הגרמניות באירופה 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏8/8/11.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני אוהב את מולר יותר מהכל, אבל היחיד שיכול לשחק מספר 10 כמו מספר 10 זה קרוס. אם יש עמדה אחת שאי אפשר לזעזע אותה כל שבוע - זאת העמדה הזאת. מצידי שיורידו קיצוני ויתנו למולר מקום בהרכב, אבל אם אנחנו הולכים לשחק עם מספר 10 כל העונה, אז צריך לטפח את העמדה הזאת ולא לגעת בקרוס.

2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אותי קרוס הרשים מאוד העונה. גם במשחקי האימון, גם במשחקים הרשמיים, ממה שראיתי, וגם בנבחרת. אני חושב שדווקא איתו צריך להתחיל את ההרכב ההתקפי שלנו. במיוחד לאור העובדה שהשיטה שלנו היום תקועה.
    ואני לא בטוח שכל קבוצה בעולם הייתה מתחילה את ההרכב שלה עם ריברי ורובן או עם אחד מהם. לא ריאל ששמחו להיפטר מרובן, לא ברצלונה שנראית הרבה יותר טוב עם השיטה שלה מאשר אנחנו ואני חושב שגם לא מנצ'סטר וצ'לסי.

3. dudi Member

לברצלונה וריאל יש את השחקן כנף(שיכול לשחק גם חלוץ) שהוא כמעט שווא ערך לסמל המועדון.
    יונייטד עם כל הכבוד לא נראית טוב, והגמר מול ברצלונה העליב את המעמד, צ'לסי סחטה את הלימון כבר שנה וחצי יותר מדי.

רוצים מולר בימין ורובן בחוץ? זה טירוף, אבל ריברי בטח שאחרי וולפסבורג הוא השחק מספר 1 שלנו ביי פאר, ואני מקווה שהיום ימשיך להציג מחוייבות אדירה, ויכולת אישית סוחפת שחוזרת לה אט אט.

לא בלב שלם אבל אם מספר 10 הוא חובה אז שוב לא בלב שלם רובן אואט...

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא רק שמולר לא מצא את עצמו אף פעם בעמדה מספר 10, אלא העונה הוא גם קצת לא עצמו בכלל על המגרש. זה לא הכושר הטוב שאנחנו מכירים אצלו. אולי מולר צריך לשבת קצת על הספסל עד שיחזור לעצמו, זה יכול לעשות לו טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/11
  5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מדוייק לגבי מולר. מולר לא ממש מצא את עצמו בבאיירן. אבל גם בקבוצה כשהוא עזב את העמדה ונכנס לרחבה לשחק חלוץ שני ליד גומז (גם אם לכמה שניות) זה הביא לתוצאות מידיות. גם מצבים, גם שני פנדלים וגם גול מול בראונשוויג. מולר צריך לשחק ליד גומז. אז גם נראה קבוצה הרבה יותר מסוכנת ודינמית.
    אבל אז צריך לפתור את הבעיה שיש במרחק שבין רובן לריברי (לרוחב המגרש) ובין ריברי להגנה ורובן להגנה. ויש פתרונות.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אין לי ספק שיש פיתרונות, ו 4-4-2 הוא פיתרון המועדף עליי, אבל אני די מנסה למצוא פיתרונות במסגרת מה שאני מאמין שיקרה. כנראה שנשאר באותו מערך ולכן אם כבר משחקים עם מספר 10, אז רק אחד עד עכשיו הצליח להראות שהוא מתמודד בכבוד עם הקשיים של לשחק בעמדה. רצוי שלא לסרס גם אותו, כי אז אין לנו סיכוי להתחיל לפתח יציבות.

7. dudi Member

סלע בל נישכח שהסיכוי לשחק עם מס' 10 מבלי לספסל את מולר הוא לא קיים, הרי יופ זה לא מוריניו לטוב ולרע.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני מודע לבעיה. אל תשכח שריברי ורובן פתחו רק ב 10 (בערך?) משחקים יחד בעונה שעברה, מה שאולי מגדיל קצת את הסיכויים שבכל זאת מולר וקרוס יראו הרבה מגרש.

9. dudi Member

אנחנו מתחילים לדבר על פציעה צפויה לווינגרים במנדטורית זה לא מוכר\מתקבל על הדעת.

בואו שוב ניתן צ'אנס אולי השחקנים יביאו את השבלונה ליציע לחזות בהצגה.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם כבר נשארים עם אותו המערך וקרוס הוא מס' 10, מולר צריך ללכת שמאלה. הוא היה שם יותר טוב מאשר היה בימין.

11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אתה שולח את ריברי לספסל ודודי מקבל 40 חום.

12. dudi Member

אני נוטש לפני החום את הדיון המרתק ידידי היקרים(סלע, ונדב מהיקרים שיש!), אבל אשוב אחרי המשחק נדבר במגרש(הגרמנית של פרנקי דיי השתפרה).

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

דודי, מראש. גם אם היום ננצח 0:5 שלא תתלהב יותר מידי. אם השיטה תמשיך להיות כמו שהייתה עד היום, זה יהיה שקר בדיוק כמו בשנה שעברה. גם אז, נגד קבוצות מבולגנות או חלשות להחריד או שהבקענו מהר גול או שניים נתנו הצגות, אבל נגד קבוצות שידעו איך לשחק הגנה (גם אם היו אלה קבוצות חלשות מאוד מהליגה) לא הסתדרנו והמשחק היה תקוע.
    לא התוצאה היא שצריכה לעשות אותך מאושר, אלא דרך המשחק.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קרוס במקום מולר...
    מפתיע, אבל לא בהכרח מהלך רע של הייניקס. ניכר שמולר צריך מנוחה.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מהלך טוב. הוא לא צריך מנוחה, אלא בכושר רע וצריך לעבוד על עצמו, להתחיל להתרכז יותר במהלך המשחקים.