זה שייקח לבדו קבוצה לתואר כלשהו (בעצם אין אף שחקן כזה בעולם) וגם אם הוא כזה משמעותי, עדיין עזיבתו לא מצדיקה מקום 8 בליגה.
    בחירת ושחרור השחקנים היא אחריות של המאמן ולא יתכן שהקבוצה לא מצליחה לחבר שני נצחונות רצופים בליגה. מעניין כמה קבוצות לא הצליחו בכך העונה.
    וכל זה יש להזכיר, עם התקציב השני בגובהו בליגה.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

איזה תבוסה לשאלקה. לא שהאוקראינים כאלה גדולים, אלא שאלקה פשוט חלשים מאד היום.

14. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

הגרלות קשות לדורטמונד ולברקוזן.

מצטט מהפורום העולמי:
    אוף :(
    אני כמעט ולא צופה בכדורגל ספרדי ולא ראיתי את ויאריאל העונה, היא פייבוריטית משמעותית לעומת לברקוזן?

אגב, לברקוזן סובלת ממכת פציעות לא קלה - אתמול היה תורם של קיסלינג ופאפאדופולוס, עדיין לא ברורה חומרת הפציעה והם בספק רב למיינץ במחזור הקרוב. שניהם מצטרפים לקאמפל, טופראק וכמובן אראנגיס הפצועים. בנדר חזר לאימונים ועשוי להיות בסגל מול מיינץ, אבל ישולב באיטיות.
    לכן אני מניח שנגיע עם סגל חסר לספרד, מה שיפחית עוד קצת את הסיכויים.

15. BVB09 Member

לדעתי ויאריאל פייברוטית רצינית לתואר, קבוצה צעירה ומוכשרת, מקום רביעי בליגה, ההגנה עקבית ויציבה במיוחד במשחקי הבית
    בניגוד לחלק ההתקפי שלה , אבל הם קבוצה מאד יעילה העונה